• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Marti, teda Honzíkovi, jak roste ten zub vpravo nahoře, tak má takový zarudlý ucho, že si říkám, co to je :confused: Pořád čekám, kdy si začne stěžovat, že ho bolí ucho :wink: Třeba jí jen nafoukalo do toho ucha, dneska byl docela vítr, tak uvidíte :wink:
23. zář 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
Míšo, držte se, vy dva :wink:
Marti, tak zumba fajn? a jaký to vůbec je?
Jani, jejda se zuby!
23. zář 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, cožpak se zuby, ale dneska 3. den nespal přes den, místo toho venku lítal a trhal mamince lístky z břízy, aby maminka mohla vyrobit další obrázek. Je to šikulka, opravdu vůbec nezlobil a to jsem to čekala každou chvíli :slight_smile:
23. zář 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tal holky ucho fajn jsme doma z pohotovosti a ucho samo zánět a píchnuté zátra rachtám zase s ní do nemocnice...na kontrolu.,

@paolin Zumba super relax a tanec dost se mi to líbí pořídila jsem si DVD a fakt se mi to lbí jen mám pocit, že jsem dost dřevo...
23. zář 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky noc jsme přečkali v klidu a pohodě takže se to dá... a uvidíme co v nemocnici. Nic jí ani moc neteklo takže jsme to asi podchytili hned jen nevím zda to píchání bylo nutné či ne... nejsem doktor.
24. zář 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Marti, to píchnutí je lepší, já mám zlé zkušenosti s ušima, taky mám umělý bubínek. Mně ty uši nepropichovali a trpěla jsem třeba 3 dny bolestí, než to prasklo samo. Druhý umělý bubínek mě teprve čeká, panč ho mám zjizvený, takže čekám, kdy se v něm udělá díra a půjdu pod kudlu. Takže je to lepší, že to máte podchycený, to mi věř. Mně teklo z ucha pořád a bylo to hodně nepříjemné :wink: Udělali jste pro Nikolku to nejlepší, mně jako odborníkovi na záněty středního ucha můžeš věřit.
24. zář 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Janoušku věřím.... :wink: no Nikolka se cítí super... jsem s ní doma jelikož jedem na tu kontrolu, ale kjinak bych šla do školy mám totiž divný pocit, že za mě suplují. :wink:
24. zář 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ať je jen líp, z toho si nic nedělej, že za tebe suplují, to se stává :wink: Koupila jsem Honzovi novou bundu neb ta, co měl, byla naprosto děsná :slight_smile:
24. zář 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vyrobila Honzíkovi Donalda z modelíny :wink: Kuk.
24. zář 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
Marti, u vás ouško? ach jo :frowning2:
Adam na kontrole OK, ale poslala nás na obvod s kašlem, že prý by zase mohl být zápal plic. Mudr že zatím OK, s atb udiví, kontrola v pondělí. tak aspoň ten zánět ucha jsme podchytili včas.
odpo vyrážím směr Praha, děti budou u babi. poprvé...netváří se na to nějak nadšeně a já tak mám výčitky svědomí. na prd toto :rolling_eyes:
24. zář 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin jé siměla děti dovézt k nám...
Nikolka Ok kontrola dobrá a máme atb do pátku a opět kontrolu :wink:
Jani Donald super a bunda bude určitě taky.
24. zář 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, jakýpak výčitky svědomí, dětem se věnuješ na stoprocent, tak máš právo si taky oddychnout, musíš taky pečovat o své psychické zdraví a to dokáže divy, když dětičky chvilku taky neuvidíš, nedělej si hlavu :wink:
24. zář 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Nikolce pomalu vytéká u ucha vše co tam nemá být a už má rouzpy já bych chtěla ven... :grinning: trdlík jeden,,,, to nejde
24. zář 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlia co jsi jela dělat do Prahy??
a co Evička jak je??? a kde jsou další????????????
zítra mi přijede miláček.
24. zář 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
My zítra jedeme k mé mámě, měla 68. narozky, už :sweat_smile:
24. zář 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé směr Praha viď tak to pootm natrénuješ ještě z Prahy směr já... :grinning: užijte si to tam...
24. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak oběd skoro hotový vaří tatin a já jdu žehlit a upeču buchetku a pak jen veselení s prdelínkem.
25. zář 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, pracovně. měli jsme prezentačku šatiček. tři dny mi z toho bylo šoufl z nervů, ale dopadlo to dobře. moje příprava byla bez chybičky, moc se mi to povedlo :wink: se musím pochválit :wink: jsem ráda, že to mám za sebou :grinning: ještě jedna příští sobotu, ale ta už u nás. naši hlídání zvládli, kluci prý pěkně divočeli. no, byli nadšení, že jsou s babi a dědou :grinning:
jsem grogy. uspím děti - snad brzy a tradá hajinkat :slight_smile: Mireček jede příští týden zase do Prahy, na školení, tak budeme sami. Kdo chce dojet? :grinning:
25. zář 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin doje´d ty...
ty jsi šikula tedy pošli mi nějaké fotečky... :wink:
25. zář 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak včera jsme si návštěvu moc neužili, Honzík byl unavenej a tak poněkud poplakával, ale byl i šikovný, řekl pěkně básničky a tak. Hezky povídal. Samozřejmě jsme se žádné pochvaly nedočkali, bohužel. Slyšeli jsme jen dlouhé litanie o Valině, až jsem z toho doteď trochu rozmrzelá. Honzíka nepochválili, ale Valinu tam zase vynášeli až do nebes, to docela zamrzí, tak tam hned tak teda nepojedu, to si nezasloužíme toto. :unamused: Ale s mm jsme se shodli, že na ně tedy s*rem :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny, nakukuju a hned mizím, ale snad si dnes ještě sednu k počálu a pokecám sváma :slight_smile:
děkuji moc všem za gratulace :slight_smile: Jani - neboj žádný otravování není :slight_smile: jinak jsem na začátku 8 týdne, no dávala jsem to nějak do pasu a neukazuje se to :-/ tak nevím jak na to, jinak už mi bývá líp, no mizím pojíst a pak mě sem snad tatin pustí :slight_smile: zatím páááá
26. zář 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani hele kašli na to My ti Honzíka pochválíme vždy... :slight_smile: babča ví prd...
26. zář 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoooojjj tak jsme doma z renault srazu v Mělníce, škoda že skoro celý propršel, program pohoda, lidičky super jen Joli tam byla KVŮLI DEŠTI samotin ká, ale ona se baví s chlapama úplně v pohodě a oni si blb li i s ní, tak pohoda :grinning:
26. zář 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda mamííny!
Jani, hoď to za hlavu. ty víš jak to je, my víme jak to je, tak jen vysmát se jim můžeš :wink: jasně, že to mrzí. o tom žádná..
Marti, už prdelínkuješ? :slight_smile:
Evi, Joli je úžasná :slight_smile: je moc prima, že jste si to užili :slight_smile:
Míšo, 8.tt...to letí! za chvíli budeš moct jukat na mrňouska na UTZ :slight_smile:
26. zář 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, se vám musím pochlubit :grinning: Adámek už je bez plínek i v noci. samozřejmě to ocením tak já s Mirkem, páč to u nás probíhá podobně, jako u Janičky :wink: holt naši chlapečci jsou zaostalí :wink:
26. zář 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda tady se těžce odplínkovává při spaní, to uj nás je přes den suchá opravdu výjimečně a přes noc nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co třeba to bude ze dne na de n :wink:
26. zář 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, já jsem strašně hrdá :grinning: Vítek totiž měl plínky na noc téměř do 4 let... :wink:
26. zář 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin U NÁS TAKY BEZ PLÍNKY, ALE ULÍTLÁ MATKA MU JI STÁLE CPE...
jinak už prdelínkuji... a zítra jde prdelín poprvé do MŠ... :wink:
26. zář 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi co není bude coby dup, Nikolka ji měla na spaní snad do 3let spala jak tvrdé dřevo... a co teď to na ní nikdo nepozná. :grinning:
Joli umí tisíc jiných věcí... :wink:
Pavli jste to ale šikulky... dámek vám dělá radost stejně jako Vítek.
26. zář 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
však já to neřeším, jednoho dne si řekne že ji nechce jako přes den, to zavelela nechci pínečku a byl klid :grinning:
26. zář 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek