Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
6. srp 2010

no už přihazují víc a víc :-/ nevím kolik máme dát nejvíc, musíme promyslet :-/ hledala jsem na netu, a nenašla takový, asi už se nevyrábí, jen nový typy :-/ kolem 3000,-

paolin
6. srp 2010

Míši, tak přihod v poslední minutě svoje maximum a uvidíš 🙂 hm, asi bych za něj dala tak 1000,-. nevím...je to nějaké to odpružené ne? a boční kolečka určitě bude potřebovat níž. jinak bude pořád jezdit na šišato.

paolin
6. srp 2010

jinak je fakt moc hezký 🙂 to bude cyklista 🙂

paolin
6. srp 2010

tak co, je vaše? 😉 to bylo ale napínavý ke konci 😉

many
6. srp 2010

je naše a s poštovným dohromady za 1063,- 🙂

many
6. srp 2010

jo,jo ty balančáky nějak upravíme 🙂 tatin je šikula 🙂 taky jsem si jich hned všimla 😀
juknu na to vaše

many
6. srp 2010

krásný kolo Pavli 🙂

anta
7. srp 2010

Pavli, to kolo je vážně pěkný. Od kolika děti můžou jezdit na kole? Já to vůbec nevím 🙂

many
7. srp 2010

ahojky holky 🙂
Jani my ho Ladíkovi kupujeme už teď místo tříkolky 🙂 záleží jak jsou děti šikovné, některé to neušlápnou ve dvou letech a některé jo :-/ Ladík to vypadá, že ušlápne, zkoušeli jsme to včera v obchodě 🙂 tak uvidíme až to bude doma, jak mu to půjde 🙂
takže už teď taky můžeš koupit a ozkoušet nebo od někoho pozhánět, my nemáme nikoho, kdo by nám ho pučil, prodal nebo , že bysme podědili :-/

many
7. srp 2010

známá koupila dcerce ke druhému roku tříkolku a teď po půl roce to stejně neušlápne :-/ tak časem 🙂
Ladík byl u brátránka z tříkolky hotovej, tak proto jsem si řekli, že koupíme rovnou kolo a né to odrážedlo, co jsme měli v plánu, příjde mi to utrácení peněz, zbytečně, taky jsme to neměli a naučili se držet balanc 😀

many
7. srp 2010

nikdo nikde 😉
já se brutálně nudím 😀 Ladík si hraje, tatin chrupe a já nemám do čeho píchnout a všechny drbny chrní 😀

many
7. srp 2010

navařeno,uklizeno, akorát troška žehlení a tu si nechám na odpoledne 🙂

e.k.t
autor
7. srp 2010

@many
moc pěkné kolo, to se musí nechat a kolečka nejsou nejhorší zdá se

e.k.t
autor
7. srp 2010

Jolinka dostala to odrážedlo k narozeninám od celé mé rodiny a už se přestává bát a jde jí to líp, já taky nemám po kom zdědit, to po Joli asi dědění bude, ale já holt buď dostanu darem nebo koupím nebo oželím 😉

paolin
7. srp 2010

Jani, jak píše Míša. Vítek měl kolo až kolem 3 let, protože je malinký a sotva seděl na tříkolce. Teď je mu 5 a konečně je mu kolo 12 malý 😀 koupili jsme mu k vánocům nový, rovnou 19.
My taky nedědíme. Kupujeme vše nové. Ještě chvíli to použijeme 2x, než se chlapečci dorostou, pak se uvidí 🙂
jednu návštěvu máme za sebou, jdu chystat na druhou.

martinka79
7. srp 2010

čusík ženy, jsme doma z dovolenééééééééééééééééé. bylo luxusně....
jinak perličky a dojmy až v pondělí dojerla nám návštěva tak se rekreujeme ještě doma.... je to nádhera.
jinak sběžbě vidím, že řešíte kola... jo tak těch máme mooooooc...Míša dědí po Nikolce, ta jezdila ve dvou letech ale kdo ví co prdelín, ten řádí na čtyřkolce eůetrikačce a kolo zatím ušlápne jen na rovince takže má smolíka nevozím ho netahám ho... to by si navykl.... odrážedlo máme je to dobré.. ale dá se bez něj žít... a nijak extra mi nepřijde pokud dítrě nechce tak se nenaučí na kole...třeba do 5let. znám tisíce případů....
chce to klíííííííííííííííííííd.
jinak čekám na Ip nějaké drby a novinky vašich šikulek... 😀

e.k.t
autor
8. srp 2010

Marti to je super že bylo super, já se mořím furt v práci páč kolega je po infarktu, tak mám jeho směny a vypadá to že padne i moje pětidenní volno našetřené na konec měsíce na výstavu 😝

paolin
8. srp 2010

Marti, pošli fotky a pár zážitků 😉
Evi, to snad nee! Nedej se!

anta
8. srp 2010

Ahoj Martiiiiii, tak tě tady vítáme, huráááá 🙂

e.k.t
autor
8. srp 2010

No to teda asi jooo, do konce měsíce mu zbývají ještě 4 směny a 3 z nich můžu udělat jenom já jinak nikdo, takže to mám zpečetěné 😖

No hlavně aby mi nesáhli na dovolenou v září, to by byl průser, nemá kdo hlídat, no to bych se teda šla hodit marod, to si můžou být jistí, teď chodím s angínou do práce a mám atb, tak bych si to vybrala později 😠

martinka79
8. srp 2010

Evi drž se marodit bys měla v klidu holka... zvládni to.
Já jsme odpočatá a plná energie... moře krásné čisté plné ryb a pruzračné jak ve filmu... doporučuji... 😉 děti moc hodné jne občas... nám oznámili, že nejsme na svatební cestě. 😀 😀 😀 MM ztratim v moři snubák.... to bylo veselo, Nikolka si myslela, že se díky tomu rozvedem když ho ztratil... tak došl.o na diskusi na téma manželství nestojí na prstenu...
jedna slovenská rodinka co jsme jima vylovily pro dceru čelenku... tak kuk slovák se ponořil až u bojek a do 15min. mi donesl snubák... 😝 to bylo radosti... končně měl MM zase náladu, já to brala jako osud... prostě poslední dovolená na stejném místě 5krát za sebou... 😉 památka...
cestou kolona, protže mračen a pak nám došel benzím azachrán ili nás v želetavě a máme tam najednou pratičku prima přátel... benzín nám došel v 02:00v bnoci MM blbost chtěl tankovat až v MOr. Budějkách a ono prd. benzil¨na měla zavřeno... dvě hodinky sjem se zdrželi a vše zvládli děti zase opět prima... Míša měl zážitky jak došel bez 😉 n...

paolin
8. srp 2010

Marti, supr, že jsi odpočatá! moře...to je žůžo 🙂 snad taky pojedeme. Mirek má jediný možný termín z práce a pak už zase nástup do plných. tak uvidíme. snad už jsme si to letos vybrali a ten nahoře se nad námi smiluje a dovolená nám vyjde 😉

e.k.t
autor
8. srp 2010

Marti tak to byl mazec nejdříve prsten a pak ještě benzín. no hlavně že jinak pohoda 😉
marodit v klidu? to je sci-fi, jak se jmenuje? určo ne matka v akci 😀 😀 😀

anta
8. srp 2010

Ahoj holčinky, vůbec nemám čas sem přes den vlézt, mm je sice doma, ale mám dojem, že je to horší než když chodí do práce, Honza ho prudí každý den, tak zde funguju jak srovnávací četa. Je to fakt mazec 😎 Dnes Honza trhl rekord, vstával až v 7 hodin, taky přes den nešel spát, tak jsme ho vyvenčili, chodil skoro 2 hodiny, takže už jsme ho dali spát. Je vážně v poslední době nesnesitelnej, že by vývoj? Občas mívá i dobré dny, kdy ani mm neprudí, ale je to čím dál míň, alespoň jednou za den tak cca 14 dní scénuje, že mám chuť čapnout ho po budce včetně mm 😀 Od zítřka bude mít malej vojnu, jsem se rozhodla. Vůbec nejsem odpočatá ☹
Marti, to je moc fajn, že jste si to užili, přeji vám to, ale asi jsem vám měla skočit do kufru po hlavě 😀 😉

martinka79
8. srp 2010

holky vzala bych vás všechny a s drobkama jim dala extra amaprtman na druhém konci ostrova... 😀 😀 😀
Jani jé vojana, fuj k vám nejedu.... ale držím pěsti... určitě to půjde Honzík je prostě kluk co zkouší a vyvíjí se... vydž matko.ů..
Evi... já vím, že to nejde, ale nezapomeň se trochu šetřit... 😉 😉 😉
PAvli a kam tedy porazíte????????????

anta
8. srp 2010

Marti, což o to, já to vydržím, já mám osobně kluka vycepovanýho dost slušně, ale mm mi přijde, že má nervy v pr...., tak nevím, kdo je horší jestli malej nebo velkej. Klidně přijeď, vezmu to z jedné vody načisto 😀 😀 To bude, Honzíku tam, tatíku ty tam, Martinko lehni, Nikolko sedni (samozřejmě vtip) 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
8. srp 2010

Jani teda řežu se smíchy, za chvíli sezobnu penclen a šup do pelíšku 😉
zítra noc pozítří zase noc 😀

Ale pozítří jede Joli s mm k jeho rodičům abych si trochu dáchla mezi nočníma, po noční si schrupnu a honem pro Joli a domů do pelíšku i s Joli, na kanapi se mnou docela vydrží, hlavně když ji nechám po mě skákat 😀 😀

martinka79
9. srp 2010

krásné ráno, děti už u nás vstaly.. koukají na pohajdu a přemýšlí co budou snídat.????? neví???
Jani já vím, že máš Honzukáčka vycepovaného, když mě řekneš lehni-lehnu a budu ticho... a Nikolka sedni super a dodat počítej.... 😉

Evi 😉 tak snad penicilin zabere..... a spánek je lékař taky super...snad už to bude brzy za tebou. joli u babiček se bude mít...