Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
25. čer 2010

Marti, chápu, já se třeba nemůžu dočkat pátku, že bude víkend a že si oráchnu, ale v pondělí jsem ráda, že jde mm do pr ééé do práce 😀 😀 Máš pravdu, že nám ti chlapi dokáží narušit domácí pohodu 😀 😀 😀

anta
25. čer 2010

Můj manža je obzvlášť kadet na narušování 😀 😀 Kluka mi nepůjči, jo vlastně půjčí, ale jen když vyvádí a řve, panč to nemůže snést 😀 😀 😀

martinka79
25. čer 2010

Jani sranda... to já v jádru mám klid, ale jako řeknu furt se mi tu někdo prdelí... takto mám klídek a pohodu... na druhou stranu jsem ráda, že mám MM co pomůže a kldiněš mi dá volňska než peciváala u Tv či Pc

anta
25. čer 2010

Marti, já taky nemám manžela pecivála, to ani náhodou, jak může pomůže, až mi to ale někdy vadí, jak se mi tu prdelí (dobrý výraz 😀 😀 ). Ale je tak trochu blázen, Honzík v noci krásně ale fakt moc pěkně spinká a on k němu vstává, i když nemusí, no jak mu to mám vysvětlit, aby už se na to vyprdl??? 😅

martinka79
25. čer 2010

nijak nech ho... 🙂 🙂 🙂 když nenutí tebe

martinka79
25. čer 2010

tak tatin á doma už i dřevo-prkna doveli mu to rovnou na ještěrce na dům se míšovi líbí...

martinka79
25. čer 2010

už se vrhlů do balkonu.. nakonec na merendu povezu i děti, aby měl čas to udělat no to neva.. nějak se to udejchá s babincem ženskejch

anta
25. čer 2010

Tak to moc ale teda nevyšlo, ne? Kam jdeš na merendu?

e.k.t
autor
25. čer 2010

ahojky, po denní doma. včera se mi to asi ani neodeslalo celé, ale co už. ještě zítr den, po něk k mm rodičům, a v noci domů, mm má v neděli den a já noc, Joli tam bude až do nedělního večera, užije si se sestřenkama, skákací hrad a bazének, to holt v bytečku nemáme. Ale je spokojená, tak to neřeším, jen ať si užije.

e.k.t
autor
25. čer 2010

Marti mecheche si užij, na píďalku tam bude dost očí

paolin
25. čer 2010

ahoj holky! já za vámi nějak nestíhám. máme teď doma krapet dusno, v práci stres, kluci zlobí 😀
včera jsem byla na večeři s kamoškou, dnes jsme byli oba s Mirekm posedět s mým šéfem. bylo to moc prima 🙂 hlídala babi-tchýně a zvládla to moc hezky. vydržela s chlapečky 3 hodiny! Vítek šel spát v 7, Adámek usnul v 9. Prý chvíli hledal, ale neplakal. šikula 🙂 je to poprvé, co měli kluci takhle hlídání. tak mi spadl kámen ze srdce, že jsem se zase kousek posunuli k samostatnosti 🙂 jdu ještě něco popracovat, pak vás zkusím dočíst. snad se máte fajn!

e.k.t
autor
25. čer 2010

Pavli tak to je super posun, moc se nehoň, raději si dej něco dobrého

martinka79
25. čer 2010

čusík holky, tak u nás docela fajne. MM zvládl naprosto vše co chtěl, já byla na babinci. bylo to prima a příjemné a i děti OK,ale já nějak neměla náladu což mě samotnou dost štvalo, ale snažila jsem se aby to nebylo znát... a samo jak sjou zvyklý, že mám úsměv na tváři tak to poznaly, ale ukecala jsem to...
jinak dobrý já ještě vytřela uspala děti a byl klid...
přijeli jsme až o půl jedenácté... 😒

martinka79
25. čer 2010

Evi tedy to je frmol doma je doma viď...

martinka79
25. čer 2010

Pavli vidíš nakonec to je u Vás zase OK... a veča prima co jsi si dala???

paolin
26. čer 2010

Marti, nakonec tortilu s kuřecím masem, cibulkou a sýrovou omáčkou. a bylo to fááákt dobrý! akorát tolik, že jsem to ani nesnědla 😀 venku je slunce, tak jsme doma. to ja pakárna 😀 pořád čekáme na sluníčko a teď ho nechceme 😀
hm, myslím, že bude mít Adam ty neštovice. je nějaký divný 😒

anta
26. čer 2010

Ahoj holčinky, tak se hlásíme z domova. Výlet k babi byl velmi povedený, Honzík vůbec nezlobil, neplakal, byl prostě perfektní, babi se nebál, nebál se ani dědy, no prostě se nebál ani Mikuláše v létě, dávám do albíčka nějaké fotky, můžete juknout. Moc jsme si to fakt užili, moc fajn to bylo. Jsme s mm na Honzíka velmi pyšní 😉

anta
26. čer 2010

V metru mě dodělala jedna bába pitomá 😀 😀 Prý to je holčička nebo chlapeček? A já na ní "vy nevidíte, jak je oblečenej?" 😠 A ona na to, "no já jen, že mi na chlapečkaa přijde strašně krááásný" a já na to: "to se, paní, nedivte, když je po mně" 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
27. čer 2010

Marti tak jsi to zvládla super

Pavli a nechceš je sem poslat? ty neštovice? fakt by se hodily

Jani super zpráva, jen houšť a větší kapky

jsem doma, máme úklid, tak jsem ty chodby udolala, peru atd atp, a odpoledne frrr na noční

anta
27. čer 2010

No Honzík má dneska dva roky. Chudák ráno se vzbudil a fajroval jak blázen, měřila jsem mu teplotku a 37,6, před chvílí usnul, u táty být nechce, chce jen mámu a vůbec je takový celý rozmrzelý, vůbec nevím, co mu je a co s ním tudíž dělat. Asi bych počkala do zítřka a hurá k dr., panč se mi to nelíbí. Něco mu je, ale co, to ví bůh a svatý Václav. Papá normálně, pije normálně, nestěžuje si na nic, ale přijde mi takový schvácený. Je fakt, že teď dva dny ještě k tomu nekakal ☹ 😢

e.k.t
autor
27. čer 2010

Jani Honynkovi vše nej k narozkám, a aby už byl zase fit a veselý. třeba je to jen počasím

anta
27. čer 2010

Evi, děkujeme 😉 Ale to nevím nevím, že by to bylo počasím, už měl třikrát průjem a naposledy vodnatou stolici a teplotku přes 37 stupňů, zítra jdeme ráno k dr., je mi ho líto, je takovej unavenej ☹ Volali jsme i na pohotovost, jestli můžeme dát Smectu a prý, že není třeba, ale já mu ji pro jistotu dala, aby pořád tak nes ééééé nekakal 😅 😅

paolin
27. čer 2010

ahoj holky!
Honzíku náš! Krásně narozeninky!!!! Ať jsi porád takový prima kluk a rodičům děláš jen a jen radost 🙂

Evi, zítra nebo ve středu se s neštovicemi udiví. kdyžtak dám vědět a můžete si pro ně zajet 😉
Jani, copak to čtu? třeba má jen nějakou střevní nebo že by od zubů?

chlapečci šli na chvíli k babičce, pak mám závěrečný trenál a nechce se mi tam 😀 jsem holt už lenoch 😀

anta
27. čer 2010

Ahoj Pavli, děkujeme za přáníčko, trochu jsem si ty jeho narozky představovala jinak. ☹ No vypadá to na střevní srandu, takže mám radost až na kost ☹

anta
27. čer 2010

Holky, ale musím říci, že Honzík je moc statečnej a dokonce se občas i usmívá, večer jsem mu ještě měřila teplotku a 37,7 ☹ Je to prdelka statečná a ani dortík neochutnal, panč ho nemůže, ještě že z těch narozenin nemá takový rozum 😉

martinka79
28. čer 2010

krásný den holčičkiy, Jani omlopuvám se, že jsme nepísla ani Sms, ale představte si byla jsme do včerejší noci bez mobilu, prostě stávkaval až dnes ho to stávkování přešlo....
jinak jsme tu měla návštěvu tchánovce, ale jo v jádru dobré a zapíjeli jsme miminko Ondru od sousedky v pátek v noci se narodil.... jééééééééééééé to jsem 😉 ráda...

martinka79
28. čer 2010

@anta Jani tak jak je malému???? myslím na vás...
Jnak Honzíku ty velkje chlapáku přeji ti moc moc radosti a žádné starosti, život je bezva, když křivdu nezná... Hraj si a dováděj, rodičům předváděj jaký jsi pašák a velkej fešák... 😀 (po mamince) 😎

Fotečky super....

martinka79
28. čer 2010

@paolin Pavli jé sis pochutnala a do kdy nesmíte ven na slunce???????????? už snad jo?,
my bychom neštovice taky braly... 😉 držte se...

martinka79
28. čer 2010

@e.k.t Evi tak jak??? zase po noční viď... a co Joli???? TENTO TÝDEN MAJÍ BÝT VEDRA...

anta
28. čer 2010

Ahojky holčinky, pomalu se chystáme k dr., Honzík bere dietku sportovně, je to šikula. Marti, to se nedá nic dělat, proti technice člověk nic nezmůže 😉