• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Evi, dobrou chuť vinšuji :wink: Dnes jsem prostě plná energie, takže jsem zvládla ranní školení, dopolední prudění Honzíkovo (dostal po dlouhé době na prdel, jé to mě udělalo dobře a Honzíkovi evidentně taky, takže nelituji :grinning: :grinning: a teď lenoším :wink:
2. bře 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to já jsem na noční a jen si odskakuju k netu, zkoumám jestli teda zruší tu stávku
2. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha a zruší???
:slight_smile:
2. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no zatím to vypadá že ve čtvrtek nebude, ale pohotovost trvá protože senát asi bude prudit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak my se tady činíme, dnes to vypadá s Honzulákem lépe než včera, včera to bylo jasný, že vstal prdkou napřed, ale že dokáže člověku zatopit :grinning: :grinning: Už jsme utřeli prach a fuj, teda toho bylo :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, jdu se vás pokusit dočíst
3. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no napsaly jste toho hodně :wink:
Pavli v neděli jsem na tebe myslela, tak opožděně vše nej nej nej a hlavně to zdraví
Evi gratulace ke zkouškám, jsi šikulka :wink:

nevím jestli vám to Martinka psala, ale už 8 den mám nezvěstnou svědkyni, kamarádku, spolužačku :frowning2: a fakt hrozný strach :pensive: nervy pracují o 106 :pensive: a špatné myšlenky taky :pensive: ale doufám
3. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani co Honzíčkův prstík
3. bře 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda dneska tu nejste :wink: no je fakt, že na Marťu jsem nenarazila ani na facebooku, minule mi taky hodně pomohla, že si semnou psala,... díky Marti
3. bře 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mizím a pak snad brzo juknu za váma, měla bych uspat synka, ale řežou stromy u baráku, tak nevím nevím, třeba ho to uspí no
3. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
Many, nezvěstná? no to je strašný! :fearful:
3. bře 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě se brzy objeví a vše se vysvětlí...
3. bře 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám dnes nějakou náladu na jraní uklízení. záchvěv energie :grinning: jenže s Ádou to nejde, páč nedá pokoj :grinning: tak asi zase nic a bude tu binec :grinning: ale alespoň záclony se mi podařilo vyprat :wink:
3. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holčiny, my byli venku kupy kupy :wink:
Many, no to je děs, panebože, to teda nevím, nezvěstná 8. den, kde se prosím tě ztratila? To nechápu a nedivím se černým myšlenkám :pensive: :pensive: :pensive: Mám špatnou zkušenost ze základky, kdy se mému bráchovi ztratila spolužačka, v té době snad chodili do 8. třídy, no a dobře to teda nedopadlo :frowning2: Ani nevím, zda držet palce, protože pokud se ztratí svéprávná a normální osoba, tak v tom nic dobrého nevidím, omlouvám se, že jsem pesimista, ale nerada lžu :cry:
Honzíkův prst asi dobrý, ale co jsem tak mohla vidět, tak ho má pořád modrý :frowning2:
Martinka je na facebooku, ju? No tak to jí jdu teda najít,ať mě má pořád taky za prdkou :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusík holky já dnes byla celý den pracoívně vytížená takže smolík.. Jani tebe snesu za zadkem stále...
M9šo fakt bych se bála.... ale jsem ráda, že je konečně už v databázi... :wink:
3. bře 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli jarnní úklid???? neblázni, venku je rkásně ,a le kosa kosa,a... Míša zase motorkovala nechtěl domů.
3. bře 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti taky jsem ráda, že jsem jí tam dnes našla aspoň tak, jinak jí chci dát do novin,... tak čekám
3. bře 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to určitě do všech děníku co znáš a co se kolem vás prodávají i místní noviny a nějaký web by to nešlo???
ale co s ní může být sakra?
3. bře 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
furt přemýšlím, kam to všude dát,..... :pensive:
Jani - jo,jo bojím se moc :pensive: a doufám, že někde bude
3. bře 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!Co to tu ctu?Many sakra co se stalo!Drzim pesti at to dopadne dobre!8dni je dlouha doba ale nadeje umira posledni!
3. bře 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: MOnčo ahojyk.
3. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno... :wink:
4. bře 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se moji rodičové rozhodli, že pojedou letos opět na dovolenou s dětmi a už si zaplatili dovolenou na farmě hedecko u Rakovníka... a berou tři vnoučata. a samo obě dvě děti moje... :grinning: nevím jak to Mišák udejcháa, le bude muset. :grinning: Já asi budu na vysočšině jim hlídat tu jejich obludu psí... :frowning2:
4. bře 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jedna novinka příští týden jedu na zkrášlovací večer... to si odpočinu i když s mým ksichtem asi nic nezmůže ani kosmetika mary kay-je dost dobrá.... ale i tak mi za ty roky nepomohla... :wink: ovšem si odpočinu a budu bez dětí chvilku večer...
a 27.3 organizuji jednu spol. akci pro veřejnost tzv. hravé odpoledne kdo chcete přijeďte... :wink:
4. bře 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, byla jsem se poptat na školku, zítra bych se měla dovědět, zda by mi kluka vzali o půl roku dřív a když ne, tak bych se mohla dotázat zaměstnavatele, zda bych nemohla nastoupit do práce o dva měsíce později, což se přiznám, že se mi zamlouvá mnohem víc :wink:
4. bře 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to je super, ty jsi nemusela k zápisu??
4. bře 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!U nas novinka!Od patku chodime curat na velky zachod :slight_smile: jupiii!Na jak dlouho mate materskou ze uz chodite k zapisu do skolky?
4. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti mary kay taky pouzivam a taky mi nejak moc v krase nepomohla :grinning: ,ale co uz ted ze!Ale vecer si urcite uzij!Zaslouzis si odpocinout!
4. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě u toho zápisu byla, ale oni nevědí, zda budou mít volno, pokud by měli volné místo, tak by mi ho vzali, pokud ne, mám smůlu.
Ahoj Moni, chceme to mít s manžou okoučovaný dopředu, tak jsem se byla zeptati už v listopadu minulého roku a oni mi řekli, abych přišla k zápisu a to jsem teď byla. No ale zítra se dovím víc. Byla bych raději, kdybych do práce nastoupila ten příští rok o dva měsíce později, sice bych nebrala žádné peníze, ale to by se tu chvilku vydrželo a kluk by šel do školky v normálním termínu :wink: Gratuluji záchodu, to se máte, Honzíkovi to pořád nějak nedocvakává :sweat_smile:
4. bře 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek