Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
13. dub 2010

Finančák a zvířátka v lese
Do lesa zavítá Finanční úřad a mezi zvířátky zavládne panika.

Šnek i s celou rodinou utíká z lesa. Potká ho čáp a ptá se:
"Kam běžíš šneku?"
„Ale, do lesa přijel finančák vybírat daně a teď – já mám barák,

moje stará má barák, všechny děti mají barák, no to bych se nedoplatil!"

Čáp se zamyslí a začne taky utíkat. A narazí na medvěda.
“Kam běžíš čápe?"

„Ale, do lesa přijel finančák vybírat daně a vem si - já si žiju na vysoký noze,

moje stará si žije na vysoký noze, všechny děti si žijou na vysoký noze,

no to bych se nedoplatil!"

Medvěd se zamyslí, začne taky utíkat a škobrtne o krtka.
"Kam se valíš medvěde?"?

"Ale, do lesa přijel finančák vybírat daně a teď – já mám kožich,

moje stará má taky kožich, naše děti mají všichni taky kožich,

no to bych se nedoplatil."

Krtek se zamyslí a rychle se taky hrabe z lesa pryč.

Vyhrabe se až ZOO přímo v kleci paviánů. Starej pavián na něj kouká a ptá se:

"Co tady děláš krtku?"

„Ale, do lesa přijel finančák vybírat daně a teď – já mám nahrabáno,

stará má nahrabáno, děti ty mají taky nahrabáno, no to bych se nedoplatil!"

Pavián na to:
"Krtku, co blbneš. Podívej se na mě - já mám holou prdel,

stará má holou prdel, naše děti mají taky holou prdel

a stejně nás všechny zavřeli!"

anta
13. dub 2010

Marti, Mišákovi to moc sluší, ten na to má správnou hlavičku 😉 Jinak vtip - dobrej 😀 😀 😀

martinka79
13. dub 2010

jj díky za Mišáka no je to divoch... dnes byl milonovej, jelikož jste na kávu nedošly ani jedna. Tak jsem tu měla další dvě kamardáky. jedna má za týden termínek porodu... na moje narozky. a druhá ta už je za zenitem, ale i tak pohoda... 🙂

anta
13. dub 2010

No Honzulín byl teda dopoledne dost pekelnej až mě sral, pak přišli pánové na to vrtání a to se rychle zklidnil, zalezl do postýlky - tam je v bezpečí, najedl se tam a nevylezl, dokud vlastně neusnul 😀 😀 😀 No ale vyspinkal se do růžova 😉

anta
13. dub 2010

Tak to je ten malej brouček, za kterým jsem se byla podívat v neděli, není kouzelnej? 🙂 🙂

martinka79
13. dub 2010

Jani tak to byl hodnej do finále Honzík...
No miminko úžasné... taky bych ho brala jak říkám, uvidíme co bude do dvou let dům je velký a dneska js)deme ještě rozšířit zahradu asi si pronajmeme ještě kus do pole.. jsme to, ale blázni co?

anta
13. dub 2010

A kdo to bude orat to vaše pole? Přemysl Oráč či jiný sráč? 😀 😀 😀 😀

martinka79
13. dub 2010

no snad tím sráčem nebudu, ale orat tedy sekat ho bude Michal... a jinak tam dáme stromky ovocné a časem třeba slepice... 😀 a pak doufám, že to vyjde to bude 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 k odporodeji jak je domluveno a bude to pro jedno z dětí... 😉

martinka79
13. dub 2010

Jani hlásíš se na orání??,

anta
13. dub 2010

Marti, já jsem na orání velkej odborník, s lidma už orat umím, tak to ještě asi zkusím s tím volem éééééé polem 😀 😀 😀

martinka79
13. dub 2010

tak super domluvíme se až klapne převod... prdelín ¨vstává páček

martinka79
13. dub 2010

Jani jak je bez tatina??
Nám se vrátil mírně KO, ale to neva najedl se vyspšila už chrupe... pole se bude projednávcatz zítra, ale beru nakonec asi 1000m. zítra tu dopo nebudu jedu na poradu centra.... tak se tu mějte

anta
13. dub 2010

Nejni bez tatina nic, neb tatin sedí na prdce vedle mě, nikam nešel - nevyšlo to, ale naprdnutá nejsem 😉

martinka79
13. dub 2010

aha tak to se máš i nemáš. můj chrupe taky na sedačce... je to, ale klid. 🙂

paolin
14. dub 2010

ahojda holky!
Marti, máte to ale hezké plány 🙂 tak budeme držet pěstičky 😉
my jdeme za chvíli do školky a já pak s Ádou na gyndu. tak tu nezlobte 😉

anta
14. dub 2010

Ahojky holčinky, Honzík je dnes moc hodný, tedy aspoň zatím, znáte to 😀 😀 , už si vyrobil sám pomerančový džusík a teď ho papá lžičkou 🙂
Pavli, ať ti vše u dr. dopadne dobře 😉 To bue Áda koukat na vyšetření! 😀 😀 😀

paolin
14. dub 2010

Jani, o půl 2 budou výsledky 😉 Adam je dnes nějaký otuplělý, tak to bylo fajn. v noci jsme toho moc nenaspali, tak to bylo asi tím. jinak mi bylo včera pěkně šoufl. už aby byl táta doma 🙂

anta
14. dub 2010

Honzík v noci taky nespal moc dobře, teď se válí v postýlce, tam se cítí v bezpečí 🙂 Ven dneska nepůjdeme, je tam hnusnej vítr studenej a já potřebuju, aby byl zdravý, neb v pátek jdeme na očkovandu, už se těší 😀 😀 😀 Tak dej pak vědět 😉

martinka79
14. dub 2010

čusík holky moje. mám chvilku... dnes to bylo prima až na to, že prdelín nespal, ale je hodnej půjde dřívě...

anta
14. dub 2010

Tak Honzíkovi také vydržela dobrá vůle až doteď, čímž mě velmi potěšil. 😉

paolin
14. dub 2010

já tu mám mamku, tak dnes fajn 🙂 je mi i líp po všech stránkách 🙂

anta
14. dub 2010

Pavli, tak to je super, to jsme rádi 😉 Mě dneska už druhý den bolí hlavice palice, ale už to zvolnilo 🙂

martinka79
14. dub 2010

mě mebolí nic jen mě někdy trápí MM. ale to víte to jejch myšlení...
Michálek chrupe... a čekáme jednání o té zahradě.. Haha 😉
PAvli odpočívej... a je to těžké... M.

paolin
14. dub 2010

Jani, tím počasím? je teda fakt, že už by to sluníčko mohlo na chvíli juknout 😒
Marti, copak MM provádí?
Naši už odešli. Vítek půjde chrnět, Adam snad za hodinu. Ještě zítra a taťka by se měl vrátit 😉

anta
14. dub 2010

Pavli, počasím asi a ještě z těch mejch chlapů, ti mi taky na zdraví občas nepřidají 😀 😀 😀 Honza ráno vstane a tu hubinu nezavře až do večera 😀 😀 😀

martinka79
14. dub 2010

Jani jako u nás... 😝
No MM je takovej pohodovej, ale jak je u nich normální na jěkteré věci mají čas a dělají vše až když oni mají "čas" a náladu... 😠 však to asi znáte... a to mě někdy sejříííííííííííí. jo tak návrh na zahradu podán je to od 1000m do 1300M. tak uvidíme co z toho bude...
Jo holky na plánujte si někdy to volno, aby jste dojeli je mi jedno kdy... jaký měsíc a tak... popřemýšlejte.. jo. 😉

anta
15. dub 2010

Dobré ranko, holčiny, tak konečně mě hlava nebolí, Honzík také vstal s úsměvem. Marti, my se rádi stavíme, Honzík se napase na vašem políčku a příležitostně zorá 😀 😀 Koukejte tam vysadit brambory, Honzík je má rád syrové, tak ať z toho taky něco má 😀 😀 Jojo přesně jsi to popsala, chlapy mají na všechno spoustu času, já už si ani neříkám manžovi o to, aby mi nakrájel cibuli, protože to bychom nikdy neobědvali, jak si s tím hraje, já kdybych měla všechno takhle dělat, tak teda nevím nevím 😅 😅

martinka79
15. dub 2010

Jani přesně to můj M někdy než k té cibulůi dojde a teď používá slovo hned miláčku???
ale jinak dobrý...
tak to se těším brambopry budou neboj moje děti je jí v jakékoliv podobě. 😉

paolin
15. dub 2010

ahoj holky!
Jani, príma, že je hlavička OK!
Marti, to víš, že rádi dorazíme. jen to musíme pořádně naplánovat 🙂

paolin
15. dub 2010

Dnes v noci by se měl vracet Mireček. to bude radosti 😀