Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
2. dub 2010

to ti věřím já místo do prdky bych starýho nakopla do OO- 🙂 a já bych svý děti dětičky klidně i někomu půjčila 😀 ovšem on si někoho kdo stojí tolik moc peněz a nervů jen tak neveme 🙂 a taky kdo mi mě potom hladil po vlasech až budu stařenkou...

martinka79
2. dub 2010

užijte si baštu.... 😀

anta
2. dub 2010

Tak Honzík se napapal, přitáhl si medvěda, sedí mu na hlavě a směje se na mě 😀 😀 😀

martinka79
2. dub 2010

to je dobré

martinka79
2. dub 2010

já si pokecala s tchýni a je to...

martinka79
2. dub 2010

sem se zasekla na netu hledala jsem oblečky na děti... ach jo.. to je ztráta času... 😝

anta
2. dub 2010

Tak holčinky, Monika mi psala SMS, no není to moc dobrý ☹ Našli jí nádorové buňky. Byla na sonu plic a břicha, to je dobrý, nic jí tam nenašli, ještě jí čeká gynda, no tak holky teda, vyprdněme se na blbosti a držme Monice moc palce ☹ ☹ V úterý má zasednout nějaká komise, která rozhodne, co dál, operace je nutná ☹ ☹ Holky, já to tak nesnáším, jak je ten život občas ku*va!!! Ale věřím, že Monika to zvládne a že Vaneska bude pro ní hnacím motorem, aby to nevzdávala 😔

anta
2. dub 2010

Mluvila jsem s ní a řekla jsem jí, že na ní moc myslíme, že na to není sama 😉

e.k.t
autor
2. dub 2010

ahojky, jsem po noční u našich. Moni myslíme na tebe, držíme pěsti pro štěstí a neboj bude to v pohodě 😉

paolin
2. dub 2010

ahoj holky! máme tu dva synovce, tak je to mazec 😀 chudáci sousedi, páč kluci si hrají na nějakou příšeru a strašně dupou 😀 ale zato i Adam je max spokojený. konečně pořádná hra hodná pořádného chlapáka a né ty moje přiblblý holčičí 😉
Mony...chytli jste to v začátku. to bude určitě dobrý. prošla tím teď mamka - operace (byla docela jednoduchá), histologie a teď ozařování. měla rakovinu prvního stupně, takže bez chemoterapie. na ozařování bude chodit každý den cca 5 týdnů. trvá to prý tak 3minuty. zatím nemá žádné potíže. jen prostě musí denně chodit na onkologii. moc na tebe myslíme!!! drž se holka!!

Evi, ty jsi u vašich, když balíček ti měl dnes přijít k vám domů? to je ale lumpárna 😉
Marti, Jani, myslím, že Vítka by jiní zvládli líp 😉 my si jako povahy nějak lezeme na nervy nebo co 😀 ale mám kamošku, která to má se synem ještě horší. v poslední době si prý hraje tak, že vše ničí. postaví stavbu a další hodinu stavbu podpálí a zdemoluje a...chudáci neví, co s ním. chlapi jedni zapráskaní 😉 už chápu, proč některé maminky říkali: budete mít dva kluky? no to vás lituju! jsem si říkala, baby jedny, co kecají. jenže ono je to tak nějak fakt 😀

paolin
2. dub 2010

tak já si jdu dát vínko a pak nakopat chlapečky do postelí. užijte si víkend!

e.k.t
autor
2. dub 2010

Pavli, Martin je doma, ale oni nám balíky chodí divně, ještě v 11 jsme byli doma a v poště nic nebylo, tzakže to bude v úterý

paolin
2. dub 2010

Evi, jsou to lumpíci. Kdyžtak jukni tady
http://www.cpost.cz/cz/nastroje/sledovani-zasil...

e.k.t
autor
2. dub 2010

to jsou zmetci, nebo toho měli moc a jeli později, jenže já musela na ORL s tím uchem.

martinka79
4. dub 2010

krásný den, Jani jsem moc moc ráda, že jsi Monču povzbudila i za nás... Moc na ni myslím... Věřím, že to ustojí vše a Vanes... jí jen a jen bude oporou...

e.k.t
autor
4. dub 2010

no snad bude mít Moni štěstí a bude v pořádku, budeme jí dodávat energii a určo bude vše ok

anta
4. dub 2010

Ahoj holčinky, tak jsme byli celá rodinka na prochajdě, no skoro dvě hodiny chůze jsme s MM absolvovali a mám teda dost 🙂 Určo, já Monice říkala, že kdyby jí bylo ouvej, ať mi zavolá, že se jí pokusím zvednout náladu, že na ní myslím a že není prostě sama, ale řeknu vám, je to děsná diagnóza, achjo. ☹

many
4. dub 2010

ahojky holky 🙂
tak my už jsme samotinkaní 🙂 tatin nám už utekl na zábavku, začíná sezóna 😀 ale ráno ve 4 bude doma jako na koni 😀 😀

many
4. dub 2010

dneska bylo zase fine, že 🙂 byli jsme celá rodinka venku, Ladík si zajezdil na motorce a skončili jsme na dětským hřišti, no to bylo řevu, jak jsme šli domů 🙂 chtěl tam zůstat s dětma 😀 takže jsme šli s písničkou domů a jak to tlačil ze sebe 😀 😀 😀 a my nepovolili a nepovolili 😀 😀 no to nám to začíná, budeme muset chodit pak domů asi jako poslední až v 10 😀 😀 😀 😀 jinak včera už měl konečně možnost otestovat své pískoviště 🙂 tak byl vyřízenej 🙂 a to bylo pár hodin klidu, nás vůbec nepotřeboval 😀 😀 😀

many
4. dub 2010

tady dávám fotečku 🙂

anta
4. dub 2010

Many, Ládík je kouzelnej, celej náš Honzík - stejnej kutil pískomil 🙂 🙂 Honzík dnes též ztropil scénu, neb jsme potkali chlapečky s velkým policejním autem na ovládání a Honzík ho moc chtěl, no jo, ale kluci se z ničeho nic vypařili i s autíčkem a to neměli dělat, taková drzost 😀 😀 😀 Honzík je chtěl jít hledat, tak jsem ho musela odchytit a on řval a řval a chtěl z ruky dolů, ale já nepustila 😀 😀 😀 Dnes spal teda jen hodinu, takže to přičítám i únavě 😉

martinka79
4. dub 2010

many super pískpoviště.. to je lahoda viď potom si ho nemůžu na zahradě vyna¨chválit i když u nás teď vede eltrická motorka a světě div se.. on to umí řídit a jezdit sám... to bylo dopoledne a číst odpoledne dokonce jsme ho táhla domů se řevem, jelikož motorka se vybila... to si tedy dovolila... fotky dodám...
Jo a teď večer jsme buřtovali stejně jako včera a jinak pracovali na domě. soklíkoval MM a já pootm uklízela to byla dřína s dítětem. teĎ UPEČU BERANA a asi linecké na zítra... BUCHTA ORG... JE super doporučuji a dětem bude chutnat ten krém...

martinka79
4. dub 2010

Jani i já se držrla nepustila,a le to tedy mazec jaks e umí rpzčílit kluci jedni... 🙂

anta
4. dub 2010

To mě, Marti, povídej, jsou to divoši, to se musí nechat. 🙂 kuk 😉

paolin
5. dub 2010

ahoj holky! krásné velikonoce! ikdyž možná trochu deštivé 😉

many
5. dub 2010

Veselého zajíčka 🙂 ať je svižná metlička 🙂 hodně pestrých vajíček a zmalovaných zadniček 😀 pro krásu a pro zdraví, jak tradice vypráví 😀 pěkné velikonoce přejí Kozlovi

e.k.t
autor
5. dub 2010

Veselé svátky jara, pečeného beránka, přejí Martin, Eva a Jolanka

anta
5. dub 2010

Holčinky a rodinky, krásné svátky velikonoční vinšujeme, Jana, Honzulák a Libor a nechť máte zmalované prdky jak se sluší a patří 😀 😀 😀 P.S. píšu to vestoje, pálí mě prdka 😀 😀 😀

anta
5. dub 2010

Tak holčinky, ještě novinka, Honzík říká "dobý" jako dobrý, teď se vzbudil a hnem nam nam a málem ztropil hysterák jako kdybychom ho týrali hlady, no je to možný? 😀 😀 😀

martinka79
6. dub 2010

Krásné povelikonční úterní ráno, tak my včera cestovali za Nikolkou dělala Zk z TKD a zvládla je, ale je stres.... 😢
venku v noci mrzlo to je síla...,ale den bude pohodový.