Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
7. črc 2010

@martinka79

Marti takto přesně funguje naše rodina, takový teplý rodinný vztahy, u Martina to bylo takový studený z taťkové strany, babička byla super. M už nemá ani jednoho prarodiče, já už jen jednu babičku a Joli ji taky miluje a když jedeme k našim autem tak ji vyzvedneme cestou a jede k našim s náma 😉

anta
7. črc 2010

Holky, já ani nemám nějak potřebu kluka dávat hlídat, mám to okoučovaný a když mi leze na nervy, tak ho dám mm a ten si s ním poradí, trochu ho rozmazlí, já ho pak dávám dohromady a rozhodně se nenudím. Honzík je fakt strašně pohodový dítě, kolikrát si s mm řekneme, že máme fakt štěstí 🙂 Když ho to čapne, tak to taky stojí za to, ale není to často a když je, tak se to zvládne levou zadní, tedy alespoň v mém případě, někdy mě až naštve, ale to odezní a je zase dobře, koukám na výchovu trošku s nadhledem, máme s mm rozdělené úlohy, on ho rozmazluje a já jsem ten Herodes, i tak mě dítě miluje, co mu jinýho zbývá 😀 😀 😀

anta
7. črc 2010

Tak dítě je v posteli a začaly houkat sirény, tak snad mu to nebude vadit. Je to čudlík moc šikovnej a jak pořád něco breptá, to je furt něco 😀 😀 😀 Člověk aspoň nemá pocit, že je doma sám, když to dítě pořád něco kecá 😀 😀 😀

e.k.t
autor
7. črc 2010

tak Joli je oočkovaná a předaná babi s dědou, bude tam týden, o víkendu tam budeme úplně všichni 😉

martinka79
7. črc 2010

nám odjela návštěva přijede další.... hlídakč a povalečka puberťačka... 😀 😝 jsem na ně zvědavááááááá
Jani chápu to a beru to... u nás jsme rozmazlovací oba a taky oba pedanti. psychložka mi to dolsva potvrdila jen já jsme na emoce a MM ten racionalista.... 😀

e.k.t
autor
7. črc 2010

tak už se potíme na noční 😝 já chci ráno 😀 😀

paolin
7. črc 2010

holky, máte to doma pěkně promakaný 🙂
my se snažíme střídat, ale i tak toho máme plný kecky. Vítek už je docela v poho. s Adamem prostě není řeč. je teda fakt, že chataři kroutili hlavama, co ti dva dokážou😀 zase jeli na 150% z nadšení, než trochu odpadli 😀 tak se nezastavíme. možná jsme v zápřahu už moc dlouho nebo to prostě neumíme a jsme totální rodičové antitalenti 😀
Marti a co Nikolka u moře? tyjo..teď si sednout na pláži s koktejlíkem a koukat na západ sluníčka a poslouchat moře... 😵

e.k.t
autor
7. črc 2010

já bych nyní brala i doma na podlaze a s dobrou kávou, v práci dost nuda

anta
7. črc 2010

Tak holčinky, Honzík už ví, že maminka má prsa (ačkoli nevím, jaký 😀 😀 ) a že tatínek a on (Honzík) má mezi nohama balónek (sám tomu tak říká) a maminka pipi (nevím, jak ho napadlo, že mám zrovna pipi)😀 😀 😀 Trochu problém je v tom, že si myslí, že tatínkův balónek je na kopání, už to jednou zkusil. Prý "jé, baůůůůůn kop" 😀 😀 😀

e.k.t
autor
7. črc 2010

Jani já se tady řežu smíchem jéééééééé

no holt šikulínek po mamince 😉

anta
7. črc 2010

Pro manžela je štěstí, že já ho do balónku nekopu, i když chuť by občas byla 😀 😀 😀 😀 😀

anta
7. črc 2010

Evi, potřebovala bych radu, už 6. den mám rýmu jak vrata, začínají mi zaléhat uši, co by jsi mi poradila? Už jsem z toho zdrchaná jak prase Pepina 😉

anta
7. črc 2010

Byli jsme na hřišti a Honzík si tam půjčil kyblík a když jsme šli domů, tak říkám, Honzíku běž a vrať ten kyblíček a pěkně poděkuj. No a on šel a vrátil kyblíček se slovy "dík" 😀 😀 a šli jsme. No ona tam totiž přišla ta maminka - ožralka s tou její holčičkou - chudáčkem 😀 a ta holka byla pěkně nachcípaná, kašlala a rýmu, no děs 😒 , máma samozřejmě někde za rohem, tak jsem se holčičky ptala, jestli je nemocná a ona, že ano, tak jsem jí řekla, ať nechodí k Honzíkovi moc blízko, že jsme zrovna z jedné nemoci vylezli, to nechápu, dítě je nemocný a ta kráva jí vezme do kolektivu, no to je děsný 😠 😠

anta
7. črc 2010

Jo a ještě mě dostala tady jedna kámoška, říká, Jani, já tě viděla zezadu, no ty jsi teda hubená 😖 (jako bych o tom nevěděla 😀 😀 😀) a já jí říkám, no víš holka, on každej holt nemůže být vyžranej jako lidi okolo (a ona zrovna vyzáblá není 😀 😀 😀 ) a ona prý, že jsem drzá, tak jsem jí řekla, že se mýlí, že je drzá ona a já že jí to jen ze slušnosti vrátila 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
7. črc 2010

no mukonasal kapky do nosu stojí teda asi 150 korun ale jsou jedny z nejlepších, večer napařovat nad hrncem vody nejlépe s alpou nebo tee tree oilem nebo olejem eukalyptus nebo máta, pod dekou nebo souškou až to poteče vše ven a zvkhčovat v místnosti a snad to povolí, to zaléhání dokud nebolí je ještě v pohodě, jak začne bolet tak hned na ORL to začíná zánět a ten teda ledovat aby tolik nebolel a hlavně aby se nerozjel

e.k.t
autor
7. črc 2010

Jani to teda asi koukala chudera, třeba to myslela jako poklonu se stopou závisti

anta
7. črc 2010

Evi, děkuji ti moc, do doktorky nemáš daleko 😉 S ušima mám své zkušenosti, však mám levé ucho umělé 😀 😀 😀 Nebolí to, jen mi v něm loupe a křupe a občas mi v něm zase chrastí, takže je to takové divadlo pro uši 🙂 🙂

anta
7. črc 2010

Tak to měla říci rovnou, že závidí, ne? 😀 😀 😀

anta
7. črc 2010

Musím jít spáti, jsem unavená a mám rozečtenou dedektivku, která mě bavčí a perfektně uspává 🙂 Evi, šťastnou a hlavně klidnou službu jo a otrapy shazujte z laviček, nemají tam co dělat, že jim to vyřizuji 😉

e.k.t
autor
7. črc 2010

třeba se za to stydí,

no jako oloviční doktor jsem od své anabáze za životem před dvěma lety. už vymýšlím o co si řeknu ke druhým narozeninám

martinka79
7. črc 2010

krásný večer. dnes toho bylo moc. jinak Nikolka se má snad Ok. mám info jen z netu... atam je jen na několika malilinko foteček tak snad netrpí m,oje holčička holky já vám mám divný pocit.............. a´t už je doma ta moje holčička... ☹ 😢
jinak počasí mají luxusní asi 36s¨t a voda 26st.... tak pohoda.a kdo chce vědět více pátrat po nikolce... 😀 😀 😀
http://www.vozp.cz/cs/sd/novinky/hlavni-stranka...

e.k.t
autor
7. črc 2010

Marti to víš že je tam v pohodě a užívá si.

anta
8. črc 2010

Ahoj holčinky, tak dneska byl Honzík už ve třičtvrtě na šest vzhůru a je to znát, vzteká se a je unavenej 😉 Jo a s tou kámoškou, Evi, to ještě mi řekla, že raději nebude na Honzíka mluvit, panč se bojí, aby nebyl uplakánek a takový kecy, no prostě děsně vtipná, tak jsem jí řekla, že ho vůbec nezná a že se lidí rozhodně nebojí 😠 Vůbec nic o něm neví a smýšlí o něm takto jen z jediné návštěvy, kdy tedy plakal jen v tom případě, že si ho půjčila a prováděla s ním věci, který prakticky nesnáší doteď a ještě na něj ječela, ať neřve, na to nezapomenu, takže se mu ani nedivím, že plakal a ona si hned myslí, že je uplakánek, ta její holka, ta věčně vyvádí na ulici, o Honzíkovi nikdo vůbec neví, chová se v celku slušně, to mě jako zamrzelo, že člověk jí potká po nějaké době a hned se do nás trefuje, to jako ráda fakt nemám 😠 😠 😠 Tož to se mi pak nemůžeš divit, že jako reaguju tímto způsobem. 😉

anta
8. črc 2010

Ahoj holčinky, tak dneska byl Honzík už ve třičtvrtě na šest vzhůru a je to znát, vzteká se a je unavenej 😉 Jo a s tou kámoškou, Evi, to ještě mi řekla, že raději nebude na Honzíka mluvit, panč se bojí, aby nebyl uplakánek a takový kecy, no prostě děsně vtipná, tak jsem jí řekla, že ho vůbec nezná a že se lidí rozhodně nebojí 😠 Vůbec nic o něm neví a smýšlí o něm takto jen z jediné návštěvy, kdy tedy plakal jen v tom případě, že si ho půjčila a prováděla s ním věci, který prakticky nesnáší doteď a ještě na něj ječela, ať neřve, na to nezapomenu, takže se mu ani nedivím, že plakal a ona si hned myslí, že je uplakánek, ta její holka, ta věčně vyvádí na ulici, o Honzíkovi nikdo vůbec neví, chová se v celku slušně, to mě jako zamrzelo, že člověk jí potká po nějaké době a hned se do nás trefuje, to jako ráda fakt nemám 😠 😠 😠 Tož to se mi pak nemůžeš divit, že jako reaguje tímto způsobem. 😉

anta
8. črc 2010

Jé, ono se to objevilo dvakrát, chacha 😀 😀

martinka79
8. črc 2010

@anta Jani ta kámarádka je klasa fakt... buď ráda, že ji nepotkáváš často...

martinka79
8. črc 2010

krásné ráno u nás se vstávala celkem fajne... Holky už taky vylezly. dají si snídani auvidíme co podnikneme...
Já odpoledne jedu na babinec... vemu asi Mišáka s sebou mají tam bazén tak si tam hupsne- pokud si dá říct a veme si křidýlka jinak bude po něm... 😝

anta
8. črc 2010

Marti, naštěstí ji fakt často nepotkávám 😉

martinka79
8. črc 2010

@anta Jani jen dobře... 😝 i když ona je asi splachovací pipina co ani neví jak se patří. Honzíkovi pohlazení,aby se mu nálada zlepšila... 😉

anta
8. črc 2010

Honzík dnes otevřel diskuzní klub příliš brzy, ale to se srovná, to neřeším, hlavně, že jsme zdraví až na tu hlavu 😀 😀 Svážu ho do kozelce a pak pohladím 😀 😀 😀 Jestli ona ta kámoška není paní moudrá nebo něco takovýho, ale příjemný to fakt není, takový šití do někoho mi přijde zcela zbytečný. Vím, že jsem hubená, no ale vyžrat se do ráje mi jaksi nejde, no jo no. On si nikdo totiž neuvědomuje, že jsem se narodila a málem jsem umřela, tak se to holt na mé konstituci poněkud podepsalo. Jenže to nikoho nenapadne, že jsem prožila dětství po nemocnicích 😉

martinka79
8. črc 2010

Jani ty jsi ,ale hubená.... 😀 😀 😀 fakt nevcím proč nejíš... celkově miluji diskuse na bázi postavy... 😀 😀 😀 😠