Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
2. bře 2010

Evi, dobrou chuť vinšuji 😉 Dnes jsem prostě plná energie, takže jsem zvládla ranní školení, dopolední prudění Honzíkovo (dostal po dlouhé době na prdel, jé to mě udělalo dobře a Honzíkovi evidentně taky, takže nelituji 😀 😀 a teď lenoším 😉

e.k.t
autor
2. bře 2010

no to já jsem na noční a jen si odskakuju k netu, zkoumám jestli teda zruší tu stávku

martinka79
2. bře 2010

aha a zruší???
🙂

e.k.t
autor
2. bře 2010

no zatím to vypadá že ve čtvrtek nebude, ale pohotovost trvá protože senát asi bude prudit 😝

anta
3. bře 2010

Ahoj holčinky, tak my se tady činíme, dnes to vypadá s Honzulákem lépe než včera, včera to bylo jasný, že vstal prdkou napřed, ale že dokáže člověku zatopit 😀 😀 Už jsme utřeli prach a fuj, teda toho bylo 😀 😀 😀

many
3. bře 2010

ahojky holky, jdu se vás pokusit dočíst

many
3. bře 2010

no napsaly jste toho hodně 😉
Pavli v neděli jsem na tebe myslela, tak opožděně vše nej nej nej a hlavně to zdraví
Evi gratulace ke zkouškám, jsi šikulka 😉

nevím jestli vám to Martinka psala, ale už 8 den mám nezvěstnou svědkyni, kamarádku, spolužačku ☹ a fakt hrozný strach 😔 nervy pracují o 106 😔 a špatné myšlenky taky 😔 ale doufám

many
3. bře 2010

Jani co Honzíčkův prstík

many
3. bře 2010

teda dneska tu nejste 😉 no je fakt, že na Marťu jsem nenarazila ani na facebooku, minule mi taky hodně pomohla, že si semnou psala,... díky Marti

many
3. bře 2010

tak mizím a pak snad brzo juknu za váma, měla bych uspat synka, ale řežou stromy u baráku, tak nevím nevím, třeba ho to uspí no

paolin
3. bře 2010

ahoj holky!
Many, nezvěstná? no to je strašný! 😨

paolin
3. bře 2010

určitě se brzy objeví a vše se vysvětlí...

paolin
3. bře 2010

já mám dnes nějakou náladu na jraní uklízení. záchvěv energie 😀 jenže s Ádou to nejde, páč nedá pokoj 😀 tak asi zase nic a bude tu binec 😀 ale alespoň záclony se mi podařilo vyprat 😉

anta
3. bře 2010

Ahoj, holčiny, my byli venku kupy kupy 😉
Many, no to je děs, panebože, to teda nevím, nezvěstná 8. den, kde se prosím tě ztratila? To nechápu a nedivím se černým myšlenkám 😔 😔 😔 Mám špatnou zkušenost ze základky, kdy se mému bráchovi ztratila spolužačka, v té době snad chodili do 8. třídy, no a dobře to teda nedopadlo ☹ Ani nevím, zda držet palce, protože pokud se ztratí svéprávná a normální osoba, tak v tom nic dobrého nevidím, omlouvám se, že jsem pesimista, ale nerada lžu 😢
Honzíkův prst asi dobrý, ale co jsem tak mohla vidět, tak ho má pořád modrý ☹
Martinka je na facebooku, ju? No tak to jí jdu teda najít,ať mě má pořád taky za prdkou 😀 😀 😀

martinka79
3. bře 2010

čusík holky já dnes byla celý den pracoívně vytížená takže smolík.. Jani tebe snesu za zadkem stále...
M9šo fakt bych se bála.... ale jsem ráda, že je konečně už v databázi... 😉

martinka79
3. bře 2010

Pavli jarnní úklid???? neblázni, venku je rkásně ,a le kosa kosa,a... Míša zase motorkovala nechtěl domů.

many
3. bře 2010

Marti taky jsem ráda, že jsem jí tam dnes našla aspoň tak, jinak jí chci dát do novin,... tak čekám

martinka79
3. bře 2010

jj to určitě do všech děníku co znáš a co se kolem vás prodávají i místní noviny a nějaký web by to nešlo???
ale co s ní může být sakra?

many
3. bře 2010

furt přemýšlím, kam to všude dát,..... 😔
Jani - jo,jo bojím se moc 😔 a doufám, že někde bude

monkia.pv
3. bře 2010

ahoj holky!Co to tu ctu?Many sakra co se stalo!Drzim pesti at to dopadne dobre!8dni je dlouha doba ale nadeje umira posledni!

martinka79
3. bře 2010

🙂 MOnčo ahojyk.

martinka79
4. bře 2010

krásné ráno... 😉

martinka79
4. bře 2010

tak se moji rodičové rozhodli, že pojedou letos opět na dovolenou s dětmi a už si zaplatili dovolenou na farmě hedecko u Rakovníka... a berou tři vnoučata. a samo obě dvě děti moje... 😀 nevím jak to Mišák udejcháa, le bude muset. 😀 Já asi budu na vysočšině jim hlídat tu jejich obludu psí... ☹

martinka79
4. bře 2010

a ještě jedna novinka příští týden jedu na zkrášlovací večer... to si odpočinu i když s mým ksichtem asi nic nezmůže ani kosmetika mary kay-je dost dobrá.... ale i tak mi za ty roky nepomohla... 😉 ovšem si odpočinu a budu bez dětí chvilku večer...
a 27.3 organizuji jednu spol. akci pro veřejnost tzv. hravé odpoledne kdo chcete přijeďte... 😉

anta
4. bře 2010

Ahoj holčinky, byla jsem se poptat na školku, zítra bych se měla dovědět, zda by mi kluka vzali o půl roku dřív a když ne, tak bych se mohla dotázat zaměstnavatele, zda bych nemohla nastoupit do práce o dva měsíce později, což se přiznám, že se mi zamlouvá mnohem víc 😉

martinka79
4. bře 2010

Jani to je super, ty jsi nemusela k zápisu??

monkia.pv
4. bře 2010

ahoj holky!U nas novinka!Od patku chodime curat na velky zachod 🙂 jupiii!Na jak dlouho mate materskou ze uz chodite k zapisu do skolky?

monkia.pv
4. bře 2010

Marti mary kay taky pouzivam a taky mi nejak moc v krase nepomohla 😀 ,ale co uz ted ze!Ale vecer si urcite uzij!Zaslouzis si odpocinout!

anta
4. bře 2010

Já právě u toho zápisu byla, ale oni nevědí, zda budou mít volno, pokud by měli volné místo, tak by mi ho vzali, pokud ne, mám smůlu.
Ahoj Moni, chceme to mít s manžou okoučovaný dopředu, tak jsem se byla zeptati už v listopadu minulého roku a oni mi řekli, abych přišla k zápisu a to jsem teď byla. No ale zítra se dovím víc. Byla bych raději, kdybych do práce nastoupila ten příští rok o dva měsíce později, sice bych nebrala žádné peníze, ale to by se tu chvilku vydrželo a kluk by šel do školky v normálním termínu 😉 Gratuluji záchodu, to se máte, Honzíkovi to pořád nějak nedocvakává 😅