Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
18. pro 2008

Dobré ranko, holčiny, to vám povím, vy teda vydržíte být dlouho vzhůru, já v tu dobu už mám dávno půlnoc, chodíme spát ve 20,00 hodin, abych byla druhý den čerstvá 😉
Marti, to víš,že jo, můžete mě v klidu pomlouvat, když tu nejsem, já si to pak přečtu a dám vám pak za to céres😀 😀 😀 😉

martinka79
18. pro 2008

😀 Jani nebylo co,ale vzpoměla jsem si, že už spíš. 😀
Kamčo se mu nedivím že byl přšlý. já šla hat když nikdo se mnou nechtěl mluvit. ty jsi vyráběla elfy rak to promiň. jinak buď ráda za klidnou holčičku. 🙂

martinka79
18. pro 2008

jo a KRÁSNÉ RÁNO MAMINY A ŠUP Z PELÍŠKŮ, UVAŘIT KÁVIČKU A HURÁ K PC.
my máme po kávě jdem vysávat,stihli jsme už vytřít. 🙂

anta
18. pro 2008

😀 Tak to máš taky štěstí 😉 Jinak mám domácí frk, malej se vzbudil ve čtvrt na pět. Táta vstal evidentně zadkem napřed, malej byl nějakej ukňouranej v půl pátý, tak říkám manžovi, dej mu najíst, malej má hlad a co on neudělal! Nechal ho fňukat do třičtvrtě na pět, pak mu dal konečně najíst se slovy "Se neposer"! 😠 Tohle fakt není normální 😀 Já mu říkala, proč ho teda silážuje tak dlouho a když malej začne hudlat, proč mu pak nadává? 😒

anta
18. pro 2008

Ale jinak se mi Honýs nějak nelíbí, pořád se mi zdá takovej teplej 😒 Jéééžiš, zkoušela jsem mu změřit teplotu, ale manža ho držel tak blbě, že jsem neviděla na teploměr a malej sebou tak házel, že jsem se bála, abych mu to nezlomila, pak se ve finále počůral a bylo po měření 😀 😀 😀

anta
18. pro 2008

Marti, ty jsi fakt tryskomyš, to mi nějak hlava nebéře, 😀 😀 já se vždy musím probírat tak hodinu až dvě, natož abych tady vytírala, ledatak malýmu zadek, to bych ještě zvládla 😀 😀

martinka79
18. pro 2008

Jani já jsme takový dráček soptík. 😀 😝 plivnu a jeto. jinak vstanu a ajdu. já jsme vzhůru asi od 05hod a to si prdelínek kolem 03hod povídal v postýlce. no sranda. manžílek dnes má Vánoční besídku a já včera nešla na tu svoji. jsme to ale blbá ženská. ☹
Tak to si dovedu manžela představit jak to říká, no jo to je chlap. a jemu to udělej dnes žádný čaj či káva hned chcilku napínačky a potom se slovy."Miláčku se přeci nepo......" dej mu hubana.

anta
18. pro 2008

😀 😀 😀 Bohužel manžel by se po..., ale co je takový vtipný, že on přijde z práce a má hlad, dobrý, ale já dělám véču tak na tu třičtvrtě na sedm, ale jak se opovážím později, tak je nepříjemnej a hudry hudry hudry! Já kolikrát taky nejím a nekecám 😀 😀 😀 Ale to je dost dobrá kombinace "se nepo... a hubana", nevím, nevím, jak bych s tímhle u manži prošla 😀 😀 😀
Já vím, proč jsi nešla, to ne kvůli tomu, že jsi blbá, ale proto, že jsi nevěděla, co by ten tvůj chlap s dětmi prováděl 😉 🙂

martinka79
18. pro 2008

no spíš mě sám neposlal a já, znáš co si ženská myslí, čeká, že bude manžal takový poddajný. 😒 on je poddajný ale na jiné věci. no tak jsme promarnila posezení. 🙂

martinka79
18. pro 2008

holkýýýýýýýýýýýýý vstávat a cvičit prstíky u PC. 😀

anta
18. pro 2008

Aha 🙂
Tak holky, raz dva raz dva otevřít kukáky a hurá za náma, jsme tu v oslabení, než vstanete, tak budu mít draka vzhůru a mám po kecání 😀 😀 😀

martinka79
18. pro 2008

no oni snad pracují či co? nebo jsou na cestě do MŠ a nedej bože spí. 😢

martinka79
18. pro 2008

Evička dnes čeká vzácnou návštavu. 🙂

anta
18. pro 2008

Teda, jestli spí, tak to mě teda dost prdí, já jsem vzhůru už od čtvrt na pět 😝 😝 😀
A koho čeká Evička? Nějak nevím 🙂

martinka79
18. pro 2008

No dnes přijde ta paní jak ohledně té práce pojišťovací pokud jsme to dobře pochopila asi jí ještě něco ukáže prošlkolí podepíši věci a hurá v lednu do akce. 🙂

anta
18. pro 2008

Jo, tak to jo, to je fakt, teeeeda, moc jí držím palečky. A to bude mít manžu na mateřský?

martinka79
18. pro 2008

asi ne bude to dělat normálně na volné noze ve volnu si myslím. 🙂

anta
18. pro 2008

Jo takhle, aha, tak to je odvážná holčina, já nevím, jestli bych byla schopná s tím naším drakem ještě makat okolo, asi bych byla nervózní, že nestíhám, tak na to prdím a budu žít skromně z mateřské 😀 😀

martinka79
18. pro 2008

no ono se to dá. když jsi pánem svého času a máš schopného manžel a to Evička má. jako my všechny. 😀

e.k.t
autor
18. pro 2008

dobré ráno, tak jenom na skok po dobu co snídám, asi za hodinu přijede ředitelka se smlouvou 😉

anta
18. pro 2008

Ahoj Evi, jsi frajerka, moc ti držím palečky, aby to vyšlo, když už jsi se do toho dala 😉

martinka79
18. pro 2008

Evi myslíme na tebe. 🙂

martinka79
18. pro 2008

prdelín místo spaní tluče hubou a mele a mele.

paolin
18. pro 2008

ahoj holky! vy jste toho vcera ale nakecaly 😀
u nas blby. Adam celou noc teploty, sopli, brutalne kasle...chudacek maly ☹ pockame do obeda a pak si pripadne zajdeme pro ATB. a to ma dnes Vita vanocni besidku! jestli nestihne Mirek dorazit, tak ja tam nemuzu! Adam musi byt doma ☹

martinka79
18. pro 2008

no tak poprosíš babičku. ať chvilku pohlídá to by Víteček moc moc plakal věř mi to je událost.

martinka79
18. pro 2008

nebo obvolej kamarádky.

paolin
18. pro 2008

babi nemuze. jde dnes na kontrolu po operaci a pro kamosky jsme "mor" kvuli detem. holt to Mirek stihnout musi, jinak ho zakousnu 😉 😀

martinka79
18. pro 2008

aha to je blbé, že některá z kamarádek nezaskočí a nenechá svoje děti manžílkovi. neboj on to Mireks tihne, ale kdy by jste mohli oba dva bylo by to fajne. 😉

martinka79
18. pro 2008

jdu si udělat kávu. Janče se asi vzbudil drobek. 🙂

paolin
18. pro 2008

cetla jsem o Kamce a manzilkovi. to je teda gol! ti chlapy jsou nekdy fakt mimo 😀
vcera jsem volala tomu nasemu, jestli koupit pro Vitu plysoveho pejska. a on pry, co je to za rasu 😀