• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
ví co to bude :wink:
26. únor 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míši, má psanou Vanesku :slight_smile:
26. únor 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčička to bude...
JInak many jasně to je dobře namyšlené pokračovat s další MD.
Jani zase záda ach jo... i mě občas berou...
dnes je u nás pod mrakem žádný elán jako včera.
26. únor 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, u nás taky hnus. nálada zase na bodu mrazu :grinning:
26. únor 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak jsem to holčiny zvládla. Honzík je unavenej a tak prdí ééééé prudí, no musím to nějak vydržet. Záda mě občas chytnou, ale ne zas tak často. Venku prší a tak nemůžeme jít ani ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Manžílka srovnám, nebojte. Ty jeho naštvaný nálady fakt miluju. No je to chlap, že? Na mě je toho taky dost a neprudím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pavli, obdivuji tě, jak ty divochy zvládáš, chtěla bych mít taky tolik síly, asi jsem rozmazlená :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, nebudete věřit, ale to dítě mi před chvilkou vytvrdlo v postýlce, chudinka, byl unavenej a to pak s ním opravdu není žádná řeč, s obludou mojí :wink:
26. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, právě, že nějak extra nezvládám :grinning:
Adam kouká už hodinu na pohádky a já relaxuju! zázrak :grinning: za chvíli taky pofrčí spinkat.
26. únor 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak si užij od počinek. my si ZASE PŘEVLÉKLI POSTÝLKY... Míša má nové povlečení a peřiny... :grinning:
jinak u nás také prší nevím jak pofrčíme na kroužky dnes nemáme autíčko... a do kočárku asi nepůjde. dostane holínky a pláštěnku... jak jinak
26. únor 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak trošku přestalo pršet, byla bych ráda, kdyby odpoledne už nepršelo, panč mě to s malým doma doooost neba :grinning: :grinning:
Pavli - třeba nezvládáš, ale na mě to rozhodně takový dojem nedělá, že by jsi to nezvládala :slight_smile: myslím si, že když tě jednou občas budu obdivovati, tak ti to pozdvihne náladu :slight_smile: :slight_smile: Já si takový obdiv třeba tolik nezasloužím :wink:
26. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já frčím vařit žemlovku...
holky jste obě skvělé Pavča dvě děti na krku a jak to zvládá ještě trénuje... a to je můj obdiv. a Janča taková klasa... vše doma srovná a celkově působí dojmem pohody.
26. únor 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, jsem vesměs pohodářka, manžel taky, ale to víš, občas to taky stojí za starou belu, ale aspoň se nepřetvařuju a pěkně to všem řeknu :grinning: :grinning: :grinning: Honzíček je naštěstí svým založením také pohodář a když ho to čapne, tak to taky stojí za starou belu, ale co, člověk si to nesmí moc připouštět, panč by se zbláznil :grinning: :grinning: :grinning:
Včera mi ta mamina říkala, jé ten Honzík je ale pohodář, já jsem jí říkala, že je, že má prdlou mámu a ona na to, lepší prdlá máma než nějaká upnutá pipka, což je fakt, že nejsem :slight_smile:
Říkala jsem jí,jak to doma máme s Honzíkem,jak spinká, papá a tak, a ona má tedy dvouletou holčičku a říkala, že to teda nezná takhle vychovaný dítě už v roce a půl, tak jsem jí řekla, že jsem máma metr, něco jako Martinka :grinning: :grinning: a že si nenechám skákat od nikoho po hlavě :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani no trochu jo, ale terapie bude pokračovat, bude to na dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak to zatím společnýma silama zvládáme, jen domácnost je nějak mimo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dokonce dočteno :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vy jste tak hodný! co já bych bez vás dělala!!
Evi, domácnost taky krapet plave :grinning: ale teď jsem dokonce vytřela podlahu :grinning: jdu si dát oběd a koukat na ZOH.
až se Adam vzbudí, valím do kanclu. mám 2x zákaznici. a pak ve 4 masááááž! jupííí! záda mě bolí, jak prase. no a zítra mám "volno" :slight_smile: jedem na zápas - až do Polné. tak vám budu blíž :grinning: a odpo přijde babi slavit moje 30. tak to bude prima :slight_smile: snad tu kluci Mirka nerozcupují :grinning:
26. únor 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je po spaní, dali jsme 45 minut a tím to hasne :frowning2: No nějak to vydržím, blééééé, já už nechci :wink:
Pavli, takže mám přát vše nejlepší k narozeninkám a teprve 30.tým? Teda ty mladice, tak ať ti zdravíčko slouží a kluci též :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, Jani...to tomu spaní nic nedal :frowning2: kdybychom to tak k sobě měly kousek, viď?

Chi chi...mladice Pavlice, bude stará rašplice :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
PAVLI DO pOLNÉ JÉ TAM TO MILUJU místní pou´t a tak a zábavy.. to byly časy. ale neměnila bych samo.

Jani já jsem hrozná semetrika to vím a to mi dokonce některé známé a iříkají, že jsem ras na MM. :grinning: :grinning: :grinning: chápete mě? taková hodná žena co si sama vše udělá...(skoro)
Míša je hodný, ale pohodář ne je dost akční po mamině a taky své hlavičk,a le pochopil, že co řeknu to platí. :grinning:
jaký si to uděláš takový to máš... to říkám furt. :slight_smile:
Holčiny pádíme papat a potom se chystat směr práce.... se těším na dětičky. :wink:
26. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nás se teda dnes fakt prudí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky semetrika na MM tuplem :grinning: :grinning: Honzík tedy jaksi nepochopil, že to, co řeknu, platí, tedy jak kdy :sweat_smile:
26. únor 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!Vy jste toho nakecaly!Ale jsme dobra a docetla jsem i vcerejsek! :wink:
26. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani Vaneska nechapala vcera ze co rikam to myslim vazne a dostala na zadek a to i venku pred lidma na namesti!Nejak me povolili nervy a uz to bylo!Pak jsme si to cely vecer vycitala!
26. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moni, ony ty děti si občas opravdu dělají z trucu co chtějí, to si nevyčítej, ona dobře mířená rána je lepší než psychický teror :wink: :slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo to mas pravdu,ale vis jak to je.Stejne me to porad vrta hlavou!Ja jsme posledni dobou nejaka nervezni nebo co a prijde mi ze me naprdne kde co!Ale to nechci rict ze bych ji bila za nic to zase ne!
26. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni, to nic to se srovná, někdy se to opravdu dělat jinak nedá, jedna výchovná a včas je lepší než tisíc slov
26. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, mně toho občas v té hlavě vrtá, ale jestli Honzík dostal na prdel nebo ne, tak tím se nezabývám, neboť tomu tak často není, já spíš štěkám jak ten pes, co nekouše :grinning: :grinning: :grinning: A po tom, čím jsi si teď prošla, se ti ani nedivím, že máš nervy nadranc, starost o malou, starost o maminku, bolest...., takže neboj, ono to bude jen lepší a lepší a opravdu bych to ani moc neřešila a nedělej si hlavičku :wink: Občas bych ti přála být tady, když to Honzu čapne, myslím, že by jsi se ve mně poznala :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chtela jsem dat do albika fotku Vanesky jak sedi na zachode a nejak nemuzu najik snuru k mobilu,takze jak najdu tak dam foto je super!Ale nevycurala se a to tam sedela snad pul hodiny a porad trhala toaletak a utirala si prcinu!Jsem myslela ze nam ucpe zachod :grinning: .Jinak diky za povzbuzeni-opet!Dneska jsem narazila na nase svatebni fotky,tak jsem si pobrecela jak jsem videla jak me tatka vedl k oltari s umevem!Porad si rikam proc tak mlady clovek musel umrit!Vzdyt mel jen 54let! :frowning2: Ach jo dneska je blby pocasi tak na me padaji chmury! :unamused: Ani ven nemuzeme!Manza sel na trenink a jak prijde tak jedeme k mamce,dneska prijde i braska tak jsem rada!
26. únor 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, já dneska měla depku jak prase, pak mě Honzík obejmul, pustili jsme si dechovku a tanyny a od té doby je to fajn :wink:
26. únor 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jsem na skok doma jdu vygruntovat byt :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak vam chci jen poprat hezky vikend nebot se tu asi ukazu zase az v pondeli!Takze hezky uzivejte a odpocivejte!
Jani predstavila jsem si te jak s Honzikem parite na dechovku a zvedla se mi tez nalada :grinning: .Taky nekdy s Vanulou takhle radime!!Moje mamka dechovky miluje,takze kdyz jsme tam je to na dennim poradku :slight_smile: .
27. únor 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak jsem vyhnala chlapy ven, MM má roupy, pořád vysedává u PC a to včera byl opět nervozní, panč si nestačil zvyknout na to, že má Honzík zlomený malíček. No tím, že bude vysedávat u počítače, si na to nemůže zvyknout, no a vzhledem k tomu, že mě tím děsným neustálým vysedáváním už rozčiluje, tak jsem je vyhnala, já mu dám! :grinning: :grinning: :grinning:
Honzík dnes trhnul rekord a spal do třičtvrtě na sedm! To jsem ještě nezažila, je plný energie, tak si to venku aspoň vylítá a já mám taky klid :slight_smile:
27. únor 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani super řešení. Já teda ani nechci vědět co se doma děje. Jsem v práci a kromě práce šrotím na úterní dvě zkoušky. Fuj. Ale pak už bude klid na dlouho,doufám
27. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek