Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
17. dub 2010

tak doma to spí jdu se slunit na zahradu..

e.k.t
autor
17. dub 2010

Ahojky, no ono to není tak špatné, ale spala jsem po o asi 30 minut 😝

ale Martin má taky noc se mnou a hlídá mamka, tak to jde 😉

anta
18. dub 2010

Ahoj holčinky, návštěva je fajn, Honzík je prímovej a vůbec je to super, jsem moc spokojená. Teď šli všichni na prochajdu, dneska jsem spala až do půl šestý, to je rekord, to se normálně nestává, bývám vzhůru v rozmezí od 4,30-5,00, takže to je zázrak 🙂

e.k.t
autor
18. dub 2010

tak dnes jsme měli totální den DDDDééééé

nejdřív odešla myš u pc, pak ruplo houpání u křesla, pak mamka zatopila pod plastovým košíkem na příbory a nakonec nám vybuchla a začoudila a zasmradila telvize, co s ní upokojujeme Joli 😝 😝 😝

přežili jsme a bueme hodně větrat to je puch fůůůůjjjj 😝

anta
19. dub 2010

Ahoj holčinky, koukám, že zde nikdo není. 😉 Teda Evi, no děs, teda by mě piclo, ale že tak najednou všechno se pohnojilo 😕

paolin
19. dub 2010

Ahoj holky! Adámek spí, tak mám chvilku 🙂
Evi, to máte doma slušný masakr!
Jani, návštěva v poho? Tak príma 🙂
Víkend byl krásný! I dnes je sluníčko. Odpo mám dvě zákaznice, tak s chlapečkama bude Mireček. Už se určitě těší 😀
Jinak Vítek jezdí na kole bez koleček, ale je to knedla šílená! Holt mu z hůry pro sport moc dáno nebylo 😉

anta
19. dub 2010

Ahojky Pavli, neva, že je knedla, hlavně, že se snaží, však ono mu to všechno půjde časem, pěkně ho chvalte - víš, jak to dělá chlapům dobře 😀 😀 Nevzdávat to, nenadávat, pěkně ho naopak podporujte, každé dítě je jiné, ale vše bude o.k., držím mu palečky a fandím mu! 🙂

anta
19. dub 2010

Honzík nám nechce jezdit na motorce, chce všechno zkoumat pěkně sám a v chodu 😀 Takže ven jdeme odpoledne bez motorky a nechám ho napást pěkně na travičce, ať se vylítá čudla. Od včerejška odpoledne je ale nějakej divnej, ať mu navrhu cokoli, tak na všechno říká "nene", já mu dám NENE! 😀 😀 😀

paolin
19. dub 2010

Jani, však má čas 🙂 Dnes jsou lidi nějaký podrážděný nebo co. Že by dorazila nějaká tlaková změna?
Adámek mi ráno uštědřil jednu prima scénu v šalině..rozumná řeč s ním není...

martinka79
19. dub 2010

Ahojky holky, něšjak nebyl časjsme stále venku, Však uvidíte až přijede zatíčka moje...
Evičko ježiš co to čtu... tedy to je masakr.. to se tak když se to ser... a se to se... ☹ vydrž holka moje.

Jani jo období vzdoru je u vás nene a já šám...=sám to je prima období...
to znám u nás to bylo taky tajk. te´d už je trochu lepší...

dnes máme rodičák a jinak zase cvičení... a nějaké nákupy a jinak řešíme to pole a vše kolem a peníze a tak... to je prostě život... 😝

Pavli jééééé to je šikula pochval ho no a co??? tak jezdí až te´dkaždý je na něco jiného... haha co já bych dala za knedlíčka. zase jezdí na lyžích líp než já... a za chvilku mě bude učit Vítek jezdit... 😀
je to prima číst jak jsou úžasní tvorečkové.

Michálek je otlučenje jak nejtýranější dítko domácnosti, ale pozor dělá si to sám., já an něj něšahám... jen vyjímečně. tak pa zatím.

anta
19. dub 2010

Tak my dnes byli přes dvě hodiny na pískovišti, Honzík tam zabavil nějaké holčičce golfáče a jezdil s nimi čtvrt hodiny do kopce a z kopce, no musela jsem se smát, jeden pán ho chválil, že slušně na tom kopci drží balanc 😀 😀 😀 No vyřádil se tam teda jako čert. Byly tam bohužel i maminy, které odložily děti na pískoviště, zapálily si cigára a dětí si nevšímaly, aspoň na tom hřišti by snad čoudit nemusely krávy jedny a to píšu bez prominutí 😝 😝 😝

e.k.t
autor
19. dub 2010

tak jiná televize koupená dokoncemá dvb- t takže jede i bez set top boxu, minulý týden tu totiž pustili digitál, al úČTY JSOU TĚŽCE VYVĚTRANÉ, PAK DOŠEL DOPLATEK POJISTNÉHO KE ZRUŠENÉ POJISTCE 4600 tak další radost 😝 , židle zatím drží pokupě

anta
19. dub 2010

Evi, teda to je síla, tolik smůly najednou, to vám to musel někdo přát, ne? 😒 Kam se na to hrabe masakr motorovou pilou....

e.k.t
autor
19. dub 2010

no bude o náročnější, ale přežili jsme to ve zdraví, jen jsem opět vyčerpala jako rezervu, no zatím to sluplo přes 8 tisíc, ale zbytek počká 😉

anta
19. dub 2010

Evi, bereš to s nadhledem, já bych asi vyskočila z okna, jak se znám 😀 😀 Super fandím vám. A nepotřebuješ nějak finančně helfnout? 😉

e.k.t
autor
19. dub 2010

ne, to už byla udělaná rezerva z 0 na 8000, ale na domácnost jsou jné peníze, toto bylo na spřícím účtu, jsme v pohodě, no původně jsem za to ctěla koupit pořádnou postel pro Joli, ale ta zatím nespěchá, holt jsme koupili opořádnou televizi pro Joli 😀, no pojistka bude spláchnutá a zase bude klid, než se něco objeví, ale vydělávám kolem 17000 takže je to fakt v klidu, jen to nemilé překvápko zamrzí

martinka79
19. dub 2010

Evi tak to jste zvládli dobře.... 🙂 🙂 🙂
Jani, ale mě můžeš finančně helfnout... 😀 😀 koupím si botičky a obleček na cvičení... 😀
Byla jsem se proéjet na kole to je žužo...

martinka79
20. dub 2010

krásné ráno všem, my si hrajeme s autíčky a já se chystám na úklid... a vaření..

martinka79
20. dub 2010

jdu se šlechtit prací.. 😀 myslete na mě ať u toho neumřu.. 😖 chce to nějakou prima hudbu... 😎 holky nesnáším utírán í dveříííííí mám pocit, že je máme neustále zapatlanééééééééé čičo... vidímt o vždy když si sednu. ☹ 😠 😕

anta
20. dub 2010

Ahojky holčinky, tak jsem se dověděla takovou docela trapárnu, mm bude mít narozky jako Martinka a v práci, že prý dostane dárek za 500,- Kč, tak jsem řekla dobrý, pak mi mm řekl, že si ho máme koupit, on má pak předložit účet od toho dárku a přinést i ten dárek a oni mu ho tam slavnostně předají, já říkám, že si snad dělají prdel. Tak jsem se mu řekla, že je vidět, že mu tam teda věří, když musí přinést ten dárek a proč mu teda nedají rovnou tu pětistovku s tím, že něco malýmu koupíme a on, že prý takhle by to chtěl každý a že chtějí mít jistotu, že si za to mm nekoupí basu piv! 😝 No takže je to fakt trapárna. Rozhodla jsem se, že Honzíkovi koupíme závěsy do pokojíčku. Vtipný na tom je, že se na tu pětistovku skládá 12 lidí, takže každýho to vyjde cca na 40 kč a ještě chtějí předložit účet, berou tam přes 20.000,- Kč každej a dělají z toho, jakoby mm kupovali barák, tak jsem řekla mm, že je to ponižující způsob. Další vtipný je, že mm bude kupovat chlast, nějaké chlebíčky a sám, takže jako kdybychom si prakticky ten dárek kupovali za svoje 😠 Chudák manža už z toho má depky z tý oslavy, protože má práce nad hlavu a nějak chudák nestíhá.

martinka79
20. dub 2010

Jani tak to je vážně trapné...
u nás e tedy koupí bu´d dárek pokud se ví co... nebo se dají many a ´t si každý koupí co chce...
U MM si dávají většinou právě tu basu piv nebo šampusy a a společně je vypijí... no každé zaměstnání to má jinak... 😒
At´to ve zdraví přežije. 😀 😀 😀 😀

martinka79
20. dub 2010

pádíme ven, nevím co vařit bu=d neco z mleté nebo z kuřete pora´dte??????????? prosím

paolin
20. dub 2010

Jani, tak to je fakt trapný 😀 bych se jim vy... na nějakou oslavu!
Marti, já bych si třeba dala zapečené kuřecí v bramboráku nebo třeba kuřecí závitky se šunku a sýrem 😉 nebo z mletého špagety nebo mleté zapečené s bramborami nebo...pak pošli vzorek 😀
my se teď vrátili z venku. v poslední době chce jít Adam ven s tátou a Vítkem, dnes jsme byli i ve školce. je tam strašně spokojený. škoda, že ho nevzali..

anta
20. dub 2010

Tak jsem byla na cestách s Budulínem a sehnala jsem závěsy s medvídkem Půůůůůůůůů, moc hezké, pověsí se v sobotu 🙂 No ale povím, to je trapařina, většina těch kolegů se chodí na oslavy nažrat 😀 😀 😀

anta
20. dub 2010

Jé Pavli, díky za inspiraci, zrovna mám mleté v lednici, tak ho udělám s omajdou a makaróny, to bude ham ňam. 🙂

paolin
20. dub 2010

Jani, tak bych to fakt zrušila a poslala je do kopru 😉
my máme vepřo knedlo zelo. Adam usnul, tak jdu jíst.
volala mi maminka má drahá a udělala mi přednášku. to fakt dnes potřebuju! 🙄

anta
20. dub 2010

Copak mamina říkala? To taky miluju, když dělaj na nás chytrý 😝 😀 😀 No je fakt, že moje máma si to ani nelajzne. Honzík teď rád vzpomíná na babi z Brna a dědu taky, líbíli se mu oba, přišel mi z nich úplně takovej vyplesklej, ale už se zklidňuje, stačí párkrát céres a seká latinu 😀 😀

anta
20. dub 2010

No jo, manža by se na to taky nejraději vyprdl, ale je mu to trapný, což docela chápu, jsou to pěkný sráči 😅 😅 By ho pomlouvali ještě dva roky, tak je aspoň rozčiluje vyprávěním o Honzíkovi, protože to jsou lidi v tzv. babičkovském a dědečkovském věku a nemají vnoučata a moc by si je přáli, tak jim to aspoň vrací 😀 😀 😀 😀

martinka79
20. dub 2010

holky já byla zase venku až do te´D ze sousyedkama.. no prima posezení děti běhali tam azpět nakrmila jsem je. víte čím jonadským řízečkem... a a te´d je míša zase venku už neusnula sis tzos tím spaním bude na pytel, ale nevadí mi to. protože je primovej a moc moc hodnej...
už tu ve vsi řeší, že jde m9ša do MŠ.. haha to je sranda tak a´t to řešííííííí slepice,
Jinak míša je fakt šikula a každý den je znát jak dospívá... 😝 dospívá blbě napsáno.
Jani je závěsy těším se na fotečky...
Pavli to tě chápu ta školka by byla prima viď. ta aspoň, že tam nakoukne takto...

martinka79
20. dub 2010

já bychs e na ně taky vysr... ale chápu ho...
upeč buchtu buvaří kafe a hahahah to stačíííííííííííí 🙂