Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
15. únor 2010

Jani ty boduješ... krásnéí ráno všem.
Mončo drž se, ono to někdy na psychiku působí zcela jinak... jsi statečná a silná. vanes... je tedy klasa... neboj ona z ní sprosťanda nebude...

anta
15. únor 2010

Ahoj Marti, tak držím hladovku a raději ani nechodím k lednici, docela se to dá ale snést 🙂 Že bych se na to sono těšila, to říct taky nemůžu, mm dnes zůstal doma, chudák, taky se bojí, ale nedává nic najevo ☹

martinka79
15. únor 2010

Jani to je jasné, ale nebpj to nebude nic, vím to...
drž se myslím na tebe.. zvládneš to. Budu na síti a či nasignálu kdyby něco. 😉

anta
15. únor 2010

Marti, upřímně, kdyby nic, tak tím líp 😉 Jé já chci jííííííííííííst a už jsem snědla tátu, Honzík stačil usnout 😀 😀 😀

martinka79
15. únor 2010

🙂 Jani... 😎

martinka79
15. únor 2010

Jani super jsem moc ráda, že to je v pořádku... tak co jsi si dala dobrého? a řekli ti co viděli či z čeho to může být?

anta
15. únor 2010

Ahooooj holčinky, tak vše je v pohodě, dala jsem si v hospodě nějakou rychlovku včetně polévky, sodovku. Doktůrkové byli teda k nakousnutí 😀 😀 😀 Dělal mi ultrazvuk dost dlouho s tím, že nemůže najít žlučník, tak jsem mu řekla, že jsem chodící unikát bez žlučníku, že mám umělý žlučovod. Jak jsem nejedla, tak jsem podle něj byla dobře prokouknutelná a opravdu nic nic neviděl, říkal, že mám všechno všude v olrajtu. To je úleva, ale děsně mě bolákuje hlavice palice, panč jsem od rána moc nepila, tak to přežiju 😉 🙂 Ale, co to bylo, to vůbec nevěděli, asi natažený sval. Žádné vnitřnosti ničím napadené nemám 😉

martinka79
15. únor 2010

jééééééééééééé ty nejsi prolezlá ani žádnou baterií jménem humor? to je prima. snad už se to neukáže bolest jedna. já jsem nějaká nachlazená- rýmuji.... a bolí mě celý člověk s Míšou jsem spali já hodinku od 2,5h.

monkia.pv
15. únor 2010

ahoj holky!
Jani tak super ze mas vse ok! 🙂
my jsme od rana doma,ale uz jsme sbaleny a za chvili vyrazime na bus a jedeme za mamkou. Ja si tez zdrimla po obidku s Vaneskou! 😉 Nejak me zacinaji trapit nocni mury ci co!V noci se mi zdalo neco o tom jak jsme jezdili za tatkou do nemocnice(uz si presne nepamatuji co to bylo-jen vim ze to nebylo nic prijemneho) a odpolene se mi taky zdalo neco o nemocnici 😝 .Uz se tesim na veceri budeme mit smazeny syr a zustal nam ze vcerejska bramborovy salat,tak si dame do nosu!Mnam mnam§Jani doufam ze ses poradne napapala! 😀

martinka79
15. únor 2010

Mončo jé smažák ten chce Mm už týden...
já se těším na žampiony co udělám asi zítra...
tak se u maminky měj fajnově.. a sny jsou sny ro víš myšlenky pracují...
to se zvládne

e.k.t
autor
15. únor 2010

jé tady se smažákuje a u nás bude zítra večer 😉

martinka79
15. únor 2010

jé tak já ho Mm taky udělám.

anta
15. únor 2010

Tak holčinky, nedostala jsem se sem, musela jsem zaopatřit rodinku, která je moc šťastná, že je tu budu s*át hoooodně dlouho 😀 😀 😀
Marti, humor se mi usadil v hlavě a tak jsem s doktůrky tak trošku laškovala, chichi, ti byli rádi, že jsem vypadla. Ještě jsem stačila rozveselit sanitáře, panč jsem se ho ptala, jestli se můžu dívat na to, jak bude dávat to jezdící lehátko do sanitky, že jsem to vždycky viděla v televizi a že nevím, jak to ve skutečnosti vypadá, tak mi to pán ukázal a říkal,že kdyby se mi něco náhodou někde stalo a on tam byl, že mě čapne do levé ruky a šup se mnou do sanitky 😀 😀 😀 😀 Tak jsem mu poděkovala a popřála klidnou službu, no pán byl asi taky moc rád, že jsem šla 😀 😀 😀 😀

anta
15. únor 2010

Jo a vtip na dobrou noc: Ptá se kolemjdoucí majitele psa:"Pane, kouše ten pes?", : "Ne, nekouše", "Tak to je škoda, já mu chtěl dát klobásku" 😀 😀 😀 😀

martinka79
15. únor 2010

Jani tak ty jsi taky pěkná klasa.... 😀 počkej zlomíš si nohua zavoláš sanitu a šuop sanitář tě čapne za pačesy rovnou do sanity bez lehátka. 😀

anta
16. únor 2010

Honzík kouká na reklamu, tak vás pěkně zdravím 😉

anta
16. únor 2010

No kde jste zase? 😎 Dítě mi usnulo a já nevím, co roupama, panč uklízet nemůžu, abych se nenamáhala, no a vy tady zase nejste, bůůůůůůůůů 😉

martinka79
16. únor 2010

já byla pryč... a doljela POZDĚ .
míša je zdravý

martinka79
16. únor 2010

Many pošli mi prosím do Ip odkaz na tu vaši letní dovolenou díky moc.

anta
16. únor 2010

My byli s Honzulášem venku a dobrý, ale předtím se mi vzbudil se řevem, ty zubáky mu dávají teda zabrat 😝

martinka79
16. únor 2010

Čusik holky nějak jsem toho dnes měla moc...
já byla s prdelínkem taky venku super moc si to užil.
Já se rozhodla, že zhubnu tak jsem si dala do těla docela mi to bodlo.... budu to dělat denně či obden a hlavně se budu brzdit v jídle jsem jak tasemnice... 😀 a sladké jééééééééééééé holky já šílím... 🙂 ale zvládnu to.. budu silná. 😉 zítra ráno čusík... budu doma takže pohoda.

martinka79
17. únor 2010

krásné ráno všem... jak pak jste se vyhajali a co vaši drobkové? u Nás krásné sice kolem,páté se vrtšl, ale nakonec usnul do půl osmé.. 🙂

martinka79
17. únor 2010

halo kde jste dnes nemusím nic moc dělat, chci jen utírat prach a na skříňkách abtak nějak dělat to co se moc nedělá.... ☹

martinka79
17. únor 2010

many halooo až tu budeš písni klidně na stránku ten odkázek dovolené....

anta
17. únor 2010

Ahojky, já byla u dr., má od šesti od rána, tak jsem stihla ještě nakoupiti a pohoda. Jsem zdravá, ale mám skoliózu páteře a prý bych měla začít cvičit nějaký to pilátes cvičení na posílení svalů 😉 Tak se o tom informuji, budu chodit na kurzy a pak budu cvičit doma. 🙂

many
17. únor 2010

ahojky holky 🙂 jdu se vás pokusit dočíst 🙂 má to cenu 😉 nebo je to na 2 hodiny 😀

many
17. únor 2010

á tak Janča je zdravá, tak to je fine 😉
Mončo držte se 😔
Marti - letní asi ,že 😉

anta
17. únor 2010

Ahoj Many, ano jsem zdravá jako ta řípa, což je strašně fajn. Ale ty nervy, jaký jsem měla. A na druhou stranu, když vám dr. řeknou, že vám nic není, tak máte pocit jako byste znovu narodily, fakt. Honzík hučí v postýlce 😉

many
17. únor 2010

Jani to věřím, hlavně, že je vše ok