Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
4. říj 2010

@monkia.pv Moni jako přes kopírák 😉

e.k.t
autor
4. říj 2010

@anta Jani gentlemana doma chováš? tak mto o něj bude zájem 😉

anta
5. říj 2010

Ahoj holčinky, nikdo nikde. No gentleman se dnes probudil trochu prdkou napřed, ale myslím, že jsme to vcelku dorovnali. V noci ho budily zuby, takže se tomu nedivím 😉

anta
5. říj 2010

To je hrozný, vůbec tady netopí, topili jednou a to 1. října a od tý doby nic, je tu vcelku syrovo a nepříjemně 😝

paolin
5. říj 2010

my jsme tu!
Jani, netopí, pachranti jedni?!!! co to je za idioty! 😠

Adam spí... ráno jsme zase museli k Mudr. v noci začal strašně kašlat, až se dusit, rýma a.. no furt dokola. tak zase na krev, crp...vše negativní. na průduškách malý nález. zase v pravo, jak měl zápal plic. takže v neděli už to vypadalo nadějně a dnes jedeme nanovo. upřímě jsem z toho na depku, ke všemu je Mirek celý příští týden pryč. to si zase zobnu!

anta
5. říj 2010

Ahoj Pavli, no to je vážně už na prdel 😒 . Tak mi Adámka pošli, já to s ním nějak vydržím 😉 No na to, že je topná sezóna už od 1. září, tak na to dost jako kašlou a už mě s tím štvou, protože do sebe neustále leju horké čaje 😠

monkia.pv
5. říj 2010

Ahoj holky tak ja jsem sama doma-pro Vanesku si pred chvili prisla tchyne a dovede ju az o pul sedme!
Jani vam netopi?To jsou svinuchy!Nam sice topi ale taky to neni zadna slava!Dneska je tady pekne hnusne od rana mrholi-fuj!
Pavli chudak Adamek at je brzo dobre!

anta
5. říj 2010

Byli jsme venku a z Honzíka vypadla moudrost, stál na trávě a povídá "vypadl mi mozek dolů na trávu",no já myslela, že svalím! 😀 😀 😀

paolin
5. říj 2010

jéééé Janííí 😀 hele a co mu to vlastně doopravdy vypadlo? 😀
Adam furt chrní, nejde vzbudit. asi je mu dost blbě. jsem tedy zvědavá, kdy půjde spát na noc. 😉

paolin
5. říj 2010

Mony, ty si hezky relaxuj!

monkia.pv
5. říj 2010

Jani tak to je hezky a nasli jste ten mozek a sebrali jste ho z te travy nebo jste ho tam nechali? 😀
Ja se zase dneska rano Vanesky ptala proc na me v noci nezavolala ze chce curat(byla pocurana) a ona mi rekla"sem prece spal"-tak na to jsem ji nemela co rict,tak jsme prevlikla postel a presla to s usmevem.
Pavli relaxuji,ale moc me to nebavi!Kdyby aspon byl manza doma nebo kdyby aspon bylo venku hezky!Ted se divam na netu na nejaky vanocni darky,ale vubec nemam inspiraci!Tak jen tak koukam a koukam a nic z toho.

anta
5. říj 2010

Pavli, mozek mu z druhé strany vážně nevypadl 🙂
Moni, vzhledem k tomu, že je to vlastně malej chlap, tak jsem se rozhodně s hledáním nenamáhala 😀 😀 😀

anta
5. říj 2010

Holky, chtěla jsem se zeptati, Honzík si v poslední době dost často tře neboli ňoume levé oko. Vzhledem k tomu, že mm má brejle a operace očí, tak nevím, zda na to mám nějak pohlížet ze zdravotního hlediska 😕

e.k.t
autor
5. říj 2010

Jani vyšetření na očním bych si raději domluvila, pro jistotu 😉

anta
5. říj 2010

Já se ho vždycky ptám, jestli ho to bolí nebo jestli tam nemá řasu či co a on mi na to říká nene a pořád si to stejně ňoume, tak mi to trochu znepokojuje 😕 Díky Evi, budu ho ještě pozorovat, ale obávám se, že se nemýlím ve svém dojmu, že ho to očičko trápí, tak uvidím. Dnes byl Honzík zvaný gentleman velmi velmi protivný 😝 😝 😝 Já se držela, ani sprdunk nedostal, prohlašuji se veřejně za svatou vyřezanou 😀 😀 😀 😀

martinka79
5. říj 2010

@anta JAni já nevím, ale asi bych to neviděla černě spíš ho třeba něo dráždí, ale nevím... 😉 jinak my pohodově, ráno stres Mm co si zapoměl co měl dát Nikol na závody trakže frmol... Míša ve školce ráno pobrekl.. ajinak dobré. odpoeldne jsem si ho i sama vzbudila. Nikolka byla 7 a pak jsme měli cvičení a večr pohoda relax teď jdu něco bouchat do Pc a pracovat jinak nic.

martinka79
5. říj 2010

holky, aby to nevypadalo jako dokonalost sama tak Mišáček se mi začal budit a kolem 21-22hod a bulíkuje a chce abych si k němu lehla či přeleze do ložnice, ale spíše varianta 1. ani tatin nezabírá... četla jsem, že to bývá reakce na MŠ... ☹ ☹ ☹ snad to přejde i když on je tak sladkej obejme mě a tulí se než neusne... 😉

e.k.t
autor
6. říj 2010

tak to Joli taky bulíkuje a to do školky nechodí, včera celý den nespala a večer jsem ji udolala až kolem půl desáté a to jsem se snažila od 20:00 😝

anta
6. říj 2010

Evi, Honza taky včera celý den nespal a bylo na něm vidět, jak je unavený, umrčený, no prostě na zabití a nic s tím ale neuděláš 😉

paolin
6. říj 2010

dobré ránko!
Adam včera usnul cca v 10 a od 2 od rána strašně kašlal a nespal. hned ráno jsem volala Mudr a dá mu konečně atb. tak se z toho snad už vyhrabe.. teď čekám, až odpadne a odpadnu s ním 😉 tři hodinky spánku je na mě sakra málo 😒

anta
6. říj 2010

Tak teď jsem zjistila, že Honzíkovi vyčuhují hrotečky čtvrté pětky, tak ještě chvilku a bude to 🙂

anta
6. říj 2010

Jé, Pavli, no to chápu, že potřebuješ spát, já teda v poslední době spím taky nějak blbě. Adámkovi držím palečky, ať se z toho, chudinka, vyhrabe už.

paolin
6. říj 2010

Jani, to už jsou poslední zoubky, že? tak to už budete mít za sebou 🙂

anta
6. říj 2010

Ano, Pavli, jsou. Tak už aby byl klid 🙂

e.k.t
autor
7. říj 2010

Jani gratuluju na tiše závidím, Joli konečně vyrazila čtvrtá trojka a po pětkách ani vidu ani slechu 😉

anta
7. říj 2010

Evi, jestli tě to uklidní, tak myslím, že ty pětky vážně nejsou horší než když dítěti roste 6 zubů najednou 😉

anta
7. říj 2010

Teď jsem četla, že nějaká "máma" dávala tříletému chlapečkovi obojek na krk a přivazovala ho k postýlce, no to je děsný. 😠 Teda, to jsem v tom případě dokonalá máma 🙂 🙂 🙂

e.k.t
autor
7. říj 2010

Jani fůůůůj, když to dítě nechce tak sem s ním, lidí co by si prcka vážili jde mooooc ☹

anta
7. říj 2010

Jdu se pověsit, byla jsem teď s Honzou venku, usnul po půl hodině vození v kočárku a za 15 minut vzhůru, předtím 3 dny nespal 😠 😠 Do prdky na krtky, už toho mám plnou hlavu, já si vážně nesednu 😒 , ale k postýlce ho nepřivážu 😅 😉

martinka79
7. říj 2010

čus holky my dnes byli na výletě a Nikolka chudinka od půltřetí dělá úkoly a dodělává vše co zameškala je toho jak pytel blech... a už jí to leze očima...
Mišák mi vytuhl na křesle z výletu unaven, ale bylo to super. fotečky dám o víkendu... 😀
mozek v trávě zuby a nespavost honzíka je dost brutální kombinace, ale Janča ta udejchá vše... 😝
Pavli vy s topu nemocí fujky fuj držte se ať je Adam zdráv.

Evi a vy taky obča bulilíte to je co? u nás taky někdy ale dnes byl moc hodný na výlteě.

Mončo čurando počůprando taky je to občas u nás, ale jeho hlkášky to je ranec smíchu... 😉