• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Ahojky Pavli, tak u nás je nového to, že Honzík má vyrostlé dvě pětky, mluví jak blázen, spojuje slova, říká pomalu i věty, nesnese tatínka, pořád je nacpaný u mámy, včera trucoval uprostřed silnice, jsem myslela, že ho strčím do kanálu :grinning: :grinning: , jel na motorce a on ten den nespal, takže byl unavený a my byli na pískovišti 2 hodiny, takže to bylo znát :grinning: :grinning: a tak rozhodl se, že se zastaví veprostřed silnice a že nepojede, to bylo docela fuj, tak jsem ho s kecama čapla do ruky, on se vzpíral, ale měl smůlu, čapla jsem jeho a motorku a za mohutného řevu a vztekání jsme se nějak dostali domů :grinning: :grinning: :grinning: Jinak už mi utíká za dětmi, čímž mě potěšil, na pískovišti si hrál hezky, kopali jsme a tak, no prostě zábava, že? :wink:
27. srp 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to jsou samé supr novinky! tedy až na ty protesty, že...
Adam spal 4 hodiny! a už nezvrací a vypadá líp. tak snad už to máme za sebou. venku leje, tak bychom ani na chatu nejeli. uvidíme zítra a kdyžtak si zajdeme v neděli na houbičky. Dám na net fotky z dovči, tak pak hodím odkaz.
27. srp 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, ty protesty mě nijak nerozhodí, jsem už na to zvyklá a vím, že stejně vyhraju, panč mám na to psychické síly a to je důležité, aby Honza věděl, že si blbosti nevydupe ani kdyby se po....l :grinning: Dneska opět nespal, to mě tedy trochu ničí fyzické síly, protože se ho prakticky nezbavím celý den, když to napíšu tak blbě :sweat_smile: To spaní dětiček vám teda závidím, ale i přeji, to se nedá nic dělat, že mi hároš nespí, dneska ho evidentně bolí huba ééé pusa :wink:
27. srp 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky, tak u nás vše OK. Míša zvládl mandličky super. jen po nárkoze malý vztek, ale tatínek ho pěkně uchoval... doma je v pohodě. hraje si a žádné problémy nemá... je to šikula. Já se plácám v té práci. jde to, ředitelka mi dala nějaké úkoly, jeden přes noc a další tedy máme do úterá... nějak se s tím tedy nelikviduji... jelikož jsme si řekla práce jen ta nutná ať si nemyslůí, že budu zase za vola... :grinning: mám ve třídě Dvě asitentky co se budous třídat a jinak 5dětí, vozíčkáře, dvě šíleně učvané plínatice a dva snad troch solidní, ale jinak jsou to všechno se středně až hlubokou MR. :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad to zvládnu.
Holky ten život tak utíká a nějak nemám ještě vycvičený mozek a tělo na ty sváry v práci, holky se tam domlouvají a jak je stres tak křičíí. na mě naštěstí NE. :wink:
28. srp 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
28. srp 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teda jukla jsem a nemám šanci vás dočíst :slight_smile: tak doufám, že jste se měli všichni dobře :slight_smile: i na dovolených,.... a vidím, že tu byla i Alča :slight_smile: parááááda
28. srp 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo jj vše je OK. vy sjte si to řádně užili... no jak jinak viď. :slight_smile:
28. srp 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to je fine, že to Míšánek dobře zvládl :slight_smile:
a ty už makáš ju :slight_smile: tojsem nevěděla :slight_smile: tak si nech moc moc dařit a to máš přívýdělek k mateřské nebo malej je už někde v jeslích ? Já se ptám, u nás jesle nejsou
Ahoj holčinky, Marti, tak to teda Mišák je výbornej :wink:
Ahoj Míšo, díky ještě jednou za pozdrav :slight_smile:
Marti bylo suprově, na FB mám pár foteček :wink:
ahoj Jani :slight_smile: není zač :wink: já právě jak mám nový mobil, tak v něm mám jen tvoje číslo a ostatních holčin v tom starým, to musím ještě přepsat :grinning:
28. srp 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene od října šupe do školky. teď bude po mandli asi 25dní doma pak hurá do školky. uvidíme jak to půjde...
Jnak se cítím tak nějak divně v tom kolektivu, ale zase jsem tam chvilku. jinak budu ves měs ve třídě a hurá domů..
doma jsem rozpoutala debatu o tom třetím mimi tak uvidíme jak to vyjde ale do nebude to na 100%do dvou let... Musím jet na vyšetření a domluvit se s MUDr. :unamused:
28. srp 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšou kooukala jsme už je mám prolezlé FB...
Jani Míša no asi je šikula... je to prostě moje zlato... :wink:
28. srp 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Adámek od Pavli zvracel :frowning2: snad je mu dobře, Ladík včera taky, ale jen jednou, 2x to vyhodil a byl klid a měl zase horečku :-/ jestli od zubů :-/
ve středu měl celý den 39, ve čtvrtek nic, tak jsme valili na výšlap :slight_smile: a včera zase :-/ dnes jsem ho ještě neměřila, zdá se v poho, ale budu muset změřit, má trošku teplý čelo a ikdyž měl 39, tak lítal stejně jako šus po bytě :slight_smile:
28. srp 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many to známj NIkolka byla stejná.,.. :wink:
28. srp 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky už na tom druhým pracujeme :grinning: zatím nic , ale hrozně jsme chtěla otěhotnět v srpnu, abysme to druhý zase měli v květnu jako Ladíka :slight_smile: no kéž by :slight_smile: držte pěstičky :slight_smile: ale asi už na to moc moc myslím no :frowning2:
28. srp 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míš asi jo nech tomu volný průběh ono je to vlastně jedno kdy se to narodí... :wink: držím pěstičky
28. srp 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
pádím vařit dnes kaše a jarní závitky. :slight_smile:
28. srp 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu , jsme si dávala masku na ksichtík :slight_smile: umyla vlásky a taky dala kůru :slight_smile:
Marti jo,jo budu to muset nechat náhodě :slight_smile: ale snad to bude brzo :grinning:
28. srp 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, vy uvažujete nad třetím mimísem? Ale to je mi překvápko, tak to tady budu v menšině s jedním hárošem.
Míšo, tak to musíte občas zopakovat ty trapné pohyby, :grinning: :grinning: určitě se zadaří, neboj, přeji vám to :wink:
28. srp 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta jj nějak jsme na to nahodili řeč a MM , že tak to třetí že by?? a já docela bych ho brala anějak si říkám, že by to fakt zase po 5letech bylo fajn...
Třeba něž dojdu do jiného stavu změní se to i u vás... :grinning:
Míšo vážně nic neřešit nemyslet a pak to bude opravdu raz dva...
28. srp 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky! copak to tu čtu? brzy se rozrosteme? :wink: Marti, třeba to bude i dřív, než za 5 let :wink:
28. srp 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin Ahojky to asi ne...
28. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno holky, dnes jsme sami tatin odjel do práce... a zítra budu taky doma tatínek jede pro Nikol.
29. srp 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, tak to není zas tak špatný, ne? :grinning:
29. srp 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta není.. jen mě štve to počasí, že nemůžemt rávit celý den venku.. tak je to pro nás oba doma dlouhé, ale nenudíme...
uklízíme právě opravuje motorku
29. srp 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, to znám, Honzík opravuje motorku každý den, nějak se mu nezdá zvuk motoru :grinning: Venku je pěkná zima, za oknem to vypadá krásně, ale fouká severní vítr či co :slight_smile:
29. srp 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj nakoukal jsem ven a fůůj... tak půjdem odpoledne za chvilku dodělám obd hajne si já si umyju kebuli a pak asi půjdme ven..
29. srp 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míša nechce jít spát tvrdí já nechci spát.. mami nemusím spát je den... :wink:
29. srp 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, my vždycky doma čekáme až si Honzík sedne k nám na sedačku a pohraje si a pak řekne "pinkat", jé to ho vždy radostně čapnu a odnesu do brlohu, bohužel je tomu tak jedno za 3 dny :sweat_smile:
29. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek