• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Míša spí, já spala chvilku s ním. peču buchetku- perník.
My ven půjdeme asi až odpoledne na chvilku...
No počasí má vliv i na naše děti.
11. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti určitě co máš v plávu v pondělí 15týho?
11. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady je sice zima, ale svítí sluníčko :wink: venku to bylo fajn
11. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pondělí nic moc... dopo mám cvičo od 1O do 11. hod a pak až kolem 17hod cvičení v sokolovně.
11. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás právě sluníčko nesvítí je pod mrakme a to je fujky...
11. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no pak je ndějné ještě 16, ale to nemá martin volno a nebo sobota,to je po noční :wink:
11. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se potýkám od včerejška s problémem, že oblékám malého a jak jsem u něj obličejem blízko, tak on mi normálně z ničeho nic dá facku. No dneska to teda už schytal, dostal na prdel a zavřela jsem ho v pokojíčku, aby věděl, že tohle se teda nedělá. Hrozně mi to vadí, v životě přes pusu nedostal, ledatak přes prdku. Včera jsem se mu to snažila vysvětlit nějakým rozumným způsobem, ale nějak to asi nevyšlo, takže zkusí to ještě jednou a zmydlím ho za to. Je to hnusný tohle, teď mi bude dávat facky a příště do mě bude kopat, hajzlík jeden :rolling_eyes:
Měl štěstí, omluvil se mi tím, že mi dal pusu, ale nechápu, co ho to napadá? :frowning2:
11. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no bude to boj, ani je to učit nemusíme :pensive:
11. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani no děti to některé dělají já se s tím osobně nesetkala,a le vídám to... určitě reaguješ dobře. někde jsem sice četla, že se to nemá dítěti vrátit, ale říci ne a max... potrestat jinak, ale já to tedy aplikuji rána a šup moje rána... :wink: Taky se mi stalo, že mi míša vlepil facana když jsem ho chovala,ale jen párkrát.

hele 16jsme celý den doma a a sobota 20.??
11. bře 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
20 jsem před noční, 16 bych mohla sama s Jli, teda pokud nebude nějaká čina :wink:
11. bře 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se Honzíkem naučili to, že zamává rukama jako kdyby chtěl dát facku a udělá hlavou, že nene a pamatuje si to. On se tomu vždycky směje, když mi jí vlepí, ale přiznám, že mám sto chutí mu to vrátit, ale to neudělám, to není dobrý, něco zakazovat a zachovat se stejně špatně, samozřejmě, že i v té chvíli si uvědomuji, že mu mám být příkladem a tak ho to učím, aby jako, že mávat tímto způsobem rukama nene a docela mu to jde. Tak mi držte palce, ať si to pamatuje i zítra, jinak bude zase céres prdka a separace, nedá se nic dělat, chápu, že si to prostě musí jen zapamatovat, ale že se vždycky s prominutí děsně naseru :slight_smile: Nevím, kde to viděl, v životě od nás facku nedostal, ani s manželem se nefackujeme, nevím :wink:
Dneska řekl slovo "kouzlo", překvapil mě! Ale pochlubit jsem se musela. Byli jsme i u dr., tak poslušně pozdravil, paní dr. byla s malíčkem spokojená a moc se smála, jak je vychovaný :grinning: :grinning: I lidi v čekárně čuměli, že tak malej umí pozdravit, hned jsem si vzpomněla na Martinku, jak psala, že je tvrdá máma, podávám ti ruku Marti, nejsem jiná :slight_smile:
11. bře 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani super to je potom radost.Evi tak se rozhodni jak chceš.... Mohu celá týden jen pondělí a pátek mám kroužky... Budu ráda když dojedete... M. :slight_smile:
11. bře 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj nadhodím to večer až umučíme prudilku :wink:
11. bře 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj a potom písni. budu moc moc ráda.
11. bře 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj určitě dám zítra vědět :wink:
11. bře 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno holčičky
12. bře 2010 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zdravím :slight_smile:
12. bře 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda musím se pochlubit, Ladíkovi včera tatin koupil balon a dneska furt říká- balon tati kopil :grinning: :grinning: :grinning: žeby už začal spojovat věty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pokusím se vás dočíst, ale asi to nemá cenu, že, bude to na dlouho
12. bře 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě přebalím, cítím vůni, Mates se posral :slight_smile:
12. bře 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Evča budou podnikat návštěvu k Martince :wink:
12. bře 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani když mě Ladík někdy zlobí a vynadám mu, tak taky dolízá :slight_smile: mamiko mamiko a pusinkuje o 106 :grinning: :grinning: to je nářez no
12. bře 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo užij si dnes návštěvy,. my dnes jedem dříve do města jdem k nám do práce za ženskejma a za dětma...
12. bře 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ládík je šikulka... u nás balony vedou máme jich hromadu a stále tu někde poletují a koulejí se...
12. bře 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo obě děti se ke mně tulí když mě naštvou, Nikolka, ale teď jako dost těžko vyjadřuje mrzí mě to promiň. jak ten věk mává s výchovou, holky máte se na co těšit. :grinning:
12. bře 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si udělat kafčo :slight_smile:

no Marti včera to byla kadeřnice :slight_smile: a dnes se odhodlám jít do nehtíků, příjdou kámošky a jedna nám to bude dělat, doufám, že nebudu litovat :slight_smile: jaksi mě to láká,už si to dává skoro každá kámoška co znám, ale nejsem moc na ty barevný laky :-/ takže jen francouzskou manikůru teda :slight_smile:

jinak jsme vám chtěla říct, že moje kamarádka se po 14 dnech teda našla, jinak nemůžu nic říct , hlavně, že je v dobrých rukách :slight_smile: chuderka moje :frowning2:
12. bře 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti už se těšíme :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu udělat rychle tu kávu
12. bře 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
něco do dítěte od narození v tloukáte a ono se to věkem mění.. dříve zdravila na tisíce mil daleko a klidně stokrát a teď sice řekne pozdrav, ale pod vousy a někdy se tváří, že bych jí zabila.... :angry: ale já jsme matka hned ji sjedu.
Ovšem i tak to je boj. včera jsem měla prac. schůzku s kolegyní a ty její dvě holčičky my přišly tak vychované. až sem si povzdechla. Ovšem uvedla mě v omylu, že zrovna měli prima den.
Dost teď s NIkol bojujeme...
12. bře 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo jé tolik jsem se tě chtěla zeptat. snad to bude už jen OK....
udělej si kávu., nehtíky jsou super taky jsem je nosila jo teď je mají i studentky... moje kamarádka je dělá,ale já nějak nemám zatím zájem mám svoje pěknéa fr. si udělám sama v poho na svoje...
možná až ze mě zase bude úča. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
držím tvé kamarádce palečky. :wink:
12. bře 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek