Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
29. kvě 2010

No plna dojmů. naštěstí nezlobila ale vytáhla 1 a1/4 l mlíka ještě jsem ji po 23 přebalila a stejně byla durch.

anta
29. kvě 2010

Teda holčiny, Honzík si šel kreslit, předtím si uklidil sám autíčka do bedny, my jsme ho s mm nenápadně pozorovali tak, aby nás neviděl a on si začal kreslit kolečka a začal říkat "první, druhý, třetí, čtvrtý, pátý" 😕 😕 No a to kouká, jako když do pěti počítat neumí 😀 😀 😀

paolin
29. kvě 2010

čauky holky! tak konečně chvilka 🙂 volit jsem byla včera, Adam tam udělal slušný vyrvál 😀 cestou zpátky jsme potkali tátu, tak šli volit ještě jednou, tentokrát do jiné školy, tak to měli pestré 😀 dnes ráno jsme byli v kanclu, přišly dvě prima zákaznice a teď jsem dorazili z venku. hic ric pic tam je, ale chystá se to asi na déšť.

Jani, prima, že doma je líp! a co manža a jeho pracovní neplechy..?
Evi, jsi šikula! mě stačilo jedno znamínko a šla jsem down 😀 6 by mě asi zabilo 😀

e.k.t
autor
29. kvě 2010

no jizev jsem ráno našla 8, a dalších 5 kousků čeká na to až opět seberu odvahu 😝

anta
29. kvě 2010

Pavli, pohoda, naštěstí si dal říct 😉
Jé Adámkovi se volby nelíbí? Tomu já říkám chytrost, aspoň jim to tam někdo řekl 😀 😀 😀

martinka79
31. kvě 2010

krásný den holky sice bez slunce u nás, ale to už je klasika. já seděla pátek sobota u voleb, což už dávno víte... bylo to fajne...
tatínek se o děti krásně staral v sobotu byli na pohádkovém lese... a já zatím doma v rychlosti vysála a vrhla se plážovat na zahradu... s motyčkou v ruce pak následovala grilovajda a pozdější spánek. V neděli jsme chtěli jet do ZOO, ale rano bylo blééé tak jsme to zavrhli a to byla škoda... nevadí ZOo počká...
děti si užili prima odpoledne s kamarády a my tak nějak nepracovně. 😝
dens jedem cvičit a pootm čekáme na ¨Nikol a hurá s ní k zubákovi a navečr zase jedeme cvičit, snad to půjde vše hladce. 🙂

martinka79
31. kvě 2010

Ahojky netuším zda jsem přála Ládíčkovi k narozerninám,a le dodatečně vše nej nej... oslava byla asi prímovní a počasí se vydařilo... Míšo super. 😉

e.k.t
autor
31. kvě 2010

Ahojky, ntak já už mám funkční net jen na netbooku a to jde trochu ztuha, tak jsem tak naštvaná, že dnes budu volat providera a zrovna jim to vytmavím, že pokud nejsou schopní udržet mi net funkční, ať si seberou anténu že končím s placením, protože nedodržují smlouvu a slevu taky nedali 😠 už to bude třetí volání a fakt mne to nebaví, co je mi po tom, že mám slyšitelnost antény jen 25 dB a že je to na hraně, to je snad jejich starost, když to nejde tak mají přijít sorry jsme neschopní udržet váš příjem a i pro vás by bylo lépe najít jiného provozovatele 😠

Jinak je tu taky pořád tak mokro že i když vyleze slunko tak musím sušit doma protože kolem sušáku je hluboký rybník 😠 😝

anta
31. kvě 2010

Ahoj holčinky, já mám dnes mm doma, neboť příští týden jede pryč, tak se mi to snaží vynahraditi, asi 🙂

e.k.t
autor
31. kvě 2010

no vidíš, tak třeba uvidí Honynka v akci

anta
31. kvě 2010

Evi, včera mu předvedl, kterak umí vstávat prdkou napřed a jsem za to ráda, aspoň má mm představu o tom, co musím všechno vydržet 😀 😀 😀 Teď šel Buliboš spinkat, byl unavinkanej 😉

e.k.t
autor
31. kvě 2010

No děti jsou úžasný, Honyk má týdenní režim, tak je šance že se ukáže

anta
31. kvě 2010

Evi, myslím, že ne, jemu je jedno, jestli je pátek či svátek, stačí, když je táta doma a to je jiná hned 🙂 Máme naprosto stejný režim každý den, Honzík je tak zvyklý a my též 😉

e.k.t
autor
31. kvě 2010

no že je něco jinak to prostě pozná, i když to nenabourá třeba odpočinek nebo jídlo, ale psachycky je to jiné a na to jsem narážela

anta
31. kvě 2010

No tak to jo 🙂

paolin
31. kvě 2010

ahoj holky! jen na skok..ráno jsme byli chvíli u mamky, zašla jsem si k Mudr pro ATB. cosi blekotal o štítné žláze a že jsem hubená a nevypadám dobře, tak po dovče na testy. co už 🙂 pak uspat Adámka, šup pro šatky za švadlenkou, šup do kanclu, šup na masáž - jupí 🙂 a pospa šup domů a za chvíli mažeme pro Vítka. o půl 4 máme cvičení, ale nějak se mi tam nechce. uhlídat dva kluky v sokolovně je někdy nad mé síly. venku je hnus, fouká, ale asi dáme malou procházku. doufám, že u vás je počasí moudřejší!
Jani, četla jsem si ty Honzíkovy slovíčka. mazec teda 😀 musí to být děsná prča s ním 😀
Ládíkovi vše NEJ ke druhým narozkám! krapet opožděně teda... 😔

e.k.t
autor
31. kvě 2010

Pavli, hlavně aby tě dali do kupy, uvidíš že to bude v pohodě

anta
31. kvě 2010

No já se samozřejmě přidávám ke gratulaci, jsem to ale trapka. Ládíku, máš to u nás dobrý, Honzík se na Tebe narodil, tak je to fajn 🙂

martinka79
31. kvě 2010

čusík holky mám toho moc nestíhám...

e.k.t
autor
31. kvě 2010

co jsem promeškala? k narozeninám jsem snad přála ale jestli se to neodeslalo tak ještě jednou jen to nej nej nej

anta
1. čer 2010

Dobré ranko, holčiny 😉

anta
1. čer 2010

Tak milé dětičky, všechno nejlepší k dnešnímu dni. Ať vás rodiče nezlobí a maminky, pěkně jim to vyřiďte od tety Janči 🙂

martinka79
1. čer 2010

Jani díky ti za přání taky se těším co dostanu... 😀 😀 😀 děti už dárečky dostaly... možná vcečer něco dobrého z vlastní výroby...

martinka79
1. čer 2010

honzíkovi taky prima sváteční den... plný radosti a smíchu.

anta
1. čer 2010

Marti, zatím se rozjíždíme, Honzík se válí, je to pecivál 😀 😀

martinka79
1. čer 2010

my dnes taky nějak bez energie asice už jsme trhali papír a hráli si, ale teď čumákujeme na krtka, doma vše relativně hotové... 🙂

e.k.t
autor
1. čer 2010

Ahojky též vám i dětem,
svátek jejich letí světem
těm co dárky nedostanou,
smutek ať přejde stranou.
přeji hlavně štěstí zdraví,
vše se jistě časem spraví

martinka79
1. čer 2010

🙂 Evi díkys, básnické střevo... 😀 😀 😀

e.k.t
autor
1. čer 2010

jj střevo hi hi

anta
1. čer 2010

Evi, jsi šikulka básnířka. My si s Honzíkem koupíme melouna a uspořádáme melounové hody, to budou zase pecky všude 😀 😀 😀