Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
15. dub 2010

Pěkně ho Pavli přivítej 😀
No Marti, MM se neptá, zda hned, ale pracuje tak rychle, že mě to až znervózňuje 😀 😀 Raději si vše dělám sama, protože takový supermany jako jsou ti naši mužíčkové, fakt žeru (na česneku) 😀 😀

martinka79
15. dub 2010

Jani, jj..
Pavli tak to se těšíš... ať dorazí v rozumnou dobu...TM.

martinka79
15. dub 2010

S mišákem se potulujem doma, jelikžo Míšovi se spustila rýma ač je jen taková ta z počasí... tak dnes ho nechám v klidu max. odpoledne v holinách na pole s Badem. jenže on je venku klidně 3-4hodiny...
v úterý jak bylo celkem fujík byl venku až do večera to jsem ho musela násilím odtáhnout... 😠

martinka79
15. dub 2010

Modelovali jsme teď si hraje s autama je fantastický.. jak krásně mluví... a je den od dne lepší... no prostě naše zlatíčka... 😅

paolin
15. dub 2010

Jani, jo to bude přivítání 😀
Marti, dorazí někdy v noci. Má to 8 hodin cesty 😒
jinak se tu pořád objevují neštovice. teď je má synátor kamošky, malá to chytne až po něm. tak si pohrávám s myšlenkou se tam stavit 😉

anta
15. dub 2010

Holky, jestli máte zájem, mohu vám do mailu poslat jen pro zajímavost ceny nábytku dětského od mebliku, no fuj, to jsou pálky 😉 Dítě jsem odhodila do postýlky, chlapi v baráku něco dělají, tak je rámus, ale to se nedá nic dělat 😒

anta
15. dub 2010

Tak jsem vám to stejně poslala 😀 😀 To jsem teda valila bulvy 😀 😀 😀

anta
15. dub 2010

Tak z dítěte je tvrdolín 😀 😀

paolin
15. dub 2010

tak u nás se baští a pak se snad s Ádou do postele praští 😀

martinka79
15. dub 2010

Pavli utkej tam a potom k nám... rychléééééééééééééééé
Jani jo jdu se kouknout mám pocit, že jsme to už studovala.. já zase měla v plánu nábytek od...už nevím leták jsme vyhodila mám doma jen frolil dřeva jaký dělají .... 😉

martinka79
15. dub 2010

u nás se hraje právě jsme dalal do chodu prdelínkovi tančícího soba...
a on studuje co objedná matince k narozeninám z avonu... 😀 😝

paolin
15. dub 2010

Marti, a copak chlapeček vybral 😉

paolin
15. dub 2010

tak Adámek pinká. jdu vyhodit smetí a pak na obídek 🙂
dobrou chuť, pokud baštíte 🙂

martinka79
15. dub 2010

no nakonec nic a rozhjodl se vytřihovat z letáku autíčka... a vše co má kola... koukám jeden. takže utřu nos.. ale to neva... 😉 jsem zvyklá.
Jo tím stříháním myslím sice nůžky vb ruce, ale škuby škuby škub... 😀
Tak šup se smetím a pak dobrou chuť. my budem mít polévku a gulášek později... musím dodělat knedlíky-uvařit.

anta
15. dub 2010

Já mám uvařeno ze včera, kuřecí masíčko s hráškem a kukuřicí, do toho jsem frkla fazolky v omajdě a je to dobrý, taková správná kejda 😀 😀 😀 Ale Honzík mě trochu zlobí s papáním, ráno si kousne dvakrát, k obědu to taky není nic moc, no vůbec nevím, co to jako má znamenat ☹

paolin
15. dub 2010

Jani, třeba ho něco trápí nebo i to počasí..neboj ty se vlk nic. Za chvíli Honzík zase bude baštit a ty před ním utíkat, aby tě nesežral taky 😀

martinka79
15. dub 2010

Jani přesně jak píše... Pavča..

anta
15. dub 2010

Pavli, zapařené prdky neboli vlka se nebojím neb se nebojím ani mikuláše v létě 😀 Je fakt, že ho trochu trápí zoubky, to bude asi tím, ale jinak je to šikulka, fakt. Ráno jdeme na očkovandu 😉

martinka79
15. dub 2010

tak snad to bude OK, očkování už na nás nějak nemá vliv Míša se docela drží... 😉

anta
15. dub 2010

Na nás už také ne, spíš ta první očkování byla na pytel, to kluk trpěl a já s ním, teď mám pocit, že je mu to úplně jedno a následky naštěstí žádné nejsou, Honzík už se na včeličku moc těší 😀 Ví i, kam jí dostane 😀 😀

martinka79
15. dub 2010

jo?? Míša taky nebrečí a a nic potom nemá...
to je jen dobře.

anta
15. dub 2010

No fakt, ukazuje mi vždycky ruku a udělá "pí" jako pích a směje se tomu. Dneska mě rozesmál, šel ke dveřím od bytu a normálně na ně zaťukal, tak jsem mu řekla, že to udělá zítra u dr. na dveře ordinace 😀 😀 😀

martinka79
15. dub 2010

je to srandovní...

martinka79
15. dub 2010

Honzžík je chtyřejší než já: sama nevím jak ta včelka přiletí... 😀 😀 😀

anta
15. dub 2010

No a co se týče toho pláče, to je zajímavý, když tam s ním jdu a vlezu do čekárny, tak je vidět, že se Honzulín bojí, ale pak si tam teda hraje, nezapomenu, jak jsme tam vlezli a Honýs plakal, že eeee a všichni na mě čuměli jako kdyby jim dítě v životě nezařvalo a pak ať tam vlezlo do tý ordinace jakékoli dítě, tak začalo děsně řvát 😖 A Honzík? Ten tam měl notebook a ten se mu líbil a začal se smát 😀 😀 😀 Někdy mi ty pohledy těch ženskejch fakt vaděj tak, že nasadim otrávenej výraz a prdím na ně 😀 😀 😀

martinka79
15. dub 2010

výraz, ala napupěněj bejk... to znám osobně.. 🙄

anta
15. dub 2010

To je fakt nepříjemný, fakt koukaj jak krávy, někdy bych je nakopla a nebo se rovnou zeptala "co čumíte?" 😠 😠 😀 😀 😀

paolin
15. dub 2010

jo, to taky miluju...mám to teď na talíři dost často, jak Adam vyvádí ty svoje vztekací scény.
ráno se mi zase vyráchal v tý pitomý fontáně, než jsem ho stihla od tam vyexpedovat 😠

paolin
15. dub 2010

na očkovandu taky musíme. Mudr nám omylem napsala pro Vítka očkování na klišťovku, tak ji máme doma a dáme ji Ádovi. sice jsme chtěli až za rok, ale co už. taky musíme se srdíčkem na kontrolu a pak jsem se dozvěděla, že když budu chtít pro Vítka odklad do školy, tak musím mít doporučení od psychologa. prý se máme objednat už teď, že to tak na listopad vyjde 😀

anta
15. dub 2010

Pavli, to je divoch, aspoň ho nemusíš koupat večer, chachááá, promiň, živě si to představuju, tak se tak trochu musím smát 😀 😀 😀
Já vím, že vypadám podstatně mladší než kolik mi je, to je dobrý, ale občas mám pocit, že si lidi myslí, že mi není asi ještě ani 18 a co jsem to za krávu, že mám dítě 😀 😀 😀 No hlavně ženský čuměj tak nějak odměřeně nebo nasraně,mi to tak přijde 😀 😀 😀