• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Honza to chytil od mm, ten měl smrtelnou nemoc na sedm písmenek, to jsem si vyslechla slovo, když si kejchnul :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
1. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, pije kráááásně ukázkově :wink: Taky ta rýma z něj krásně jde, neteče mu z nosu moc, ale občas si kýchne, tak to odsaju a hned je líp :slight_smile:
1. črc 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani přesně ven byxch na 100%šla, já se loučím jedu na koupák. :slight_smile:
1. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, Marti, pěkně si zaplavej a netop se, byla by škoda :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pardon - byla by Tě škoda :wink:
1. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani neutopila Míša mi moc nedal šanci, ale sám se vody nebála jak se proháněl a krásně hrál.... super. :wink:
1. črc 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobře, že jsi v pohodě. Věřím tomu, že Honýs by se vyřádil stejně, dokážu si to živě představit :slight_smile:
1. črc 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda, že nemůžeme vyrazit spolu na nějakou pláž s pískem... :slight_smile: Míša se nemá ke spánku... co u vás???
1. črc 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík se nemá k probouzení :slight_smile: Spinušká :wink: Zažěň loupežníka do postele a papá :slight_smile:
1. črc 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zahnala,ale u nás to nějak nehrozí... :slight_smile:
1. črc 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mu řekni, že nemáš čas :grinning: :grinning: :grinning: A on usíná ve své postýlce? :wink:
1. črc 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj posteli... on už má velkou, už byl u nás venku že prý nejde to mami nejde... :grinning:
1. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jak Joli netuším, ale já bych si to s miškou vyměnila, a spinkala bych hned :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bývala traky,a le nakonec jsem byla pozvaná na koukáníšké čerstvého mimi a pak jsme s MM seděli a opékali buřty a popíjeli jé to je krása, MM ve sprše. jen myšlenky na Nikolku jsou dšs běs snad je vše OK. :wink:
1. črc 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé mimiško, tomu se říká rozptýlení, no u nás na hodně dlouho dobu u nikoho nehrozí, ale co, nějak to zvládneme :wink:
2. črc 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám teď kolem sebe dvě.. a je to krása...
Kársné slunečné ráno holky z pelechu ven šup... :slight_smile:
2. črc 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak Honzík už je mnohem lepší neb to prsknul na mě a tím pádem se mu ulevilo, mně teda trošku přitížilo, ale Honýs už je na dobré cestě, zdá se mi mnohem lepší než včera. :wink:
2. črc 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a tak to má být nakonec vše odnese matka... :grinning: drž se holka panáka si dej pak ti bude hej.
Já zadělala na knedlíky apůjdu asi sekat trávu a plet zahradu už to zase chcce MM ještě chrupe...
2. črc 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se teda TM má, to neznám spát takhle dlouho. Mně to neva, že jsem to čapla, hlavní je, že dítě je vysmátý :wink: Zjistila jsem, že je mi s Honzíkem čím dál tím líp, fakt že jo, už nejsem z něj tak utahaná a nevadí mi :slight_smile:
2. črc 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já si Michálka vyložřeně užívám on si semnou povídá rozebírá různé diskuse a je prima smíšek, až na ně jakou tu náladičku :grinning:
2. črc 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je prima. MM se má já posekala trávu a tím ho probudila,jdu na ty knedle těsto mi vykynulo...
2. črc 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
knedluju
2. črc 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jahodováááááááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
To, že mají ty děti občas na nás držtičky, se dá krásně vydržet, neb naštěstí převládá pohoda, no a teď nám to ti naši chlapi naruší :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: můj je zašitej v dílně pracuje do roztrhání těla, ale musím říci, že večer sám říkal. miláčku přijdeš za mnou ven až prdelu uložíš a potom venku vínko... buřtíci :confused: pohoda
2. črc 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš doma romantika, viď? Ó jak sladké, to mě tady manžel věčně chrápe u televize, takže včera jsme měli vážnou rozmluvu :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ohřívala oběd a dítě mi vytvrdlo a ani se nenajedlo, však taky otevíral dneska diskuzní klub opět v půl šestý, takže je vidět, že je mu dobře :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! tak včera byl mazec den. ráno k Mudr, tam prohlídka, zase honem zpátky chystat narozky. Adam u Mudr lítal, cestu zpátky prořval. je to k ní 15 minut MHD, ale pro něj naprosto nezkousnutelná doba. strašný... :rolling_eyes: tak jsem si zase v MHD trhla ostudu, že nedokážu zvládnout své dítě. fakt netuším, co bych s ním měla už dělat, když si vztekle lehne a histericky ječí. ale oslava byla prima. balonky měly úspěch, dobroty taky a děti byly jak banda šílenců :grinning: až stáhnu foto, dám je do albika. dělala jsem Vítkovi dort s obrázkem natištěném na jedlý papír a můžu doporučit. vypadalo to moooc hezky :slight_smile: Adam dnes scénuje od rána a já už jsem z něj zoufalá. nedá se s ním vůbec mluvit! ani na zadek nezabere! snad už půjde spát, chvíli si pohraju s Vítkem a půjdu balit.
2. črc 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opožděně, Pavli, Vítkovi vše nejlepší k narozeninkám a velkýho hubana:wink: Netrápí Adámka něco? Možná má jen vzdor a nesnese všechno a všechny kolem sebe :slight_smile:
2. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Docela jsem čučela, že Honzík to nachlazení přestál bez jakýchkoli scén a byl fakt hodný, to mě fakt překvapilo, čekala jsem, že bude protivnej jak sviňa a ono nic, je fakt, že když bylo potřeba nebo když cítil potřebu, tak honem za maminkou a ta ho vzala na ruku a on byl v klidu a já taky, moc si to občasné nošení užívám, mám ráda, když ke mně přijde a že chce vzít na ruce, dá si hlavičku na mé miniramínko a drží se jak opička a je moc spokojený a já taky, to ho vždycky musím poňuchňat :wink:
2. črc 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek