Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
10. únor 2010

Tradiční hektické ráno,, volám a vyřizuji...
šílené. budem tu mít masopust a já samo nejsem nestranná tak to pootm vypadá tak jak vypadá doma...
😀

anta
10. únor 2010

Ahoj holčiny, jsem doma, zatím jsem byla jen u praktické, ta mě poslala na sono, kam se musím teprve objednat. Nevím, ale dr. se nezdálo, že je to kýla, nevyloučila to, ale připustila, spíš je zdá, že jsou to nějaké srůsty či co. Víc se dovíme až z toho sona. Ani nemám strach 😉

martinka79
10. únor 2010

Jani a tak to je najšednu stranu dobré ikdyž srůsty taky nic moc dobrého neříkají...
Tak se objednej snad tě vemou brzy. 🙂 já dořešila masopust a vymýšlím prdelínovi masku a samo oběd,co asi budeme mít??

martinka79
10. únor 2010

co Honzík je hodnej...?

anta
10. únor 2010

Tak snad to nebude tak zlý, to jsi mě teda postrašila, dík ☹

martinka79
10. únor 2010

nene nechtěla jsem tě strašit... myslela jsem, že ti obvoďák vše řekl... Jani neboj to bude OK. Myslím na tebe. dokonce jsem ti chtěla už volat jak ti je?

anta
10. únor 2010

Malej spí, netahala jsem se s ním, tak je mi dobře. Ono to nejvíc bolí, když se tahám s malým. Praktická je taky trochu zmatená, musíme počkat na to sono a pak se uvidí, co to je. Je to hrozný, ale napadl mě nějakej nádor, ale nevím, to člověk všechno nesmí hned vidět tak černě. Zítra letím na to sono se objednat, možná by mě bábs mohla vzít rovnou, ale to si nejsem jistá. 😉

martinka79
10. únor 2010

no to nevím v dnešní super době si nejsem jistá, že tě vemou. nádor ne, ale srůsty a no a ty taky dost bolí... měla je sestra a dost si s něma zkusila... ale neboj nakonec je OK... a žije.. Jani ty taková žena Jana Žiziky zvládneš vše. omez natahování šponování a tahání... tak nauč prdelku vylézat z postýlky vyndatz šprušly, ale to by zase potom zlobil to ne... tak jedině přes den spát na velké posteli... 😉 drž se.

anta
10. únor 2010

No dr. mi říkala, že mě spíš hned nevezme, že budu muset tak 3-5 dní počkat. Fakt gut 😉 Marti, neklesám na mysli a nebojím se, hlavní je, abych byla do budoucna v pořádku 😉 Ale že to přišlo z ničeho nic, chjo chjo, to je pořád něco 😒

martinka79
10. únor 2010

nne to už bylo v těle a teď to jen bolí na venek.. 🙂

anta
10. únor 2010

Aha, no vidíš. Dr. mi také říkala, že jí to připadá, jako bych to břicho měla vyloženě namožené a svaly ochablé natažené, tak uvidím, co bude. Objednat na sono se můžu až zítra, dnes tam nejsou. No jo, teď jsem zjistila, že srůsty se tvoří po operacích, já byla operovaná v 10. měsících a ještě k tomu na pravé straně, tak jak by se ty srůsty mohly objevit vlevo??? 😕

anta
10. únor 2010

Jinak Honzík je moc hodnej, asi cítí, že se něco děje nebo co ☹ Balil si autíčko do letáku a moc se mu to líbilo 😅 😅

paolin
10. únor 2010

Marti, my razíme na Vysočinu v sobotu na týden 🙂
Jani, myslím na tebe! hlavně se šetři, ju? určitě to bude OK.
mně takhle bolelo břicho, když byl Vítek mimino. šíleně. tak na gyndu, tak honem na UTZ, na UTZ nic, šup se mnou na chirdu a na chirdě? namožený sval 😀 taky jsem čučela, páč mě to dost šíleně bolelo cca 3 týdny. no a za chvíli OK. tak snad to bude u tebe stejné 😉

martinka79
10. únor 2010

no vidíš to nebude ono.. my měli frmol Míša měl problém se vykakat velké hovínko a mý otvůrek. ach ten plakal. to má zácpu z toho jak nejedl několik dní.. už to je ale Ok. hovězí polévka dva talíře a spí...
jinak posílám dokaz na prima rádio když chcete vylože jen poslouchat hudbu a nemačka stále něco... 😉
www.koule.cz VLASTNÍ NÁLADA
Honzíček se už balí a nebo čeká, že nastane těžká doba s tatínkem? 😝

http://www.koule.cz/srv/www/qf/cs/quickforms/mu...

martinka79
10. únor 2010

Pavli to si užijete... my jen do neděle ikdyž bych tam nejraději byla spoň další týden...
Pojedem lyžovat asi sobota neděle

anta
10. únor 2010

Ale i kdepak, jen ho napadlo asi balit dárasy, chacha 😀 Spal jen hodinu deset, tak je zase protivnej, chjo chjo, to je s ním práce! 😒

martinka79
10. únor 2010

no tak snad pak bude.. dobře.
Jo dárečky, že by zase chtěl ježicha či blížící se narozeniny... 🙂

many
10. únor 2010

ahojky holky 🙂

Kamča už porodila 🙂 Emičku 🙂 49 cm a 3,45 kg v 10.40 🙂 byla na vyvolání a druhý porod aspoň o něco lepší jak ten první 🙂

many
10. únor 2010

takže moje první neteřinka na světě 🙂 🙂
škoda, že jsem nachcípaná a nemůžu do porodnice :-/

many
10. únor 2010

jééé Pavli zase razíte na výlet, no to se máte 😉

many
10. únor 2010

jéé Jani tebe bolí bříško ☹

many
10. únor 2010

Pavli - teplůtky už nejsou, kašel taky ne a dneska ani nesmrká, tak to musím zaklepat a doufat, že je a bude klid, ale já s tatinem jsme nachcípaní furt 😒

anta
10. únor 2010

Tak jsem Honzíkovi upravila postýlku tak, že jsem mu dala rošt na nejnižší úroveň, vytáhla dvě šprucle tak, aby si tam sám mohl vlézt a sám vylézt a už je tady zmeťour 😀 😀 😀

martinka79
10. únor 2010

jééééééééé a to bude jANI teď doma veseleji... 🙂
Many četl JSEM MOC MOC GRATULUJI A PŘEJI KRÁSNÉ DNY A POHODU A BRZY doma mamině i emičce.
My jsme jak fik taky v pohodě, ale bereme to atb.

e.k.t
autor
10. únor 2010

Many gratuluji 😉 hned budete mít veseleji 😀

Jani tak a už to umí a hned, no je to chytrolínek 😀 😀

many
10. únor 2010

Marti díky 🙂
Jani my máme tu starou postýlku, takovou co je ještě po nás, a máme teda tu přední část oddělanou a postýlku sraženou k nám a vlastně od té doby spává pěkně v ní 🙂 akorát to je ono - kdykoliv si z ní vyleze 🙂

many
10. únor 2010

Evi díky 🙂 no už se fakt nemůžu dočkat až jí uvidím a až si pochovám 😀 😀 😀 už mám i nakoupený dárečky 🙂 bude kočanda 🙂

martinka79
10. únor 2010

Many to ti věřím, taky bych brala holčičku.

anta
10. únor 2010

Honzík se to naučil za 10 minut ani ne, je to učinlivý chlapeček. Jo a Many gratulace k neteřince, hurá hurá hurá 🙂 🙂 🙂

anta
10. únor 2010

No teď jsem ho nahnala do postýlky, když do ní leze, tak mu jen řeknu "hlava a ruce" a on tam pěkně sám vleze, to je fakt super, i jemu se to líbí a to jsem ráda. Zítra je na tom sonu trochu popoženu, musím počkat tedy, až se MM vrátí z práce, půjde dřív, no a doufám, že půjdu na to sono co nejdřív, je to nepříjemný nevědět, co člověku je 😉 Jé, Honzík tady zase straší, jdu ho nahnat zase do pelechu divocha jednoho 😀 😀 😀