Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
5. únor 2010

Marti, Pavli a Evi, poslala jsem vám do mailu nějaké apartmány v Rokytnici nad Jizerou. Jedna paní nám dělala jednou odhad bytu a nabídla nám pobyty na horách, až budeme chtít jet, tak se jí máme ozvat a ona nám udělá ceny, tak vám to posílám, abyste se také podívaly.
Na Many, Moni nemám bohužel maila, tak buď mi ho pošlou do IP anebo mají smůlu 😀 😀 😀

martinka79
5. únor 2010

Janičko díky m,oc. dnes mám depku já a ani nevím proč. přitom přijem můj tatiík... dělat něco na schodech... 😉

anta
5. únor 2010

Marti, ty myslíš tatínek - vlasatec? 😀 😀 😀 Já měla depku včera, ale naštěstí mě to teda přešlo, to nechápu, co člověka furt čape, teda hlavně mě, dítě mám zdravý, manžela mám zdravýho až na tu hlavu, tak nevím, co bych chtěla 😀 😀 😀, psychika je pěkná potvora 😝 . Ty apartmány jsem vám poslala, protože jste se tady bavily o dovčách, tak jsem si říkala, že je to docela aktuální 😉

anta
5. únor 2010

Musím si sehnat nějaké společenské šatičky na tu svatbu ségry, ale musím dávat pozor, abych nebyla hezčí než nevěsta co? 😀 😀 😀 O víkendu, konkrétně v sobotu, zajdu do města a podívám se do dětských obchodů, třeba najdu šatičky bez mikimauzů a volánků 😀 😀 😀

anta
5. únor 2010

Dneska se mi vdává kolegyně, teď jsem si na to vzpomněla 😀 😀 😀 . Mám pocit, že Honzíka zase slyším, achjo, v poslední době spí pěkně blbě, pak je nedocvaklej a vzteká se, chjochjo ☹

martinka79
5. únor 2010

Jani to budeš stejně krásnější...
tatínek vlasatec. kdepak můj nevl. tatík stavebník... 🙂

anta
5. únor 2010

Marti, aha, já jsem si jen vzpomněla, jak krásně jsi tatínka popsala, doteď se tomu směju 😀 Jo, já a krásnější, chacha, no ale udělám, co bude v mých silách 🙂 Předtím jsem se spletla, Honzík ještě spinušká, byl unavenej, chudáček a já z něj už taky 🙂

anta
5. únor 2010

Tak Honzík spinká už dvě hodiny, to je teda výkon! To se od pondělí nestalo 😀 😀

martinka79
5. únor 2010

jj můj vlastní tatík to je plyboy.. ale tent je zase supéer v jiných věcech proto ho beru jako tatínka. pádíme pa.. je tu binec a míéša by to jen roznášel tak odjíždíme

anta
5. únor 2010

Tak my půjdeme na chvíli ven, Honzík je ve formě, tak proč toho nevyužít 😉

martinka79
5. únor 2010

jj u nás je teplota 38, 7st. tak uvidíme....
jinaks e brousí vrtá schodiště jsme nadšenááááááááááááá

anta
5. únor 2010

Marti a copak se to děje, že Michálek má teplotu? Už je to alespoň lepší?

martinka79
5. únor 2010

nene zatím je vaříci a uvidíme prý teplota klesla,a le to víš první dávku panadolu dostal v 16hod...

martinka79
5. únor 2010

uvidíme co z toho bude.. ach jo a to máme v pondělí odjet na hory...

e.k.t
autor
5. únor 2010

reaguju konečně z práce, bylo toho dnes až moc a teď trochu polevuje nápor, 😉

marti v Pardubicích má rodiče Martin, Joli je ale už doma s Martinem, ten je po noční 😉

martinka79
6. únor 2010

Evi aha...
tak u nás tepltota sice ještě je, ale je na 100% od zubů poslední stolička... ráno ho bolela i pusa... 😀

e.k.t
autor
6. únor 2010

tak Joli se zasekla na 12ti a pohoda 😝

paolin
7. únor 2010

ahoj holky!
včera jsem byla v Polsku a nakonec fajn. tak jsme jeli 5 hodin a mě bylo blbě od začátku 😝 pak jednání - sem se ani nepoblila 😀 a zpátky už pohoda. večer si dvě hoďky pohrát s klukama a do hajan. řeknu vám, že ti naši chlapi to mají docela v poho 😀 ty dvě, tři hoďky s klukama jsem si fakt užila a odpočala si u toho 😉

anta
7. únor 2010

Ahoj holčinky, tak dneska udělám svíčkovou, jé já se na ní tak strašně těším. Včera jsme tady měli návštěvu a bylo to fajn, Honzík byl opět moc hodný a všichni se tomu vždycky děsně diví, že je to takovej pohodář. Nechápu, proč si všichni myslí, že dítě musí za každou cenu vyvádět 😀 😀 😀

e.k.t
autor
7. únor 2010

Ahoj Pavli, jsem ráda že pohoda 😉

Jani, hlavně že jsou ratolesti zlatý když přijde návštěva, to je pak pohoda 😉

many
7. únor 2010

ahojky 🙂

včera jsem byla pořáááádně zapařit 🙂 babičky má Ladíčka u sebe a ještě nám ho nechce vrátit ☹ prý až po obědě, až se u ní ještě vyspinká a napapá 🙂 takže jsme doma poloprázdno a uklizeno 🙂

jdu vás dočíst 🙂 pokud to bude možné a nebude to na 2 hoďky 🙂

many
7. únor 2010

jéééééééééé u Janči bude svíčková 🙂 bych si dala teto 🙂 mňam mňam 😀 😀
u nás bude rychlovka lečo s rohlíkem 😀 😀 😀 včera byly kuřecí stehýnka s bramborovou kaší 😀

jéé ☹ Mišánkovi jede zoubeček, tak ať ho má rychle venku, u nás teď klid, ale ruce si často rve do pusy - dva prsty teda 🙂

Ladík už kucká málo a rýmečka už taky snad ustává a já taky ještě rýmuju, ale lepší se to 🙂 proto jsem včera i vyrazila, ale jak jsem došla dom, tak jsem nemohla vůbec mluvit 😀 asi z toho zahulenýho prostředí a taky nějaký čtvrtky 😀 😀 😀

Pavli nakoupeno v Polsku 😉

martinka79
7. únor 2010

čusík u nás tále tepltoa a nic víc.. nevím zda dopo zítra jet nebo ne. zatím nebalím,a le šílím. Nikolka nafouklá a Mm se tváří jakože by jel ataK T JEDU...
PORA´DTE FAKT TO MOHOU BÝT ZUBY A? KDYŽ NEKAŠLEa rýmu má jen tak nějak????
jsem bezradná, jede s námi ejště jedna malá holčička takn jí jechci nějak nakazit...
mám jet ráno k dr???
on měl teď po obědě 39, 1 ct. nic nejí jen jogurt. a po panadolu s emu uleví. hraje a si a tak dovádí tak co???

e.k.t
autor
7. únor 2010

Marti myslím že je to od zubů, když jinak nemá žádné píznaky. 😉

jj zuby, nás jich čeká ještě 8 😠 😝

martinka79
7. únor 2010

evi a co mi radíš, jsme jak v mlýnských kolech. balit a chystat nebo to zabalit a nejet... jenže už to máme zapalcené a tak... mám depku

martinka79
7. únor 2010

many byla jsi pařit jo? tak to fajn číst. jANČA VYVÁŘÍ...

e.k.t
autor
7. únor 2010

Marti já bych asi jela, nabalila pribináky a jogurty a zásobu sirupu a dávala ho pravidelně ráno v poledne a večer a bylo by dobře, sama víš jaké stoličky umí dělat potíže. Pokud nekašle a rýma není zelená, tak není důvod se nervovat.

teda my takto zatím řešili vše, co zvládl nurofen nebo panadol tak se samo uklidnilo a čípek měla jen jednou po očkování

martinka79
7. únor 2010

tak díky jdu balit... ráno ho preventivně vemu k dr... a uvidíme.

já více méně nakoupít zítra či cestou...

e.k.t
autor
7. únor 2010

jasně, ale věřím že se brzo zub vyklube a bude opět klid 😉

jinak si tu dovolenku užijte, my pojedeme na podzim na týden do lázní, jedeme na dovču po 8mi letech 😅 teda jestli to vyjde 😉

martinka79
7. únor 2010

to bude super já jedu bez Mm tan je na studiu AJ...