Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
3. srp 2010

Tak já nic dopředu neplánuji, tedy s ohledem na spinkání, panč Honzík nám se spinkáním stávkuje, takže raději nic neřeším.

many
3. srp 2010

no to jo 🙂 to je fakt 🙂
to Ladík půjde kolem 12 🙂 už se těším 🙂 natáhnu se na gauč a budu si hrát hry na mobilu 😀 a mám tam trošku žehlení, tak asi požehlím něco 🙂 možná a nebo to nechám na zítra 🙂 a odpoledne máme v plánu až dorazí tatin z práce, že povalíme k segře 🙂 Ladík si pohraje s brátránkem a já si pochovám Emminku 🙂 už bude mít půl roku, to letí 🙂

many
3. srp 2010

jinak počásko se furt kaboní :-/ včera jsem to fakt vychytali 🙂 přidám pak nějakou fotečku 🙂

many
3. srp 2010

pár foteček ze zoo Lešná 🙂

anta
3. srp 2010

Míšo, pěkné fotečky, chválím. Honzík nakonec vytvrdl na sedačce ve 14,10 chudinka. Seděl vedle mě a najednou koukám a padá mu hlava. Jsem z něj fakt už nešťastná, pořád na mě teď hrozně visí, tátu odmítá neustále a já jsem teda se silami někde v koncích. Je to vyčerpávající. Teď má světlou chvilku a hraje si s tátou v pokoji. Já se tam raději ani neukazuji, aby nezačal zase to jeho "máma máma", co si teď zážíváme, to je děs běs a to má teprve jednu pětku a ještě k tomu jen kousek, no tak to teda nevím, jak to přežiju.

paolin
3. srp 2010

ahoj holky! já nestíhám, jsem od včerejška sama doma a bude to fofr až do pátku. a pak zase a asi až do nového roku 😀
Adam už má všechny pětky venku, tak uf! čeká nás druhá vlna období vzdoru, tak se zase nebudu nudit 😀

many
4. srp 2010

ahojky holky 🙂
jééé Jani, tak to ti nezávidím ☹ Ladík má taky chvilku, že chce být u mě a chovat, ale to jen po probuzení 🙂 a pak se vyřve a uklidní a je zase v poho a když příjde táta z práce, tak mám padla úplně, to se na něj tak těší a gor , když vezme kytaru 🙂 jinak chce hodně na koníka a táta sním musí běhat po bytě 😀 no a nebo si hrají s autama a vláčkama 🙂 ale teda mám padla, to se mu tatin fakt dost věnuje , no a zuby, to je zatím v poho , ty 2 pětky má taky jen špičky, takže to teprve příjde 🙂 to zase bude chvilkama roztěkanej 😀 a já na nervy 😀
Pavli ty jsi i bez kluků jo 😉

many
4. srp 2010

jéé a Adámek už má všechny zoubečky 😀
sice už je má, ale zachvíli jim příjde to další, že ☹ padání, ...... joj ☹

many
4. srp 2010

nikdo nikde 🙂 tak asi povalíme za chvíli ven, pěkný den všem 🙂

anta
4. srp 2010

Ahojky, no nemám to lehký, dnes tatínek zkonstatoval, že se k němu Honza chová jako prase 😀 A pak dodal, že to bude asi tím, že je příliš na něj měkký. 😉 Já jsem Herodes, vím to, ale kluk se ke mně chová s jakous takous úctou 😀
Míšo, my to máme podobně, že po probuzení se chce u mě chovat a řve třeba, pak se zklidní a buď si s tátou hraje anebo ne. Lepší je to, když tatin chodí do práce, protože to se vrací k večeru a Honzík se na něj těší, že si budou spolu hrát, ale on má teď dovolenou a Honzík si s ním nechce hrát a mm je pak z toho smutný, takže celková atmosféra tady nestojí moc za nic. Ale snad to přejde a bude líp. Dnes jedeme na návštěvu za Valinou, tak jsem zvědavá, jak to tam bude vypadat a tak. Snad bude Honza v klidu a Valina taky 😀 😀

many
4. srp 2010

už jste na návštěvě 😉
no nic, vyhoď je na celý den někam na výlet 🙂 ať si ho tatin užjie 🙂 malej příjde na jiný myšlenky 🙂
na návštěvě si nechte dařit 😉

anta
4. srp 2010

Tak návštěva byla moc fajn. Ségra teda má v bytě strašidelnej bordel. Valuš má hračky snad všude, ani není vidět, jak mají ten byt zařízený přes ten bordel. Znám teda lepší výraz pro ten chaos 😉 Šoupnu pro ilustraci dám pár fotek do albíčka. To jsme ještě zkejsli v zácpě, takže z půlhodinové jízdy se stala jízda na hodinu a půl! 😖 Honzík to ustál s přehledem, až jsem se divila. Takže kuk do albíčka a nelekat se! 😀 😀 😀

many
5. srp 2010

Dobré ránko 🙂
Jani jukneme 😉

many
5. srp 2010

zase mi to blbne a nezobrazují se fotky :-/ tak musím počkat :-/ a pak juknu 🙂

anta
5. srp 2010

Míšo, díky za komentáře. Povím ti, že jsem z té návštěvy ještě hin, Martinka by se tam v tom bordelu asi zbláznila 😀 😀 😀 , protože ta má tady ráda pořádek, ještě než jsme odešli, tak jsem si stačila omlátit čelo o nějaké akvárko, které tam mají na chodbě, samozřejmě prázdném, že? No fuj, poházené oblečení, Valuš má pokojíček a tam má taky takovej bordel, to se ani nedá vůbec popsat, jediný, co si pamatuji z toho jejího pokojíčku je postel za dveřmi, ale jinak děs běs. No to je teda nátura ta moje ségra, ani se jí nedivím, že se jí u nás líbí, protože my tady máme fakt uklizeno, vždy ne jen před návštěvou. To se ještě ségra vymlouvala na to, že jsme vlastně my špatně přijeli! Že se zrovna dala do úklidu. No, osobně bych navrhovala vzít granát a hodit to tam do povětří, to se prostě uklidit nedá. Ne, závěr zní, že tam má bordel asi pořád, když jsem tam šla na záchod, tak jsem tam zakopla o kolo Valuš, pak mi tam stačily ještě spadnou golfáče na nohu, mm šel zazvonit naproti (bydlí tam brácha), aby tam přišli a co se nestalo, spadly mu ty golfáče tak, že se nemohl dostat zpátky do bytu, protože se tam zaklínily do dveří 😀 😀 😀 Ty tam mají hračky v bednách i na obývákové stěně, vůbec není vidět, jak to tam mají zařízený, protože všude jsou opravdu hračky! Všude, tam to vypadá jak v hracím centru, nechápu 😝 😝 Měli jsme s sebou foťák, který jsme se báli odložit z ruky, protože bychom ho fakt nenašli, no jako kdyby tam přišla sociálka, tak povídám, že jí holku vezmou. Ani se nedivím, že Valuš neuklízí, chudák nemá kam, je to hrozný a nevím, nerozumím tomu. To se chtějí ještě probourat do toho bytu, kde bydlí brácha, samozřejmě až on se vystěhuje, takže to tam bude jako ve skladišti tuplem. Ségra si stěžovala, že nemají ani balkon, my ho taky nemáme, a že prý nemá kde sušit prádlo, no my taky ne, ale sušák se nám se rozhodně vejde. Takže jako dojem je teda dost strašnej, blééééé. To když jsme odcházeli, tak já se dětí zeptala, kterépak s námi pojede a Valinu chytil hysterický záchvat, že nikam nejede 😀 😀 😀

paolin
5. srp 2010

čus bus holky! pořád nestíhám, nestačím..včera jsme byli u našich a spali jsme tam. kluci byli naaadšení! Adámek dokonce plakal, když jsem dnes odcházeli. babi se nějak strašně snaží! úplně valím oči.. nevím, co do ní vjelo 😉 ale kluci jsou strašně moc rádi, že s ní můžou být. jinak hledám dovolenou u moře, protože Mirek prohlásil, že potřebuje vypnout a že tedy na to moře nějak prachy ze země vydupeme. je tedy dost sranda, že za Adama už všude chtějí stejnou částku, jako za nás! dítě spí s námi, téměř nejí a já za něj budu platit 10 tisíc! hotel v Chorvatsku, co jsme měli v červnu už není volný ☹ není téměř nic, páč málo hotelů je 2+2. mizerie toto..

Jani, to ja masakr u té ségry! že by paní dokonalá až tak dokonalá nebyla 😉 😀
hele, tak třetí fotka je super 😀 ten boreček za vámi je z rodiny 😉 😉 a co ségra říkala na Honzíka? to čubrněla, co 😉

many
6. srp 2010

ahojky holky 🙂
Jani no to jsem se teď ještě hodně zasmálá po tvém příspěvku 😀 😀 😀 😀 😀 no někdo na to uklízení není no 🙂 a mají to tam teda pěkně na zabití 🙂
Pavli no super, že se babička činí, kluci jsou asi hodní a tak je častěji pohlídá, to je fine 🙂 to je tak i u nás, babička hlídá sem tam Ladíka i Kvídu a Ladík zatím jsem dala jen na jednu noc, nevydržím dýl bez něj 😀 a Kvído už tam spal třeba 4 dny v kuse, babička vidí, že jsou hodní, tak ráda jednou za čas pohlídá 🙂

jinak změna, rozhodla jsem se, že na Ozzyho nepojedu ☹ dala jsem si dohromady hodně pro a proti a rozhodla jsem se, že Ladíkovi raději koupíme kolo s balančákama 😀 ať můžu zařádit 😀

many
6. srp 2010

může řádit 😀
Pavli a ty ať vybereš dobrou dovču, držíme pěstičky ať narazíte na něco dobrýho a levnýho :-/ stím placením na dítě, to je síla :-/
jak v té zoo Lešná , do 3 let - zadara a pak 80,- :-/

many
6. srp 2010

kde jste kdo 😉
taky u vás prší a je škaredě a chladno :-/ asi jo, že :-/
ven se chystáme až odpoledne, budu vařit už na zítřek a Ladík si půjde schrupnout , to je nuuuuda 😀
vydrhla jsem koupelku, pověsila pračku a z atím nemám do čeho píchnout 😀

anta
6. srp 2010

Ahojky, já byla ve městě pro držák na utěrky 😉 Honzík včera nespal celý den a dnes hudlal v 5,45 hodin, takže bléééééééééé 😒

anta
6. srp 2010

No ale Míšo, já taky občas nemám náladu něco uklízet, ale v takovém skladišti by se mi teda fakt nelíbilo. Dala jsem do albíčka fotečku malého bratránka Vašíka, tak koukněte na toho kolíka 😀 😀

many
6. srp 2010

no nálada na uklízení nebývá, ale uklidit se musí 🙂
a je fakt, že po dětech, je to párkrát za den, když to roztáhnou po celým bytě 😀

many
6. srp 2010

a dobrý je, když děti umí po sobě i uklízet 🙂 Ladík naštěstí poslechne a uklízí a já mu pomáhám

paolin
6. srp 2010

ahoj holky! u nás taky leje. už od noci. Adam chrní, hrajeme si s Vítkem. jinak to vypadá, že vyrazíme na Krétu. ještě se uvidí...snad nebude zase nějaká choroba 😒 tentokrát se určitě připojistíme 😅

anta
6. srp 2010

Honzík si taky uklízí, děláme spolu závody, kdo uklidí víc hraček a Honzík to vždy vyhraje, je to kujón 🙂

anta
6. srp 2010

Včera Honzík zase vůbec nespal, ráno hudlal od třičtvrtě na šest a spal teď hodinu a čtvrt 😝

many
6. srp 2010

jéééé Pavli vy se máte 🙂
Jani , Ladík dnes chrupal jen půl hoďky, tak snad bude po 19.00 tuhoš 😀 to Honzíček pěkně spinuškal 🙂
no už je u nás teď krásně , byli jsme celá rodinka v tesku nakoupit, pak pro vínko na večer a tatin teď vaří 😀
bude pizza 😀 a už trošku popíjíme tramínka 🙂 holky to je vínko, mňam mňam 😀

many
6. srp 2010

jinak jsme jukli ve sportě na kolo pro Laďouška a fakt krásný, ale máme vyhlídlí na aukru, tak snad vyhrajeme to a ušetříme, je už použité a to stačí 😀

paolin
6. srp 2010

Míši, tak pošli odkaz, jukneme na kolečko 😉
my pořídili Vítkovi větší. měli akci v Hervis sportu. je nové, bude na něm potom jezdit Adam, pokud nepřeroste Vítka 😀
my vaříme zapíkané toustíky. zítra valíme na oběd k ségře - švagr má narozky a pak odpo k babi - zase se slaví její narozky s druhou částí rodiny. to bude oslavný den 😀

many
6. srp 2010

ok, šoupnu ho sem 🙂
jinak na zítra mám navařeno - zapečený brambory a v neděli udělám recept nový z časopisu albert špagety s nivou,šunkou a žampiony 😀 snad to bude mňamka 😀
tééda to máte zítra dobrý plány Pavli 🙂 my měli jít taky popřád Kvídovi,bude mít dva roky, ale je to přesunutý na neděli kvůli počasí a Bůh ví jestli , on je nemocný a Emminka taky ☹ takže možná nepojedeme aby to Ladík od bratránka a sesřenky nechytl ☹ a gor před dovčou :-/