Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
23. čer 2010

Jani to jo to je hučák, mm si ale vymyslel že mezi denníma z pátka na sobotu budeme u jeho rodičů, takže žádný relax ani pc a na to se fakt netěším, ani se nenaložím do vany, sprchu nesnáším a navíc bych mohla poslouchat že plýtvám vodou, to zase bude brrrrr

anta
23. čer 2010

Evi, no tak to ti teda nezávidím 😝 😝 😝

martinka79
23. čer 2010

návštěva odjela Nikolka v kině... a my doma Mišák nám vytuhl a spí jak špalek.

martinka79
23. čer 2010

míša vykoupanej a papá...

martinka79
23. čer 2010

Míša hajá

martinka79
23. čer 2010

hláýsím novinky konečně máme tuhé h... asi jsme bakterii zahubilï...

anta
23. čer 2010

Marti, super, tak zítra uvidíš, raději nejásej, ale snad už to bude jen fajn, moc vám to přeji 😉 .
Já měla taky jednoho tuhoně na botě z trávy 😀 😀 😀 😀

martinka79
23. čer 2010

no Míša už ráno kakal normoš, ale nechtěla jsme to zakřiknout.. tak vudiíme zítra, loučím se jdu se věnovat MM. 😝 😝 😝 😅 😨

martinka79
23. čer 2010

Jani taky si musíš domů donést vše co najdeš... 😀 😀 😀

e.k.t
autor
23. čer 2010

Joli ho měla dnes naštěstí taky tuhoš, bohužel ne v nočníku, ale vv kalhotkách 😝

martinka79
24. čer 2010

krásné ráno Hnzíčku t lumpíčku dnes máš svátek užij si ho bez nadávek, pokřiku ať ti je jen do smíchu... 😀 😀 😀 maminku dej pusinu a sedni jí do klínu. zráví tě křižáci 😀

martinka79
24. čer 2010

jani máte mejdan sváteční?? co dáreček líbil???

martinka79
24. čer 2010

jsme na zahradě....

anta
24. čer 2010

Ahojky holčiny, Honzík dnes poněkud prudíkoval, tak bohužel se to bez usměrňování neobešlo 😉 Dostal ode mě bábovičky, ale takový dost pořádný, tak jsme je v koupelně museli vyzkoušet, moc se mu líbí konvička 🙂

martinka79
24. čer 2010

nespíme

martinka79
24. čer 2010

nějak nemám nato ho ukládat newchce nechce tak jsme si přečetli pohádkua teď staví garáže...

anta
24. čer 2010

Jé, Marti, to znám, mě to taky kolikrát nebaví ho ukládat 5x, obzvlášť, když mi tam pak ječí 😝 Tak ho prostě neukládám a čekám, až zaleze sám 😅

martinka79
24. čer 2010

no Míš, ale neřve on si tam hraje... a kedině když na něj ječím já a nedovolím mu vylézt, on už nespává a vím, že když usne tak večer nechce usnout... asi mu stačí jen to noční spaní, spí celou noc občas se probudí na pití neo že přeleze za ná i jinak chrupe.... 😉 on si hraje a nezlobí

martinka79
24. čer 2010

jsou to prevíti....

anta
24. čer 2010

Jo, Marti, mně to povídej 😀 😀

martinka79
24. čer 2010

RADĚJI NEPOVÍDÁM... 😀

anta
24. čer 2010

Teď jsme hráli hru na zavírání do skříně, Honzík tam pěkně seděl a když jsem ho zavřela, tak začal hlasitě chrápat jako že spinká 😀 😀 😀 On má rád zavírání ve skříně, nebojí se tmy 🙂

e.k.t
autor
24. čer 2010

ahojky, tak po noční jsem odpadla přes poskakování a povykování Joli, po poledni jsme šli všichni na meníčko a pak se začalo přemísťování berušky, bude u rodičů mm do neděle,

anta
24. čer 2010

Jé, Evi, já chci taky k vašim do neděle 🙂 🙂

martinka79
24. čer 2010

Jani on je stejně primovní....😀 nebojsa..

martinka79
24. čer 2010

Evi užijte si to... 😉

anta
25. čer 2010

Dobré ranko, holčinky. Pěkně zdravíme, Honzík si hraje s vláčkem tady u stolku, vláček dostal od tatínka k svátku a moc se mu líbí 🙂

martinka79
25. čer 2010

Ahojky, Jani tak to je prima my máme doma tatine má dovolenou.... 😒 i příští týden. dnes jedu na merendu...

anta
25. čer 2010

Tatínek má dovolenou? To je dobrý ne? 😉

martinka79
25. čer 2010

dobrý?????? no nevím, jako docela fajn... příjemná změna, ale není na klid a pohodu domova sama.... 😀 😀 teď šel sekat trávu babi vedle.... a pootm snad pojede pro dřeva chce se vrhnout na půdu a balkon... 😝