Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
20. kvě 2010

Holky, chtěla jsem se zeptat, jak máte samostatné děti? Honzík si strašně moc rád hraje sám ve svém pokojíčku, někdy mám pocit, že si se mnou hraje hrozně málo, jak je to u vás? Díky za odpovědi.

e.k.t
autor
20. kvě 2010

no u nás střídavě jak je nálada, někdy si zaleze k hračkám a o nás nestojí a jindy třeba donese knihu a přitulí se, jako zrovna před chvílí, přečetly jsme celou knihu ťapík na statku, tam pojmenovávala zvířátka a vydrželas ji celou což j poprvé. koupila jsem jí ji včera jako bolestné za očkování bez mámy 😀

Břicho si dalo říct, po salámu s cibulí se včera zklidnilo, dnes úplná pohoda, ani mimi syndrom vyprázdňování už se neknal, tak nevím co to bylo. je možné že jsem měla na žlučáku písek a ten se uvolnil a najednou too byl na střeva příkliš, tak se s tím ravala 😝

martinka79
20. kvě 2010

Jani u nás e mpůje dítko dost samostatné a,e l smapé rádo s manou čte a dělá věci jako lego, kvarteto, loto, vařčí a mazlí a já mu zpívám a on tabnčí či dlěá ty tanečkya...ale ji fakt samostaný...
evi to je dobře.

paolin
20. kvě 2010

Jani, ty kutilko, to je prima ty tvoje výtvory 🙂
Evi, tak to budeme držet úplně všechny pěstičky, ať to zvládnete!
No, u nás je to tedy jednoznačný...Adam je bohužel naprosto nesamostatný. mám ho pořád za prdkou. takže jediné, co funguje, když potřebuju aspoň trochu v klidu uvařit, jsou pohádky. aspoň něco 😉 na Vítka nezabíralo ani to 😉

e.k.t
autor
20. kvě 2010

Pavli vidíš jak to s dalším jde líp, třeba do třetice by to klapalo úplně 😀 😀 😀 to je legrace, myslím že těch dvou máš často až nadhlavu

anta
20. kvě 2010

No já si všimla, že Honzík si ani se mnou nechce moc prohlížet obrázky, tedy jak kdy, ale spíš ne, tak přemýšlím, čím ho zaujmout, aby si všiml, že tu jsem 🙂 Marti, to loto mě moc zaujalo 😉 Ani se mu v poslední době nechce chodit ven, jestli je unavený? Rád se válí v postýlce, je to pecivál 😉

anta
20. kvě 2010

Evi, super, že se ti ulevilo, jsem ráda 🙂

martinka79
21. kvě 2010

krásné ráno holčičky, Jani loto pořiď koupíš v každém hračkářství... je fakt fajn, jsou to totiž realné fotečky zvířátek a ještě máme takové stínové loto a to tedy Míša miluje...
No Míša je rád s maminoua pecivál to není, já bych ležela on ne.. 😀
Honzík je pohodář a občas má lidi na háku tak to je prima...
V osm nám vypnou proud a tím pádem nepoteče ani voda. to je vyhlídka do nebe... 😝
Jolanko vše nej nej k narozeninám a zítra mega oslavu...
Holčičko naše ukecaná a šikovná, dělej mamině jen a jen radosti a žádné starosti.
Život je plný překážek, ty je však zvládneš bez hádek. Tak hurá do světa objevování.

paolin
21. kvě 2010

ahoj holky! Adam dnes spal od 7:15 😨 v noci byl tedy asi 2x vzhůru, ale dnes asi poo spát nepude. asi nám to chlapeček začne vynechávat 😀
Marti, vybrala jsi z netíku něco 😉 vy jste i bez vody? 😨
Evii! Jolance vše NEJ!!!!!! užijte si to holky 🙂 jinak to třetice by to určitě neklaplo

martinka79
21. kvě 2010

Pavli vybrala jj máš to v IP.
Pavli se máš to já bych chrápala klidnš počasí je u nás hnus bus... ☹ zataženo.

anta
21. kvě 2010

Dobré ranko, holčinky.
Joli, ty holko velká, vše nejlepší k Tvým narozeninkám Ti přeje tetka Janča, strejda Libor a kámoš Honzík a hubana ti posíláme. Ať ti rodiče dělají jen samou radost 🙂

e.k.t
autor
21. kvě 2010

Děkujeme za přáníčka, vyřízeno bez odkladu,
na Jolinku hodná budu, nelamte si vůbec hlavu.

ráno bylo veselé, když skákali jsme z postele
dnes vyslíkly se peřiny a proto se nestele,

zítra usteleme před oslavou,
provoníme to tu kávou.
Všude bude hodně dárků hraček
bude slunce a žadný mráče,

to vám povídám
a přeji i vám 😉 😀

anta
21. kvě 2010

Jé, Evi, geniální 😀 😀 😉

e.k.t
autor
21. kvě 2010

děkuji

anta
21. kvě 2010

Tak dítě opět nespí, uááááá, směje se a já nevím, co, tak jsem ho nechala být. 🙂

e.k.t
autor
21. kvě 2010

dobrý nápad, Joli včera dostaka jednu knihu, dnes knihu s magnety, ale ta půjde na pozdější dobu, protože ty magnety jsou dost drobné a bez nich to je skoro o ničem, a dostala novou magnetickou tabulku, tu forovou obyčejnou pošleme k babi na hraní

anta
21. kvě 2010

Tak jsem vzala dítě ven a za 20 minut usnulo, přesně ve 13,10, ten čerstvý vzdoušek mu dělá dobře, tak mi usnul v kočárku jak zabitej, už je v postýlce, asi si fakt přesouvá spaní poo a to jsem si pochvalovala, jak krásně předtím spinkal, no už se s tím pomalu loučím. MM mi jede za 14 dní na 3 dny na služebku, jsem z toho teda silně odvázaná, vůbec nevím, jak to zvládnu vstávat k malýmu v noci, když mi přes den dělá naschvály a je v takovým období, že by mu občas člověk jednu plácnul 😖 Už si připadám fakt někdy jak na dráty, musím všechno zvládnout bez pomoci a se sevřenou pusou 😒

e.k.t
autor
21. kvě 2010

Jani bojuj, my tě podpoříme, a kdy tě ten záhul čeká?

e.k.t
autor
21. kvě 2010

se mi teda fakt chc zasejc na noční a to máme zítra odpolene tu oslavu, no masové kuličky ve svíčkové jsou hotové tak ještě zítra ukuchtit guláš a dojet pro dory a těšit se

anta
21. kvě 2010

Začátkem června, takže tak vlastně od pondělí za týden, no mám radost 😒 , šla jsem předtím juknout na Honzíka za hodinku, co spinkal a on už chudáček seděl v postýlce a pomalu se probíral, ten spí v poslední době nějak blbě, asi se mu fakt posunuje režim, mně to ani už nevadí, zachovala jsem chladnou hlavu, jednala jsem s ním v klidu a on je taky v klidu, což jsem ráda. Mám za manžela zmatenou včelku, ráno se vrátil, že si zapomněl nějakou kartu do práce, bez který se nedostane do PC a odpoledne mi psal, že si zase v práci zapomněl klíče, on je snad zamilovanej nebo já nevím, co blbne 😕 , tak jsem mu šla s Honzíkem naproti a zůstali venku i s motorkou 😀 😀

e.k.t
autor
21. kvě 2010

jani to je mazec taky si užíváš

paolin
21. kvě 2010

Jani, to jsou radosti! budeme tu s tebou, abys to zvládla! 🙂
Evi, ty lumpačko, ty mi ale děláš chutě 😀
holky mám dotaz...jaksi čekám na menzes a zatím nic...no a máme za 14 dní jet k tomu moři. myslíte, že bych si mohla nasadit prášky i bez menzes? nebo to raději neriskovat.

e.k.t
autor
21. kvě 2010

Pavli nasadit můžeš, ale s účinností počítej spíš až tak od druhýho platíčka, ale ms už by dorazit neměla, teda až v té pauze. v letáku mají možná napsáno že účinek nastupuje po 14 dnech

paolin
21. kvě 2010

no, to já si budu dávat sakra pozor 😀 jen přemýšlím, jestli tím něco nepos.. ještě chvíli počkám a pak to zkusím. nějak se tělo netváří, že by se to mělo rozjet 😒

e.k.t
autor
21. kvě 2010

neposejříš, tam jde jen o nástup účinku, co jsi dostala za hak? jednofázovou nebo více fázovou nebo minipilulku?

paolin
21. kvě 2010

no, mám Yadine. myslím, že je to jednofázová.

e.k.t
autor
21. kvě 2010

tak tam o nic nejde určitě, bude mít nástup po dvou týdnech a v případě potřeby můžeš navázat bez pauzy a bez ms

paolin
22. kvě 2010

Evi, díky 🙂 ještě pár dní počkám a pak kdyžtak nasadím 🙂

e.k.t
autor
22. kvě 2010

jj pohoda, na tohle jsou jednofázové nebo mini super

martinka79
22. kvě 2010

krásné ráno holky, my včera zahradniči jak jinak že, Pavli já bych ti neporadila, vůbec se v tom nevyznám... a nikdy jsem to nepoužila jen jednou jaké si na oddálení a a šup míša se přes ně vytvořill tak raději nikdy nic...
Evi užijte si den.
Jani, ale spaní po obědě není špatné... co?
nebo se ti to nezdá?
my dnes budem vyrábět chodníček 😀