• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Mně dítě zase usnulo, byl evidentně nedocvaklej, to jsou věci! :wink: Taky jsme měli piškoty, ale jen ten Bad nám tady chybí :wink:
2. bře 2010 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
to buď ráda Bad piškoty miluje... :grinning: my půjdem za chvilku chrupat. najím se, Míša měl těstoviny
2. bře 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani takže doma pohoda... jupí
2. bře 2010 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, bohužel ne, dítě je zase vzhůru :frowning2:
2. bře 2010 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
bééééééééééééééééé jdu naěj a to uvidí hajdaláček... :angry:
2. bře 2010 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdu na něj juknout, zdá se mi, že to ještě zabalil strašák, ony ho asi bolí zubáky, pořád se tak oťapkává na ušiskách a mne si tvářičky :wink:
2. bře 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Usnul, tfuj, to jsem se lekla až mi prdka změkla :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Máme skvělé sousedy, zase někdo začal flákat na chodbě kladivem, panebože, jdu do Bohnic, posílejte mi tam pomeranče na p.o.box č. 7 :sweat_smile: :sweat_smile:
2. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky!
my byli u kamošky pohrát si. teď už Adam chrní, Vítek si hraje.
Evičce držíme pěstičky!
Jani, to je prima, že Honzík spává dýl! Tak ať mu to vydrží :slight_smile:
Marti, máte doma skřítky bordeláře? Třeba na jaře přesídlí ven :wink: :grinning:
2. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Pavli. Ano, spává do sedmi, to je teda ale úleva, ale to neznamená, že není protivný - občas :slight_smile:
2. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a holky, antikoncepce mi sedla, hurá. Teda ze začátku jsem "to" měla skoro měsíc, pak jsem vysadila, jak jsem měla samozřejmě, zase jsem "to" tzv. dostala, trvalo to jen 5 dní, žádné silné krvácení, prostě pohodička, pak jsem zase nasadila podle návodu :grinning: :grinning: a normálně dobrý, hurá :slight_smile:
2. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, tak to je paráda! normálně závidím :grinning:
na sobotu jsem pozvala kamošky maminy na pizzu a malou oslavu narozek. tak se těším :grinning: kdybyste chtěly dorazit, tak jste velmi vítány :grinning:
2. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
HURÁÁÁÁÁ HURÁÁÁÁÁÁ :grinning: :grinning: :grinning:

tak mám úspěšně za sebou obě zkoušky a jsem dirigující dispečer, teda ve funkci výpravčího, ale už mám vyšší kvalifikaci než mm hi hi, nějak smutně mi to dnes povídal :wink:

Děkuji za pěstičky pomohly, hned první test a 7 chyb :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to bylo ještě v normě, no a ústní už byly v pohodě obě :grinning:

a za odměnu mám dneska noční a vedoucí si chuudák myslel že ještě jedu pod dozorem a já už jedu sama hi hi hi :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda zase přišel na nějaké prozkoušení z obsluhy zabezpečovacího zařízení :wink:
2. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, z celého srdce ti upřímně gratuluji, jsi šikovná a ničeho se nebojíš, takovým jako ty štěstí přeje, protože jim jdete naproti, super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Pavli, já jsem podobné konstrukce jako ty a měsíc jsem krvácela, to se pak tomu smrtelnýmu tlaku 50/90 nedivím :grinning: :grinning: Ale už je to dobrý, co nekrvácím, nemusím pít panáky kvůli tlaku, takže jsem stále střízlivá - vtip :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi i od nás gratulace veliká! ty seš fakt holka drsná, co vše nezvládneě!
Jani, já nějak nemám odvahu, znovu prášky zkusit :grinning: holt to bude na Mirkovi a to vím, že ten si dá 100% sakra pozor :grinning:
2. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli beru tě za slovo a přijedu. už startuji koště... :grinning:
Eviku ty holka šikovná, znovu gratuluji.... moc moc....
tak křítkové na jaře jdou do boudy jelikož mě neba po nic uklízet.
my spíme.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
My nespíme, tak se cpeme :grinning:
2. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No teď jsem rozjetá to je pravda a hlavně mne to fakt baví, teda nebaví mne odchody z domu, ale jak jsem ve vlaku tak už je to pohoda
2. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: Evi to je správné... důležité, že tě to baví...
pootm to jde vše lépe.
Jani já bych se taky cpala mám chutě jak těhule...
2. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem si myslela, že půjdeme ven, ale Honzíkovi se nejspíš vůbec nechce, tak ho nechám doma, obludu mojí :slight_smile:
2. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
jasně když se mu nechce...
my se teď doučili Nikolka doklidila pokoj a Míša se probudil dal si svaču a lebedí si na kyblíku na vláčky asi spadne na hubu, ale co když chce...
jinak jsme zavítala na jednu diskuzi o penězích je to fičák... ani nemám co dodat jelikož bych asi rozbouřila moc hladinu...
2. bře 2010 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu péct buchtičku s rybízem
2. bře 2010 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo, Marti, vím, o jaké diskuzi píšeš, taky jsem tam byla a tu hladinu rozbouřila :grinning: :grinning:
Teď jsem hrála Honzovi na kytaru, on z ní měl strach, což mě fakt překvapovalo nějakou dobu, tak jsem se rozhodla, že vzhledem k tomu, že na ní hraji 15. let, že ho prostě s ní seznámím a vzal to dooost dobře :slight_smile:
2. bře 2010 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
asi nebyl naladěn... neboj když mu denně hrát bude to zase Ok.
2. bře 2010 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
četla jsme tvé příspěvky... :grinning: :grinning: pohoda
2. bře 2010 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsou to holt zapálené milionářky, tak jsem jim tam dala co proto :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, tak jsem je tam dodělala :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu se kouknout
2. bře 2010 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem si vzpomněla ještě na ranní rozjezd, mm se rozhodl, že mi bude v pět ráno vysvětlovat matematiku, konkrétně tzv. dopravní úlohy - červené auto jelo z bodu A do bodu B atd., no a když mě vytasil Ludolfovo číslo, tak jsem začala usínat na vavřínech a raději jsem ho vyhnala se umýt, jsem totiž na matiku tak trochu tupec a ignorant, tak jsem měla strach, aby na mě ještě nevybalil Pythágorovu větu, to by asi do práce asi živ a zdráv nedorazil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jani řežub se smíchy při večeři a málem mi z tvých hlášek zaskočilo :grinning:
2. bře 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek