• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Jani kde jsi??? zase si hraješ, já vím, že kdo si hraje nezlobí,ale tu na tebe čekáme. :wink:
12. bře 2010 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
míša sleduje lokomotivu tomáše. já dnes moc neuklízím se mi nechce taky to tak máte?
já jen asi vysaju
12. bře 2010 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
holky co koupíte drobkům k druhým narozeninám...? za chvilku bude slavit Vojtík.
12. bře 2010 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Míšo doufám, že to vše nafotíš a dáš do albíčka...nehtíky. se navečer kouknu. :confused:
12. bře 2010 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti díky moc :slight_smile:
já si tu francouzkou sama neumím udělat :-/ objednala jsem si to z avonu a nejde mito :slight_smile: a lámou se mi nehty sem tam, jinak je mám taky pěkný, ale neumí si to prostě tak udělat, tak to ozkouším no :slight_smile: snad nebude problém, tak a jdu tě dočíst na další stránku :slight_smile:

jsem se zdržela, zapla jsem pračku a pouklízela trošku po Ladíkovi ,udělat pěknej bugr :-/ v obyváku na koberci rozdrobená buchta .... :angry: dostal spucung
12. bře 2010 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti ok, nafotím :slight_smile: doufám, že to bude pěkný teda :slight_smile: říkala že nemá cosi na ty konce, že jí to ještě nepřišlo , že to domaluje lakem :-/ tak uvidíme, snad to bude dobrý
12. bře 2010 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak taky neuklízím :slight_smile: včera jsem vysála i vytřela, nádobí je trošinka po snídani, to pak opláchnu a pověsím pak prádlo a konec :slight_smile:
zítra nevaříme :slight_smile: máme v pondělí s tatinem výročí 10 let :slight_smile: tak valíme do Olomouce na obídek a večer si vezme Ladíka babička a my půjdeme pařit :slight_smile: se nemůžeme dočkat :slight_smile: jinak na obídek valíme do mexické restaurace :slight_smile: mají tam fakt mňamky :slight_smile: no už jsme tam nebyli dva roky :grinning:
12. bře 2010 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
a na neděli uvidíme :slight_smile: nějakou rychlovku :slight_smile:
12. bře 2010 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
jé si užijete...
tak to jste spolu už taky mega skoro jako my. to je mazec viď co člověk má za sebou...
hele gelovky zpevní nehty... mě to tedy pomohlo. :slight_smile: jinak fr. to se naučíš... já se to taky naučila... super celá ta sada tří laků...
:slight_smile: jé to já zítra mám návštěvu přijede mi maminka je po operaci Michal slouží a v neděli máme karneval.
dnes jsme mě,li jít na dospělácký,ale nemáme hlídání na Míšu. :frowning2:
12. bře 2010 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
my máme výročí v září a jako pár tak myslím v létě, ale to nějak nevím přesné datum... :unamused:
12. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani??? jsi v pohodě, ještě jsi nám nepísla...
12. bře 2010 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooooooooooooooooooj, my byli venku, tak se omlóvám, odpo ven asi ne, je tam už teď marast :wink: Výchovná metoda zabrala, fuj, to se mi ulevilo. Dítě je v postýlce, je po tom cestování uondaný, no a to se vozí :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky, gelovky jsou fajn, mám je od května a spokojenost. pokaždé děláme něco jiného a je to fajn, moje byly taky nekvalitní a lámavé, ale gel mi na nich drží super a ani nemám nalepované typy tak je to fajn :wink:

jinak my s artinem oslavili 9. 18 let spolu :grinning:
12. bře 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky, gelovky jsou fajn, mám je od května a spokojenost. pokaždé děláme něco jiného a je to fajn, moje byly taky nekvalitní a lámavé, ale gel mi na nich drží super a ani nemám nalepované typy tak je to fajn :wink:

jinak my s martinem oslavili 9. 18 let spolu :grinning:
12. bře 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Evi, ty máš výdrž :grinning: :grinning: :grinning: Fuj, venku je hnusně, dítě mi odpadlo, chudák, zase houkal od čtvrt na šest, takže takový to vstávání v půl sedmý, jo to bejvalo :sweat_smile:
12. bře 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no ono to nějak utíká :grinning: :grinning: už je tovíc než půl života :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mi opět někdo vzbudil dítě, spalo hodinu a najednou flák někdo dveřmi v baráku a kluk kuk, no já si snad pořídim normálně na ty hajzly v baráku brokovnici.
12. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jani no to je fakt na pos..., my to tady máme dobrý plovoučky zdění a plastová okna moc nepřenáší
12. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to závidím Evi, Honzík je nevychrápanej, chudák, ale je fakt, že je aspoň klidnější a nelítá jak pitomej. Venku je čina, tak na to prdíme a budeme doma. :wink:
12. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no však je ta pohoda draze zaplacená :pensive:
12. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Já vím, Evi :pensive:
12. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no jo, ale stojí to za to a s naší račicí zvlášť :grinning:
12. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
tak nehtíky už jsou hotové ,nejsou to gelovky ale tuším akrylové :slight_smile: nebo jak :slight_smile: prý jsou lepší :-/ nevím, nemám zkušenost :slight_smile: vyfotit to nějak vyfotím no a dám do alba :slight_smile:
12. bře 2010 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé ďáblík jede za mnou na motorce, pořád čekám, kdy se vykákne a pořád nic. :unamused:
12. bře 2010 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
teda naše zvíře se cpe škvarkama, ale potřebuje promastit aby se jí ty tvrdý bobky trochu naměkčili a to jí denně jogurt, pije kefír tak nevím z čeho to má :pensive:
12. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky. včera už nebyl čas. dnes čekáme návštěvu Mm jel do služky je to zvláštní od ledna je denně doma od 14hod a najednou budu sama. :cry:
Jinak akryl.. nehtíky jsem taky měla a nějak neví o rozdílech mě naštěstí seděli obě varianty. ale to víte každý kecá něco...
13. bře 2010 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Míšo nehtíky prima :wink: dnes si to užjte... :astonished:
13. bře 2010 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, já byla nakupovat, Honzík se konečně vykakal, ale dostal ráno Duphalac a prý to byl bobek jak blázen, fuj se mi ulevilo :slight_smile:
13. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
čauky Joli šla spát ve 23 a ve 4 vychrutá :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď skáče po postýlce jako na trampolíně :angry: asi bud potřebovat nějaké cvičení, ale až od září :wink:
13. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to by mě asi piclo, kdyby mi tohle Honza dělal, to je teda divoška :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek