Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
12. bře 2010

Jani kde jsi??? zase si hraješ, já vím, že kdo si hraje nezlobí,ale tu na tebe čekáme. 😉

martinka79
12. bře 2010

míša sleduje lokomotivu tomáše. já dnes moc neuklízím se mi nechce taky to tak máte?
já jen asi vysaju

martinka79
12. bře 2010

holky co koupíte drobkům k druhým narozeninám...? za chvilku bude slavit Vojtík.

martinka79
12. bře 2010

Míšo doufám, že to vše nafotíš a dáš do albíčka...nehtíky. se navečer kouknu. 😕

many
12. bře 2010

Marti díky moc 🙂
já si tu francouzkou sama neumím udělat :-/ objednala jsem si to z avonu a nejde mito 🙂 a lámou se mi nehty sem tam, jinak je mám taky pěkný, ale neumí si to prostě tak udělat, tak to ozkouším no 🙂 snad nebude problém, tak a jdu tě dočíst na další stránku 🙂

jsem se zdržela, zapla jsem pračku a pouklízela trošku po Ladíkovi ,udělat pěknej bugr :-/ v obyváku na koberci rozdrobená buchta .... 😠 dostal spucung

many
12. bře 2010

Marti ok, nafotím 🙂 doufám, že to bude pěkný teda 🙂 říkala že nemá cosi na ty konce, že jí to ještě nepřišlo , že to domaluje lakem :-/ tak uvidíme, snad to bude dobrý

many
12. bře 2010

jinak taky neuklízím 🙂 včera jsem vysála i vytřela, nádobí je trošinka po snídani, to pak opláchnu a pověsím pak prádlo a konec 🙂
zítra nevaříme 🙂 máme v pondělí s tatinem výročí 10 let 🙂 tak valíme do Olomouce na obídek a večer si vezme Ladíka babička a my půjdeme pařit 🙂 se nemůžeme dočkat 🙂 jinak na obídek valíme do mexické restaurace 🙂 mají tam fakt mňamky 🙂 no už jsme tam nebyli dva roky 😀

many
12. bře 2010

a na neděli uvidíme 🙂 nějakou rychlovku 🙂

martinka79
12. bře 2010

jé si užijete...
tak to jste spolu už taky mega skoro jako my. to je mazec viď co člověk má za sebou...
hele gelovky zpevní nehty... mě to tedy pomohlo. 🙂 jinak fr. to se naučíš... já se to taky naučila... super celá ta sada tří laků...
🙂 jé to já zítra mám návštěvu přijede mi maminka je po operaci Michal slouží a v neděli máme karneval.
dnes jsme mě,li jít na dospělácký,ale nemáme hlídání na Míšu. ☹

martinka79
12. bře 2010

my máme výročí v září a jako pár tak myslím v létě, ale to nějak nevím přesné datum... 😒

martinka79
12. bře 2010

Jani??? jsi v pohodě, ještě jsi nám nepísla...

anta
12. bře 2010

Ahooooooooooooooooooj, my byli venku, tak se omlóvám, odpo ven asi ne, je tam už teď marast 😉 Výchovná metoda zabrala, fuj, to se mi ulevilo. Dítě je v postýlce, je po tom cestování uondaný, no a to se vozí 😀 😀 😀

e.k.t
autor
12. bře 2010

Ahojky, gelovky jsou fajn, mám je od května a spokojenost. pokaždé děláme něco jiného a je to fajn, moje byly taky nekvalitní a lámavé, ale gel mi na nich drží super a ani nemám nalepované typy tak je to fajn 😉

jinak my s artinem oslavili 9. 18 let spolu 😀

e.k.t
autor
12. bře 2010

Ahojky, gelovky jsou fajn, mám je od května a spokojenost. pokaždé děláme něco jiného a je to fajn, moje byly taky nekvalitní a lámavé, ale gel mi na nich drží super a ani nemám nalepované typy tak je to fajn 😉

jinak my s martinem oslavili 9. 18 let spolu 😀

anta
12. bře 2010

Teda Evi, ty máš výdrž 😀 😀 😀 Fuj, venku je hnusně, dítě mi odpadlo, chudák, zase houkal od čtvrt na šest, takže takový to vstávání v půl sedmý, jo to bejvalo 😅

e.k.t
autor
12. bře 2010

no ono to nějak utíká 😀 😀 už je tovíc než půl života 😀 😀

anta
12. bře 2010

Tak mi opět někdo vzbudil dítě, spalo hodinu a najednou flák někdo dveřmi v baráku a kluk kuk, no já si snad pořídim normálně na ty hajzly v baráku brokovnici.

e.k.t
autor
12. bře 2010

Jani no to je fakt na pos..., my to tady máme dobrý plovoučky zdění a plastová okna moc nepřenáší

anta
12. bře 2010

Tak to závidím Evi, Honzík je nevychrápanej, chudák, ale je fakt, že je aspoň klidnější a nelítá jak pitomej. Venku je čina, tak na to prdíme a budeme doma. 😉

e.k.t
autor
12. bře 2010

no však je ta pohoda draze zaplacená 😔

anta
12. bře 2010

Já vím, Evi 😔

e.k.t
autor
12. bře 2010

no jo, ale stojí to za to a s naší račicí zvlášť 😀

many
12. bře 2010

tak nehtíky už jsou hotové ,nejsou to gelovky ale tuším akrylové 🙂 nebo jak 🙂 prý jsou lepší :-/ nevím, nemám zkušenost 🙂 vyfotit to nějak vyfotím no a dám do alba 🙂

anta
12. bře 2010

Jé ďáblík jede za mnou na motorce, pořád čekám, kdy se vykákne a pořád nic. 😒

e.k.t
autor
12. bře 2010

teda naše zvíře se cpe škvarkama, ale potřebuje promastit aby se jí ty tvrdý bobky trochu naměkčili a to jí denně jogurt, pije kefír tak nevím z čeho to má 😔

martinka79
13. bře 2010

ahojky holky. včera už nebyl čas. dnes čekáme návštěvu Mm jel do služky je to zvláštní od ledna je denně doma od 14hod a najednou budu sama. 😢
Jinak akryl.. nehtíky jsem taky měla a nějak neví o rozdílech mě naštěstí seděli obě varianty. ale to víte každý kecá něco...

martinka79
13. bře 2010

Míšo nehtíky prima 😉 dnes si to užjte... 😲

anta
13. bře 2010

Ahojky, já byla nakupovat, Honzík se konečně vykakal, ale dostal ráno Duphalac a prý to byl bobek jak blázen, fuj se mi ulevilo 🙂

e.k.t
autor
13. bře 2010

čauky Joli šla spát ve 23 a ve 4 vychrutá 😝 teď skáče po postýlce jako na trampolíně 😠 asi bud potřebovat nějaké cvičení, ale až od září 😉

anta
13. bře 2010

Tak to by mě asi piclo, kdyby mi tohle Honza dělal, to je teda divoška 😀 😀 😀