Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
7. únor 2010

no bude aspoň něco umět. To já buchtím doma nebo v práci i když je pravda že posledního víc jak půl roku se pořád čím nové a novější věci a stanice 😀 😀

many
7. únor 2010

Marti kam jedete 😉 a jinak Ladíček mívá u zoubků taky tak vysoký teploty ☹ ale pokud mu to nebude klesat, tak bych se bála někam jet, jako brát ho ven,... ☹

many
7. únor 2010

a má průjem 😉 my u Ladíka poznáme zoubky, že má teploty a hodně srandí 5x i více za den a hrozně to smrdí 🙂 🙂 🙂

many
7. únor 2010

jinak nejlepší jsou prý čípky, ty zabírají rychleji, ale taky už je nepoužíváme, protože ho pak vždy vykaká, jak furt srandí, tak to nemá cenu a dáváme Nurofen sirup

martinka79
7. únor 2010

no já dávám pnadol.. jo srandí a sice jen jendou denně ale má to řídkéééééé a smradlavé. sbalila jsem a noc a ráno či dr. rozhodnou. je divé, že i když má teplotu tak si hraje a blbne...
many jedem sem.. http://www.nasehory.cz/jizerskehory/korenov/Uby...
víš co já mít jedno dítko tak se na to vykašlu, ale Nikolka tu šílí a tak. sama jsem nerozhodnutá..
to víš děti... ajak na ně .. nikdo pořádně nevíme co jim je... ☹

e.k.t
autor
7. únor 2010

nám teda perfektně zabírá nurofen 😉

martinka79
7. únor 2010

aha tak příště....
já to nikdy moc ndávala sdnad jednou a doma mám právě panadol..
nikolka snad jednou nurofen čípky jinak nikdy nic.

e.k.t
autor
7. únor 2010

no on ten pan adol je podobný, jen nurofen má nějaký urychlovač 😉 a dává se ho míň 😀

anta
7. únor 2010

Koukám, holčiny, že jste toho zase nakecaly, já byla na návštěvě a prý, že na hodinu, jo, kulový, na dvě pěkně a kecala jsem a moc jsem si to užila. 😀 😀

anta
7. únor 2010

Koukám, že máte trápení s dětičkama, achjo. Teda Marti, když se se.., tak pořádně. Pokud to jde, tak raději Mišáka k té dr. vem před takovým výletem, ať máte klídek v dušičkách a užijete si to líp. Jinak si myslím, že horský vzduch udělá dobře vám všem, rozhodně to není na škodu 😉

e.k.t
autor
7. únor 2010

Jani jak Honzulka? v pohodě?

martinka79
7. únor 2010

Jani, sisi užila pro i dvě je málo.. jak mi huba jede...
No ráno se uvidím. Míša spí od 18hod...

e.k.t
autor
7. únor 2010

tak to Míša dělá dobře že spí 😉 Joli je v postýlce a kouká na Rumcajse 😀

many
8. únor 2010

dobré ránko 🙂

Marti , Ladík když má horečku, tak je taky vždycky fit, lítá po bytě,.... jako by žádnou horečku neměl 😉 ale jakmile má už 38.1 tak nejdeme ani na krok, risknu třeba při zvýšené do obchodu, pokud je teda fit a venku není zima, ale jinak mám strach, no uvidíš

jdu juknout, kam máte jet 😉

many
8. únor 2010

Marti, vypadá to tam pěkně 🙂 a na jak dlouho máte jet, na celý týden 😉 a jedete rodina nebo banda známých 😉

many
8. únor 2010

no a co Mišánek, jak je na tom 😉 to je zákon schválnosti, že 😒 Ladíka taky chytli na horách teploty, tak jsme 2 dny nemohli vůbec ven, pak dobrý, no měl to od zubů, srandil pěkně a byl často pěknej protiva, rostla mu ta poslední trojka, ta mu teda dávala zabrat

many
8. únor 2010

chytly 😅

many
8. únor 2010

dneska všichni nějak dlouho spíte ne 😉 nebo uklízíte 😉

já si včera vše podělala , tak nemám dnes do čeho píchnout 🙂 mám tam jen trošku žehlení a to počká ještě na další várku asi 🙂

Ladíček si hraje, posnídal a já lítám znuděně po netu a nikdo nikde 😀

e.k.t
autor
8. únor 2010

No tak u nás se na trojky teda čeká 😝

many
8. únor 2010

no horní v poho, ale ty spodní síííla, jedna se drala měsíc ven a druhá 3 :-/

many
8. únor 2010

Evi dnes máš volno 😉

many
8. únor 2010

kdepak je Janča 😉 že by ještě hajali 😉

e.k.t
autor
8. únor 2010

jj Míšo mámvolno a tak se plácám po mmb a fcb 😀 😀

Joli si dala bábovku a hraje si se zvířátky 😉

anta
8. únor 2010

Ahoj holčiny, já byla kupy kupy s Honzíkem a teď jsem ho odhodila do postýlky, dneska spinkal moc krásně, vstával až ve třičtvrtě na šest. Ale i tak je unavenej nějakej 😉 Koupili jsme si časáky jako je báječná školka a podobný, Honzík to má moc rád a mně se to taky líbí 🙂 Honzulák je jinak v pohodě, skoro o něm nevím 😉

e.k.t
autor
8. únor 2010

Jani to je super, Joůi právě slupla mísu pollívky a teď mazli mazli s panenkou miminkem 😀

anta
8. únor 2010

🙂 To je roztomilý, Honzík si dal dva bobíky, jeden mu nestačí, zmeťourovi 😀 😀 😀 Teď mi usnul v postýlce tak, že měl jednu nohu nahoře opřenou a druhá noha mu vykukovala mezi špruclema, fakt dobrá poloha, tak jsem ho srovnala a spinušká roztomile 😀 😀 😀

many
8. únor 2010

už jsem tu 🙂 měla jsem tu sestřenku 🙂
no Ladík dnes vstával už o půl 6 :-/ a teda v 10 mi vytuhl na klíně, jak jsme plkaly 🙂 tak taky ticho 🙂

many
8. únor 2010

jinak já mu zase včera udělala domácího lipánka 🙂 je to mňamka, mám to z netu od nějaké maminky 🙂 tvaroh ve vaničce + 3/4 smetany ( např. Kunín modrá, žlutá) + 2 vanilkový cukry a smíchat 🙂 já teda dávám jen jeden cukr, ať to nemá moc sladký, ale je to výborný, fakt lipánek 🙂 a výjde to levněji 🙂

anta
8. únor 2010

Tak to je dobrý nápad, díky za tip, to mu taky ráda vyrobím, tak hlavně, že chutná 😉 Many, psala jsem ti mail a nevím, zda ti došel, tak se jukni 🙂

martinka79
8. únor 2010

jsme doma.. hory padly. míša má zánět v tělě... crp 96
až bude spát a bude tu klid přečtu vás