Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
4. kvě 2010

Jani no asi jo.. nebo si děda dělá dobře tím, že si pouští vrtačku naprázdno.. 😀 a vzpomíná na mladá léta.

many
4. kvě 2010

on spí jak kdy, záleží, kdy se probudí, dnes vstával už o půl 6 🙂 a je to spáč, spí mi i 2x denně sem tam 🙂 mizím ať má klid na spaní 😀

anta
4. kvě 2010

V tom případě bych doporučila vysavač, tedy pokud vzpomíná na mladá léta 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
4. kvě 2010

ahojky, toik chvály ny Joli? to snad ne, myslím že mluví pouze přiměřeně věku, žádná extra kecka to snad není 😉 ale dnes zmákla hrnek ale se zadním r, jinak pokrok když řekne počuaná pínka tak v ní najdeme bobek 😀 , nočník jí neba, ale asi je to tím že je jí zima, je to taková zimomřivka. tatin zkusil studený odchov a chytly jsme se obě 😝 , smrky rmrk a chrchly chrch 😀 ale bez teplot a bolesti, takže pohoda 😉

paolin
4. kvě 2010

tak návštěva je pryč, Adam nechce spát. koukám, že dnes je tady veselo! supééér 🙂 No mrňousci jsou úžasní 😉
Jani, na prcku fufúúú 😀
Mony, a jakpak ti je?

u nás se taky rýmuje. počasí blbý..
jinak Adam je stále zamrzlý. nemluví, plínkuje, dudlíkuje a divočí 😀 objednala jsem Vítka na logopedii, páš šíleně šišle, tak se tam zeptám i na to Ádovo nemluvení. jinak ještě objednat Vikyho do psycholog poradny kvůli odložení školní docházky, tak jsem taky zvědavá. v Brně jsou dvě. objednají nás prý tak na prosinec 😀
Mireček včera přišel s tím, jestli nepojedeme k moři. no já si jen pomyslela na tu cestu autem a osypala se 😀
ale líbí se nám toto
http://zajezd.invia.cz/chorvatsko/hotel-ivan-ko...

paolin
4. kvě 2010

Adam nějak nechce chrnět 😒 a to vstával v 6, lumpík!

paolin
4. kvě 2010

heč a teď si tu budu sama povídat jáááá 😀

anta
4. kvě 2010

Ahoj Pavli, já taky vždycky řeknu Honzíkovi "a jde se spát" a on na to "nééééééé", tak ho odhodím do postýlky a najednou, že jo 😀 😀 😀 My teď máme období prasátka Pepiny, už jsem z ní celá kulatá 😀 😀 😀 Ještě aby mi tak dítě začalo chrochtat 😀 😀

martinka79
4. kvě 2010

ukládám prdelína.

anta
4. kvě 2010

Jo a dneska ráno asi trochu naprdl tatina, já malýho brala z postýlky, panč byl brzy vzhůru a táta k němu napřáhl ruce "pojď k pápovi, ať tě máma netahá jo a kulový, Honzík "nene, mamammamamamamama", tak měl smůlu a setřel jak zpocený vrata 😀 😀 😀

paolin
4. kvě 2010

Jani, dobře mu tak tátovi jednomu 😀
tak Adam už odpadl. jdu se nabaštit.

anta
4. kvě 2010

Honzík je trochu v tomto směru vrtošivý, o víkendu nechce zase mámu skoro vůbec, no a přes týden zase nezná tátu, no já taky občas raději ne 😀 😀 😀 Dobrou chuť. 😉

monkia.pv
4. kvě 2010

tak u nas se taky nejak nechce spat 😠 .Nejak posledni dobou potvurka po o bede protestuje,ale ja se nedam!
Pavli no mam se celkem fajn 2 chemo jsme opet zvladla bez zvraceni,ale jsem porad unavena a tak se musim nutit do prace at jen tak nesedim a necucim do blba 😀 .Koukala jsem na odkaz a vypada to pekne!Taky bych jela k mori!

monkia.pv
4. kvě 2010

many tak to jste dobri ze jste bez dudliku!

monkia.pv
4. kvě 2010

uz vsichni odpocivate?A deti vam spinkaji?

paolin
4. kvě 2010

Mony, tak to je prima! Jen hezky odpočívej a šetři se!

paolin
4. kvě 2010

jdu přehodit prádlo do sušičky a dát prát nové. a pak se vyvalím na gaučím s čokinou 😉

e.k.t
autor
4. kvě 2010

pár foteček z nedělního výletu historickým motoráčkem

e.k.t
autor
4. kvě 2010

ach jo, pár fotek a trvalo to přes hodinu 😠

monkia.pv
4. kvě 2010

no s tou nasi divoskou odpocivat moc nejde-ted jeste nespi potvora jedna asi dostane na prcku a bude klid 😉 .Tak si pekne odpocin a dobrou chut! 😉 taky si dam asi neco dobreho

e.k.t
autor
4. kvě 2010

Moni Joli dudana nezná už víc než 3/4 roku, zhruba od srpna, pak se narodila verunka a už dudu neměla vůbec. ale bez byla ještě dřív, jen se pak na chvíli vrátila jak jsem začala chodit do práce po chvíli už jej zase nechtěla

e.k.t
autor
4. kvě 2010

u nás se taky nechrní, ale jsem neústupná šup do postýlky a pouštím křemílka a vochomůrku, jinak Jani pepina taky frčí

monkia.pv
4. kvě 2010

tak to zavidim!My dudlikujem porad a asi jeste dlouho budeme!Vanula ho chce i pres den!Kdyz jsme venku tak ne ale doma bez neho nemuze byt!Tak jsme zvedava jak se budeme zbavovat!

monkia.pv
4. kvě 2010

tak u nas uz se asi spi!Je tam ticho!Ja jsem taky neustupna!

monkia.pv
4. kvě 2010

no nic tak ja se jdu taky natahnout a zdrimnout si nez se mi ta divozenka vzudi! zatim pa

e.k.t
autor
4. kvě 2010

Moni to je důležité, vydržet. no dudlíka odloží, třeba ho ráno schovat a přes den nenajít a najít až večer? třeba si postupně zvykne

paolin
4. kvě 2010

já myslím, že to zkoušet a čekat na reakci. ale netlačit na pilu 🙂

e.k.t
autor
4. kvě 2010

Pavli však já myslím to zkusit ne zahodit a není. většina dětí dudlík dřív nebo později odloží

paolin
4. kvě 2010

Evi, jasný 😉 bych byla moc ráda, kdyby Adam už nedudlal. zuby mu jednou dopředu jedna báseň 😒

e.k.t
autor
4. kvě 2010

no jo ale zase nebudeš trápit ani jeho ani sebe, když pak bude kníkat a pořvávat, to je lepší nechat to tak, až půjde do školky tak ho rád odloží