Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
25. únor 2010

Marti ne, neslyšela jsem 😖

many
25. únor 2010

na odkaz juknu 😉

many
25. únor 2010

kurňa tak to ani buchtu těm dětem péct nebudem nebo co ☹ Ladíček buchty miluje a myslím, že je to lepší jak nějaký kinder řez,... 😖

many
25. únor 2010

teda vůbec mi nešel koník 😠 vám asi taky ne co 😉

many
25. únor 2010

nebo gruntujete 😉
já taky dodělala nádobí, teď zametu a vytřu a Ladík se zase pěkně zes... 🙂 tak jsem rovnou zapla pračku , tak jdu a zase juknu 😉

anta
25. únor 2010

My byli zase venku, holky, tam je vám nádherně 🙂 🙂
Many, jako 2.000,- kč měsíčně je dost děsný výdaj a pokud se to dá nahradit něčím jiným, tak proč ne? Stejně jsem měla v plánu to v cca 2 letech utnout. Ale mlíčko dostává před spaním a to bude dostávat, dokud to půjde, takže tak 😉
Koník mi taky ale nešel.
Marti, já péct stále neumět, já být ostuda 😅 😅 😅

many
25. únor 2010

Jani podle receptu to zvládneš 😉 i já to tak dělám 😉

anta
25. únor 2010

Many, jednou jsem dělala bublaninu a dodnes z ní mám dobrý pantofle, jak se mi povedla 😀 😀 😀 😀

many
25. únor 2010

jinak venku je krásně, to teda jo, hned v 1 razíme 🙂 než pak půjdeme zase na návštěvu si pohrát 😀

Jani to máš recht, že je to výdaj, ale víš, já to beru tak, kolik projím já a kolik tatin, a už jsme prostě 3 😉 a on to taky musí projíst 😀 😀 😀 a stejně nesní zatím to co my 😀 ikdyž je fakt že sní víc jak já 🙂 já se snažím hubnout do plavek 🙂

many
25. únor 2010

tak taky se mi stalo, že buchta moc nenakynula 😉 ale hlavně, že chutnala 😀 no prostě se teď snažím pomalu učit 🙂 nejčastěji dělám Ladíčkovi jablečný perník, ten miluje, už jsem pekla s mamkou i koláče a chystám se teď na ně sama 🙂 a v neděli jsme pekli Uničovský štrůdl, tatin mi pomáhal 🙂 no nemám ani formu na bábovku, tak jsem říkala, že každý měsíc musíme něco pokoupit ať peču, je to lepší jak kokina, a na snídani , sváču nebo večeři 🙂 to se taky dost ušetří 🙂 si myslím teda 🙂 ale jsem zvědavá co pak napíše Marťa o tom kypřícím prášku

many
25. únor 2010

jinak to mlíčko před spaním, to dávají hodně mamky no, co slyším, tak děti si naplní žaludek a pak pěkně usínají 😉 Ladík jak mlíko nepije, tak vlastně normálně večeří v 18.00 a v 19.00 jde spát a nic nedostane 😀 a večeří chleba s něčím nebo tu buchtu s čajíkem

anta
25. únor 2010

Včera jsem Honzulákovi dala pomeranč a on mi snědl kousek kůry, zmeťour, ale to jste měly vidět, jak se olizoval a chtěl ještě!!! 😀 😀 😀 Já sama jako malá jsem ráda jedla pecky ze švestek, to teda se mám na co těšit 😅 😅 😅

many
25. únor 2010

ono je to prý to sání z flašky toho teplího mlíčka pěkně unaví a ryche vytuhnou, tak to mají mamky zase výhodu, no Ladík si teď furt hraje a nevypadá na spaní, ale už by pomalu teda mohl 🙂 já už mám padla, vše uklizený, ještě jen setřu prách z telky a konec, už se těším ven 🙂

anta
25. únor 2010

Moje máma mi říkala, že prý ho dostávají i moje neteře a to je jim 4 a myslím, že 3,5 roku, tak proč ne 🙂

many
25. únor 2010

to Ladík říká už ode mě , že je to fujííí 🙂 a hned jak loupu to odnáší do koše 😀

many
25. únor 2010

s těma peckama 😉 to jo , to bude hlídání v létě 😀

many
25. únor 2010

Honzík už chrní 😉

anta
25. únor 2010

Jojo, spinušká, usnul sám, on ho ten čerstvý vzduch umí pěkně unavit, občas chodí, občas ho vozím, když je teď ten válečnej invalída 😉 To jsem si tak vzpomněla, že mi jedna kolegyně poslala odkaz na nějakej článek ohledně toho, že pribináček je taky pro děti nezdravý, tak tedy mezi námi, z čeho ty dětičky mají žít, že? 😖

many
25. únor 2010

jo,jo, je to těžký, ale já pribiňáky nekupuju, já si dost četla, když jsem byla těhu, a co je tak ze všeho nejlepší le lipánek 😉 a já ho dělám doma a výjde ještě levněji a vím co v něm je 🙂 a bílý jogurt holandia 🙂 ten miluje s banánkem a nebo přesnídávkou 🙂 no a dobrá máma je dobrá a sem tam ochutnal i floriana 🙂 ten prý taky není špatný

many
25. únor 2010

no každá máma si to dělá podle svýho, některá šupala pribiňáky už od 4 měsíců 😖 Ladík měl lipánka tak nějak v roce 🙂 od těch 10 měsíců pěkně papká ten bílý jogurt s něčím a ten je stejně nej

many
25. únor 2010

kurňa my budeme zdraví 🙂 jak dnes řešíme mlíka,... 😀 😀 😀 😀 😀
jinak Ladík ten by mi ráno vytuhl v kočárku, tak to Honzík pěkně vydržel až domů

anta
25. únor 2010

Ani nějak nic moc neřeším 😉 No tak to ne, to já dávala velkýho pozora na to, co Honzík ve 4. měsících papal, pak jsem nasadila skleničky a teď papá naše. Ani nevím, kdy jsem začala dávat lipánky a jiné mléčné výrobky, vypadlo mi to z hlavy, ale asi tak nějak v roce, mám dojem. Jestli budeme zdraví jen z řečí, tak to není co řešit 😀 😀 😀
Honzík by mi v kočárku neusnul, na to je moc zvědavej 😀 😀 😀

many
25. únor 2010

hm tak furt se mu nechce spát, tak to vidím na to, že možná bude chrnět až v kočárku 😉

many
25. únor 2010

dnes už se 3x pěkně zes... vypadá to na zuby, tak jsme zvědavá, zatím je klid 🙂

many
25. únor 2010

Marťa taky asi razili ven a nebo vaří, uklízí,....
a Evča se tu taky neukázala ,že 😉 a Monča taky a ostatní holčiny už delší dobu

anta
25. únor 2010

Monča se tady docela objevuje, ale Evičku jsem dlouho nezaregistrovala, tak snad je u nich vše v pořádku.
Ajaj, Honzík si taky pořád sahá na tvářičku, taky mu ty zuby nedají pokoj, potvory! 😅

paolin
25. únor 2010

ahoj holky! jdu jen na chvíli. Adam spí a mně není moc well, tak půjdu ležet za ním.
u nás se vesele chlemtá Sunar ve velkým 😀 ty dva tácky za to měsíčně taky dáme 😒 Adam dá jednoho před spaním a pak 1-2 v noci. on přes den moc nepojí, tak se potom dojídá Sunárkem. tuhle mi posnídal Actimel a pak jedl až kolem 5 půl rohlíku. on prostě nemá na jídlo čas. jakmile ho dám do židličky nebo se mu snažím dát něco k jídlu, tak ječí. těžký s ním, no 😠 jinak pořád vzdoruje a vzrodruje...snad ho to brzy přejde. lehání se řevem a vstekáním se venku do kaluží mně už fakt neba. teď má novinku - zalehne ve výtahu a pak se sune po zádech ven. odráží se nohama. uááááá, ho asi brzy zaškrtím 😀

paolin
25. únor 2010

jo, jinak u nás Sunar na spaní má opačný účinek. Adam ožije a divočí 😀 asi ty cukry nebo co 😀

anta
25. únor 2010

Jé Pavli, to je děs, tak mu do toho sunárku dávejte odvar z makovic a to by bylo, kdyby nespal 😀 😀 A na tebe něco leze ju? Honzík v noci nejí, jen přes den se futruje a ráno nám právě odmítl mlíko, tak se pak najed něčeho jinýho, co můžu dělat, ale dělá mi teda problémy s obědem, místo toho, aby šel jíst, tak si chce chodit hrát, to je hrozný. Já nemám ve zvyku za ním chodit s plnou lžící a "dej si, dej si", ne ne, pěkně čekám, až ho čapne hladík a nají se 🙂

many
25. únor 2010

tak už spinká bobeš 🙂