• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Marti, neříkej 2x nebo mě tam fakt máte :grinning:
20. črc 2010 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, to tě tedy zase pobavím, kuk na fotky. Na té první děláme kraviny doma, podívejte se hlavně na ten Honzíkův výraz, ten je úžasnej, na mámu v zástěře se nedívejte, jsem strhaná jako vůl :grinning: :grinning: Na druhé fotce jdeme směr pískoviště :wink:
20. črc 2010 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti já ty sušenky měla uložený, už je mám vytisklý a odkaz smazaný :-/ zkusím to nějak najít
20. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak jsme teda úplně bez plín ode dneška a i bez nočníku, ráno jsem ho schovala a celý den chodil čůrat na záchod a večer se tam i pořádně před spaním vykakal :grinning: tak zaťukat ať to vydrží :grinning: jinak venku bez plíny a dobrý a po obídku spal hoďku a půl taky bez a dobrý a teď už teda poprvé spí taky bez do rána, tak snad ráno to bude taky dobrý :grinning: musíme držet pěsti :slight_smile: Pavli díky za radu s tím kakáním :slight_smile: ráno jsme byla venku trošku nervózní, protože poprvé nekakal ráno a já, co když ho to chytne, že budu zbírat hovínka z trávy jak po pejskovi :grinning: :grinning: a oblčení jsem měla sebou
20. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani pěkný fotečky :wink:
20. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Míšo držím, Joli dnes těžce nedala ani odpolední spaní, tak to zatím nelámu přes kolínko :wink:
20. črc 2010 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
holky s plínko to individus u dětí neřešte to já to neřešila m9ša si to vyřešil sám a je už od zimy bez plínek a na cestry a vše dávno, a na noc dávám.... spí moc tvrdě a sám ve svém pokojíku tak se nevzbudím, ale jinak je tam sucho... :grinning: :grinning: :grinning:
Jani, jsi klasa a až budu něco slavit prosím taky chci tu krásnou a to myslím upřímně zástěru... :wink:
Honza je super klasa po mamině.... :wink:
Míšo a ty jsi šikula mamina akčí to žena....
já dnes pařila se sousedy sestrou a všema super aqkce a to nemám nic sbaleno takže Pavli tebe beru budeš jediné naše zavazadlo.... :grinning: otec prý vloastní zl. kartu tak vše nakoupíme tam.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2010 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@anta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nejlepší žena roku.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: jsai ráda tvojí kámoškou...
20. črc 2010 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, tak první noc bez plíny a super, tak jen tak dál a ostatním taky držíme pěstičky :wink: jinak já to taky vůbec nehrotila, do nedávna furt do plín a tak kolem 10 plín denně, jak hodně pil,... na nočník úplně sem tam, to chce fakt, aby na to dítě přišlo samo a nenutit ho :slight_smile: jak začaly vedra, lítá doma nahej, dal se nočník na zem a jak chtěl čůrat nebo kakat šup na něj no a včera se schoval a už jede jen záchod :slight_smile: fakt mám hroznou radost,
jinak jak píšou průměr nošení plínek je do 2,5 let a na spaní do 3 :slight_smile: takže toto mě úplně uklidňovalo :slight_smile:
pomalu se jdeme chystat ven, páá
21. črc 2010 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Míšo, no to jsem se právě chtěla zeptat, jak toho docílit těch plen, panč my je furt máme a už je nechci, teda ne, že bych je nosila já, že? :grinning: :grinning: :grinning:
Marti, díky za ocenění, zatetelila jsem se a dokonce jsem se i zapýřila :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@many užijte si venčení a jste šikulky.... :slight_smile: my taky bez plín a bez nočníku ten ensnášel dávno...
@anta Jani hele pomalu ajistě to dojde... s plínkama i u vás, ale fakt jako na spaní do 3let klasika... jsoud ěti co se prostě nevzbudí na čůrání a či v noci čůrají více. Mám to od Nikolky. ta byla snad ještě před 1rokem bez plínky ale na noc jsem jí ji dávala dlouho a nakonec super dnes je nenosí. :grinning:
21. črc 2010 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
No já si, Marti, říkala, že nechám dneska odpoledne lítat Honýse bez plíny, připravím mu nočník a uvidíme, jak dopadneme, rozhodně se na něj zlobit nebudu, když se počůrá, hlavně, abych měla zásobu oblečků :grinning: :grinning: :grinning: Jinak jsme s Honzíkem pěkně uklízeli, dali jsme si závod, kdo naháže víc kostek do bedny a samozřejmě Honzík to vyhrál, že? :grinning: :grinning: Dnes je moc hodňoučký, takže z něj mám fakt radost, ráno zase s jedním dělňasem hrál "maso", baví ho to :grinning: :grinning: :grinning: Radost z něj mám samo pořád i když zlobí, ale taky občas potřebuju ty nervy nějak zregenerovat a ne zdegenerovat :grinning: :grinning:
21. črc 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Pořád mi vypadává ta moje fotka v pase, tak jsem tam dala svatební, ať si můžeme zavzpomínat, že? :grinning: :grinning:
21. črc 2010 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a novinka, Honzík dneska usnul bez dudlíka, sám ho odmítl, tak jsem mu ho samozřejmě necpala. Teď vytvrdnul bez něj! :grinning: :grinning:
21. črc 2010 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Byli jsme kupy kupy a já omylem ukradla televizní program :sweat_smile: , Honzík ho měl v ruce a já ho zapomněla dát na pás, no a vzhledem k tomu, že tady v Penny Marketu nejsou pípací zařízení, tak jsem se toho všimla až venku :grinning: :grinning: No co, na jednom programu nezchudnou :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, teeda, TV programu se vám zachtělo, jo? :grinning: A co telka, už vám frčí?
u nás se přes den plínkovalo cca do dvou let. na noc to s Vítkem bylo na dýl. skoro do 4 let. v noci hodně pil a hodně čural. Adam taky ještě mlíkuje, tak v noci přebaluju. tuhle se tedy hlásil, že chce čurat a chtěl jen na nočník. jsem spala, tak mu říkám do plínečky, do plínečky...lumpík nee a já musela vstát :grinning:
venku je hic, tak šupneme bazének na balkec. zítra jsme měli od babi slíbeno jít na bazén, ale jde hlídat k ségře. tak máme smůlu. je to jak špatně ohraná deska. sama se na koupák bojím, páč bych ani na WCko nemohla. tak uvidíme, no..
21. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli, mně ani tak ne, ale byl tam Mikimaus a ten se Honzíkovi tak líbil :grinning: :grinning: :grinning: Jinak hajá v postýlce a vůbec si teda nestěžuje, že nemá dudana, tak by mu to mohlo vydržet, netlačím na něj :wink:
21. črc 2010 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a telka dneska zase chvíli nefrčela, už teď mám strach, že mají v pátek přijít bouřky, tak se obávám, že si první blesk vybere naši anténu a že opět aspoň do pondělí telka nepůjde :angry:
Tak dítě usnulo bez dudka ééééé bez dudlíka, hurayyyyy :grinning: :grinning:
21. črc 2010 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak jsem konečně doma a už se těším do vany a na kafíčko, je tu teda dost velké teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2010 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :slight_smile: jdu splknout :slight_smile: tatin je s kámošem na pivku a synek vytuhl :slight_smile: holky on mě čím dál víc překvapuje, už konečně chodí spát sám :slight_smile: a dnes mi dokonce řekl, ať zavřu dveře :grinning: byla jsem juknout a už je tuhoš :slight_smile: jéé to uspávání mě fakt nebaví :slight_smile:
21. črc 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Míšo, to je náhodou dost dobrý, když se dítě vydá samo spinkat, já to takhle už mám nějakou dobu a musím říci, že si tedy nestěžuji. V noci už je taky klídek, mm už nevstává, takže veškerá práce na Honzovi zbyla na mně :sunglasses:
21. črc 2010 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a Míšo, říká Ládík písmenko "Z"? Honzík místo toho plká "J" takže zavřít je javít nebo tak něco :grinning: Dnes spí bez dudlína :wink:
21. črc 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani odnaučuješ od dudlíčka jo, tak držím pěstičky :wink:
Marti vy si tu dovču moc moc užijte :slight_smile:
holky a kam valíte vy :wink: nebo už jste někde byly :wink:
21. črc 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani říká z - zavíjat :slight_smile: dveře :slight_smile: nebo si už venku řekne, že mu je zima - maminko zima :grinning:
21. črc 2010 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
r neříká, ch neříká :slight_smile: Michala -Mikala , Romana - Omana :slight_smile:
21. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
mám za to, že mu vůbec nejde l - teď bych kecala - Kamila - Kamija :slight_smile:
21. črc 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Míšo, neodnaučuji, to Honzík sám, prý mám dudu dát krakonošovi, tak já nevím :grinning: :grinning: Fakt Ládík říká Z? My právě říkáme "J" takže zebra zní jako jeb.., rozumíš ju? :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, gratulace k nedudýnování! to je supéééér :grinning:
21. črc 2010 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás se uspává furt. Adam by jinak nešel spát nikdy :grinning: v podstatě ho musím v postýlce držet, jinak by utekl :grinning:
21. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli, děkuji, udělalo mi radost, že na to Honzík přišel úplně sám a že to mám bez práce, jen musím sehnat toho krákonoše a to bude asi fuška v Kladně :grinning: :grinning: :grinning: Jak se drží dítě v posteli? To neznám, já rovnou přivazuju :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek