Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
11. čer 2010

Jani však to taky dodělají neboj. V práci je horko a otrava. Už chci zítra večer, zítra mám totiž zase den.

anta
11. čer 2010

Jé, Evi, nejsi v tý práci náhodou pořád? To je děs 😒 Zítra přijede ten mm brácha, domluvili jsme se na půl jednou, abychom měli jistotu, že do 15 hodin přijede 😝 😀 😀 Pomůže mm s tím nábytkem 😉

e.k.t
autor
11. čer 2010

ne, měla jsem 5 den 7 den a teď 11 a 12 den pak až 15 den a 16 noc a pak po víkendu začne masakr do konce měsíce a pak zase začátek skoro volný a konec našlapaný, ale za ty prachy to stojí,navíc byla Joli na hlídání naposledy před měsícem, pravda minulý víkend tu byli naši ale jinak to docela zvládáme sami, mm je fakt šikovnej

anta
11. čer 2010

Mě už ta vedra sejřej ale fakt dost 😝 😝 😝 Evi, jste oba šikovní, to se musí nechat 😉

e.k.t
autor
11. čer 2010

Jsme normální, máme štěstí že nás práce i baví a od toho se hodně odvíjí

anta
12. čer 2010

Tak do pokojíčku zbývá dodělat velkou skříň a postel, jinak už to teda bude za chvíli 😉

e.k.t
autor
12. čer 2010

teeeda to jste šikulíni, a Jéňa na to kouká jak?

anta
12. čer 2010

Jéňovi se to moc líbí, už si tam nastěhoval hračule a hned, že je to jeho 🙂 Jen ještě nám zbývá ta postel, no nevíme,jestli mu ji dát zítra či ještě počkat a to tím způsobem, že bychom ji zatím nechali v obýváku a on by ji jako viděl vyzkoušel a pak bychom mu ji dali do pokoje 😕

e.k.t
autor
12. čer 2010

no možná lepší samostatné ozkoušení pod dozorem a teprve později umístění do pokojíku

anta
12. čer 2010

Jé, Evi, díky, jsi hodná, panč jsem si to taky s mm myslela, ale nebyli jsme si jistí, abychom ho třeba tím nějak víc neodradili. Super, tak nejsme úplně mimo 😀 😀 😀

e.k.t
autor
12. čer 2010

uvidíš jak rychle to zmákne, koukám jak jsou kluci šikovní, spinkají na válendách, to u nás nehrozí, z velké postele padá, ale jsem dovtípivá, tak kolem postele když usne na letišti dávám na zem peřiny, aby to neměla tak tvrdé

martinka79
12. čer 2010

čus.. mám toho moc. Míša ječ nějakej marod buď ze slunce nebo z vody... 😒 uvidíme. jinak pohoda. já dnes pracovně a prdelínek a Nikol byli hlídaní kamarádkou moc si to užívali. 🙂
Evčo jsi pracant co má práci koníčkem a to je fajn
Jani budujete. já bych dala do pokojíčku a nedal ho tam ještě spát,ale na hraní ano.... 😉 můj názor..

anta
13. čer 2010

Ahoj holčinky, tak kuk do albíčka, je tam nový pokojíček, zatím bez postele, ta ještě leží v krabicích. MM to zvládnul teda na jedničku, musí se to nechat. Každý den postavil jeden kus nábytku, šikulka je to 😉

martinka79
13. čer 2010

pěkné... to bude prima bydlení... 🙂

anta
13. čer 2010

Takže je už i postel, fotku dodám. Vymysleli jsme to tak, že je postel nastěhovaná tam, kde bude a postýlka je provizorně vedle, kdyby náááhodou Honzík večer vyváděl nebo tak, tak se prostě použije postýlka, ale je fakt, že na té posteli už i odpočívá, líbí se mu, to nám dokonce sám řekl a tak uvidíme, co bude večer 😉

anta
13. čer 2010

Tak fotky už jsou v albíčku 😉

anta
13. čer 2010

Tak holčinky, držte nám palečky, neboť dítě nám dnes poprvé spí ve velké posteli, tak doufám, že projde na jedničku 🙂 Usnul před chviličkou jako dřevo, ale spořádaně na polštáři, což mě překvapilo, protože v postýlce polštářek vždycky striktně odmítal 😉

e.k.t
autor
13. čer 2010

Jani tak držíme pěsti pro štěstííííí

e.k.t
autor
14. čer 2010

Ahojky jak jste zvládly víkend, plný bouřek a jiných nástrah? My dobře, V neděli byla oslavička švagrová teda dnes má 35, tak ještě dnes budeme plnit certifikát, dostala ode mne doma vyrobený certifikát ná nákup spodního prádla dle vlastního výběru s asistentkou, no babi se přidala pohlídáním všech dračic, s holkama by to fakt byl potíž, tak jsem zvědavá, celý den ve městě, to bude mazec, ale na druhou stranu, dámskou jízdu už jsme dlouho potřebovaly

martinka79
14. čer 2010

ahojky u nás se víkend obešel bez bouřek deště až včera v noci...
Takže u nás pohoda, já sobotu bez MM jsem odpočívala...a odpoledne jela pracovat. Děti měli hlídačku večer pohoda... neděle zcela pracovní uklízení a přerovnávání v domě a pootm zahrada sekání a sázení stromů... zase to máme o kus hezčí... 😝
dnes jedem na cvičení a pak budu dělat jahod knedlíky

martinka79
14. čer 2010

Jani tak jak bylo v noci... Honzík jue kliďas tak to zvládl tam kam ho dáš tam ho najdeš a tak v noci necestuje.... 😀 😀 😀 určitě si to užívá novou postel....
Evi a co ty a dámská jízda nakoupili jste???

anta
14. čer 2010

Ahojky holčiny, tak Honzík noc ustál s jedním slítnutím z postele, ale má u postele peřiny, takže to byl měkký dopad, ani neplakal, tak byl uložen a spal dál, takže musím se pochlubit, spíme ve velké posteli a rááááááádi, huráááááááá 😀 😀 😀

anta
14. čer 2010

Jsem na Honzíka velmi pyšná, se přiznám, je to velký krok pro malého človíčka 🙂

martinka79
14. čer 2010

Jani 😀 😀 😀 😀 super.....

martinka79
14. čer 2010

Honzík je šikula...

martinka79
14. čer 2010

tak déš´t ustal tak snad nebude muset vytahovat pláštěnku na cestu z auta... 🙂 já jsme úplně grogy po víkendové práci, zahrada sázení 24stromů, doma úklid a rovnání a sekáníi celé zahrady sice nvou sekajdou,a le i tak práce a po 21hod jsme obvírala 3kg. jahod 😉 dnes to vbidím na poobědový relax.

anta
14. čer 2010

Teda, Marti, taky jste si mákli. My ten nábytek dělali každý den od čtvrtka do neděle, občas jsem mm pomohla a uznal, že mám sílu, že utáhnu šrouby vyloženě na doraz, tak to koukal 🙂

martinka79
14. čer 2010

Jani se někdy chlapy diví viď... já MM pomáhala já jezdila se sekČKOU A mm S KŘOVIŇÁKEM... jinak stromky jsme sázeli spolu od dělala díry a přidržovala as já je tam frkala až vyleze zase slunce vše nafotím sice je musím asi zítra setříhat aby udělali ten živý plot.... 😉 ti povím to sežere peněz ta zahrada.... ☹ ale bude to krásné.
Jani a tak to ti honzíka v posteli závidím idkyž Míša taky ve svéchrupe pokud nemá slé sny... do pokojíku ho nastěhujeme v létě... teď makáme na zahradě... 😎

anta
14. čer 2010

Tak on měl nácvik ze spinkání v ložnici přes den, takže vlastně byl napůl na velkou postel už zvyklý a nikdy vlastně mezi námi v ložnici nespal a přiznám se, že jsem teda za to ráda, že aspoň ten přestup na normální postel je bezproblémový, což každý nemá 😉

paolin
14. čer 2010

ahojda holky!
tak to čubrnín, jaké jsou tu novinky! Jani, pokojík vypadá parádně 🙂 hele, nechápu, co se tvůj manža tak diví! copak jsi ňáky vořezko nebo co? tsss..normálka, jak vše zvládáš, ne? 😉
Evi, to je prima dárek! tak si nakupování užijte!
Marti, ty jsi ale pracant! hele, hoď sem foto 🙂
já dnes frčela do kanclíku a milostivá slečna nedorazila. já ty holky nechápu..že jim hamba není...aspoň jsem si zajela na polikliniku na ORL. mám to odsud tři zastávky. dostala jsem další atb, tak uvidíme. v pátek jsme dobrala jedny a hned jsem dostalabrutal rýmu a bolí mě ouško. tak jsem pro jistotu šla šupky dupky k Mudr. Adam se lepší, tak snad středeční kontrola už bude OK. jinak to vypadá, že s dovolenou máme smůlu a budeme si ji muset zaplatit znovu. po velkém doporučení od Mudr ORL pojedeme, páč je to pro Adámka to nejlepší. peníze se někde seženou...