Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
26. únor 2010

ví co to bude 😉

paolin
26. únor 2010

Míši, má psanou Vanesku 🙂

martinka79
26. únor 2010

holčička to bude...
JInak many jasně to je dobře namyšlené pokračovat s další MD.
Jani zase záda ach jo... i mě občas berou...
dnes je u nás pod mrakem žádný elán jako včera.

paolin
26. únor 2010

Marti, u nás taky hnus. nálada zase na bodu mrazu 😀

anta
26. únor 2010

Nějak jsem to holčiny zvládla. Honzík je unavenej a tak prdí ééééé prudí, no musím to nějak vydržet. Záda mě občas chytnou, ale ne zas tak často. Venku prší a tak nemůžeme jít ani ven 😝 😉 Manžílka srovnám, nebojte. Ty jeho naštvaný nálady fakt miluju. No je to chlap, že? Na mě je toho taky dost a neprudím 😝 Pavli, obdivuji tě, jak ty divochy zvládáš, chtěla bych mít taky tolik síly, asi jsem rozmazlená 😀 😀 😀

anta
26. únor 2010

Tak holky, nebudete věřit, ale to dítě mi před chvilkou vytvrdlo v postýlce, chudinka, byl unavenej a to pak s ním opravdu není žádná řeč, s obludou mojí 😉

paolin
26. únor 2010

Jani, právě, že nějak extra nezvládám 😀
Adam kouká už hodinu na pohádky a já relaxuju! zázrak 😀 za chvíli taky pofrčí spinkat.

martinka79
26. únor 2010

Jani tak si užij od počinek. my si ZASE PŘEVLÉKLI POSTÝLKY... Míša má nové povlečení a peřiny... 😀
jinak u nás také prší nevím jak pofrčíme na kroužky dnes nemáme autíčko... a do kočárku asi nepůjde. dostane holínky a pláštěnku... jak jinak

anta
26. únor 2010

Tak trošku přestalo pršet, byla bych ráda, kdyby odpoledne už nepršelo, panč mě to s malým doma doooost neba 😀 😀
Pavli - třeba nezvládáš, ale na mě to rozhodně takový dojem nedělá, že by jsi to nezvládala 🙂 myslím si, že když tě jednou občas budu obdivovati, tak ti to pozdvihne náladu 🙂 🙂 Já si takový obdiv třeba tolik nezasloužím 😉

martinka79
26. únor 2010

já frčím vařit žemlovku...
holky jste obě skvělé Pavča dvě děti na krku a jak to zvládá ještě trénuje... a to je můj obdiv. a Janča taková klasa... vše doma srovná a celkově působí dojmem pohody.

anta
26. únor 2010

Marti, jsem vesměs pohodářka, manžel taky, ale to víš, občas to taky stojí za starou belu, ale aspoň se nepřetvařuju a pěkně to všem řeknu 😀 😀 😀 Honzíček je naštěstí svým založením také pohodář a když ho to čapne, tak to taky stojí za starou belu, ale co, člověk si to nesmí moc připouštět, panč by se zbláznil 😀 😀 😀
Včera mi ta mamina říkala, jé ten Honzík je ale pohodář, já jsem jí říkala, že je, že má prdlou mámu a ona na to, lepší prdlá máma než nějaká upnutá pipka, což je fakt, že nejsem 🙂
Říkala jsem jí,jak to doma máme s Honzíkem,jak spinká, papá a tak, a ona má tedy dvouletou holčičku a říkala, že to teda nezná takhle vychovaný dítě už v roce a půl, tak jsem jí řekla, že jsem máma metr, něco jako Martinka 😀 😀 a že si nenechám skákat od nikoho po hlavě 😀 😀 😀

e.k.t
autor
26. únor 2010

Jani no trochu jo, ale terapie bude pokračovat, bude to na dlouho 😝

Jinak to zatím společnýma silama zvládáme, jen domácnost je nějak mimo 😝

e.k.t
autor
26. únor 2010

dokonce dočteno 😀 😀

paolin
26. únor 2010

holky, vy jste tak hodný! co já bych bez vás dělala!!
Evi, domácnost taky krapet plave 😀 ale teď jsem dokonce vytřela podlahu 😀 jdu si dát oběd a koukat na ZOH.
až se Adam vzbudí, valím do kanclu. mám 2x zákaznici. a pak ve 4 masááááž! jupííí! záda mě bolí, jak prase. no a zítra mám "volno" 🙂 jedem na zápas - až do Polné. tak vám budu blíž 😀 a odpo přijde babi slavit moje 30. tak to bude prima 🙂 snad tu kluci Mirka nerozcupují 😀

anta
26. únor 2010

Tak je po spaní, dali jsme 45 minut a tím to hasne ☹ No nějak to vydržím, blééééé, já už nechci 😉
Pavli, takže mám přát vše nejlepší k narozeninkám a teprve 30.tým? Teda ty mladice, tak ať ti zdravíčko slouží a kluci též 😀 😀 😀

paolin
26. únor 2010

jéé, Jani...to tomu spaní nic nedal ☹ kdybychom to tak k sobě měly kousek, viď?

Chi chi...mladice Pavlice, bude stará rašplice 😀 😀

martinka79
26. únor 2010

PAVLI DO pOLNÉ JÉ TAM TO MILUJU místní pou´t a tak a zábavy.. to byly časy. ale neměnila bych samo.

Jani já jsem hrozná semetrika to vím a to mi dokonce některé známé a iříkají, že jsem ras na MM. 😀 😀 😀 chápete mě? taková hodná žena co si sama vše udělá...(skoro)
Míša je hodný, ale pohodář ne je dost akční po mamině a taky své hlavičk,a le pochopil, že co řeknu to platí. 😀
jaký si to uděláš takový to máš... to říkám furt. 🙂
Holčiny pádíme papat a potom se chystat směr práce.... se těším na dětičky. 😉

e.k.t
autor
26. únor 2010

u nás se teda dnes fakt prudí 😝

anta
26. únor 2010

Já jsem taky semetrika na MM tuplem 😀 😀 Honzík tedy jaksi nepochopil, že to, co řeknu, platí, tedy jak kdy 😅

monkia.pv
26. únor 2010

ahoj holky!Vy jste toho nakecaly!Ale jsme dobra a docetla jsem i vcerejsek! 😉

monkia.pv
26. únor 2010

Jani Vaneska nechapala vcera ze co rikam to myslim vazne a dostala na zadek a to i venku pred lidma na namesti!Nejak me povolili nervy a uz to bylo!Pak jsme si to cely vecer vycitala!

anta
26. únor 2010

Ahoj Moni, ony ty děti si občas opravdu dělají z trucu co chtějí, to si nevyčítej, ona dobře mířená rána je lepší než psychický teror 😉 🙂

monkia.pv
26. únor 2010

no to jo to mas pravdu,ale vis jak to je.Stejne me to porad vrta hlavou!Ja jsme posledni dobou nejaka nervezni nebo co a prijde mi ze me naprdne kde co!Ale to nechci rict ze bych ji bila za nic to zase ne!

e.k.t
autor
26. únor 2010

Moni, to nic to se srovná, někdy se to opravdu dělat jinak nedá, jedna výchovná a včas je lepší než tisíc slov

anta
26. únor 2010

Moni, mně toho občas v té hlavě vrtá, ale jestli Honzík dostal na prdel nebo ne, tak tím se nezabývám, neboť tomu tak často není, já spíš štěkám jak ten pes, co nekouše 😀 😀 😀 A po tom, čím jsi si teď prošla, se ti ani nedivím, že máš nervy nadranc, starost o malou, starost o maminku, bolest...., takže neboj, ono to bude jen lepší a lepší a opravdu bych to ani moc neřešila a nedělej si hlavičku 😉 Občas bych ti přála být tady, když to Honzu čapne, myslím, že by jsi se ve mně poznala 😀 😀 😀

monkia.pv
26. únor 2010

holky chtela jsem dat do albika fotku Vanesky jak sedi na zachode a nejak nemuzu najik snuru k mobilu,takze jak najdu tak dam foto je super!Ale nevycurala se a to tam sedela snad pul hodiny a porad trhala toaletak a utirala si prcinu!Jsem myslela ze nam ucpe zachod 😀 .Jinak diky za povzbuzeni-opet!Dneska jsem narazila na nase svatebni fotky,tak jsem si pobrecela jak jsem videla jak me tatka vedl k oltari s umevem!Porad si rikam proc tak mlady clovek musel umrit!Vzdyt mel jen 54let! ☹ Ach jo dneska je blby pocasi tak na me padaji chmury! 😒 Ani ven nemuzeme!Manza sel na trenink a jak prijde tak jedeme k mamce,dneska prijde i braska tak jsem rada!

anta
26. únor 2010

Moni, já dneska měla depku jak prase, pak mě Honzík obejmul, pustili jsme si dechovku a tanyny a od té doby je to fajn 😉

monkia.pv
27. únor 2010

ahoj holky jsem na skok doma jdu vygruntovat byt 😝 ,tak vam chci jen poprat hezky vikend nebot se tu asi ukazu zase az v pondeli!Takze hezky uzivejte a odpocivejte!
Jani predstavila jsem si te jak s Honzikem parite na dechovku a zvedla se mi tez nalada 😀 .Taky nekdy s Vanulou takhle radime!!Moje mamka dechovky miluje,takze kdyz jsme tam je to na dennim poradku 🙂 .

anta
27. únor 2010

Ahoj holčiny, tak jsem vyhnala chlapy ven, MM má roupy, pořád vysedává u PC a to včera byl opět nervozní, panč si nestačil zvyknout na to, že má Honzík zlomený malíček. No tím, že bude vysedávat u počítače, si na to nemůže zvyknout, no a vzhledem k tomu, že mě tím děsným neustálým vysedáváním už rozčiluje, tak jsem je vyhnala, já mu dám! 😀 😀 😀
Honzík dnes trhnul rekord a spal do třičtvrtě na sedm! To jsem ještě nezažila, je plný energie, tak si to venku aspoň vylítá a já mám taky klid 🙂

e.k.t
autor
27. únor 2010

Jani super řešení. Já teda ani nechci vědět co se doma děje. Jsem v práci a kromě práce šrotím na úterní dvě zkoušky. Fuj. Ale pak už bude klid na dlouho,doufám