Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
2. bře 2010

Mně dítě zase usnulo, byl evidentně nedocvaklej, to jsou věci! 😉 Taky jsme měli piškoty, ale jen ten Bad nám tady chybí 😉

martinka79
2. bře 2010

to buď ráda Bad piškoty miluje... 😀 my půjdem za chvilku chrupat. najím se, Míša měl těstoviny

martinka79
2. bře 2010

Jani takže doma pohoda... jupí

anta
2. bře 2010

Marti, bohužel ne, dítě je zase vzhůru ☹

martinka79
2. bře 2010

bééééééééééééééééé jdu naěj a to uvidí hajdaláček... 😠

anta
2. bře 2010

Jdu na něj juknout, zdá se mi, že to ještě zabalil strašák, ony ho asi bolí zubáky, pořád se tak oťapkává na ušiskách a mne si tvářičky 😉

anta
2. bře 2010

Usnul, tfuj, to jsem se lekla až mi prdka změkla 😀 😀 😀

anta
2. bře 2010

Máme skvělé sousedy, zase někdo začal flákat na chodbě kladivem, panebože, jdu do Bohnic, posílejte mi tam pomeranče na p.o.box č. 7 😅 😅

paolin
2. bře 2010

ahoj holky!
my byli u kamošky pohrát si. teď už Adam chrní, Vítek si hraje.
Evičce držíme pěstičky!
Jani, to je prima, že Honzík spává dýl! Tak ať mu to vydrží 🙂
Marti, máte doma skřítky bordeláře? Třeba na jaře přesídlí ven 😉 😀

anta
2. bře 2010

Ahoj Pavli. Ano, spává do sedmi, to je teda ale úleva, ale to neznamená, že není protivný - občas 🙂

anta
2. bře 2010

Jo a holky, antikoncepce mi sedla, hurá. Teda ze začátku jsem "to" měla skoro měsíc, pak jsem vysadila, jak jsem měla samozřejmě, zase jsem "to" tzv. dostala, trvalo to jen 5 dní, žádné silné krvácení, prostě pohodička, pak jsem zase nasadila podle návodu 😀 😀 a normálně dobrý, hurá 🙂

paolin
2. bře 2010

Jani, tak to je paráda! normálně závidím 😀
na sobotu jsem pozvala kamošky maminy na pizzu a malou oslavu narozek. tak se těším 😀 kdybyste chtěly dorazit, tak jste velmi vítány 😀

e.k.t
autor
2. bře 2010

HURÁÁÁÁÁ HURÁÁÁÁÁÁ 😀 😀 😀

tak mám úspěšně za sebou obě zkoušky a jsem dirigující dispečer, teda ve funkci výpravčího, ale už mám vyšší kvalifikaci než mm hi hi, nějak smutně mi to dnes povídal 😉

Děkuji za pěstičky pomohly, hned první test a 7 chyb 😝 ale to bylo ještě v normě, no a ústní už byly v pohodě obě 😀

a za odměnu mám dneska noční a vedoucí si chuudák myslel že ještě jedu pod dozorem a já už jedu sama hi hi hi 😝 teda zase přišel na nějaké prozkoušení z obsluhy zabezpečovacího zařízení 😉

anta
2. bře 2010

Evi, z celého srdce ti upřímně gratuluji, jsi šikovná a ničeho se nebojíš, takovým jako ty štěstí přeje, protože jim jdete naproti, super 🙂 🙂 🙂
Pavli, já jsem podobné konstrukce jako ty a měsíc jsem krvácela, to se pak tomu smrtelnýmu tlaku 50/90 nedivím 😀 😀 Ale už je to dobrý, co nekrvácím, nemusím pít panáky kvůli tlaku, takže jsem stále střízlivá - vtip 😀 😀 😀 😀

paolin
2. bře 2010

Evi i od nás gratulace veliká! ty seš fakt holka drsná, co vše nezvládneě!
Jani, já nějak nemám odvahu, znovu prášky zkusit 😀 holt to bude na Mirkovi a to vím, že ten si dá 100% sakra pozor 😀

martinka79
2. bře 2010

Pavli beru tě za slovo a přijedu. už startuji koště... 😀
Eviku ty holka šikovná, znovu gratuluji.... moc moc....
tak křítkové na jaře jdou do boudy jelikož mě neba po nic uklízet.
my spíme.... 😝

anta
2. bře 2010

My nespíme, tak se cpeme 😀

e.k.t
autor
2. bře 2010

No teď jsem rozjetá to je pravda a hlavně mne to fakt baví, teda nebaví mne odchody z domu, ale jak jsem ve vlaku tak už je to pohoda

martinka79
2. bře 2010

🙂 Evi to je správné... důležité, že tě to baví...
pootm to jde vše lépe.
Jani já bych se taky cpala mám chutě jak těhule...

anta
2. bře 2010

Jsem si myslela, že půjdeme ven, ale Honzíkovi se nejspíš vůbec nechce, tak ho nechám doma, obludu mojí 🙂

martinka79
2. bře 2010

jasně když se mu nechce...
my se teď doučili Nikolka doklidila pokoj a Míša se probudil dal si svaču a lebedí si na kyblíku na vláčky asi spadne na hubu, ale co když chce...
jinak jsme zavítala na jednu diskuzi o penězích je to fičák... ani nemám co dodat jelikož bych asi rozbouřila moc hladinu...

martinka79
2. bře 2010

jdu péct buchtičku s rybízem

anta
2. bře 2010

Jojo, Marti, vím, o jaké diskuzi píšeš, taky jsem tam byla a tu hladinu rozbouřila 😀 😀
Teď jsem hrála Honzovi na kytaru, on z ní měl strach, což mě fakt překvapovalo nějakou dobu, tak jsem se rozhodla, že vzhledem k tomu, že na ní hraji 15. let, že ho prostě s ní seznámím a vzal to dooost dobře 🙂

martinka79
2. bře 2010

asi nebyl naladěn... neboj když mu denně hrát bude to zase Ok.

martinka79
2. bře 2010

četla jsme tvé příspěvky... 😀 😀 pohoda

anta
2. bře 2010

Jsou to holt zapálené milionářky, tak jsem jim tam dala co proto 😀 😀 😀

anta
2. bře 2010

Marti, tak jsem je tam dodělala 😀 😀 😀

martinka79
2. bře 2010

jdu se kouknout

anta
2. bře 2010

Tak jsem si vzpomněla ještě na ranní rozjezd, mm se rozhodl, že mi bude v pět ráno vysvětlovat matematiku, konkrétně tzv. dopravní úlohy - červené auto jelo z bodu A do bodu B atd., no a když mě vytasil Ludolfovo číslo, tak jsem začala usínat na vavřínech a raději jsem ho vyhnala se umýt, jsem totiž na matiku tak trochu tupec a ignorant, tak jsem měla strach, aby na mě ještě nevybalil Pythágorovu větu, to by asi do práce asi živ a zdráv nedorazil 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
2. bře 2010

Jani řežub se smíchy při večeři a málem mi z tvých hlášek zaskočilo 😀