• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
no me se zase Vaneska zacala budit v noci!A vola mamiko miko miko(jako mliko).Deti si s nama hraji co?!potvurky malinky!
10. bře 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se spí káva voní a vše je hotové... Míša spíš zlobí než usne v poledne to je čert 100krát uteče a dělá na mě baf. hajdalák. :slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo moc krásné fotečky. Já dnes fotila Mišáka taky tak snad už donutím MM najít káblíky a dám to tam.
10. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo, koukla jsem a musím říci, že Vaňula teda trůní statečně, kéž by se tak líbilo na záchodě i Honzíkovi :slight_smile: Dnes mi přišly šatičky od Paolin a řeknu vám, seknou mi, že mě nejspíš manžel nikam nebude chtít pustit, fakt krásný, jsem kóča, dám jednu fotku zatím z domácí dílny, tak jukněte, jaká ze mě bude sexy bába. :wink:
10. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nas Vaneska nastesti jeste neutika nebot ma jeste postylku takze dobry!Taky spime a ja odpocivam a brouzdam po netu!
10. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak můžete juknout do mého albíčka, jsem tam v těch šatech, sexy máma :slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jdu juknout
10. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani fakt dobrý... :grinning: jsi kusanec...
Mončo to uď ráda, Michálek dělá takové věci, že vyleze schová se za domeček a čeká... já slyším šramot šupajdím po schodech nahoru postel s krtkem prázdná a on baf... :grinning: nebo si pustí radio. pootm si k němu lehne a on do minuty spí... nechápu.
10. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli venku, šatičky jsou nádherný, jsem s nimi spokojená, protože mi sednou přesně. Pavlínka je moc hodná, že mi vytrhla trn z pr éééé z paty :wink: Jsem jí fakt za to vděčná, mají super rozparek, už to vidím, jak ho MM bude zašívat :grinning: :grinning: :grinning: Já mu dám! :grinning: :grinning: . Jinak dnes Honzík spal "jen" hodinku, takže nic moc. Ráno strašil před šestou, houkal od půl šestý, je to s ním teď nějaký těžší, jestli zuby, to nevím, ale musím holt vydržet a já vydržím, jáááá jo :grinning:
10. bře 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
Jani, tak šupky dupky další fotky :slight_smile:
mně bylo od rána blbě :frowning2: teď už fajn :wink: nějaká střevní hnusárna.
10. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak jsem zase zde, dítě si chodí odpočívat do postýlky, tak mám občas i labůžo lážo plážo :wink:
11. bře 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus babáči :grinning:
jak to u vás frčí? Adam je vzhůru od 5ti a usnul mi před chvílí v kočáře! lumpík! byl násilým vyvlečen, probuzen a postaven :grinning: to jsou mi fórky toto! usínat si o půl 9!
Jani, tak jak včera proběhla modní přehlídka :wink:
11. bře 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavli, byla jsem moc pochválená, že jsem najednou úplně jiná bába, prý tedy v nich můžu jít, tak má MM z prdky kliku, bych utekla oknem :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jdu vás dočíst.
11. bře 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak šatyk se líbily taky jak jinak. já včera byla na tom zkrášlovacím večeru no nejsem o moc krásnější,ale bylo to prima. nasmály jsme se baby... potom jsme šli na pozdní večeři asi v 22:00hod a pak jsme šupajdila s kámoškou k ní na kávu a domů dojela okolo půl jedné noční... :wink: takže u mě spokojenost, jen mi schází energie a počasí je taky hnus.
11. bře 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli dnes je dobře.
11. bře 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooojjj konečně se na mne culí týden volna, hurááááá, o víkendu dojede návštěva jupíííí a pak rozmýšlíme koho navštívím já- my :grinning: :grinning: :grinning: Hned jsem si vzpoměla že někomu násvštěvu dlužííímmm :pensive: ale náprava se snad podaří a nikdo neonemocní :stuck_out_tongue_closed_eyes: Joli dnes otevřela oči až teď pře d chvílí, ale vstávat nééé šup do mé postele pustit rumcajse a mlíko :confused: no asi se zase oznamují špičáky co takto prudí od vánoc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani šaty jsou fakt super, bude sde za tebou vohlížet i tramvay :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to teda doufám, že nějaká vykolejí :grinning: :grinning: Dala jsem dítě do postýlky, trošku prudíkoval, ptala jsem se ho, jestli ho něco bolí a on mi ukázal, že zoubky, uši a hlavička, ty zuby jsou fakt pohroma huby a děs běs, už aby to bylo za námi, fakt :frowning2:
11. bře 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
my si pustili dVd Nikoly a váleli se na zemi a smály se hrály.
Evi tak dojedeš za mnou viď... :grinning: už se těším.
11. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem dnes líná... Ráno jsme vygruntila koupelnu nahoře a dole zběžně uklidila.... ale nechce se mi nic. ani vyndat nádobí z myčky. Docela bych to viděla na nějaké rozptýlení... :wink: a nebo na čoko fundue v restauraci, ale s dětmi.??? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Adam usnul. venku chmelí, jak... :fearful: šílený toto!
11. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to snad ne já už sníh nechci... :angry: u nás jen pod mrakem.
11. bře 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady sněžilo přes noc a teď zase. mně z toho fakt už jebne! :rolling_eyes:
11. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale na netu bylo, že snad už za 14 dní bude i 16 stupňů!!!!!
11. bře 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já koukala, že bude Jaro.

děláme s M9šou mutabene logico primo a fakt ho to baví....
11. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kurňa, už aby to jaro fakt přišlo, tohle je hnus fialovej, koukám, že už štve každýho, tak aspoň nejsem sama :slight_smile:
11. bře 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nejsi fakt se mi nechce nic...
Míša se tu povaluje na zemi...
11. bře 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík spinká, ale nevím, jak dlouho ještě. Á už nespí, papá :wink:
11. bře 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem s Joli byla kupy kupy a hubule je taky zlobule, za uši se tahá taky no snad se něco pohne.

taky jsem si vyřídila příspěvek zaměstnavatele na penzijko a Joli právě pořádá polívku a prasítkuje u toho :grinning:
11. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek