• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Tak holčiny, dnes jsme si den super užili, byli jsme na výletě s Honzulínem podívat se opět na medvídka Prd ééé Půůů v kladenské zahradě, který tam ale nebyl :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsme se tam pěkně prošli a nakonec z toho byl výlet na dvě hoďky jako když vyšije, mám fotky v albíčku, tak se můžete juknout :wink:
Teda Evi, docela dost tě teda obdivuji, že to zvládáš, mě by ty nervy ze zkoušek a vůbec z toho celého shonu jistojistě za chvíli zkolily, tak tfuj tfuj tfuj, ať ta šrotárna k něčemu je :wink:
Si pamatuju, jak mi jedna paní nabízela práci při mateřský, tak jsem to odmítla s tím, že si chci mateřskou užívat a ne se stresovat, že něco nestíhám a tak, no a taky trochu zvítězila i lenost :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2010 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
čauyk holky včera mi nějak nešel koník. Jani jasně že juknu na fotečky
:wink:
Já včera umyla okna a potom prochajdovala s prdelínem a nakonec ho vzala i NIkolka na prochajdu tak byl řádně unaven. :wink:
28. únor 2010 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holčiny, my měli opět lítání a hned pěkně po ránu, Honzíkovi se totiž ten obvázek přes noc shrnul tak, že žádný ráno žádný neměl, tak jsme nelenili a hned na sedmou hodinu jsme s ním letěli na úrazovku, aby mu to převázali a představte si, že si tam od sestřiček vymámil takovou čupr plyšovou kočku velikou :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
jéééééééé se má.. :wink: my měli po obědovou akci v sokole.Děti nadšené a maminky uštvané.
28. únor 2010 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ano, Honzík se má, ten vždy a všude něco od někoho něco dostane, ale je fakt, že je to velká šikulka, neplakal, hrál si s jednou rukou a s tou druhou si dělejte, co chcete, mně je to jedno, já mám kočičku :grinning: :grinning: Skoro se mu odcamcaď (dobrý výraz :grinning: :grinning: ) nechtělo, museli jsme ho vyloženě s manželem unést :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2010 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky berušky, tak jsem se v práci na moment urvala dočíst, už bych ráda středu dopoledne, no ale dnes dojedu domů a po sedmé zalehnu a nikdo mne nebude rušit z odpočinku, pak se spsakuju na dva dny a hurá na zkoušky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom na noční :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 ve 04:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko, holčinky, tak si představte, že Honzík dnes "vylezl" z postýlky až v 7,10 hodin! To je rekord!!! Pro nás, co nám vstávají děti v 5 anebo nejpozději v 5,45 hodin, je to svátek :slight_smile:
1. bře 2010 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukám, že jsem tu zase sama. Dala jsem Honzuláka do postýlky, ale nevím, zda usne, ale na druhou stranu vstával o hodinu později, tak jsem to tomu přizpůsobila, vypadal docela zdrchaně.
1. bře 2010 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, od rána frmol, porada v neziskovce a potom cvičo. Míša samo neusl, jak má ty endorfiny tak neusne... koukáme na pohádku po obídku.
1. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Marti, to je blb, že Ti Mišák ale pak neusne, to by mě docela jakoby vadilo, že si neodpočine po tom cvíču :wink: Honzík odpočívá :slight_smile:
1. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky! taky nestíhám. mám oba kluky doma. Vítek měl včera cca hodinu 38,6 teplotu a červené ouško. nic ho prý nebolelo. pak mu teplota klesla na 36,7. divný, no...tak je raději dnes doma. je dost unavený. Adam zase začíná mít průjem a děsně prdí a smrdí :grinning: jestli chytili oba nějakou střevní virozu nebo co..uvidíme. venku krásně! tak pojedeme do kanclu a půjdeme tam na chvíli ven. ať se kluci provětrají. Vítka se snažím držet doma, tak musíme taky.
1. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
no u nás fujavice. no je to trouba ten Míša...
ale naštěstí on je moc hodný a ví, že klid zanamená klid kdlině 20min. leží v postelia ptoom u pohádky. co nadělám... jsme dnes nějaká unavená šíleně KO:
1. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, ne, že je Mišák blb, chtěla jsem napsat, že je to blbýýýýýý a ne že je blb, pardon, to ne, nedopsala jsem to, tak se omlouvám, aby ti to nevyznělo, že mu nadávám :grinning: :grinning: :wink: My půjdeme taky na chvíli ven, sice to tam fouká, ale být s Honzíkem celý den doma, by mě nebavilo a Honzík je moc hodný dneska, prakticky o něm vůbec nevím, tak jsem ráda :wink:
Ahoj Pavli, no to teda máte zase veselý, achjo :unamused:
1. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak dnes jsem se činila, vyměnila jsem ráno žárovku v obýváku, panč mi praskla, když jsem rozsvítila, mám vytřeno, uklizeno, dítě mi nechce mlíčko, tak pijeme místo toho frapko a k tomu rohlík a jak se olizuje, což je fajn :wink:
Takže, Marti, ještě jednou pardon, byl to překlep :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky tk já trochu "vyspaná" po noční a přebalená Jolina pročůraná postel do vypraného všeho krom matrace :grinning:

Sklizené Jolino prádlo a že toho bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a teď eště sklidím hračky a na pštu a pak se učit a pak uvidím jestli pojedu ráno z domu nebo jestli se přemístím do Pardubic. Z domu na zkoušku to mám 107 kz Pardubic cca 75
1. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Frapko Joli miluje hlavněto jahodové :wink:
1. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Pavli bojujte, hlavně aby to nebylo nic vážného
1. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
My teď Evi pijeme banánové - na zkoušku. Jinak Honzík venku řekl slovo kapsa :slight_smile:
1. bře 2010 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani já vím, jak jsi to myslela a neboj mě to nevadí a chápu tě. takže pohoda.Evi držím pěsti,dej vědět jak jsi dopadla. Pavli a yt se taqky drž....
mANY KDEPAK JSI??? NÁVŠTĚVUJEŠ?
1. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak dítě mi ještě spinká, zdá se, že nám nastoupil nový trend ve spaní, to je super rozjezd :wink:
Marti, jsem ráda, že jsi to pochopila, já bych si nedovolila nadávat cizímu dítěti, jen jsem to nedopsala, já když si to po sobě přečetla, tak jsem se nasmála :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 06:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky, šoupla jsem fotku do alba, je taky dost dobrá :grinning: :grinning: :grinning: Jinak nám přestal jít satelit, to asi tím větrem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 v 06:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani hele ... nadávat můžeš jak chceš... Michálkovi to stejně vuřt a já to mám taky na háku...
Jinak krásné ráno všem dnes jsme s Míšou udělali vítr v domě a za 1,5hodinky máme uklizeno vydrhnuto a tak... znáte to. jen Nikolky královstí ne... to si udělá sama odpoledne. :slight_smile:
2. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani hihi :wink:
2. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
No Honzík dneska vstával zase v sedm, ale mám dojem, že tak trochu prdkou napřed, je ukňouranej, tak ho vytáhnu do větrů a bude to, však ono ho to prudění přejde :grinning: :grinning: :grinning:
Marti, jsi šikula, to se musí nechat :wink: Nikolka si uklízí sama? Ta je dobrá, to jsem zvědavá na toho našeho Honzíka, jak se mu budou líbit uklízecí brigády :slight_smile:
2. bře 2010 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
no jasně uklízí, ale to bys viděla ty kecy... :grinning: čím starší tím horší. i míša si uklízí svoje království, ale to je zase fofr...
Jinak jakej blb mohl vymyslet velké domy... :frowning2: a to ho máme tak nějak průměr.. ale kdo to tu má uklízet.... nebo, že bych doma měla bordeláře???
taky vyrazíme ven.
Honzíku ty lumpíku, pěkně se usmívej a šup s maminou na obchůzky třeba domů jendou vyloužíš autíčko nebo nějaký melounek.
2. bře 2010 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
už jste na větru???
my asi taky půjdem,a le když míša si tak prima hraje.
2. bře 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Nikam jsme nevyrazili, Honzík zase zlobí, tak skončil v separaci (v postýlce) :grinning: To je fakt neskutečný, jeden den by ho člověk sežral láskou a druhý na česneku, dá se to nějak ovlivnit? :confounded:
2. bře 2010 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
jj nesžer ho a usmívej se i když prudí...
2. bře 2010 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Usmívám usmívám a smějeme se kupodivu oba :grinning: :grinning: :grinning: Tak dobře, pro tentokrát ho nesežeru :grinning: :grinning:
Držme Evičce dneska palečky, dělá ty zkoušky, tak tfuj tfuj tfuj :wink:
2. bře 2010 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
taky na ni myslím...
venku holka pěkná kosa..uši mi mrzly... ale jinak krása. Míša se projel na motorce házel kaeny aklacíky do potoka a pak hurá sledovat bagry... a ještěrky ve firmě.
jo a doma hlídal bada ve sprcháči. teď se krmí piškotama oba dva.
2. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek