Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
8. bře 2010

Ahoj Pavli, nech si chutnat. 😉 Já si pamatuji, jak mé mámě bylo špatně z alkoholu, ona totiž nikdy nějak extra nepila a jednou to teda nějak přepískla u kámošky a pak objímala kýbl a dobrý, nezapomněla jsem to 😀 😀 😀

paolin
8. bře 2010

jo, taky mi to stačilo jednou 😀

anta
8. bře 2010

Pavli, jsou ty šatičky na cestě? Já jen, kdy je mám tak cca očekávat 😉 Jooo, mně to jednou nestačilo, já byla slušná chlastačka, ale už dáááávno nejsem, už jsem slušná domácí flanelová fretka 😀 😀 😀

paolin
8. bře 2010

Jani, v pátek jsem to nestihla, ale dnes je Mirek poslal. tak zítra nebo ve středu je tam máš. nějak mi to trvá 😖

anta
8. bře 2010

Super, díky moc. Vyzkouším a dám vědět. Ty mi pošleš číslo účtu a já pošlu money. Co ti trvá? 😉

paolin
8. bře 2010

dojít na tu poštu 😀

anta
8. bře 2010

Jo taaaaak, z toho si nic nedělej, já pošty taky nemusim, ty fronty mě vždycky prdí, když tam jde člověk s hárošem. 🙂

paolin
8. bře 2010

no prááávě! venku je kosa, Adam mi na poště ječí a utíká mi na vláček, který tam je a když mu vláček pustím, tak se chce vozit pořád dokola a zase ječí 😀 ááá už je tady, vyhajánek 😉

anta
8. bře 2010

Já na toho svýho buliboše ještě čekám a on ne a nevstane, to je nuda 😀 😀 😀 Nešlo mu spát, tak usnul v půl dvanáctý a řeže to už hodinu a půl. 😉

martinka79
8. bře 2010

holky tedy tak slušnou migrenu na cvičení jsem nezažila mě tedy hlava nebolí nikdy,a le dnes vím co to když se má rozskočit... hlava.
Holky jste hodné, že po povzbuzujete..... 😉 no byla to mela....
Pavli boty super, ale na Nikolku nemají... já našla zase u světluše... tak asi půjdu do nich.
Jani taky pošty nemusím.... a ještě na ni musím jet to je příšerný... ☹
jo Nikoka z dú co chuděrka psala ráno má 1s hvězdou třikrát potrženou... no není táta šikula. 😀

martinka79
8. bře 2010

jo avše nej k svátku ŽENY

paolin
8. bře 2010

Marti, Světluše má prima věci 🙂 jsem si u ní objednala plavky a tričko pro taťku k narozkám.
choď odkaz na boty 🙂
jinak jsme byli cvičit v Sokolovně a docela jsem ustála kluky oba 🙂 a Adam byl fakt dobrej, jak byl nadšenej a šlo mu to 😀
I vám vše nej k svátku!

anta
8. bře 2010

I já se přidávám s přáním všeho nej, já nedostala ani suchou kytku 😒
No jinak mám pro vás frk jako trk, zvonila tady nějaká paní od T-Mobile a její první slova mezi dveřmi zněla: "Dobrý podvečer, máte doma maminku?" 😀 😀 😀 Já na ní vyvalila oko a říkám jí "Prosím?" "Já jsem maminka" 😀 😀 😀 A tentokrát vyvalila oko ona a začala se mi děsně omlouvat, že si myslela, že je mi 15 let 😀 😀 😀 A to jsem neměla ani sponečku na ofince! No věřily byste tomu? 😅 😅 😅

paolin
8. bře 2010

Jani, to je dobrá story 😀 😀 😀
já dostala seřváno od obou chlapečků. tak snad mě nečeká seřvání i od toho velkýho 😀

martinka79
9. bře 2010

Jani to je prima čříst... já tom u věřím jsi taková milá beruška.
Holčičky já nedostala nic, jelikož mm jel vlakem ze školya říkal, že okolo nebylo květinářství.. chacha....
alůe já si koupila dvě růže na zahradu takže co? sama sebe obdarovám.
sokolovna na cvičení je super... my chodíme jak cvičím já Míša ji miluje....
Jinak ¨se musím pochlubit, že v na mé cvičení chodí 5-6dětí a tro je super... protože to je mainkatá TV a jak mě děti milují.... 😀

Krásné ráno šup z pelíšků. my máme už uklizený spodek a vytřeno...

anta
9. bře 2010

Ahoj holčiny, dnes se Honzík poněkud předběhl, vstával už v šest, taky je to na něm znát, no co, musí se to vydržet.
Marti, bába mě včera fakt dodělala, manžel se mi směje, že je mi jen patnáct a já se směju jemu, že je pedofil 😀 😀 😀

martinka79
9. bře 2010

Jani 😀 😀 😀 😀

paolin
9. bře 2010

čus bus holky!
Marti, botičky vypadají príma 🙂
Adam dnes spal do 7! je teda fakt, že pár nocí už stálo za...tak se asi dospával 🙂
venku je sluníčko, ale zimáá! už, aby bylo jaro..

anta
9. bře 2010

No fakt, jsme se včera smáli, že MM by se asi paní zeptala, kde má vnoučka 😀 😀 😀

martinka79
9. bře 2010

Pavli jé to jste si užili... 😉 no my vstávali v 6hod a vypravolali Nikol tedy dohlíželi.

anta
9. bře 2010

Holky, se z toho našeho buliboše zblázním, zase lítá jak blbej a spadl, no to je děs, fakt na vodítko ho dát 😖

martinka79
9. bře 2010

Jani kluk

anta
9. bře 2010

Marti, to ho neomlouvá 😀 😀 😀

monkia.pv
9. bře 2010

ahoj holky!My dneska v klidu!Vaneska si dala cepicku na hlavu sedla si na gauc a cte si casopis 😀 !Ja uz nam 3 den boleni hlavy a uz me to fakt stve nebot mi ani prasky od neurolozky nezabiraji 😠 si tu hlavu useknu a bude klid!Jinak Jani takovy kompliment od pani musel urcite potesit!

anta
9. bře 2010

Moni, potěšil, je mi 33 let a vypadat na 15 v takovým věku, už se těším, až mi bude 40, to už možná budu na 20 a začnou po mně konečně kluci letět 😀 😀 😀

monkia.pv
9. bře 2010

😀 😀 😀

anta
9. bře 2010

Co na tu bolest hlavy použít takovou tu mastičku, dřív to prodávali vietnamci, ona je taková pálivá a mohlo by ti to tu bolest vypálit. Z čeho tě bolí hlava už třetí den, sím tě? To chápu, že to musí bejt dost nepříjemný. 😒
Tak to víš, holka, my patnáctky jsme nejchytřejší, panebože a já se tak snažím, abych vypadala jako inteligentní matka a paní mi celé plány zhatí jak ti vepři boubelatí 😅 😅 😅

monkia.pv
9. bře 2010

Jani ja trpim na migreny a chodim s tim k neurolozce a do ted mi spolehlive zabiraly prasky od ni,ale ted nejk bohuzel neeee!Asi budeme muset vymenit!Zatim se neprislo z ceho too mam!Mozna z blbosti 😀 a na to asi prasky nejsou! ☹

anta
9. bře 2010

Nene, blbost se vyráží na čele v podobě pupínků, mám s tím zkušenosti, tak mi věř 😀 😀 No to teda musí bejt opruz. Bereš silný prášky? Jde o to, aby ti tu hlavu jednou fakt nemuseli uříznout 😅 Ba ne, soucítím s tebou, dokážu si představit, jak je to hnusný a jak to omezuje ☹