• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
hmm, Marti! ta vypada velmi promakane!
Jani, treba jeste zabere.
ja si nadavam do..vcera jsme byli dve a pul hodiny venku a ja frajerka nemela cepku. machruju, machruju a mam ofouknute ousko a ocicko. hernajs..ja se nepoucim! az se Ada vychrni, hned ji jdu najit! ted nahrivam kokos nahrivacim polstarkem. a varim koleno pro tatu :wink:
17. pro 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojj holky my jsme už od šesti vzhůru ale nemám nějak čas jít na PC. Amy dnes půl noci pro změnu nespala vůbec nestačí jí jenom buzení :frowning2:
Jinak my máme besítku dneska ve školce tak se celkem těším. Musím zabalit dárky pro dětičky něco jsem jim tam koupila a taky cukroví
Jani to je dobře že Honzík je v poho za to Joli je dnes přešla určitě to Evi přejde. Amy dnes aní dopoledne nespí tak to zase bude den je pěkně protivná.
17. pro 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem dnes strkala manžovi Amy ale ne do práce ale do letadla letí do Holandska na fotbal ten má život.
Jinak Paol gratulace k celkem snesitelné noci a pěkný zážitek ze školky, u nás zatím takové boro nebylo a taky nečekám že snad bude DOmi chodit domů vychovaný spíš naopak tam se naučí věcí :grinning: ale neřeším to nijak tragicky
17. pro 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej už zabral, holky, ten je tak milej a roztomilej, miluju ho úplně děsně moc :slight_smile: . Než vždy usne v náručí, tak hučí jak piliňák a najednou je ticho a to je super. Pořád ho musím pusinkovat, nemůžu si pomoct, ten je ze mě tak uslintanej :grinning: :grinning: :grinning:
Evi, Honýs už teplotku nemá, tak snad jsem to nepřivolala na Jolinku, to bych nerada :zipper_mouth: :wink:
17. pro 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani super taky miluji MIšáka, ale když zlobí tak bych ho hodila do koňtasu utekla nebo nechla ječet před domem a´t si poradí sám. my co jsme od rázné výchovy nemáme k tomu daleko. :grinning: :grinning:
Kamčo ach jo ta amálka je potvůrka jedna. No manžel dal přednost fotbalu před besídkou? no jo chlap. tak ať si to užije. :slight_smile:
17. pro 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
PAvli já má několik čepic, ale nosím je jen když je nouze někde na horách mně tak ukrutně nesluší. :sweat_smile: spíš nosím čelenku. mě vidět s čepicí je zážitek k popukání.
17. pro 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
školka a vychovat to nevím, ale naučí dost. to vím z vlastní zkušenosti u Nikolky. :slight_smile:
17. pro 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kami tak hysterku ulovil MM nacpali jsme ji do kočáru a jsou se vyvenčit, tak jsem honem dala prát a asi i převlíknu ať využiji čas že nekoukám co zlobidlo vyvádí a po obídku pfrčíme do Pardubic pro bundu jestli budou mít velikost na mamuta :sweat_smile: abych měla v čem pracovat od ledna, teď nosím bundu MM a to není vhodné oblečení :sweat_smile:

no ono ji to přejde, vypadá to že se začínají ozývat zuby, už kdysi jsem řekla že asi na vánoce :confounded:
17. pro 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi krásný dáreček tak hurá na úklid. já povlíkat budu o víkendu a vyperu i záclonky. ať tu máme voňavo v t= naší chýši bobul.
17. pro 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak, když Honýs zlobí, tak bych ho čapla, dala do kočárku a odvezla k někomu na návštěvu, to je jedno ke komu :grinning: :grinning: :grinning: Já mám jednu pepici čepici, ale nevím, kde, nějak jí nemůžu najít, asi si narazím na hlavu Honýse :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to budeš krásná. to já kdych s ním jela na návštěvu a vztekla se tak bych se zvedla a šla na nákupy a nechla ho ať si poradí zasloužilé matky. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, to mě povídej, kolikrát mám chuť ho dát komukoli, abych měla klid :grinning: Jdu papat, tak vám přeji dobrou chuťku :wink:
17. pro 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tobě také. představ si jak někde na městě vrzneš kočár s uřvaným Honýsem nějaké babče či mamině. a hurá pryč. :grinning: :confused: to by bylo.
17. pro 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zjistila, ze ten nas kluk je temer nevyfotitelny. jakmile zaostrim, vyrazi a v tu ranu je u me, leze mi po nohach a jam ma spoustu detailu hlav, vlasku, paticek, zadecku.. :grinning:
broucek ulovil fotak a jak se ho okusovat. treba nam tata koupi jiny, lepsi, ktery foti sam :wink:
17. pro 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak Pavli dens jsem toto stejné chtěla psát já vám. nemáš šanci ho vyfotit, jelikžo jen uvidí cokoliv takového v ruce je konec akce a hraní. Řekni tomu vašemu tatinovi asť koupí dva i pro nás. :grinning:
17. pro 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už zase nespíme, smějeme se a kecáme či co to Honýs provádí :grinning: :wink:
17. pro 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak jo. reknu mu, at u Olympusaku domluvi peknou slevicku. dneska dodavaji k systemu mikrak, tak se uvidi :wink:
Adam jeci a vymotava toaletak. ja bych zase spala..jsem jak sipkova ruzenka. skoda, ze Ada neni sipkovy ruzak :grinning:
17. pro 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak co se focení týká je Joli zatím zlatá, fotí se děsně ráda :wink:
17. pro 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych teda taky spala, jsem nějaká ochrápaná už od rána :unamused: Honýs docela vyfotitelný je, občas se mi povede místo Honýse nějaká šmouha, ale taky dobrý :grinning: :grinning: :wink:
17. pro 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja to spani jdu zkusit. Vita dnes nacvicuje na zitrejsi besidku, tak jde az pospa. toho musim vyuzit :wink:
tak zatiim!
17. pro 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mějte vy ospalky. mě se nějak nechce a Mišákovi taky. asi ho dám ven do kočárku a vyvenčíme pesana a potom dom auklidím to co on natropil. :slight_smile:
17. pro 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,ahoj,ahoj :slight_smile: tak jsem se vrátili z prochajdy :wink: máme po obědě a Ladík si hraje na dece,tak zkusím chvíli šmejdit po netu :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dneska Ladík začal ráno říkat tatatatata :slight_smile: jinak delší dobu říká bababababa :grinning:
17. pro 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a včera jsem mu poprvé udělala čajík,že se bude učit pít z toho pitka a nechce :frowning2: on nechce ani flašku,tak teda nevím,no budu to zkoušet každý den,jesti je na to,třeba ještě malý :unamused: četla jsem kdesi,že by se měl učit mezi 7 a 10 měsícem - u kojených dětí :unamused: tak má asi čas,ale mohlo by to být rychleji
17. pro 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY,
posíláme s vojtíkem kravinku a přejeme kouzelné vánoce :slight_smile:

http://elfyourself.jibjab.com/view/88MpZVmBzcJ2gn1BVgTE
17. pro 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak čtu,že jste šly chrupkat a někdo na prochajdu,no dnes je tam fine :slight_smile: odpoledne vyrážíme zase :grinning:
17. pro 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Gabčo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mrknem :wink: :wink:
17. pro 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo no to je super,akorát kdyby se mi to nesekalo :angry: nám se nějak s... počál :angry:
17. pro 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda já mám smůlu,zrovna,když bych mohla sváma pokecat,tak tu není ani noha :grinning: :unamused:
17. pro 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi přestaneme chodit ven a budeme tu ráno sváma :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek