Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
4. bře 2010

ahojky holky 🙂

Jani ty máš materškou jen na dva roky ? Že už jste šli k zápisu ?

Mončo teda malá je šikulka 🙂 moc moc chválíme 🙂 u nás nic 🙂 předevčírem si jednou sedl na nočník a cvrnkl a včera tam opět ani za boha nechtěl sednout 🙂 tak počkáme

Marti uvědomil jsem si, že když budeme učit bez plenek v létě,... a nechci aby mi moc lítal nahý po písku... tak budeme muset už koupit nějaké ty slipečky co 🙂

Pavlínka už má zkušenosti, jaký jsou dobrý,... 😉 poraď a velikosti jsou normálně 2-3 roky 😉 díky

many
4. bře 2010

no Mišánek už má možná nakoupený co 😉 a co Honzík 😉 poraďte, jestli už jste nakupovaly 🙂

uklízím a sem tam odbíhám k netu, teď dodělám Ladíčkovi rizoto, bude mít opět s tuňáčkem 🙂 to mu chutná 🙂

paolin
4. bře 2010

ahoj holky!
Mony, gratulace k záchodku! zavidíme 😀 😉
Many, slipečky jsem kupovala malinkatý. oni to u nás mají číslované prapodivně 😒 chce to prostě odhadnout a raději koupit větší a pak případně menší, když nesednou.
my jdeme k zápisu za týden. jasně vím, že Ádu od září nevezmou. ale už budeme v databázi a co kdyby se v květnu něco uvolnilo..jinak mám smůlu i tak. MD mi končí 1.5. do práce by to bylo reálné od září - pokud mi ho vezmou. ale to už asi budu bez práce, takže stejně prd tak leda 😒

paolin
4. bře 2010

Míši a kde se ta tvoje kamoška vlastně ztratila? někde po cestě?

many
4. bře 2010

tak rizoto hotový a Ladík ho už do sebe valí 🙂

Pavli odešla prostě z domu, jak všichni odešli z práce a mamka než přišla z noční, se rychle vytratila ☹ bez ničeho

má trochu problémy s psychykou a bere prášky, přestala je brát a začala blbnout ☹

a já měla radost, že cvičí,..že už hubne a ona to vysadila určo , protože věděla, že přibírá z toho ☹

paolin
4. bře 2010

a nemocnice a pod nic? jestli měla nějaké psychické probélmy, tak se může někde schovávat.

paolin
4. bře 2010

Adam je dnes nějaký unavený. kouká na pohádky a nechce si hrát. a já nesmím od něj, jinak se zlobí 😀 za chvíli půjdeme do školky do Broučků a pak rovnou vezmu Vítka poo. tak zatím pááá!

many
4. bře 2010

Pavli to asi hledá policie po nemocnicích,.....
nechte si dařít, páá

já dodělala nádobí, teda dnes už po druhé 😒 sakra 🙂

a dáme se do vysávání ještě, než půjde chrupkat

a prvně musíme uklidit hračky, aby se vůbec mohlo vysát 🙂

many
4. bře 2010

tak uklizeno, no a mohla bych se dát do utírání prachu 🙂 to je furt dokola

anta
4. bře 2010

Many, mám to na tři roky, ale budu nastupovat do práce blbě, tj. 28.6.2011 na prázdniny a ne všechny školky mají o prázdninách otevřeno, tak jsem chtěla, aby mi kluka vzali dřív, aby se pak dal překlopit do nějaké "prázdninové" školky a na to musí chodit do školky nějakou dobu. Jinak nevím, jak bych to ty dva měsíce v roce 2011 dělala, protože nástup do školky je v září a já musím do práce od konce června, tak uvidím. Kdybych přes ty prázdniny nemusela do práce, což bych nejraději domluvila, tak by kluk nastoupil jako jiné děti v září 2011 a to by bylo fajnes. 😉

paolin
4. bře 2010

Jani, to dáte 🙂 o prázdninách stejně většina školek funguje jen nějakou část 14 dní. ale myslím, že se domlouvají mezi sebou a spojují se dvě a více. u nás se domluvily 3 školky, co jsou hned vedle sebe a každá jede 14 dní o prázdninách a bere děti z těch ostatních. takže vlastně pokryjí téměř celé prázdniny.
nu, až teď mi vlastně dochází, že druhé dítě je už třeba důkladně plánovat s ohledem na školku 😀

paolin
4. bře 2010

jo Jani, sehnala jsi nějaké ty šatičky? myslím, že to mělo být na ségřinu svatebu.

anta
4. bře 2010

Ale holka nesehnala, něco jsem nakonec vydrbala ze skříní a nevypadá to tak zle 😀 😀 😀
Teď jsem se dočetla, že nějaká pětiletá holčička vypadla z okna, když její rodiče nebyli doma. No už to, že její rodiče nebyli doma a ona tam byla samotná je na zavíračku. No kurňa, já i když jdu s košem, tak to vždycky spojím s prochajdou, no teda to je děs ☹

paolin
4. bře 2010

Jani, tak kdybys chtěla, ségra mi tu nechala jednoduché společenky. nosila je asi 2x. jsou velikost 32 nebo tak něco 😀 na výšku 158cm nebo tak nějak 😀 barva modrá. můžu poslat foto a kdybys chtěla, pošlu i šaty 😉

anta
4. bře 2010

Jé, tak to pošli foto a já juknu, díky 😉 Trochu mi ségra ale prdí, chtějí od nás zaplatit výlet balónem a na každýho to jako vyjde 2.000,- Kč, kdyby jim člověk něco koupil dle svého, tak to určitě nebude dárek za dva klacky, no jo snažej se být prostě zajímaví 😖

anta
4. bře 2010

P.S. samozřejmě zaplatím, no problem, tak posílej, jsem zvědavá jak prdka 😀 😀 😀 V jednoduchosti je právě krása, to mám nejraději, jů to jsem zvědavá. To víš, na nás podvyživený trpaslíky něco sehnat je kříž 😀 😀 😀

paolin
4. bře 2010

tak já pošlu. platit nic nemusíš 🙂

anta
4. bře 2010

Danke 🙂

anta
4. bře 2010

Pavli, již jsem je prohlédla, děkuji, napsala jsem ti mail. Dlouhé šatky zvítězily, vypadají moc pěkně 😉

paolin
4. bře 2010

jo Jani, mají sexy rozparek 😉 mám k nim i jednoduchý náhrdelník a náušničky. je to taková kytička, stejné barvy. dostala jsem to kdysi od kamošky a moc se to hodí k šatům. tak taky pošlu 😉

anta
4. bře 2010

Jé to budu sexy bába hezčí než nevěsta a dobře jí tak 😀 😀 😀 Beru i s ozdobou 😉

martinka79
4. bře 2010

holk taky chci vidět fotečky šatůůů
Jani ty budeš kusanec.
Many zápis v tomto roce musejí absolvovat všichni kdo chtějí dát dítko do MŠ v příští roce a budou jim vlastně 3roky a mají MD na tři roky neplánují těhu...
takže já. No já budu matka semetrika malej půjde do MŠ bohužel v 2,5letech... ale co Nikolka šla do MŠ neměla dva a jak je hodná čiperná a mkilující dcera...
Mončo gratuluji k záchodu taky záchodujeme a vyjímečně vezme za vděk nočníkem, ale ten si musí donést sám a sám si sednout...

Many já nakoupila slipy tu nejmenší vel. a už mu jsou malé beru na dva až tři roky většou v takové tom mega balíčku po 3. nejlepší jsou s bleskem MC geen nebo s balonem a autíčkama. právě se chystám na další nákup Ze začátku 6bylo málo... ale v létě prádlo schne jedna báseň. 🙂

martinka79
4. bře 2010

kde jstééééééééééééééé

anta
4. bře 2010

Marti, já když to vyjde, budu taky matka semetrika, panč kluk by měl před těmi prázdninami aspoň půl roku chodit do školky, takže co 🙂

martinka79
4. bře 2010

no já jsem prostě matka činu a nevidím na tom nic špatného pokud to soc. zvládá a moje dítě od narození cestuje mezi děti takže zvládá.. je společenský a super se adaptuje a no přijmout holt jinou autoritu musí... 😀
mě nic jiného nezbývá taky by se mohlo satát, že mě v dubnu potom vyrazí... i když mě takovou kapacitu to NE 😀

martinka79
4. bře 2010

doma bych si kldině ještě lebedila a zase dělala jen tekový ten šolich pro centrum a tak... 🙂

martinka79
4. bře 2010

rychlo budechtka se peče a víte z čeho.vše sladké co dům a nikdo to sežrat nechce.., pozor manželé to nejsou. rozsekejte v robotu a přidejte olej mouku mléko či jogurt vejce a šup s tím na pekáč... samo nezapomeňte prdopeča te´d už se jen můžete těšit jako já...

monkia.pv
4. bře 2010

aha holky tak to ja asi prosvihla zapis do skolky!Sakra!Co ted s tim!?Ja myslela ze k zapisu pujdeme az pristi rok!No jo no jeden myslel a druhy do toho slapl ze 😀

martinka79
4. bře 2010

Mončo a kdy chceš dát malou do Mˇ/S a ž po prázdninách příštího roku?? tak to můžeš až za rok...