• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
tak jdu šmejdit jinam,mějte se pěkně,papa
17. pro 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
many ahoj, díky :slight_smile: jen jsem sem bohužel namrkla, jdu dělat honem obídek a pak musíme k dr. do poradny..... tak zatím papa
17. pro 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malej spal dohromady asi třičtvrtě hodiny, bléééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: To je děs běs to jeho občasný nespaní :wink:
17. pro 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu míšák spinká venká já nasraná na tu firmu od okne. holky sleva 2613kč za čekání 60dnů.
17. pro 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani budu ti psát mail. už jdu na něj.
17. pro 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi elfíky znám to Miluje nIkolka už loni s nima šílela jak blázen pořád se tomu směje. moc pěkné. :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře, Marti, klidně piš, poradím. Dala jsem malýho do postele a co myslíte? Nespí, nemůže chudák usnout, občas ho nosím až do jeho usnutí, ale teď se mi to ne a nedaří :pensive: Venku je fakt hnusácky, tak tam ani nepolezu :wink:
17. pro 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás neprší a docela to jde Mišák chrupe za domem. :slight_smile:
17. pro 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak odesláno. :slight_smile:
17. pro 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, napsala jsem ti též :wink:
17. pro 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji jdu se kouknout. přišla už Nikolka MIšák chrupe venku začíná pršet a já nemám pláštěnku.
17. pro 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím, co s malým, nemůže usnout a já nevím, jak ho uspat chudáka malýho. :pensive:
17. pro 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím mi nic nedošlo
17. pro 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je zvláštní, tak to zkusím ještě jednou :wink:
17. pro 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem ti to Marti do IP :wink:
17. pro 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
je už to mám promiň čekla mail. :slight_smile:
17. pro 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
V poho, já ti posílala i maila i do IP, pro jistotu, závidím ti, že ti Mišák spí, to moje zvíře ne a ne zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. pro 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my uz jsme zpet.
ahoj Manyyy a Gabii! skoda, snad vas chytnu priste :wink:
Jani, tak snad uz Honzik zabral!
Marti, je to mizerie. nejak podle zakona jsou sankce 0,1%, coz je vysmech! my to meli pri rekonstrukci taky :unamused: ta prodleva je naprosto silena! snad z nich neco vymlatis!

Adamek spinka, Vita ma kouzelnou skolku. jdu se honem najist. mam zase motaky, jak psavala Many :slight_smile: Mirek z Plzne vyrazil o pul ctvrte, tak dorazi nejak po sedme. kluky vzhuru uz asi nestihne. jinak jsem neodolala a koupila Vitovi k vanocum pejska. plysoveho, ale vypada, jak zivy :slight_smile:
17. pro 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bohužel, spal jen 10 minut, dneska mu to spaní kupodivu nějak nejde, i když je spavé počasí, tak snad zítra bude líp. Musím na jeho obranu říci, že i tak je usměvavý a nijak extra nepláče, jenže já jsem se s ním dneska tahala nejméně 4 hodiny v naději, že usne a ono nic, jsem ztrhaná tělesně jak mula :unamused: :grinning: Ale jak vidíte, beru to s humorem :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to je super, ze te humor neopousti :wink: zase bude spinkat krasne v noci :wink:
grilovala jsem koleno a jak jsem mazala za Adou, tak jsem ho trochu spalila :frowning2:
17. pro 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ádu nebo koleno? :grinning: :grinning:
17. pro 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to spíš to koleno Jani :sweat_smile:
17. pro 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. pro 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já byla na besídce, Michálek spí pěkně v kočárku nádherně a v postýlce jak se mu chce přes den. :wink:
17. pro 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :grinning:
17. pro 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já dolepila linecké opilou kávou :grinning: :grinning:
17. pro 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: To já jen tak, musím si dělat legraci, jinak bych se brzy zbláznila :slight_smile: Holky, co já jsem za trubku, chtěla jsem si dnes dát za odměnu slivovici a úplně jsem na to zapomněla. Před spaním si jí nedám, to bych špatně usínala :wink:
Evi, ham ham :wink:
17. pro 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No MM pomalu plakal že musí do práce, a prý to mám schovat nebo to sežereeee :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eviii, doufam, ze jsi to stihla schovat :wink: Adamek uz chrni, Vita se chysta. a Mirek uz je doma. uf. mam slibenou masaz :wink: tento tyden je zatim velmi ukrutny. dru, jak mezek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No MM šel na noc tak to nezbaští páč už je to v piksli a neprůhlednééé :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek