Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

kamca.mazda
17. pro 2008

Ahoj tak jsme zpět z besítky bylo to fajn, basničky, písničky dárky.... Amy celý den nespala a když jsme měli jít tam tak usnula a prospala celou dobu až do půl pátý. Musela jsem ji vzbudit protože byla venku a byla už tma a pršelo no hrůza. Teď už je v postýlce tak jsem zvědavá na tuto noc.
Ahoj Many ahoj Gabi moc krásný.

kamca.mazda
17. pro 2008

Holky já měla dnes takový shon že jsem celý den nejedla je mi z toho blbě. Zítra jedu na poslední nákup dárků manža bude hlídat tak jsem zvědavá a přestavte si že mu ulétlo letadlo takže ho mám doma a normálně ani nedal nic vědět a prostě přijel , co kdybych tu měla milence 😀 to by bal hučák 😀 😀 😀

e.k.t
autor
17. pro 2008

no jsou ti naši pánové chytří, co kdyby že?

kamca.mazda
17. pro 2008

no právě 😖

martinka79
17. pro 2008

Kamčo tak toto jsem tu psala asi minulý týden manžel přijel nečekaně z práce už dopoledne. jééééééééé a nadával, že mu uletělo letado? asi ne viď třeba to udělal záměrně. hele já tudle zjistzila, že jsme za celý den měla jen plátekl chleba. teď si jdu dělat toustíky. 🙂
Evičko já mám dopatláno jen ještě úlky, hromádky a kuličky.
Kamčo manžel se ptá měl lítek ten tvůj truhlík dsleduje to v tv prý jste pracháči.... 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
17. pro 2008

no ještě jdu upatlat variace na kokosky z vlašských ořechů místo kokosu 😅

martinka79
17. pro 2008

jdi šikulko

gaba3
17. pro 2008

ahoj holky🙂 teda vy pečete, šikulky, já nestíhám, klasika... ale o víkendu na něco asi vlítnu, zbytek mi dá naštěstí mamina 🙂
kamco: tak pozor na milence 😀 😉 😉 😉
marti: musím ti písnout mejla, však víš, jak to se mnou je, tak se nezlob 😅 jinak elfíky jsme měli i loni, jen jsou letos novější, country...disco.... a neodolali jsme se tam dát i s vojtíkem 🙂 😉 jinak jsme byli dnes u dr. a byli jsme pochváleni, že jsme šikovný, co všechno už umíme a vážíme 9,5kg (to je kousek na necelých 9měsíců co?) 😀

e.k.t
autor
17. pro 2008

Gábi Vjťulka je šikulka 😉

martinka79
17. pro 2008

Tak to už moc nepřibíráte my máme o kilo méně. 😀 jinak šup na cukroví mamino. zítra dostane Mišák 4řízečky má taky 9,5kg. 😀 😀 😀 😀 😀 akorát jestli bude blít.

martinka79
17. pro 2008

tak jdu na druhý toustík. 😅

martinka79
17. pro 2008

haloooooooooooooooooo Jani ty spíš viď. 😔 😀 😀 😀 😀 můžeme tě pomlouvat. 🙄

martinka79
17. pro 2008

Gabi NIkolka to zbožňuje elfíky je taky máme s Mišákem,a le nejvíc ji rozesmívají obličej mé a tatínka.

Jinak u nás se dnes masírovalo Nikolka nás namasírovala s tatínkem a potom já ji. 😉

martinka79
17. pro 2008

Tak už tu nikdo není evička šoupí a peče a já tu čumím jak puk. Nikdo mi z Vás nenapsal typ na ty leporela pro děti . nějaké názvy atak
Nikolka milovala rexíka na statku, ale kde skončil. Možná na statku 😀

e.k.t
autor
17. pro 2008

No tak mne přešla chuť na ořechovky, zítra mne doma ráno přepadne ředitelka agentury a budu podepisovat smlouvu o spolupráci s uniqou a od 1.1. můžu makat prý. Ještě teda zkoušky z produktů 😅

gaba3
17. pro 2008

marti: jojo, ted jsme přibrali půl kilča za ty necelý 3měsíce, počkej nás za chvilku doženete, jen my nejsme takoví dlouhánci, jako mišák 🙂 teda a to se máte masírováníčko jo? teda, to musím vojtíka taky naučit 😀 mirkovi se nechce, tak mám po ptákách a co vojta zbožnuje je, že mi prdí pusinkou na břicho a tlemí se tomu 😀 ale to má do masáže jaksi daleko 😀
evča určo peče 🙂 já teda nevím kdy, chceme do brna a do pelhřimova za bráchou, v brně chci juknout na golfky 🙂

gaba3
17. pro 2008

marti: tak co? a už chodíte, šikulky? 🙂 my nene, dnes se mi dr. smál, když jsem mu řekla, že sám ještě nechodí 😀 prej už tak umí dost, že by byl dost napřed, kdyby ještě úplně sám chodil 😀 my jen lítáme s krabicí na hračky a se židličkama, tahá je před sebou a všude s tím tříská (znáš náš byt, tak sranda), to bude něco, až dostane to chodítko od FP 😀

gaba3
17. pro 2008

evi: tak to jsou dobré zprávy ne? 😉 to se budou pak penízky jen sypat 🙂 😉

martinka79
17. pro 2008

Aha tak zase budeš trajdat to my držíme pěkně basu vše přes net až do domu. dnes došla PPl autosedačka fakt kvalita super sezeníčko. 🙂
Jo Vojtík je spíš připraven a cucandu s holkama ana maině to testuje 😀 😀 😀 😝
My nepřibíráme také moc ale po Vánocích až vše sežere co uvidí bude jak koule. On vždy něco ukraden schová se a je to v něm. Třeba kakat chodí normálně do pokojíku nebo za balkonovou záclonu. zítra opráším nočník. bléééé povinnost navíc.
jééééééé Evi ty budeš dělat to s tou vodou jo? super fanadím ti.

martinka79
17. pro 2008

Ne my tak rychle lezeme, že předběhne i mě. 😀 😀 😀 jinak s pojízdnou krabicí a chodítkem chodí,a le nohy se mu klepou má je jak dvě párátka (chůdičky) já ho držím zkrátka chci aby bycl ještě mimi 😀 😀 😀 🙂 kdepak dřív něž na jaře mu to nedovolím a to mě pslouchat bude. 🙂

martinka79
17. pro 2008

taky dostane nějakou takovou blbost co je jako chodítko či co vlastně odstrkovadlo a žere to nějaké kostky je to Fp také a je to nevím ani jsme to nevybalila. 🙂

gaba3
17. pro 2008

ne marti, pak to asi taky objednám přes net, ale chci ten kočár osahat a vidět ho na vlastní oči, autosedačku jsme taky kupovali bez vidění, lae na kočár si netroufnu.... a jakou máte?my máme tu ramati venus a taky spokojenost 🙂 a vojtas mi taky krade jídlo, ale snažím se držeet zdravou výživu, ale občas porušíme, jinak papaáme vše, lae nesolíme a nekořeníme.... a sušenky... to máme moooc rádi a já taky, tak proč mu nedopřát ty dětstké... od babičky taky bude ládovat cukroví, už to vidím 😀 a dobré tajnůstky s kakáním 😀 my kdekoliv a na čtyřech, jinak v sedě ve stoličce řve, že mu to nejde 😀 mirek se prej jako malej schovával do peřínáku, jsem se mu tlemila 😀

e.k.t
autor
17. pro 2008

jak myslíš s vodou, asi jsem debil ale nepochopeno 😕

myslíš jako pojišťovák? tak to jo to budu 😉

gaba3
17. pro 2008

jo marti: to s tím, jak žere ty kostky jsem moc nechtěla, ale nevypadá špatně, přišlo mi to velké a je to myslím jen chodítko ne? my máme to, jak pak spojít ty pacičky a je z toho odstrkávadlo, vepředu je košík a míčky a když se trefíš, tak to hraje...to z toho zase bude na větvi 😀 lepší jak krabice, ta se s ním občas překlopí a následuje buch a řev 😝

e.k.t
autor
17. pro 2008

No tak na to se taky těším, jinak já taky řádila o jídlo dokud mi nebylo dopřáno, prý krize jak někdo v mém dohledu mlel pantem už jsem dělala bugr a chtěla jsem taky 😉

gaba3
17. pro 2008

holky: jdu si vyčistit zuby a zalehnu, čeká mě nekonečně dlouhá prokojená noc, ted snad vstáváme 10x i víc 😝 rostou nám obě dvojky nahoře, tak jestli proto...tak dobrou a klidnou, zase na vás rada přijdu juknout papa

e.k.t
autor
17. pro 2008

taky se poroučím ještě směr vana, za chvíli se probere upírka aso po hodině až dvou, tak bude chtít prso a lahvičku 😉

kamca.mazda
17. pro 2008

😝 ty jo tak si tu dělám elfíky taky a vy zatím toho tolik napíšete.
Mar ťo víš že měl lístek letenku a v tom i hotel, truhlík, no jo vyhozené peníze takhle před vánocema se to hodí, je z toho chudák nějaký přešlý že šel spát a ani na fotbal nekouká, je mi ho líto.
Já musím o víkendu spáchat ještě taky něco nepečeného a vánočku protože jsem ji už sežrali.
Gabi to je kousek Vojtík

martinka79
17. pro 2008

my to překonali najeli jsme na metodu nedat se tvrdého odříkámí a spíme krásně a taky se nám obětoval tatínek a dohlíží na prdelku, takže pohoda.
No já to hudební nechtěla má tu rachotících a řvoucích hraček dost a dvě děti co nezavřou pusu kdepak.
my máme http://www.kocarky-lvicek.cz/Autosedacky/autose...
toto je i odstrkávadlo a chodítko též. ono je fuk nejlíp se chodí stejně za ruce.
Evi, Ne já myslela toho na tu rozbor vody. promiň.

taky lezu do pelechu tatínek si mě žádá mějte si fajnově. tedy evičko už jen ty. tak pojď také spinkat. 🙂

kamca.mazda
17. pro 2008

Tak kouká že máte čiperné děti a to se říká že jsou kluci pomalejší to Amy jenom leží na břiše a konec, tak krásnou noc holčiny taky jdu spinkat.