Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
24. únor 2010

teda doma je nuda, jak cip 😀 nemám do čeho píchnout 😉 Ladík si pěkně hraje a čučí na školku a já se asi unudím 😀 ještěže je doma net, zabiják času 😀 😀 😀 kde jste kdo 😉
navařený máme 🙂 - inspirace - zapečený brambory 😀 už včera jsme si dali na večeří 🙂 to bysme taky mohli furt 😀 😀 😀

many
24. únor 2010

kuky kuky 😉 😉 😉 😉

monkia.pv
24. únor 2010

dobre rano holky!Tak jsme zase doma!Ja peru,pecu kokosovou buchtu,varim obed a Vaneska si maluje!U nas to zatim nevypad na pekny den!Vcera to bylo lepsi!

many
24. únor 2010

ahoj Mončo 🙂 no sluníčko zatím nikde že 😒 teda tak ty máš napilno 🙂 já vyprala včera a na žehlení z toho není nic 🙂 navařila taky včera a buchta se teprve dojídá 🙂tu jsme pekli v neděli 🙂 Ladíček si taky maloval u školky 🙂 teď jsem to schovala, už začal trhat papíry a všude to rozhazovat, zase si našel jinou zábavu 😀 teď posvačil a ještě jsem mu nakrájela jablíčko, tak je nacpanej fest 😀 😀 no a za hoďku by mohl chrnět 🙂 pak po obídku povalíme na ty nákupy,....

many
24. únor 2010

to bylo krásný, vám musím napsat, dala jsem Ladíkovi namazaný chleba na stůl a šel jíst a já byla zády u linky a on díky mámo 🙂 a já nic a on zase mami, otočila jsem se a on - díky 🙂 to bylo tak krásný 🙂

monkia.pv
24. únor 2010

jj mam na pilno teda mela jsme!uz mam pradlo i poveseny,buchta je upecna a vari se uz jen ryze!Many to bylo urco krasny!Ja taky miluju kdyz Vanula rika dekuji!A umi i pekne rict prosim!A ucuravam kdyz se rano vzbudi a ja otevru dvere od pokojiku a ona stoji v postylce a uvidi me a rekne ahoj mamiko!

many
24. únor 2010

jééééééééééééééééé 🙂 tak Ladík spí snáma zatím, tak to musí být taky krásný 🙂 a taky mi říká hodně mamiko - neříká to n a teď konečně začal i tatiku 🙂 a nejvíc, když něco chce, jinak mami , tati 🙂a prosím to moc neříká, nebo spíš neví asi co to znamená, jak já vždy odpovím prosím a on to někdy zopakuje 🙂 jinak to neříká, no je to sranda, když už tak kecají, že 🙂 a konečně si řeknou co chtějí 🙂

many
24. únor 2010

a teď má v oblibě, že si otevře skříň a chce bundi bundi, tak musím podat jednu bundu co tam má pověšenou a on si jí furt oblíká a vyslíká 🙂 asi si chce hrát na modela 😀 😀 😀

anta
24. únor 2010

To mě napadlo taky vozit ho po bytě, je to fakt, že je jak z divokých vajec, ale ta ruka ho nebolí, to by vyváděl jinak. 😉

many
24. únor 2010

tak už budeš mít taky navařeno a jdete ven nebo až odpoledne 😉 mně předchvílí volala kámoška, že jsme pozvaný k jedné odpoledne na návštěvu, aby si děti pohráli 😀 tak jak se Ladík vyspí, povalíme na nákupy a ve 3 na návštěvu 😀 tatin si bude moc v klidu aspoň cvičit na kytaru

many
24. únor 2010

Vaneska spí od narození v pokojíčku 😉
Jani to je fine, že ho to nebolí, Honzíčka

anta
24. únor 2010

My byli u dětské dr. a máme přijít za 2 týdny na převaz a já budu mít oči na šťopkách, se asi zhroutím 😉
No holky vám ta děťátka teda kecají, vy se máte, to u nás není, ale pořád to do něj hustím,tak snad vyleze z těch temnot a řekne něco pořádnýho 🙂

monkia.pv
24. únor 2010

jj je to sranda uz s nema!vaneska zase porad rika obeceme(obleceme).Tak jdu nakrajet jablicko a kouknout co vyvadi maly dablik! 😀 je nejaky podezrely klidek!

many
24. únor 2010

Jani to kecání příjde, každý je rychlí v něčem jiným a víš jak ve 3 letech na tom budou všeci stejně 😉

many
24. únor 2010

rychlý 😉

many
24. únor 2010

on dnes zase nějak moc šlope, už má skoro litr v sobě, a teď mu nedám nic, má smůlu a jdu juknout co dělá jeho plína, on prostě nic zatím neřekne, žádný aaaa ani eeee 😀

many
24. únor 2010

fůůůj ten byl, málem až za ušima a neřekne, až jak jsme ho položila na přebalovák a řekla, je tam aaa a on jo 🙂 ale , že by jako řekl předtím to néé 😀

monkia.pv
24. únor 2010

Many Vaneska spi sama asi od 10 mesicu!My jdeme ven odpoledne.
Jani bud rada ze Honzik nekeca me nekdy z tech kecu boly hlava 😀 .Hlavne kdyz mele porad dokola mamiko mamiko mamiko obeceme obeceme 😝 😝 .To ji vzdycky rikam at rika tatiku taiku taiku ze nejsem jeji jediny rodic 😀 .

monkia.pv
24. únor 2010

many Vanula taky nerekne ze je pokadena nebo pocurana!A to ani kdyz se ji zeptam!To mi tvrdi ze neni a pritom ma plnou plinku!

anta
24. únor 2010

Moni, IP 😉
Já taky něco řeknu Honzíkovi jestli něco chce a on že ne a když mu to strčím do pusy, tak mi ukousne ruku 😀 😀 😀 Ale jinak zticha taky není, to si nemyslete 😀 😀 😀

many
24. únor 2010

tak to je Vaneska na tom jak Ladík, no neva, ještě mají čas, to příjde 😉

many
24. únor 2010

jinak s tím spaním, my ho chceme mít zatím furt u sebe 🙂 on má tu postýlku jak jsem psala už, u nás a oddělanou přední část a já když jdu spát, tak ho furt pusinkuju a držím ho za ručičku ráda 🙂no jsme si říkali, že snáma bude v ložnic než se narodí druhý mimi a pak spolu půjdou zaráz do pokojíčka 🙂

many
24. únor 2010

Jani to si nemyslíme 😉 😀 😀

monkia.pv
24. únor 2010

many mate to pekne naplanovany! 😉 My pak jak bude druhy tak ho rovnou dame k Vanesce at ho v pokojiku hlida 😀

anta
24. únor 2010

Moni, chytrý 😀 😀 😀
Many, tak správně si to nemyslíte, on totiž otevře oko a zároveň pusku a do večera ty dva orgány nezavře, tedy kromě očí v dopoledním spánku 😀 😀 😀

many
24. únor 2010

no zase je už teď pěkně zvyklá sama, to je taky fine i na usínání, to my uspáváme, buďto lehnem sním a nebo spíš usíná na klíně u Ulice 🙂 teď ho jdu taky uspat na klín a pak když to nepůjde tak do postele 🙂 zatím páá

many
24. únor 2010

Jani 😀 😀 😀 😀 😀 😀

monkia.pv
24. únor 2010

ja jsem rada ze nemusime uspavat!To uz si nedovedu predstavit ze bych ji mela uspavat na kline.Ted dokonce kdyz jsme byli u mamky tak si sama vylezla na velkou postel a i se sama zakryla a spala!To jsem cucela,ale stalo se to jen jednou! 😉

anta
24. únor 2010

Malýho uspává manžel, panč ho před spaním nosí a to já teda nehodlám 😀 😀 😀 Už přemýšlím nad jinou metodou, ale nevím jakou 🙂 🙂

monkia.pv
24. únor 2010

Vaneska se ted tak pos.... ze jsem ju musela celou prevlict i s bodyckem,fuj!Zasmradila i cely byt!budu muset vyvetrat! 😀