Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
15. črc 2010

@e.k.t jsi šikula...
My vstávali až po 8hod něco k půl deváté... teď tu tak nějak diskutujeme a vegetujeme neuklízím...🙂 sice by to chtělo vysát, ale nemáme náladu... peru jako ďas a asi se vrhnu na úklid vrchu.. ložnic...

anta
15. črc 2010

Marti, ty bys potřebovala uklízečku, viď? Pořád se otáčíš jak na obrtlíku 😉 Holčinky, u nás prší a nejsou pařibudky, hurá 😀

e.k.t
autor
15. črc 2010

tak jsme byly s Joli kupy kupy, a těsně před domem hrozný hysterák, no tak jsem ji nechala a ona se z toho ječení připočůrala a najednou bylo po breku prý na klín, no to je nyní jako že chce chovat a zase milionový kotě 😝 😠 😉 😀

e.k.t
autor
15. črc 2010

Jani pošli to i sem tady užv 8 ráno bylo 28°C 😝 😠

martinka79
15. črc 2010

Jani, snad to dorazí k nám.... 🙂

martinka79
15. črc 2010

jo uklizečka ta to neumí jako já... 😀 😀 😀 ale to víte občas jsme uchylná... ale pomalu a jistě se z toho dostávám...

anta
15. črc 2010

Evi, posíláááááám 😉 Honzíka venku hysteráky nikdy nechytají, netvrdím, že je stále zlatý, ale když se vztekne, tak bouchá třeba do trávy, no a pak se uklidní, ale neřve. Včera mi ho zase pochválila jedna paní, že je to zlatíčko, tak jsem uznala, že svým způsobem je fakt pohodář. Občas se teda vzteky bouchá do hlavičky, tak jsem mu včera ukázala, jak to vypadá, ten se mohl potrhat smíchy 😀 😀 😀

anta
15. črc 2010

Marti, u vás se to tedy musí blýskat, co? 😀 Až budeš chodit do práce, tak už to dělat tolik nebudeš, ono to přejde, neboj 😀 😀 😀

martinka79
15. črc 2010

Jani neboj neblýská... stačíme to zase zašpinit buď MM nebo pes nebo děti já samo jsme čistotka. 😝 no až budu chodit do práce tak se z toho zblázním abych to stihla... jinak si tu kávu nedám pokud to není Ok... nebo mě to odnaučí... sem už hledala terapii....

martinka79
15. črc 2010

pádím vytřít...

anta
15. črc 2010

Ty jsi nezdolná, občas bych tvou energii taky potřebovala 🙂

e.k.t
autor
15. črc 2010

Jani Joli se neválela po zemi nic, takovýho, jen stála, domů nejdu a bečela a ječela 😝 no standartka, to Joli dělá

anta
15. črc 2010

Evi, tak aspoň, že se neválí po zemi 😉 Nevím, jestli toto vůbec dělají všechny či se to vůbec dá nějak ovlivnit výchovou, co myslíte? Musela jsem opět sundat prahy, Honzík se mi přes jeden málem přerazil, neb zvedá nohy jako slouha 😅 , teď jsem uložila 😉

e.k.t
autor
15. črc 2010

no nevím, hodně dětí se válí, neteř ta se pro změnu zabejčí v prostřed přechodu a nehne se ani kdyby se na ni řítilo auto 😠 😝 takže zlatý vzteky před vchodem do domu

anta
15. črc 2010

Tý jo, tak to je drsná hráčka neteř 😀 😀 😀 Dítě mi ještě vylezlo z postele a plakalo, tak nevím, jsem si myslela, že spí a teď zase vylezlo, no co to jako má bejt? 😖

e.k.t
autor
15. črc 2010

horkoooo

jj Lúca je drsná to teda jo

Joli prudí že autíčkem na výlet, ale to má s,ůlu 1000x jsem jí řekla že váčkem a to že nechcůůůů, ale má smůlu jdu na noc a mm je na denní 😀

anta
15. črc 2010

Joli je dobře naložená, viď? 😀 Tak správně, žádný auto, vláček 😀 😀 😀

e.k.t
autor
15. črc 2010

jo naložená, teď má kliku že jsem to ustála jen s ječením, protože tak zbytečně prudí protože ..... nemám slov... tchýně ji tak rozmazlila že hned skáče jak si Joli prdne že tu zbytečně hysdterčí, jenže oni jsou tam na ně tři dosúpělí a Deni 5 let ta je taky komanduje ale já jaksi sama ještě klasdika domácnost a do toho rozmazlenej fakan fuj to není naše Joli jako před týdnem, tak jsem jí velice důrazně oznámila, že jestli to na mne hodlá zkoušet tak k babi jezdit nebude a hotovo
😠

anta
15. črc 2010

To ti jí teda pěkně kazí, to není dobrý ☹ No mě kluk nechce spát, už mě to štve, vůbec nevím, co se zase děje, bléééé a mm do mailu mi napíše, že doufá, že je hodnej, no a i kdyby nebyl, tak co jako udělá? Nic! Nějak mi to štve, všechno odskáču, tak doufám, že bude mm zlobit aspoň 😀 😀 A mně to bude jedno 😀 😀 😀 Fuj, to jsem se naprdla 😀 😀 😀 To přejde 😀 😀

anta
15. črc 2010

Dítě teda usnulo, ale flákají nám o oken, takže asi dlouho spát nebude, no to je super, když se to se.e, tak pořádně, achjooooo 😒

e.k.t
autor
15. črc 2010

Jani to víš že jo, ale je to všude, u našich to bylo co si pamatuju hodně podobnný, alespoň že se tady můžeme vykecat a někdy si i poradit, to naše mamky neměly 😉

mm zůstal s Joli u babi 😠 😝 to se z toho zítra zase budu osypávat 😝

anta
16. črc 2010

Ahojky holčiny. Evi, třeba to nebude tak zlý. 🙂

e.k.t
autor
16. črc 2010

No Jani přijela ospalá a unavená tak momentálně spí 😉

e.k.t
autor
16. črc 2010

už nespí a poletuje tu 😀 , zatím je spokojená tak snad dobré

anta
16. črc 2010

Evi, když ji nebudeš zlobit, tak to bude dobrý (samozřejmě vtip) 😀 😀 😀

e.k.t
autor
16. črc 2010

no dokonce jsem jí nafoukla bazének aby se ochladila aq místo slunečníku jsem premístila sušák na prádlo i s rádlem a stínil taky báječně 😉

paolin
17. črc 2010

ahoj holky! tak máme přestávku v kanclíku. byli jsme v Hustopečích na koupáku a teď čekáme, až se vzbudí Adam spící v autě a pofrčím na masáž. mám zase záda v...u kamošky to bylo supr. kluci byli moc hodní a tak si to Adam dnes ráno vynahradil 😝 šel spát po deváté a vstával v 5. standard..tak byl nedospalý a stálo to za to 😝
Jani, docela závidím, že honzík nescénuje. to já mám jak Eviččiny řvací před barákem, taky zabejčený a řvací na přechodu a k tomu řvací scény kde se dá. nehne s ním nikdo. teď na koupáku scéna kvůli tobogánu a pak kvůli plavkám. tak mě už vytočil, jak vrtuli a lidi nelidi dostal jednu velmi slušnou na zadek. a byl zticha, páč jsem fakt pěnila. muselo to tedy dost bolet. holt, jak se naštvu, tak to lítá 😉 a že to mám z volišu v ruce 😉
zítra máme logopedku, odpo práci a snad už by konečně nemělo být takový hic. včera v Brně prý pršelo. no u kamošky spadly dvě kapky, tak jsme se intenzivně potily 😀
co Monča, nevíš Jani?

martinka79
17. črc 2010

čus holky, hlásíms e po době, byli jsme na vysočině a dovezli si synovce... J musím říci, že mám dítko moc moc hodné ač bych to nikdy neřekla atak po návštěvě babiček mohu říci, že moje dítzko je zlkato krásně si samo hraje a poslouchá fakt dobrej, ale taky je čert... koumá a dělá věci na dvloueťáka né moc dobré.... 😝 ale jinak klasika jako každé dítko a že se te´d nevzteká neznamená, že nezačne... 😀 😀 😀 jinak by to nebyl kluk a prosadit se musí.... 😀 😀 😀 😀
jinak mám naklizeno a hurá popíjím kávu jen ne´ějak nikdo nechce uklidit z postele oblečky. fuj mě se nechjce.
jo chčije u náááááááááááááááás to je krása... 😎

martinka79
17. črc 2010

@paolin Pavli pošli kontakt na tu paní s adidas... jsem ho někde ztratila díky... 😉

anta
17. črc 2010

Holčinky, ahoj. Novinka, našla jsem Honzíkovi zpola vyloupnutou pětku vpravo dole! Mně se nějak nezdálo, že nechce spinkat, říkala jsem mm, že za tím něco bude a ono ejhle, pětka 😀 Musím říci, že vcelku na jeho chování to není nijak znát 🙂 Dnes usnul až v 15,15 hodin, tak jsem ho nechala spát do 16. hodiny 😉