• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
no my dali dudlíka pipinkám :grinning:
jo jo z říká pěkně :slight_smile: rozumím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé a když má Honzík "muzikální", tak říká, že chce "tatit" jako tančit :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nevím jak Ladík říká :slight_smile: tančit :slight_smile: neříká to asi ani :slight_smile: ho zajímají dost kytary :grinning: ukazuju mu dost fotky ze zábav a říká, že tatinek a dejda bnkají :slight_smile:) ( brnkají)
21. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už je to super, když tak pěkně mluvijou a dorozumíme se snima :slight_smile:
jinak teď rád zpívá - Suninko, suninko, popajdi .... :slight_smile: a nebo pec nám spada, kdo pak nám jí postaví :slight_smile: a jede jede mašinka :slight_smile: to teď letí :slight_smile:
a sleduju jak vidí v telce Dádu,... tak asi budu muset sehnat nějaký to dvd s hopsajícímy dětmy :grinning: skáče jak potrhlej :grinning: takže by cvičil podle nich :slight_smile: zkusím asi něco stáhnout, jestli tam něco bude :slight_smile:
21. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, já jsem kytarový virtuoz (ber to s nadhledem :grinning: :grinning: ) a Honza má pořád z kytary panickou hrůzu, nechápu to :frowning2:
21. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda nějak mi blbne koník :-/ i vám :wink: vypadávají mi pasy,... :unamused:
21. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já nevím jak ty, ale já mám zpravidla večer vykecanou díru do hlavy :grinning: :grinning: :grinning: , Honzík si totiž otevírá v poslední době diskuzní klubík od čtvrt na šest :confounded:
21. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani neva, třeba časem se mu zalíbí :slight_smile: no Ladík se začal bát i blbé muchy :frowning2: včera doma jedna lítala a řval jako by ho někdo úplně strašil :-/ téééda tak si sním asi užijeme :slight_smile: a přitom beruška mu nevadila, tak asi budeme trénovat venku s mravencema,.. :grinning:
Míšo, buď ráda, že ti nevypadávají vlasy :grinning: :grinning: , taky mi to občas vypadne :sweat_smile:
Jani, normálka ho zalehnu a počkám, až usne :grinning:
Adam nemluví :grinning: tanečky ho taky baví. Vítka moc nee, on je dřevo :grinning:
Míšo, ale Honza se té kytary bojí nejméně rok :rolling_eyes:
21. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani , Ladík mele tím patem celý den :grinning: je určo po mně :grinning: a dneska byl zase sem tam pěkně protivnej :-/ a hrabala jsem mu do pusy a už to snad vypadá, že se mu bude klubat jedna pětka nahoře :-/
21. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli a to se pak vzbudí nezmačkán? :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, hodně sil, zuby pohroma huby a děti stojí za starou belu, akorát tak zmačkat a zahodit či si sám naskočit do popelnice :sweat_smile:
21. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak se mu zalíbí třeba bicí :grinning: nebo mikrofón :grinning:
Pavli třeba časem až bude větší, tak bude chodit s bráškou a dá ti pokoj :slight_smile:
21. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, já mu dám bicí, ho zbiju a bude! :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde pak je Marťa, kdy odjíždí :wink: zítra :wink: jsem to zapomněla :slight_smile:
21. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ty tam máš nějakou novou pěknou fotečku v pasu, musím juknout :wink:
21. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejde zvětšit, to je svatební, si tam jak princezna
21. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo tři roky stará je ta fotka, akorát jsem tam učesaná a ve svatebním, tudíž plna optimismu, tak mě asi nepoznáš :grinning:
21. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, na fotce jak princezna a doma jak flanelová fretka :wink:
21. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já doma taky chodím pěkně oblečená :slight_smile: krasavice, radost pohledět :grinning:
21. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holka, já občas dávám závěsy na zrcadla neb mě ten pohled opravdu provokuje :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu hají, čeká na mě napínací dedektýfka, tak se těším, dobrou krásnou noc :wink:
Marti, koukej si dovolenou moc užít, buďte na sebe všicí opatrní a pak podat raport :slight_smile:
21. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo, taky jdu chrupkat :slight_smile: už mě to bere, tak všem dobrou noc a sladké sny :slight_smile:
a Marti moc si tu dovču užijte a budeme se těšit na fotečky :slight_smile:
21. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko, tak já včera odpadla, fuj teplo, dusmo a budíček ve 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

dnes bude pro změnu večerka až zíra ráno, taky pěkné :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale netík budu mít s sebou :wink:
22. črc 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, ahoj, ve čtyři? Proč tak brzy? My byli venku, dokud to jde. :wink:
22. črc 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani měla jsem včera denní, dnes už jsem spinkala normálně asi do půl sedmé, zato až do rána a zítra druhá noční
22. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
23. črc 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: tééda my dnes vstávali už v 4.50 :unamused: teď jsem ho poslala lehnout, snad usne, je ochrápanej a protivnej :slight_smile:
23. črc 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek