Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
9. dub 2010

🙂 Jani ajsně děti josu taky na naše rituály více zvyklé...
No maminky josu někdy na palicii 🙂 jdem se chystat na výlet. páček.

e.k.t
autor
10. dub 2010

dobré ránko, u nás pod mrakem a dítě mrčí a to jsem ji teda zradila, nedala jsem jí plínu 😀 😀 😀

paolin
10. dub 2010

ahoj holky! já balím, vařím a pak vyrážíme do Vyškova. a navečer na Slovensko. docela si říkám, ať už jsem zase doma 😀
jinak Vítek se konečně uvolil zkusit jízdu na kole bez bočních koleček. a docela frčí 🙂 no, na něj dobrý 😀 jiný děti sice jezdí bez koleček ve třech letech, ale co 😀

anta
10. dub 2010

Ahoj holčinky, tady pohoda, dítě spí, my jsme s MM napapaný, teď sedím a koukám na tu tragédii s polským prezidentem ☹ ☹

e.k.t
autor
10. dub 2010

no je to fakt smutné a symbolické, ale těch 132 životů je opravdu škoda 😢

paolin
11. dub 2010

čus bus holky! jsme doma 🙂 výlet byl docela prima. jen večer mě chytl smutek po mrňouskovi 😉

martinka79
12. dub 2010

ahojky holčičky, tak Pavča přežila a snad si i užila víkend. my se také měli docela fajn. byla tu naše mamina s tatinem... dovezli mi zlátý déš´t keř.. museli ho vykopat a zbavit se ho dělají jim chodníčky. tak jsem ráda. 😉 jinak normálka počasí nic moc...
Míša si rozsekl bradu šídlo jedno, on snad vyvádí a provádí větší lumpárny co mu jsou dva. HAha 😀
Jedem dnes cvičit tak tu budu až po obědě.

anta
12. dub 2010

Ahoj holčinky, my jsme v pohodě, včera jsem byla navštívit kámošku v porodnici, v pátek se jí narodil chlapeček Dominiček, měl 3950 g a 51 cm, pěkný cvalda a moc hezkej chlapeček. Bylo to moc hezký vidět mimí a vědět, že si ten řvoucí uzlíček nemusím brát domů 😀 😀 😀

anta
12. dub 2010

Ahoj holčinky, my jsme v pohodě, včera jsem byla navštívit kámošku v porodnici, v pátek se jí narodil chlapeček Dominiček, měl 3950 g a 51 cm, pěkný cvalda a moc hezkej chlapeček. Bylo to moc hezký vidět mimí a vědět, že si ten řvoucí uzlíček nemusím brát domů 😀 😀 😀

martinka79
12. dub 2010

Jani jé , to já včera slintala nad videem prdelína a fotek a hned bych ho znovu pořídila... 😉

martinka79
12. dub 2010

Janča zase dvojít odpověď, jsme rádi... 😀 😀 😀 Co Monča...? moc na myslím.

martinka79
12. dub 2010

Dnes máme dopo cvičení se mi ani do toho nečasu nechce... ☹

martinka79
12. dub 2010

sem vám ani nenapsala, že jsem Míšu vzala strojkem a je na ježuru... 😀

anta
12. dub 2010

Jé, tak Marti, hoď fotku, já nemám to srdce Honzíka připravit o jeho spoustu vlásků, takhle se mi moc líbí, na ježka by to nebylo ono, Míšovi to určitě sluší, ale Honzík má hlavu jak čimelickej starosta, tak by jí měl ještě větší 😀 😀 😀
Jak to, že se mi to zase objevilo dvakrát, no to je děsný 😠
Půjdu si pořídit novou sim kartu, ta, co mám, mi blbne, už jí mám taky doooooost dlouho, tak až budu mít nové číslo, tak dám vědět asi do IP a vy si to změníte, ju? 😉 Monča nevím, ona se sama neozve a já jí píši jen občas, abych jí nějak neotravovala, aby jí to třeba nebylo nepříjemný, tak to snad chápete. ☹

paolin
12. dub 2010

ahoj holky! u nás leje. celý den je nějaký uplakaný..
ráno jsme byli na ORL a vše OK. Adam už zase může mít zánět středouší 😀
jinak jsem se dozvěděla, že kamoška má hodně velkou šanci na Downa. dost mě to usadilo, je to mazec. oba ale věří, že vše bude OK a já s nimi. UTZ měla dobrý, jen ty tripply nee. manža jí řekl, že už je holt stará. kdyby měla nižší věk, neměla by ty výsledky tak děsivý 😉 troch pravdy na tom bude 😉 v pátek bude vědět více, tak na ni moc myslím. na Monču taky. snad to holky zvládá!!

martinka79
12. dub 2010

Jani jasně čísilko si změníme a udem tě o to víc otravovat. 🙂
S Mončou to chápu...
Pavli tedy DS to bych nechtěla to je mazec... držím ji pěsti a´t je fuj fuj OK.
Jinak Mišáka odpoledne vyfotím teď chrupe a jinak Míša má velkou hlavu jak pytel od babánu... 😀 😀 😀
Já ho příště vemu už na hřibka toto bylo jen sestřihnutí vlasů a ozkoušení jak drží, pozor už potřetí... 😀 😀 😀 jsem matka sadista... 😝

martinka79
12. dub 2010

u nás bez děštšě jsme vymluvené ze cvičení už mi leze na mozek... 😉

e.k.t
autor
12. dub 2010

tak u nás se dělá vše proti spaní, takže jsem ji i přes histeák nacpaa do postýlky, pustila pejska a kočičku a zavřela dveře. potebuju uvařit večeři 😠

martinka79
12. dub 2010

Evi tak držíp pěsti ať usne

paolin
12. dub 2010

Evi, to je lumpačka 🙂

anta
12. dub 2010

Monča psala, že chemo zvládla dobře, jen že má strach, že jí vypadají vlasy a že se na tom teda netěší. Moc vás zdraví a děkuje, že na ní myslíte 😉 Moc jí to pomáhá 😉

martinka79
12. dub 2010

Jani jé to je dobrá zpráva. Moc moc ji držíme pěsti.

e.k.t
autor
12. dub 2010

jj lumpice to teda je, stačila jí aNI NE HODINKA a už tu zase řádí, ale venku je pořád hnusně, tak kvůli uším raději nikam nejdeme 😝

e.k.t
autor
12. dub 2010

No Vlasy jdou první, ale ty zase časem dorostou, ale je pravda že to na náladě nepřidá, ale hlavně aby se uzdravila 😉

paolin
13. dub 2010

třeba nevypadají. třeba nebude silná chemo. horší asi budou problémy se zažíváním. ale ona to zvládne a bude 🙂

tátu už máme v Německu, prý má na pokoji strašnou zimu. oni mají ledový a ne studený odchov 😀
dneska má zase lejt, to jsou tedy radosti!

anta
13. dub 2010

Ahojky holčiny, dnes čekáme návštěvu, přijde pán, co nám bude dělat díry do zdi 😀 , novou zásuvku do obýváku na televizní anténu, je to jen pro strýčka příhodu, člověk nikdy neví, kdy se mu pos.... saťák. Honzík dnes houkal od třičtvrtě na šest, no to jsem zvědavá, kdy ten pán přijde, protože aby to nebylo v době, kdy malej zrovna spí. Večer jde tatin do hospody, takže budu mít klid. V poslední době mě nějak rozčiluje, asi ponorka 😀 😀 😀

martinka79
13. dub 2010

Jani náš tatin jde dnes po škole taky na puvko, už nebyl snad 100let.. tak jsem ráda. 😀 budeme vegetit as dětmi. 😀 venku hnusabnec na prochajdu to je tak s pláštěnou a kolínkama uvidíme zda se nám bude chtít. jinak někoho nalákám na kávu... kdo se přidá???? 😉
Ať pán vrtálek nedojde až bude nejméně zván.
Pavli fuj zima to nesnáším... a já si zatopím podlahovkou i teď... na studený odchov jsou jiné druhy... já ne.

anta
13. dub 2010

No manža to s pánem dohodl, aby přišel tak na půl desátou, tak se budu třást, aby tak opravdu přišel 🙂 Honzík je dnes poněkud pekelný, je nevychrápanej, takže trošku prudí, ale jde to, hlavně, že jsme zdraví až na tu hlavu 😀 Dostal už jednu chlazenou na prdel 😀

martinka79
13. dub 2010

my dnes pohoda Míša si hraje a baští a pohádkuje... 😉 v albíčku mám dvě nové fotečky...

e.k.t
autor
13. dub 2010

ahojky, Joli je po snídani teda zatím ji přemlouvám že i chleba je k jídlu 😀 😀

martinka79
13. dub 2010

j to znám, já pěkla Mišákpvi na zkoušku dort korpus z takového podobného těsta jak dělám mufiny a tvar medvěd brumíka ono se to povedlo... 😀
objednala jsem nějaké oblečky na moje tvorečky... už se na ně těším. je to mazec když chci pro oba naráz tak mi dvatisíce nestačí... ty holky toho potřebují modelky jedny. 😠