Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
13. bře 2010

ahoj holky!
Jani, gratulace k bobku 😀
Evi, Joli to dnes ale zvala hopem 😨 snad si to dnes v noci vynahradí, lumpačka jedna 😉
Marti, třeba to nebude tak hrozný, s tou samotou. nu, když ti bude moooc smutno, tak se za tebou nahrneme my 😀
já mám nachystanou oslavu a nikde nikdo. mamka mi slíbila, že přijde ve 2 pomoct a hádejte co 😀
jinak mi volala kamoška - je v 8.tt. že krvácí a kam jsem s tím tehdy jela. no, tak mi z toho je nějak ouzko. prý krvácí jen málo. tak snad...

martinka79
13. bře 2010

PAvli snad oslava vyšla a kamarádce je už dobře..
no nakonec doma vegetíme u tv... rozložili jsme si sedačku a ležíme znáte to mamina s dětmi

paolin
13. bře 2010

Marti, tak už je po oslavě. ségra s rodinou dorazila až o půl šesté - mělo se na 3 a za hodinu jeli domů...tak mě o fakt mrzí ☹ jsem myslela, že když mám 30, tak že to bude hezká oslava. a ještě jsme si hráli s neteří a oni kecali a jedli. museli se totiž ještě zastavit podívat do porodky na malou, co se včera narodila švagrové ségře. tak já přeci počkám, že. co už no..
s kamoškou je to prča 😀 volala, že nakonec není v 8.tt, ale ve 13.tt a že tehdy menzes nebyl menzes 😀 zakrvácela v těhu a teď ji začal odcházet hematom, tak ji to bolí a krvácí. tak už by to mělo být OK. docela fajn story 😀 prý, že se jí to bříško zdálo nějak velký 😀

martinka79
13. bře 2010

Pavli tak to je mrzuté... no to víš hlavní, že jsi spokojená s TM a kamarádkami.
kamarádka je klasa... 😀
sestra je pěkná zlobivka, ale ono ji to přejde. 😉 😉 neboj a zase bude prima
u nás se spí a jás pala dřív než Nikolka.
te´d mě probudila je po spaní.

e.k.t
autor
14. bře 2010

tak my včera měli rozcestováno k sestřence, měla 25 😉 UDĚLALI JSME SI K VÝROČÍ RADOST novým presovarem 😀 😀

anta
14. bře 2010

Ahoj holčinky, u nás pohoda, jen Honzík mi přijde takový posmutnělý, ani nemluví, tak nevím 😉

e.k.t
autor
14. bře 2010

no u nás teplota 😝 😠 ach jo a je divně hodná 😔

anta
14. bře 2010

Ajaj, Evi, snad na ní něco neleze, to taky nemám ráda, když Honzík je až moc hodnej, to zavání nedobrotou, držím palečky ☹ 😉

anta
14. bře 2010

Holky, musím se smát, Honzík, když vstane v poslední době, tak místo toh,o aby řekl, "ahoj mámo" nebo "ahoj táto", tak řekne nam nam (ňam ňam) a už se žene ke stolu 😀 😀 😀

e.k.t
autor
14. bře 2010

Jani to je super, Joli taky čajík ohžát a nebo míčko, a jinak taky pokojena a doúžova a dobjí 😉 ale dnes už chrápe od 12 a bez pruzení i bez pohádky, tak nevím a děsně moc hodná 😔

martinka79
14. bře 2010

tak u nás jew horčak od včera... v noci si rozbil pusinku.... až mu tekla krev i z nosu. nevím určitě mu roste stolička o které jsem si myslela, že je venku a ona mrška ne... protože to jsou slinty proudu... 😉 no uvidíme.

martinka79
14. bře 2010

Nikolka vyrazila na karneval sama...

martinka79
14. bře 2010

Evi to ho budu muset jet k vám vyzkoušt.

anta
14. bře 2010

Evi, neboj, Joli ti to zase vynahradí, podle mýho je unavená jako prase, když jsi psala, že spala vlastně jen 5 hodinek, no tak to nedělá dobře ani dospělýmu, to bude dobrý 😉
Ježiš, Marti, jaktože si rozbil pusinku v noci? Spadl z postele? Chudááááááček malej ☹
Suma sumárum, ty děti nám dávají fakt zabrat, chjochjo. Jsi to děsný živlové 😎

martinka79
14. bře 2010

kdyby spadl on jak měl teplotu a ty zuby ho bolejí tak slezl z postele a obešel naši ložnicovou a šup... narazil na rám naší postele, uklouzla mu noha. Samo já vyjekla, no když jsme viděla krve jak z prasete,ale naštěstí to odnesl jen ret a trocha krve z nosu. vše jsem rychle omyla... a zchladila rovnou ruce a nohy a měl horečku. a dala nurofen a uložila Nikolka si lehla k nám pěkně ho utěšovala, když jsem byla dole...Michal samo sloužil a já se bála koho budu budit v 04hod ráno..je to s těmi děrtmi náročné...
Co Honzík už mluví s tebou i tatinerm.?

anta
14. bře 2010

Teda to je radost, chudák malej, má teplotku, ju? Ty zuby, to je fakt hnus. Ještě jsi na ně sama, no to je teda fakt děs. Posílám ti aspoň energii a dětem pusinku. Nikolka je šikulka, to jí moc chválím, tak aspoň máš trošku zastání. Honzík tedy občas bývá taky takovej teplejší, ale naštěstí ty zuby zatím nějakými horečkami neodnáší, tak to jsem ráda. Ale jinak se s námi samozřejmě baví ve stylu ňam ňam, kolo kolo, houpání říká hají. Ale přijde mi taky takovej unavenej, už ale vstává ve čtvrt na sedm, tak jsem ráda, ale uvidím, jak to zase bude, jsem si zvykla a pak zase to bylo vstávání v šest 😉

e.k.t
autor
14. bře 2010

Marti Martin se prý těší 😀

Jinak Joli právě horečky k záubům neměla 😔 Tak čekám co to bude, spala4 hodiny a plazí se po návštěvě jako o život 😔

anta
14. bře 2010

Teda, Evi, Marti, holčinky, nemáte to jednoduchý ☹ Honzík zase je takovej celej neposednej, nechce chvíli odpočívat, neposedí, pořád někde leze, no prostě má energie, že přemýšlím, že mu ušiju boxovacího panáka, aby se vybil 😀 😀 😀

e.k.t
autor
14. bře 2010

Jani ty to míváš taky na draka 😉

martinka79
14. bře 2010

Jani díky za energii. jinak MM už je doma. no u nás to bude asi nějaká viroza. Nikolka pokašlavá klasika, ze školy, že a ML. sourozenec holt má smolíka... hned vše chytne,ale dr. mi tvrdí, že zase bude vytrénovanej na dětský kolektiv v mš.Jani u vás to vidím na trampolínu... to bude pohoda... taky jsem ji využívali. a Míša už teď řádí.

anta
14. bře 2010

Marti, vidím na trampolínu tak sebe, hezky si omlátím hlavu o strop a bude mi všechno jedno 😀 😀 Tak super, že Mišák již řádí 🙂
Evi, ano mívám to taky docela na draka, i když se tomu snažím nepodléhat, ale i mě občas dojdou síly a to ti říkám, že to tady teda všechno lítá 😉

e.k.t
autor
14. bře 2010

tak Joli usla bez přemlouvní ve 20 a to teda opravdu není zvykem ☹ mo uvidímezítra

anta
15. bře 2010

Ahoj holčinky, tak dítě je ještě v postýlce. Jinak jsme spolu včera večer ještě cvičili, Honzík nám taky ukazoval, jak čůrá pejsek. Klekl si na všechny čtyři a začal zvedat nožičku, jen sloup přidat 😀 😀 😀

martinka79
15. bře 2010

Jani to bylo u vás veselo. Míša lítá, ale teplotka je, nevím dza běžet k dr. nebo se na to... 😀

martinka79
15. bře 2010

Noc byla příšerná budil se co hodina ona taky byal ta snwhová vánice tak možná i to.. ale prostě já jsme bez energie.. sice jsme uklidila celý spodek,a le nechce se mi ví.. nic. a to dnes chci smažit koblížky. ☹

anta
15. bře 2010

Marti, tak šetři raději energií, ať odpoledne neusneš za pochodu. Co se dá odložit na jindy, tak to dneska prostě neělej. No to nevím, zda k dr., pokud nemá nějaké jiné příznaky nemoci, tak bych možná jen zavolala a dr. informovala a pak bych ještě počkala třeba do zítřka a pak tam šla. To bude z těch zubů 😉 Hodili jsme už bobka, tak jsem ráda 🙂

paolin
15. bře 2010

ahoj holky! Vítek má rýmečku a kašílek, tak je doma. zatím po chlapsku neumírá 😢
pořád mi v hlavě leží ty naše sobotní narozky. ségra s rodinou dorazila na hodinku, než se Kája vyspala, pak museli jet nutně do porodky na miminko a pak švagr o 7mi do práce. prý jsme jim vše pozdě řekli kde, kdy a tak a že do poslední chvíle nic nevěděli. nu, měsíc před se vše domlouvalo dle jejich potřeb, dokonce se mi to nehodilo, ale podřídila jsem se. já to fakt nechápu 😠 veškerý narozky naší rodiny se odfákly. nu, což vlastně. nejspíš u nás nejsou rádi a je jim to nepříjmený. jinak Mirek naložil krkovičku na rozmarýnu a kuřecí paličky na citronu a víně s olivama a to vám byla mňamka 😀
venku sluníčko, ale zase sníh! fujtajbl teda!

martinka79
15. bře 2010

Pavli je to zvláštní... ☹ale ty dobroty museli být....🙂
No já dnes nepojedu a uvidím jak bude míšovi dál nechám zhruba týden v izolaci i když s Nikolkou v izolaci to asi moc nejde... ta stále něco v sobě nosí ze školy. 😉
teď koukáme na fíka od Pavči. 🙂 máme uklizen i vršek a pere se nám prádlo.tak to sluníčko asi funguje ač mám trochu depky tak mi je fajne... 😉

Jani jsi hodná díky moc za rady... holky to jsou tak dlouhé dny kdyžse nemůže ven. 😒

anta
15. bře 2010

Teda holky, jsem vyvalená, kolik toho Honzík ví, ví např., kde má čelo, pravou tvář, pravý ukazováček, obočí, krk, bříško, zadek, pimpilína, no fakt dost dobrý 🙂

martinka79
15. bře 2010

Jani 🙂