Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
16. srp 2010

jdu dělat smaženici a trochu se zkrášlit dojede mi MM domů.. a taky si konečně udělám manikuru... 😀

martinka79
16. srp 2010

@e.k.t Krásný pokojíček... 🙂

anta
16. srp 2010

Tak Honzík mi nakonec vytuhl v 15 hodin v kočárku, šli jsme ven jako normálně, jen vzhledem k jeho stavu jsem ho raději svezla v kočárku a vytuhlo dítě jedno. Po 45 minutách se vzbudil a byl velmi "příjemný" 😀 😀 Teď sedí vedle mě a kreslí si obyčejnou tužkou 😉

martinka79
16. srp 2010

no vidíš je to šikula...

anta
16. srp 2010

Jo a už skloňuje, to jsem čuměla 😅

paolin
16. srp 2010

Marti, to se mají u vás všichni parádně! jééé, na foto se těším!
Mirek jel do Banské Bystrice a ještě musel do Blavy..teď tam dorazil. to přijede domů o půnoci 😒
já mu říkala, ať to nechá po dovolené, ať je klid 😒
kluci se hádají ve vaně, lumpíci 😀 jsem psala ségře, jak se mají a tak a že chlapečci si v poslední době hrají spolu a ona prej, jestli to náhodou není nějak pozdě a že její starší dcera si s kýmsi hraje už jak dlouho..to mě fakt baví, tady to porovnávání, kdo kdy jak proč a co. holt mám blbý děti, no! její nejsou, tak co.. 😠

martinka79
16. srp 2010

@paolin Pavli hele mIšák si sice s dětmi hraje, ale nejhodnější je, když si hraje sám anikdo ho neruší... tak co??, tvoje sestra kecá a jen tě chce naštvat 😒 bych jí napsala to máš blbý musíš pořád někoho shánět na hraní... 😀
Jani skloňuje to je inteligent... 😀 no Honza holt je chytrá co bude muci jít do světa. (legrace)
U ná se ani nevím, asi taky skloňuje já nějak při tom druhém tvorečku na nějaké věci zapomínám a beru je jak plynou... ale jo skloňuje... a konečně počítá.SICE BLBĚ, ALE POČÍTÁ... 😀 asi po mamince a Nikolce. 😀

paolin
16. srp 2010

no Vítek je krapet asociál a Adam je divokej. a jsou to kluci. samozřejmě si hrávali i před tím, ale teď vyloženě kooperují a hry tvoří. ne, že se Adam přidá. Adam je spíš ten, kdo něco vymyslí 😀 je zváštní pozorovat, jak je každý úplně jiný.

paolin
16. srp 2010

jo, jinak jsem se dnes nachala zkrášlit u kadeřnice a následně jsme brutálně zmokli. tak zase houby tak leda 😀 prostě matka zmoklá slepice 😀

anta
16. srp 2010

Pavli, to je super, že si kluci k sobě hledají cestu, chválím 😉 Na ségru se vyprdni, ví houby, co je to mít divočáky 😀 To jsme chytrý, když to doma nemáme 🙂 Dnes mě Honzík normálně vyhodil z pokojíčku, hrál si na garáž s dřevěnou stavebnicí a říká "máma pič (pryč)", tak jsem vykulila oko, zeptala jsem se, zda jsem dobře slyšela a on, že prý "jo, pič", no tak jsem šla pič 😀 😀 😀

anta
16. srp 2010

Honzík taky počítá, přijde mi nějakej vůbec moc chytrej 😅 Má moc rád říkanky a doplňuje je se mnou, baví ho to, jo a je pěkně ukecanej a držkatej asi po bábě 😀 😀 😀

martinka79
16. srp 2010

už je to tady pryč..pryč... 😀 😀 😀

e.k.t
autor
16. srp 2010

@alianka
Ali Joli to uvidí až v neděli, je na prázdninách u brněnské babičky

e.k.t
autor
16. srp 2010

děkuji za pochvalu, potěší 😉

e.k.t
autor
17. srp 2010

Dobré raníčko, u nás kouká sluníčko 😀

anta
17. srp 2010

Ahojky holčiny, tady je teda zataženo, vítr a prostě zimina brrr 😉

martinka79
17. srp 2010

🙂 Krásnéo ráno s kávou, vánočkou a zataženou oblohou... 🙂
Evi dnes doma?

e.k.t
autor
17. srp 2010

Jani u nás už se taky šeredí 😝

Marti, to zase neee, nám noční 😀

martinka79
17. srp 2010

aha tak volný půl den...

anta
17. srp 2010

Teeeda holky, ten Honzuláš je tak zkažený nebo co. Pořád to na mě zkouší a rohlík jo a rohlík ne, pak kopat jo a když přijdu na chodbu, tak kopat ne 😝 No je fakt, že to udělá dvakrát a potřetí je céres, on je zvyklý, že táta kolem něj neustále hopsal, jenže ouha, máma takový čas nemá a natož náladu, takže je to tady jak na bitevním poli, prostě kluka rovnám, jde to pomalu, ale jistě 😒 Dvakrát mu domluvím, potřetí holt zařvu, on sice řve taky, ale to se nedá nic dělat, musím ho srovnat, jinak se zblázním, je fakt příjemnej a vynucuje si, jenže má smůlu, maminka to vyhraje, sice se řevem (Honzíkovým), ale někdy to holt jinak prostě nejde.

martinka79
17. srp 2010

Jani to je období... psala jsem o něm, jinak je venlku brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😀

anta
17. srp 2010

Marti, já vím, zkouší to, ale má smůlu neb maminka rodná je Herodes 😀 , takže já si ho srovnám, pak bude víkend a tatínek ho zase zkazí, to je boj s větrnými mlýny, ale já to nevzdávám, když chce Honzík boj, tak je boj, to se nedá svítit. Zítra jedeme spolu s Honzíkem do mé bývalé práce, už se těšíme oba, to bude jízda 😀 😀

martinka79
17. srp 2010

Jani to bude prima já asi vypadnu dnes na návštěvu ke kamarádce... dom zima nuda...
a uklízet se mi nechce
🙂

martinka79
17. srp 2010

jinak já s MIšákemjedu nekomrpomisně a tvrdě a moje mamina taky... a Mm ten je tvrdá ruka... ale problém je, že míša jak mu někdo říká NE hned volá mami... 😀 😀

martinka79
17. srp 2010

jedu na drb pa... venku zima deštivo tak se stavím k Lidušce... 🙂

anta
17. srp 2010

Marti, nemysli si, já se taky s Honzou ne...u, aby mi tady skákal po hlavě, děkuji nemám zájem.

martinka79
17. srp 2010

@anta to já, ale vím že jsi baba jaga co nerada slyšíííííííííí Ne... a jakékoliv vzdory.. 😀 se tě až bojím.

anta
17. srp 2010

Marti bububu, neboj, jen nesnáším, když malý odmlouvá a vztekle kope do věcí apod. a to vím, že ty neděláš 😀 😀 Holky, dnes to bylo pekelný, já nasraná, manžel přijel později, takže mi samo nepomohl, protože sotva se zjevil, tak dítě "mamamama" a bylo to 😠 😠 😠

e.k.t
autor
17. srp 2010

Jani teda udělej si kafíčko tlapky hore a relaxuj, já na noční kafčo v sobě a teď mlsám zelný salát

paolin
17. srp 2010

ahoj holky! dnes byl zase den mazec. kluci strašně, ale strašně divočili a zlobili...nakonec jsem z toho měla už migrénu. prostě jsem tak přetažená, že mi vypla hlava. tak mi to pořád nějak nemyslí..jinak jsem vše zbalila a zítra vyrážíme směr moře. jestli přežiju cestu 😉 budu se večer už plavčit a všichni zlí, ošklivý a otravní lidičky mi můžou 😉 😉
pošlu zprávičku, až dorazíme. mějte se tu prima a moc nezlobte dětičky 😉 😉 😀
jo, koukala jsem po botičkách do školky a tak a našla jsem pár prima odkazů. tak můžete juknout:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=600478
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=87810
Vítkovi do školky asi tyto
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=33005552