Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
16. bře 2010

Byli jsme venku, je tam docela příjemně, akorát ten fítr je nepříjemnej studenej, ale jinak to jde. Musíme odpo jít do bazárku koupit Honzíkovi lehčí bundu, ta, co má, je moc silná a on se v ní úplně chudák paří. 😉

monkia.pv
16. bře 2010

ahoj holky tak s dudlikem to dnesni noc nevyslo ☹ !usnula v pohode,ale bohuzel pred pulnoci se vzbudila a chuderka tak plakala a volala mami dudu a maminka je tak hodna za sla a dudanka dala! 😖 No nic zkusime to o neco pozdeji!Nebudu to lamat pres koleno na to nemam!

martinka79
16. bře 2010

Mončo dudlíček odhodí sama věř mi obzvláš´t holčička, holčičky josu totiž šikulky. s tím si já hlavu nelámu, tedy vlastně z ničím. 🙂 jani my venku nebyli, jo lehčí bundičku to chce my máme od wolfa... 😉

martinka79
16. bře 2010

já jsme od rána nenastartovaná, normálně na mě padla nějaká jarní únava,a le jak šíleně. jsme si mišákem dala 40min. šlofika a je mi lípo. Míša spí ještě teď. 🙂

Jani to máte u vás tak dobrej bazoš, že tam dojdeš a fakt koupíš bundu???
To u nás tedy někdy bída... držím pěsti na kup.

anta
16. bře 2010

Tak jsme doma. Jasně Marti, máme bundu za 130,- Kč, kalhoty tam stojí cca 90 Kč a trička tak za 40,- kč tam sehnat není problém, také mu je tam kupuju. Koupila jsem tam Honzíkovi dvoje džínový kalhoťáky s laclem. Příští týden tam jdu udat jeho první kočárek Tako Easy Rider, nás stál 7500,- Kč, tam ho prodáme cca za 1500,- až 2000,- Kč. Paní na krk nešlapeme, aby ho udala co nejdříve, ale aspoň se nebude válet v kočárkárně 😉

anta
16. bře 2010

Tak jsem to počítala a koupila jsem dvoje kalhoty, třikrát trika s dlouhým rukávem, jarní bundu a jedno autíčko 😎 za 600,- Kč dohromady, ale zase je to zásoba na nějakou dobu, tak jsem ráda. Z kluka je fakt švihák 😀 😀 😀 Na značku nehledím, je mi to jedno, jestli to má značku, hlavně aby mu to bylo, největší problém je, že pokud trika nemají knoflíky nebo zip vepředu, tak mu to za chvíli nepřetáhnu přes hlavu 😉

anta
16. bře 2010

Jo tak pardon, jsou v tom čtyři trika s dlouhým rukávem, to jde 😅

monkia.pv
17. bře 2010

dobre rano vam prejeme!Dneska jsme ranni ptacata 😒 . vaneska vstavala v 6.12.
Jani to jsi dobre nakoupila!Honzik muze delat modni prehlidku 😉 .Ja v bazarku nakupovala jen asi dvakrat!Pak mi svagrova dohodila nakupy od jeji kamosky z USA-mame to po jednom diteti a je to skoro zadarmo a fakt pekny veci.
Marti s tim dudlikem ti budu verit,ze jsou holcicky sikovny a odhodi ho sami! 😉
Jinak my dneska mame v planu vylet s kamoskou a s detmi do Ikei tak jsem zvedava jestli neco nakoupime!
Holky co dneska varite?

monkia.pv
17. bře 2010

vy jeste spinkate? ☹

martinka79
17. bře 2010

nene nespíme

martinka79
17. bře 2010

Ahojky,
já nevím co uvařím. ještě se uvidí.
je tak tam bych taky potře¨bovala, el s dětmi do Ikei to není nic na mě... já raději bez nich.
Jani dobře jsi nakoupila moc moc,... Monča z USA určitě taky já prostě nakupuji kde je třeba co se mi líbí... 😉
Janičko já tu mám jarní bundy... tak se snad uvidíme. chtěla bych za tebou vyrazit asi čtvrtek nebo pátek před velikonocema co ty na to?

martinka79
17. bře 2010

já dám malému asi ještě sekanou a brambory s pažitkou

monkia.pv
17. bře 2010

je mnam sekana s bramborem,taky bych si dala!Ja dnes udelam cinu s ryzi!
marti ja do Ikei taky radeji sama,ale bohuzel nema kdo hlidat!Tak uvidime,kdyztak koupime nejaky kokynka a deti nacpeme a zacpeme pusu 😀 !

martinka79
17. bře 2010

to u nás nefunguje... Míša chce všechny hračky a taky odmítá vození ve bvozejku, je to chlap co umí chodit a říká já sám,, jo?

miluje ty postele a vše kolem a houpadla vše... 😉 no prostě s ním tam nelezu a když tak s MM nebo jen do kavárny. my dnes jedeme do školky... a na prochajdu k rybníku... 😉

monkia.pv
17. bře 2010

no Vaneska ve voziku chvili vydrzi-nekdy vydrzi cely nakup a tesne pred pokladnou rekne tapy tapy a zacne se rozcilovat a to by me vzdycky certi barli!My tak kolem devate vyrazime do obchodu at nam to dopoledne trosku utece!Porad koukam na hodiny a nejak se porad divim ze je jaksi malo hodin!To bude dnes dlouhy den!

martinka79
17. bře 2010

neboj v obchodě ti to uteče.

monkia.pv
17. bře 2010

no a doufam ze nezmokneme u nas je nejak zamraceno!Jsem u toho notasu nejak zatvrdla nebo co!To kaficko jsem si uvarila az ted!

anta
17. bře 2010

Ahoj holčinky, tak jsem tady. Honzík je taky dneska ranní ptáče, hučel už od půl šestý, takže jsem ho vytáhla z postýlky v šest, aby nám to tady nezboural. No mám radost z toho oblečení, i MM mě pochválil, že jsem šikula 😉

paolin
17. bře 2010

ahoj holky! kluci dnes vstávali až v 6. tak docela dobrý 🙂 v noci měli teda pochodový cvičení. chodili na přeskáčku a pořád něco bylo 😀 jinak jsou kluci už 4 dny naprosto nesnesitelní. zítra půjde Vítek do školky, tak tam se srovná. doma akorát tak zlobí Adámka a mně.my vaříme porkovou polívku a pak nevím..asi si koupíme opékané nudličky. v bazárku jsem kupovala hodně. nemáme po nikom dědit, tak to leze do peněz. teď kupuju více méně nové věci od Wolfa a pod. tím, že oblečení má pak Áda, tak už to musí trochu vydržet. ale tak za půl roku rok už to bude vše 2x 😀 jako na dvojčátka 😀
Mony, užij si nákup!

martinka79
17. bře 2010

Pavli mám kámošku co mi wolfa prodává nevím juaé jsou u vsá ceny, ale mužu ti klidně něco dohodit za její ceny...
My vyprávcěj o cenách mám doma předpubertu. dnes i málem rozbila hubu chtěla ty boty na kolečkách a neumí na tom... haha jsem jí servala z nohou a nasadila kozačky. 😀
Jani, já pořád říkám, že jsi jednička. 🙂

paolin
17. bře 2010

Jani, no nejšikovnější jsi 🙂
Marti, u vás to musí být tuplem mazec přes oblečení. předpuberta a ještě holčičí...to už člověk asi moc věcí neukecá, co?

paolin
17. bře 2010

tak já sbalím chlapečky a vyrazíme k našim. sice tam prý nikdo nebude, ale alespoň změna 🙂
tak pááá! a mějte prima den!

martinka79
17. bře 2010

Pavli no comment, ale ještě je v poho v porovnání jiných holčiček.
Pavli užij si to. my dnes budem mít návštěvu.

monkia.pv
17. bře 2010

ty jo Pavli kluci jedni ti nedaji chvilku klidecku co?My uz se jdeme pomalu chystat Vaneska uz tady lita a krici obeceme obeceme,tak uz se asi obleceme a pujdeme!AAAA pozor v telce je micky mouse to ji na chvili zastavilo! 😀 Ale i tak se na loucim pa pa!Preji krasny den!

martinka79
17. bře 2010

čauky 🙂

anta
17. bře 2010

Holky, povím vám, že teda Honzík v té bundě vypadá jak lázeňský švihák, ten teda bude balit holky na ulici jak na bonbóny 😀 :-Mám ho vyfoceného, tak až to půjde, tak ho švihnu do albíka. Jinak teď mluví kolega MM na ČT 24, málem tam mluvil můj manžel, ale vyklouzl z toho 😅 😅 😅

anta
17. bře 2010

No a s tím děděním to máme taky blbý, ale nám je to jedno, nechci nikomu být vděčný, aby nám to tak někdo z rodiny za 15 let oflákal o hubu. To jsem se ještě dověděla, že ta ségra, jak má Valinu, že pomlouvá MM, což vůbec nechápu, jelikož ho vůbec nezná, to je tak hnusný. Tváří se jak mílius a za zády nás pomlouvá 😝 😝 😝

anta
17. bře 2010

Tak holčinky, jsme v albíčku, můžete juknout na modela 😉

anta
17. bře 2010

Jo a dala jsem tam ještě jednu fotku, to se nasmějete 😀

monkia.pv
17. bře 2010

Jani Honzik je kouzelnej!Opravdovej modelin 😉 .My uz spinkme a ja si ted domluvila s kamoskou na patek vecirek u nas doma!Ma nejakou depku ci co,tak dame vinko a snad bude lip!Ja si jdu umyt vlasy at v Ikei neudelam ostudu 😝 .