Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
22. čer 2010

@e.k.t evi to víš mandle je hnus, ale ám to nakonec pomůže a Míša bude jak ze skály odolný.... a co služba?

martinka79
22. čer 2010

krásné ráno všem maminy, dlpouho to nebyla many-Míša... tytytytytytytytyty nevěrnice... 😀úpísni o Ládíkovi novinky...
Jo a pokud tedy to je tak jak říká Janča jasnovidka tak Pavli vše nej nej k svátku, dnes nemusíš do kabátku jen tričko sukni na sebe hoď a do kovárny na vínko choď. užij si dnešní den a sluníčko svítí pro tebe jen... děti a´t počkají s tatínkem, toto je tvůj sváteční den.

jani co kniha??? jak pokračuje??,

anta
22. čer 2010

Kniha ustrnula na mrtvém bodě, ale neboj, vše se doplní 🙂

paolin
22. čer 2010

Ahoj holky!
Tyjo..Gába bude mít za 14 dní malou u sebe..to to letí!
Marti, tak diagnozu z ORL už máte..jak ti je? Taky jsem byla s Ádou na ORL juknout na mandli a měřit sluch nebo co. Prý OK, tak snad nekecali. Ale kdyby mi o tom neřekla kamoška Mudr, tak to ani nevím, že nosní mandle může způsobit až hluchotu! No, bude to šupy dupy a vše OK 🙂
Evi, vy jste organizační team jedna radost 🙂
Jani, na mimčo jukni, třeba tě kamoška nakazí 😉

U nás je sluníčko. Bohužel pro nás, páč nemůžeme ven 😀 Jinak kromě sluníčka venku je dusno u nás doma...Ráno už mě Mirek definitivně nasr...páč Vítek nechtěl do školky, tak říkám OK, ať je doma. Aspoň se Adam zabaví, když nemůžeme ven. 3x jsem řekla, že může být doma a na počtvrté ho Mirek začal balit, Vítek plakal, Adam chtěl taky ven... No já už vypěnila! Doprdky, proč to ten chlap pořád musí jne komplikovat 🙄 Jsem rozbrnkaná už přes týden, kdy mi dal slušnou podpásovku a tohle už nějak přeteklo 😉

anta
22. čer 2010

Tak holčinky, jsem velmi zklamána, neboť čerstvá maminka odmítla jaksi moji návštěvu, ne kvůli mně, ale kvůli tomu, že vůbec nespala a že to prý není vhodné ☹ No, že já jsem se tak vychrápávala, nespala jsem taky celou noc, oči jak angorák a vůbec to byla idylka, ale byla jsem šťastná, že má někdo zájem se na mě s HOnzíkem přijet podívat, takže mě to fakt dost mrzí 😖 Koupila jsem pro malého Matýska takové korálky na kočárek a pupíka na prdíky a prakticky mi není dovoleno ho vidět, tak mezi námi holkami, jsem fakt smutná a není to od ní hezký 😢 Takže z mé strany nezájem. 🙄

anta
22. čer 2010

Copak ti, Pavli, manžílek předtím udělal? Achjo, to jsou pořád nějaké problémy, jako kdyby si těch starostí neměla dost, to je mi fakt líto 😒

e.k.t
autor
22. čer 2010

dobré ráno,

noční ušla, jezdilo fakt hodně vlaků tak to šlo

Pavli všechno jen to nej nej nej k jmeninám, hlavně hoooodně zdravíčka a trochu štěstíčka a hoooodně pevných nervů

Marti aby byl Míša fit než půjde do školky a ty do práce a bude zase hej

Jani to mi udělala po obakrát švagrová a jednou tam byla hodně dlouho, taky mne to mrzelo, ale přebolelo. Na druhou stranu může být fakt vyřízená a třeba chce být vidět až šik

anta
22. čer 2010

No jo Evi, mně porod trval 31 hodin od prasknutí vody, takže jsem taky nebyla dvakrát fit a nespala jsem taky, ale rozhodně jsem nikoho neodmítala. Doteď mé mámě nemůžu nějak odpustit, že i když věděla, že mám termín, tak jela někam do hajzlíku a do porodnice za mnou nepřijela. Pak se mocí mermo dožadovala návštěvy v šestinedělí 😝 😝 Přitom byla v porodnici jak u mé sestry, tak u mýho bráchy a na mě se vyprdla ☹

e.k.t
autor
22. čer 2010

jj já byla taky moc šťastná za jakoukoli návštěvu, i když jsem po císaři po 3 dnech vyvolávání a neotvírání se byla unavená a zombie, protože místo toho abych odpočívala první 2 dny jako ostaní císařovny, tak abych viděla Joli tak jsem musela hned chodit, i když to sakramentsky nešlo a bolelo

anta
22. čer 2010

Holka, ty jsi to měla těžké, pamatuji si to. Ale já hele byla hodinu po porodu úplná čamrda, kdyby mě poslali sportovně skákat na trampolíně, tak bych snad šla, vůbec doteď nechápu, jak to bylo možný? 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
22. čer 2010

holt každá jsme jiná, neřeš to a zbytečně se netrap

anta
22. čer 2010

Asi máš pravdu, trápit se nebudu, není to moje dítě 😀 😀 😀 Půjdeme s Honzíkem potom na pískoviště, koupila jsem mu k svátku pořádný kýbl a lopatu a hrábě, to se mu bude líbit určitě, ale až k svátku 🙂

paolin
22. čer 2010

Jani, třeba je jí fakt blbě. Já jsem se po Adovi druhý den hezky složila sestřičkám na zem 😀 bylo mi fakt blbě 😒 Uvidíš zítra 🙂
Jinak díky za přáníčka! Ani bych to nevěděla, že nějaký svátek mám 😀

anta
22. čer 2010

Jenže ona mi dala dalšími SMS najevo, že nechce, abych do porodnice přijela jako vůbec, ani zítra, prostě nikdy, což je už ale hloupý 😒

anta
22. čer 2010

Tak jsem vyrobila další zábrany z molitanu, až to budu mít přidělané, tak to vyfotím a snad se vám to bude líbit, mně se to docela zdá i hezký 😀 😀 😀

paolin
22. čer 2010

Jani, hm, tak to je divný..Tak se na ni vyprdni a dáreček si schovej pro jiné mimčo 😉

anta
22. čer 2010

Hlavně mm vymyslel, že jí mám koupit pupíka na prdíky, tak jsem ho koupila a teď si s tím můžu mazat břicho akorát tak já 😀 😀 😀

paolin
22. čer 2010

Jani, tak ho dej manžovi, když si to vymyslel 😀

anta
22. čer 2010

Ten teda zrovna s prdíkama problémy nemá 😀 😀 😀 Je to stejně ale od ní fakt hnusný, nemůžu si pomoci, nějak mě to děsně zklamalo, nevím, čeho se bojí, já byla naopak velmi hrdá (jsem doteď) a těšila jsem se, až Honzíka světu ukážu 😉

e.k.t
autor
22. čer 2010

Jani tak to neřeš, asi netřeba se trápit tím co neovlivníš

anta
22. čer 2010

Tak a je to dodělaný, ale mákla jsem si, kuk. 🙂 Jsou tam opěrky s Honzíkem a opěrky bez Honzíka 😀 😀 😀

martinka79
22. čer 2010

Jani prima věc vyrobená.
Já tu dopoledne nebyla, jelikož mezi psaním na MK. ráno jsme si přečetla mail nemohu tu to psát.... jelikož špion mě stále sleduje tak pošlu do Ip.....
Jani, hele moje kamarádka z vesnice co u mě celé těhu proseděla či chodila se svou první dcerou k nám na zahradu a prochajdy. My svoji dceru ještě neukázala. stále se jí to nehodí.... a čeká teď asi, že dorazím já a to jsem jí vždy napsala Smsaq ž budete pendlovat venku zajeď k nám ankouknu na malou nebo malá Anežka tu u nás něco má ráda vsá holky uvidím..... a tisíc jiných nabídek na návštěvu a nic.....
jen výmluvvy tak na celou kamardáku i její dítě seru... a každýmu kdos e ptá říkám víte, že ani nevím možná až sama přiběhne ji poznám a podle zavolání budu vědět, že je to ta a ta dcera... 😀 😀 😀 jsem happy, seru na ni...
Jinak mi Mišák před chvilkou cvičně vylil celý hrnek s kávou.... mě zase zvedl tlak, ale už je to Ok.... 😀 😀 😀 😝

martinka79
22. čer 2010

ta káva už je přežitek nešel Mk

anta
22. čer 2010

Marti, díky za pochvalu, pracovala jsem na tom 3 hodinky a je to šitý v ruce, panč nemám šicí stroj, no taky je to vidět 😀 😀 😀 Zdálky to vidět není, tak je to dobrý 😀 To na tý straně je odnímatelné a v té zadní části postele je to tam přidělané na tvrdo 😉 Mišák je akční, to se musí nechat, přežitek nepřežitek 😀 My byli na pískovišti po dlouhé době a moc jsme si to užili. Byla tam jedna mamina a její holčička se klouzala na normální klouzačce, tak jsem se ptala, kolik té holčičce je a ona že rok a půl, já jí říkala, že klukovi budou teď dva roky a že se ho na to samotného teda bojím pustit 😅 😅
Napiš IP, co se zase děje se špionem, to je nepříjemná věc, to chápu 😝 😝 Kurňa, ať si každej zamete před svým prahem 😠

anta
22. čer 2010

Tak Honzík je v posteli, kouká do stropu a opakuje si slovíčka, co se zase naučil 🙂 Mám neodbytný pocit, že ráno vstane a kecá a když usíná, tak kecá též, což o to, ale on si nedá přestávku ani přes den 😀 😀 😀 Dneska podal jedné holčičce kytí za to,že si půjčil její bábovičky 😉

martinka79
22. čer 2010

holky IP.... 😀

anta
22. čer 2010

Marti, už jsem ti odpověděla, zalézám do brlohu 😉 Dobrou noc a krásné sny 😉

martinka79
22. čer 2010

krásnééééééééééééééé sny.

anta
23. čer 2010

Ahoj holčinky, od rána svítí sluníčko, je to moc pěkné. Sny se mi nezdály, špunty z uší nevypadly, dítě z postele nespadlo, takže idylka 🙂

martinka79
23. čer 2010

Jani se máš a tak snad jsi šunpy vyndala po ránu... a vidím, že na očka si klapky nedáváš... a u nás taky slunečno. já už zvládla jeden pracovní mail.... snad pomůže dané osobně...
a hurá na vysávání.... a přijede babička... 😀 😀 😀