• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
autor
Jani to jo to je hučák, mm si ale vymyslel že mezi denníma z pátka na sobotu budeme u jeho rodičů, takže žádný relax ani pc a na to se fakt netěším, ani se nenaložím do vany, sprchu nesnáším a navíc bych mohla poslouchat že plýtvám vodou, to zase bude brrrrr
23. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, no tak to ti teda nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
návštěva odjela Nikolka v kině... a my doma Mišák nám vytuhl a spí jak špalek.
23. čer 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
míša vykoupanej a papá...
23. čer 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míša hajá
23. čer 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hláýsím novinky konečně máme tuhé h... asi jsme bakterii zahubilï...
23. čer 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, super, tak zítra uvidíš, raději nejásej, ale snad už to bude jen fajn, moc vám to přeji :wink: .
Já měla taky jednoho tuhoně na botě z trávy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Míša už ráno kakal normoš, ale nechtěla jsme to zakřiknout.. tak vudiíme zítra, loučím se jdu se věnovat MM. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :fearful:
23. čer 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani taky si musíš domů donést vše co najdeš... :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Joli ho měla dnes naštěstí taky tuhoš, bohužel ne v nočníku, ale vv kalhotkách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno Hnzíčku t lumpíčku dnes máš svátek užij si ho bez nadávek, pokřiku ať ti je jen do smíchu... :grinning: :grinning: :grinning: maminku dej pusinu a sedni jí do klínu. zráví tě křižáci :grinning:
24. čer 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani máte mejdan sváteční?? co dáreček líbil???
24. čer 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme na zahradě....
24. čer 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, Honzík dnes poněkud prudíkoval, tak bohužel se to bez usměrňování neobešlo :wink: Dostal ode mě bábovičky, ale takový dost pořádný, tak jsme je v koupelně museli vyzkoušet, moc se mu líbí konvička :slight_smile:
24. čer 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nespíme
:frowning2:
24. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak nemám nato ho ukládat newchce nechce tak jsme si přečetli pohádkua teď staví garáže...
24. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Marti, to znám, mě to taky kolikrát nebaví ho ukládat 5x, obzvlášť, když mi tam pak ječí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak ho prostě neukládám a čekám, až zaleze sám :sweat_smile:
24. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Míš, ale neřve on si tam hraje... a kedině když na něj ječím já a nedovolím mu vylézt, on už nespává a vím, že když usne tak večer nechce usnout... asi mu stačí jen to noční spaní, spí celou noc občas se probudí na pití neo že přeleze za ná i jinak chrupe.... :wink: on si hraje a nezlobí
24. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou to prevíti....
24. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Marti, mně to povídej :grinning: :grinning:
24. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
RADĚJI NEPOVÍDÁM... :grinning:
24. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsme hráli hru na zavírání do skříně, Honzík tam pěkně seděl a když jsem ho zavřela, tak začal hlasitě chrápat jako že spinká :grinning: :grinning: :grinning: On má rád zavírání ve skříně, nebojí se tmy :slight_smile:
24. čer 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, tak po noční jsem odpadla přes poskakování a povykování Joli, po poledni jsme šli všichni na meníčko a pak se začalo přemísťování berušky, bude u rodičů mm do neděle,
24. čer 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Evi, já chci taky k vašim do neděle :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani on je stejně primovní....:grinning: nebojsa..
24. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi užijte si to... :wink:
24. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčinky. Pěkně zdravíme, Honzík si hraje s vláčkem tady u stolku, vláček dostal od tatínka k svátku a moc se mu líbí :slight_smile:
25. čer 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Jani tak to je prima my máme doma tatine má dovolenou.... :unamused: i příští týden. dnes jedu na merendu...
25. čer 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tatínek má dovolenou? To je dobrý ne? :wink:
25. čer 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý?????? no nevím, jako docela fajn... příjemná změna, ale není na klid a pohodu domova sama.... :grinning: :grinning: teď šel sekat trávu babi vedle.... a pootm snad pojede pro dřeva chce se vrhnout na půdu a balkon... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek