Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
20. zář 2010

ahoj holky!
Marti, pak napiš, jaká byla Zumba. cvičí ji našě hlídačka, ale jinak nevím, o co jde 🙂 ale prý supr.
hlídání jsem dnes zrušila.. pomalu začínám mít ponorku. tři dny doma, ani šance vylést ven..ale dnes půjdeme alespoň nakoupit, nebo to nepřežiju 😀 Adam se lepší, zato tátovi graduje rýmečka..Vítek jako vždy jediný v poho 😀
Jani, jen hezky pivínkuj 😉
Evi, prima, že u vás OK 🙂

anta
20. zář 2010

Pavli, fuj, to si dokážu živě představit tu ponorku, to je nepříjemný 😎 To bude dobrý, uvidíš 😉

e.k.t
autor
21. zář 2010

hurá už mi zbývají jen 2 hodiny a hurá domůůůů 😀 😉

paolin
21. zář 2010

ahojky holky! u nás dnes sluníčko a stále rýma 😉 myslím, že brzy nasadím Adámka na Pamykon. bojím se zánětu středouší ☹
copak asi dělá Martinka a Míša a Monča a vůbec? 🙂

e.k.t
autor
21. zář 2010

No makaj kočky buď s dfětma a nebo Martinka taky v práci 😉

Já částečně odpočatá, ale musím si spaní šetřit na večer čekají mne dvě denní, mm má dnes den a potom zítra noc, takže Joli dsi užívá vydovolenkovaných prarodičů a my práci, ale večer si půjdeme po nevím jaké době svobodně sednout 😉

anta
21. zář 2010

Ahoj holčinky, tak my byli 2 hodiny venku a teď tak nějak se doma plácáme 😀 Vážila jsem dítě a má 14 kilíček, zničehonic, tak se musím pochlubit 🙂

e.k.t
autor
21. zář 2010

s dětma přizozeně 😀

e.k.t
autor
21. zář 2010

tak to bje šikulka, Joli po prázdninách prý 89 cm, tak se taky chlubí, 😉 noha 23/24 na holku taky pěkná 😉

e.k.t
autor
21. zář 2010

tak to je šikulka, Joli po prázdninách prý 89 cm, tak se taky chlubí, 😉 noha 23/24 na holku taky pěkná 😉

anta
21. zář 2010

Evi, tak to určitě 🙂 My byli s Honzulínem venku, dnes nespal, ale venku lítal v trávě, objímal stromky a stromy, pak utíkal přede mnou a když jsem na něj volala, tak mě ani přes tu dálku neslyšel 😀 😀 No na to, že nespal, tak je fakt divočák 😀 😀 Jinak už užívá zájmeno "JÁ", např. já kopu, já kopám a tak 😀 😀 😀 Teď hrajou s tátou fotbal na chodbě 😉

anta
21. zář 2010

Dala jsem si aktuální fotku s Honzíkem do pasu 😉 Přidávám sem do příspěvku, ať to vidíte pořádně 🙂 Do albíčka dám taky pár foteček.

anta
21. zář 2010

Tak a můžete kouknout, je to pěkně zaplněné to albíčko 😉

paolin
23. zář 2010

ahoj holky! nějak jsme zapadly to propadliště dějin 😀
jak se máte, co děláte? u nás sluníčko 🙂 škoda jen, že musíme být doma. včera jsem zašla s Ádou na ORL a začínající zánět středouší. pořád dokola no...aspoň už to zavčas poznám 😉 zatím kapeme do ouška, zítra kontrola. jen zítr mám jet s Mirkem do Prahy do soboty. tak nevím, jak to moje mamka zvládne, pokud bude Adámkovi zle ☹

anta
23. zář 2010

Ahoj Pavli, já si říkala, kde je kdo. My si teď s Honzíkem hrajeme na přecházení silnice. Včera jsem četla zprávu, že nějakej debil srazil maminu s dítětem a ta máma umřela na místě 😠 . Proto dělám osvětu 😀

paolin
23. zář 2010

Jani, to je strašný...

paolin
23. zář 2010

Jani a jak to dopadlo doma? taťk se polepšil? 😉

anta
23. zář 2010

Pavli, polepšil, nic jinýho mu nezbývá a on to moc dobře ví 😀 😀 Jinak s těma autama si člověk vážně není jistý ani na chodníku. Tak jsme to s Honzíkem učili, proč nemá dělat hlouposti na silnici a proč se mě má držet za ruku a on to pochopil. Teď jsme si opakovali slovní zásobu a teda kurňa, má ji nějakou moc dobrou a já pořád, proč mě třeští hlava 😀 😀 😀

paolin
23. zář 2010

je to šikula teda! 🙂 u nás pořád ticho pe pěšině. ale aspoň už Mirkovi neříká máma, ale táta 😀

paolin
23. zář 2010

jinak Adámkova slovní zásoba je blllblll - jako že něco jede, točí se, kolo a tak 😀 a nebo křřřřřř jako že něco roztrhl nebo zničil 😀 šišííííí je na prvním místě, to jsou milované mašinky 😀 je to knedla 😀

anta
23. zář 2010

Jé, pomoc, Honzík si udělal z papíru trubku a houká mi tu do ucha, achjo. To je dobře, že už pozná tátu, ne? 😀 😀 No občas bych za to ticho taky dala milion 😀 😀 😀

anta
23. zář 2010

Někdy mám pocit, že jsme s Honzou jak "Duo komiks" 😀 😀 😀 On houká, já tleskám a Chocholoušek už mi vyplňuje papíry. Je fakt, že co Honza mluví, se aspoň nenudím, kam se na něj hrabe roj včel 😀 😀 😀

paolin
23. zář 2010

chichi, u vás musí být psina 😀

anta
23. zář 2010

Teď jsme byli venku a potkali jsme paní s pojízdnou taškou, tak se Honzík té tašky chytil a "pomáhal" paní tu tašku vézt, naprosto suverénně automaticky šli spolu 😀 😀

martinka79
23. zář 2010

holčičky Zumba super jen to chce nové boty,. a jinak ve škole veselo. jani u vás u chochcolouška něco jako u nás ve škole jen Honzík a ty jste inteligenti a šikulové... 😀

martinka79
23. zář 2010

jinak išák na dovolené u sestry boduje a baví celé město a z obchodu si nosí výslužky... 😝 je to moje zlato a po mamině se mu tedy nestýská potvůrce jedné...

many
23. zář 2010

ahojky holky 🙂 zdravím po delší odmlce, zprávičku už víte od Martinky a dnes mi to paní doktorka ještě potvrdila🙂 jinak se mi furt motá palice a bolí žaludek ☹ naštěstí nekosím, ale je to i tak hnus :-/

martinka79
23. zář 2010

@many ahojky moc moc gratuluji... opatruj se Míšo.

anta
23. zář 2010

Ahoj Martinko, tebe jsem už tady neviděla, děkujeme za pochvalu, dobře se to čte. 🙂
Míšo, velká gratulace, huráááááá a holka vydrž, přiznám se, že vůbec nevím, o čem mluvíš, co se nevolností týče, ale držím palečky, ať se to stává čím dál tím snesitelnějším 😉 Mám z tebe radost 😉

martinka79
23. zář 2010

@anta JAnouši tebe nejde jinak než chválit...
mám hotové jahody a relax a přišlo dítko z venku s pláček že jí bolí ucho ach jo nevím zda nejet směr ORL nemocnice... budím co otec až dojede z práce. 😝