Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
4. únor 2010

bohuzel nemame cvrcka a stenatka! To nase dite asi dneska spat nebude nebo co 😠 .Porad tam cosi vyklada!

paolin
4. únor 2010

Marti máš? a dáš, teda přecopyruješ? 😉 vyměním za jiné DVD 🙂

martinka79
4. únor 2010

jj jasně to si piš...
🙂

martinka79
4. únor 2010

Jani hele já měla taky depky pamatuješ jak mi MM lezl na nervy a ani nepromluvil... to je normální to přejde...
Jinak chápu, že malej plakal možná jsme tě svýma kecama o choulostivej matkách ranili,ale na tebe to nebylo... to mi věř.. Já taky potom prdelína lituji. a někdy dostane spucunk potom vidím, že má někde a něco a pusinkuji ho.
U nás výchova je jendotná jen já občas polevím.. ale ne zákazech a příkazech... MM je generál a dává to tu do latě.

martinka79
4. únor 2010

už tu nikdo není ach jo...
já mám klid.

paolin
4. únor 2010

jupíí! supéér! copak by se vám líbilo mít? tedy pokud nemáte vše 😀 co třeba...máte Autobusky v jednom kole nebo Veselé mašinky? Taky máme mašinku Tomáše.

martinka79
4. únor 2010

AUTOBUSY máme, veslé mašinky? to musím kouknout... a Tomáše máme.
co třeba tipa tap nebo fík.

paolin
4. únor 2010

Jani, to jsem nějak nezaznamenala, že ti není duševně fajn ☹ snad bude brzy lépe! dej si čokinu, večer vínko a nohy hore 😀

martinka79
4. únor 2010

myslela jsi Pavli příběhy cvrčka a štěňátka...
jak já se v těch pohádkách nepohybuji to je resort Nikol a tatínka.

paolin
4. únor 2010

jo, myslela jsem Cvrčka. Fíka máme. zkusím pohlednat DVD a ráda zašlu!

martinka79
4. únor 2010

jasně to nespěchá
Písni mi do IP adresu...

martinka79
4. únor 2010

Jani čím ti máme udělaT RADOST???

martinka79
4. únor 2010

se musím donutit dát ty fotečky. všechny dětičky jsou úúúúúžasnéééééééééééééééééé

paolin
4. únor 2010

Marti OK
jé, jdu juknout na foto.

martinka79
4. únor 2010

na moje ne ještě jsem tam nic nedala.a. melu mák... ručo v prababičině mlýnku vždy na ni vzpomínám.. semtimentální...

paolin
4. únor 2010

tak Marti, máme Finley požární auto, Mikeše, Rumcajze, Ferdu mravence, Šapí příběhy - ty má rád Viky, Macha a Šebestovou a toho Fíka taky někde. Vyber si toho klidně víc 🙂 Pak potkali se u Kolína, Krtečka...takový ty klasiky. Máme vše v notebooku, takže klidně pošlu DVD.

martinka79
4. únor 2010

Šapí příběhy to neznám...
pokud najdeš fíka budu ráda jinak máme vše co píšeš

anta
4. únor 2010

Už je líp, holčinky. To, že byste se mě nějak dotkly s tím o citlivých matinkách, tak to se mě fakt netýká, já jsem generál této domácnosti 😀 😀 😀 Většinu času jsem tady tzv. na koni já, ale taky na mě občas padne únava, ono se vládne těžko, když nikdo neposlouchá 😀 😀 😀

martinka79
4. únor 2010

já ti taky mohu nabídnout další. oblíbený je červený trakturek a a autíčka 🙂

martinka79
4. únor 2010

jinak míša miluje i hrané třeba rychlý striper.. o zebře...
nebo o štěnatech azl .retrívra..
Jani ono se celkově těžko vládne jen sám... to znám podobné jsme to ěmla u Nikol a pootm u stavby jen nalistuj pár stran zpět a uvidíš mé příspěvky... 🙂

máme tě moc rády a odpočinek by to chtělo co dojet k nám.. s Honzulíkem...
taky nějaký den můžete být... 😀

martinka79
4. únor 2010

upeču makovec

anta
4. únor 2010

Marti, děláte mi radost tím, že tu jste a vůbec, že jste na světě a člověk se vám může svěřit a pohoda 🙂 Honzík je moc hodnej, teď si hraje na pejska a chodí tady po kolenou 😀 😀 😀

anta
4. únor 2010

Půjdu s ním ven, vypadá nevyužitě, tak ho vyvenčím pejska ééééé Honzíka 😀 😀 😀

martinka79
4. únor 2010

jasně a ať se venku vyčůrá a vykaká... 😀

many
4. únor 2010

jsem tu , měla jsem tu mamku 🙂 Ladíček spal hoďk a teď si pěkně hraje se stavebnicí, zatím 🙂 ťuk ťuk 🙂 jdu vás dočíst 🙂

martinka79
4. únor 2010

jj u nás se taky vstávalo

many
4. únor 2010

tak jsem vás dočetla, jste toho taky nakecaly za tu chvílu 😀 😀 😀

many
4. únor 2010

Vaneska už spinká 😉

many
4. únor 2010

kurňa ta rýma mě s..e 😠 už se těším až tatin příjde z práce a pošlu ho do lékárny pro kapky, to bude úleva 😀