• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
ahoj holky!
Marti, pak napiš, jaká byla Zumba. cvičí ji našě hlídačka, ale jinak nevím, o co jde :slight_smile: ale prý supr.
hlídání jsem dnes zrušila.. pomalu začínám mít ponorku. tři dny doma, ani šance vylést ven..ale dnes půjdeme alespoň nakoupit, nebo to nepřežiju :grinning: Adam se lepší, zato tátovi graduje rýmečka..Vítek jako vždy jediný v poho :grinning:
Jani, jen hezky pivínkuj :wink:
Evi, prima, že u vás OK :slight_smile:
20. zář 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, fuj, to si dokážu živě představit tu ponorku, to je nepříjemný :sunglasses: To bude dobrý, uvidíš :wink:
20. zář 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hurá už mi zbývají jen 2 hodiny a hurá domůůůů :grinning: :wink:
21. zář 2010 ve 04:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky! u nás dnes sluníčko a stále rýma :wink: myslím, že brzy nasadím Adámka na Pamykon. bojím se zánětu středouší :frowning2:
copak asi dělá Martinka a Míša a Monča a vůbec? :slight_smile:
21. zář 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No makaj kočky buď s dfětma a nebo Martinka taky v práci :wink:

Já částečně odpočatá, ale musím si spaní šetřit na večer čekají mne dvě denní, mm má dnes den a potom zítra noc, takže Joli dsi užívá vydovolenkovaných prarodičů a my práci, ale večer si půjdeme po nevím jaké době svobodně sednout :wink:
21. zář 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak my byli 2 hodiny venku a teď tak nějak se doma plácáme :grinning: Vážila jsem dítě a má 14 kilíček, zničehonic, tak se musím pochlubit :slight_smile:
21. zář 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
s dětma přizozeně :grinning:
21. zář 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to bje šikulka, Joli po prázdninách prý 89 cm, tak se taky chlubí, :wink: noha 23/24 na holku taky pěkná :wink:
21. zář 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je šikulka, Joli po prázdninách prý 89 cm, tak se taky chlubí, :wink: noha 23/24 na holku taky pěkná :wink:
21. zář 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak to určitě :slight_smile: My byli s Honzulínem venku, dnes nespal, ale venku lítal v trávě, objímal stromky a stromy, pak utíkal přede mnou a když jsem na něj volala, tak mě ani přes tu dálku neslyšel :grinning: :grinning: No na to, že nespal, tak je fakt divočák :grinning: :grinning: Jinak už užívá zájmeno "JÁ", např. já kopu, já kopám a tak :grinning: :grinning: :grinning: Teď hrajou s tátou fotbal na chodbě :wink:
21. zář 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem si aktuální fotku s Honzíkem do pasu :wink: Přidávám sem do příspěvku, ať to vidíte pořádně :slight_smile: Do albíčka dám taky pár foteček.
21. zář 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a můžete kouknout, je to pěkně zaplněné to albíčko :wink:
21. zář 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! nějak jsme zapadly to propadliště dějin :grinning:
jak se máte, co děláte? u nás sluníčko :slight_smile: škoda jen, že musíme být doma. včera jsem zašla s Ádou na ORL a začínající zánět středouší. pořád dokola no...aspoň už to zavčas poznám :wink: zatím kapeme do ouška, zítra kontrola. jen zítr mám jet s Mirkem do Prahy do soboty. tak nevím, jak to moje mamka zvládne, pokud bude Adámkovi zle :frowning2:
23. zář 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavli, já si říkala, kde je kdo. My si teď s Honzíkem hrajeme na přecházení silnice. Včera jsem četla zprávu, že nějakej debil srazil maminu s dítětem a ta máma umřela na místě :angry: . Proto dělám osvětu :grinning:
23. zář 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to je strašný...
23. zář 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a jak to dopadlo doma? taťk se polepšil? :wink:
23. zář 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, polepšil, nic jinýho mu nezbývá a on to moc dobře ví :grinning: :grinning: Jinak s těma autama si člověk vážně není jistý ani na chodníku. Tak jsme to s Honzíkem učili, proč nemá dělat hlouposti na silnici a proč se mě má držet za ruku a on to pochopil. Teď jsme si opakovali slovní zásobu a teda kurňa, má ji nějakou moc dobrou a já pořád, proč mě třeští hlava :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to šikula teda! :slight_smile: u nás pořád ticho pe pěšině. ale aspoň už Mirkovi neříká máma, ale táta :grinning:
23. zář 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Adámkova slovní zásoba je blllblll - jako že něco jede, točí se, kolo a tak :grinning: a nebo křřřřřř jako že něco roztrhl nebo zničil :grinning: šišííííí je na prvním místě, to jsou milované mašinky :grinning: je to knedla :grinning:
23. zář 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, pomoc, Honzík si udělal z papíru trubku a houká mi tu do ucha, achjo. To je dobře, že už pozná tátu, ne? :grinning: :grinning: No občas bych za to ticho taky dala milion :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někdy mám pocit, že jsme s Honzou jak "Duo komiks" :grinning: :grinning: :grinning: On houká, já tleskám a Chocholoušek už mi vyplňuje papíry. Je fakt, že co Honza mluví, se aspoň nenudím, kam se na něj hrabe roj včel :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
chichi, u vás musí být psina :grinning:
23. zář 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsme byli venku a potkali jsme paní s pojízdnou taškou, tak se Honzík té tašky chytil a "pomáhal" paní tu tašku vézt, naprosto suverénně automaticky šli spolu :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčičky Zumba super jen to chce nové boty,. a jinak ve škole veselo. jani u vás u chochcolouška něco jako u nás ve škole jen Honzík a ty jste inteligenti a šikulové... :grinning:
23. zář 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak išák na dovolené u sestry boduje a baví celé město a z obchodu si nosí výslužky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to moje zlato a po mamině se mu tedy nestýská potvůrce jedné...
23. zář 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: zdravím po delší odmlce, zprávičku už víte od Martinky a dnes mi to paní doktorka ještě potvrdila:slight_smile: jinak se mi furt motá palice a bolí žaludek :frowning2: naštěstí nekosím, ale je to i tak hnus :-/
23. zář 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ahojky moc moc gratuluji... opatruj se Míšo.
23. zář 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Martinko, tebe jsem už tady neviděla, děkujeme za pochvalu, dobře se to čte. :slight_smile:
Míšo, velká gratulace, huráááááá a holka vydrž, přiznám se, že vůbec nevím, o čem mluvíš, co se nevolností týče, ale držím palečky, ať se to stává čím dál tím snesitelnějším :wink: Mám z tebe radost :wink:
23. zář 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta JAnouši tebe nejde jinak než chválit...
mám hotové jahody a relax a přišlo dítko z venku s pláček že jí bolí ucho ach jo nevím zda nejet směr ORL nemocnice... budím co otec až dojede z práce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek